DZI TI AJ od bossmana (aktualizacja str. 53)

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » czw sty 21, 2010 20:57

Merffik pisze:dzieje sie się coś ??
no baa, a jakze, pewno,ze sie dzieje :)
kilka zmian jakie udało mi się wprowadzic w sezonie zimowym :

- po pierwsze zaczyna mi wylewac wyswietlacz przebiegu całkowitego
- jakaś ciota pod marketem nie poradziła sobie z parkowaniem, więc na wiosnę mam zderzak tylny do malowania...to chyba jego 3 raz będzie :/
- kilka dni temu zbuntowały sie drzwi pasazera...postanowiły,ze nei będa się otwierać...ni z gruchy ni z pietruchy, nei wiem o co kaman, trzeba zdjac boczek..ale bedzie ciezko bez otwierania drzwi:) chociaz wczoraj sie jzu otwierały...a dzis znow nie....wiec zbaraniałem :)
- o połamanym hokeju to nawet nie ma co wspominać

to chyba tyle tuningów na zimę 2009/2010, wiecej nie przewiduje

na wiosne jakeis drobiezgi leżą, ale nic specjalnego

pozdrawiam i niech juz zima sobie idzie :green_fuck:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » czw sty 21, 2010 21:38

Bossman pisze:

- kilka dni temu zbuntowały sie drzwi pasazera...postanowiły,ze nei będa się otwierać...ni z gruchy ni z pietruchy, nei wiem o co kaman, trzeba zdjac boczek..ale bedzie ciezko bez otwierania drzwi:) chociaz wczoraj sie jzu otwierały...a dzis znow nie....wiec zbaraniałem :)
no bossu u mnie to samo drzwi pasażera przednie raz sie otwierają raz nie więc to nie wina zamarzniętych uszczelek itp
Jak ciągne za cięgno to zero oporu tak jakby ciegno sie wypieło a tu za chwilę elegancko sie otwierają eschh
ps raczej nie wyjmiesz boczków bez otwierania drzwi chyba, że znasz jakiś patent...



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » czw sty 21, 2010 21:49

Pustylol pisze:przednie raz sie otwierają raz nie więc to nie wina zamarzniętych uszczelek itp
no nei, bo w garazu trzymam parcha wiec troche cieplej i uszczelki nei zamarzaja. Myk dosc dziwny.Nigdy problemow nei bylo i nagle sie nei otwieraja. Wczoraj z ciekawosci pociagnalem za klamke i sie otworzyly. Pozneij zamykalem i otwieralem z 5 razy i git, mysle, pewnei rzez mróz...dzis kumpel chce wsiadac i zonk hehe. Nie mam pojecia co to, trzeba na weekendzie boczek zdjac, ale aura nei sprzyja :grrr:
Pustylol pisze:Jak ciągne za cięgno to zero oporu tak jakby ciegno sie wypieło a tu za chwilę elegancko sie otwierają eschh
NO IDENTYCZNIE JEST U MNIE. TO SAMO! Jak sie pierwszy raz zblokowaly to chcialem od srodka otworzyc i wlasnei luz, to mysle kij, albo spadło ciegno, albo co. A na drugi dzien normalnie sie otwieraja....ehhh czarodziejskei te golfy:P

Kto pierwszy z nas dojdzie co to, to neich da znaka drugiej stronie;)

pzdr


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ernest_b3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 539
Rejestracja: śr lut 07, 2007 22:33
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: ernest_b3 » czw sty 21, 2010 22:26

Bossman pisze:Pustylol napisał/a:
Jak ciągne za cięgno to zero oporu tak jakby ciegno sie wypieło a tu za chwilę elegancko sie otwierają eschh


NO IDENTYCZNIE JEST U MNIE. TO SAMO! Jak sie pierwszy raz zblokowaly to chcialem od srodka otworzyc i wlasnei luz, to mysle kij, albo spadło ciegno, albo co. A na drugi dzien normalnie sie otwieraja....ehhh czarodziejskei te golfy:P

Kto pierwszy z nas dojdzie co to, to neich da znaka drugiej stronie;)
u mnie to samo, zaczynały drzwi działać gdy nagrzało się porządnie w środku... a od pewnego czasu nie wiem jak to się stało ale działają normalnie nawet przy -20 :helm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2215317#2215317

Polerowanie felg - gg 2884231

Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » czw sty 21, 2010 23:04

ernest_b3 pisze:
Bossman pisze:Pustylol napisał/a:
Jak ciągne za cięgno to zero oporu tak jakby ciegno sie wypieło a tu za chwilę elegancko sie otwierają eschh


NO IDENTYCZNIE JEST U MNIE. TO SAMO! Jak sie pierwszy raz zblokowaly to chcialem od srodka otworzyc i wlasnei luz, to mysle kij, albo spadło ciegno, albo co. A na drugi dzien normalnie sie otwieraja....ehhh czarodziejskei te golfy:P

Kto pierwszy z nas dojdzie co to, to neich da znaka drugiej stronie;)
u mnie to samo, zaczynały drzwi działać gdy nagrzało się porządnie w środku... a od pewnego czasu nie wiem jak to się stało ale działają normalnie nawet przy -20 :helm:
hehe ale kino :helm: u mnie dokładnie to samo drzwi pasażera sie zbuntowały i 2 tygodnie sie nie chciały otwierac... póżniej ni z tąd ni z owąd pociagam za klamke i sie otworzyły .... jak mi pierdykn**** z tej radości to do dzis sie otwierają... ciekawe jak długo, a juz myslałęm ze zamek zepsuty , a tu nie tylko u mnie takie cyry sie dzieją :rotfl:


VW forever..

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Post autor: golfiarz1 » pt sty 22, 2010 10:39

zamarza wam silownik centralnego zamka w dzwiach i nieotwieraz dzwijak sie nagrzeje autko dobrze to puszcza ja mam to samo tylko teraz nik niepcha mi sie do przodu :bajer:


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » pt sty 22, 2010 10:45

haha no to fantastyczne przygody macie
Bossman, nie zazdroszczę ale nie martw się na wiosnę i ja mam parę elementów do malowanie więc cię pociesze że nie jesteś sam :bigok: u mnie wyświetlacz od przebiegu nie działa od początku i żyje, nie wspomnę o ogrzewaniu bo na wolnych obrotach ni grzeje tylko podczas jazdy mimo że ma temperaturę :rotfl: peace ludziska i niech zima sobie idzie :helm:



Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » pt sty 22, 2010 12:56

hehe no to jeszcze sie to przeboleje, że sie nie otwierają :D:D

Ostatnio mój kumpel wsiada otworzył drzwi elegancko wszystko pięknie :D:d i drzwi sie nie zamykają z tego powodu co sie otworzyć nie mogły <lol2> hehe to był dopiero myk ale coż widać bossu, że my po jednych pieniądzach :D :)



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt sty 22, 2010 13:59

no czary sie dzieją straszne :)
jak tyle osob ten sam problem ma to chyba poki co to zostawie w spokoju i zobaczymy co si bedzie działo kiedy sie cieplej zrobi...czyli koło maja gdzies bo najstarsi górale mówia,ze zima długa bedzie . hej
:pub:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Walus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 22:34
Lokalizacja: Piaseczno / W-wa

Post autor: Walus » pt sty 22, 2010 14:48

Brawo, jak bym miał Mk III to wygladalo by niemal tak samo (ja bym zostawil gore zderzakow i listwy czarne)

Gratki naprawde mi sie podoba :)


White Rally R16 MK I -viewtopic.php?t=67498
Pussy Wagon MK IV - viewtopic.php?p=3646082#3646082

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt sty 22, 2010 14:57

Walus, a ja gdybym miał mk1 to napewno tez bym szukał z 1978r...bo to dobry rok był hehe


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » pt sty 22, 2010 18:47

Bossman pisze:no czary sie dzieją straszne :)
jak tyle osob ten sam problem ma to chyba poki co to zostawie w spokoju i zobaczymy co si bedzie działo kiedy sie cieplej zrobi...czyli koło maja gdzies bo najstarsi górale mówia,ze zima długa bedzie . hej
:pub:
stawiam skrzynke wodki że gdy sie zrobi cieplej problem zniknie tak jak śnieg :D:D



Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » czw lut 18, 2010 14:05

Pustylol pisze:stawiam skrzynke wodki że gdy sie zrobi cieplej problem zniknie tak jak śnieg
pozyjemy zobaczymy, ale na wszelki wypadek zapamietam Twe slowa kolego kolorowy :]


no i stało się najgorsze:

Obrazek

teraz juz golf zostanie u mnie dożywotnio
bo przeciez z takim olbrzymim przebiegiem to nikt w Polsce auta nie kupi... :jezor:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » czw lut 18, 2010 14:07

Bossman,
jeszcze 100tys i bedziesz mial zerowy przebieg,kuuupia jak strzelisz jakies 150 tys bez total :helm:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości