YELLOW Golf mk4 darrrrekdaro EDISMD aktual

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: darrrrekdaro » czw kwie 25, 2013 17:11

dobra dobra żartowałem odkladam na aira :satan:
kilka zdjeć z Borka i zdjecie z motocyklem brata
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mój Golf tutaj

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: miskieusz » czw kwie 25, 2013 17:24

grubas, podoba mi się!



Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: KoJ@K » czw kwie 25, 2013 22:48

Mi też. :food:


Obrazek

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: darrrrekdaro » sob kwie 27, 2013 12:30

zmiana. jak dla mnie na plus. czekam na opinie
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Mój Golf tutaj

Awatar użytkownika
Taifun
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 699
Rejestracja: pt lis 04, 2011 17:41
Lokalizacja: Andrychów/Sułkowice

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: Taifun » sob kwie 27, 2013 12:53

Jak dla mnie też na + :) Chyba ten kolor pasuje najlepiej :bigok:


Moje MK4 JazzBlue ---> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=460083" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
yatering
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 543
Rejestracja: sob maja 03, 2008 18:18
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: yatering » sob kwie 27, 2013 14:18

wygladaja zajebiscie:)


Obrazek

_________
mk2 1,8 CL => mk3 1,8GT => mk4 1,9TDI =>Renault Scenic 2,0 DCI

Awatar użytkownika
killerx
20vT
20vT
Posty: 694
Rejestracja: sob wrz 24, 2011 08:48
Lokalizacja: PL

Re: Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Au

Post autor: killerx » sob kwie 27, 2013 16:01

Podoba mi się :bajer:


MK4 1.9 AHF: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=477772" onclick="window.open(this.href);return false;
MK4 VR6: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=520019" onclick="window.open(this.href);return false;
S3 8L: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=609771" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
P-NUT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: czw lis 02, 2006 15:51
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: P-NUT » śr maja 01, 2013 19:39

jest gleba nie ma sie do czego przyczepic,ladnie wszystko wyszlo :bigok:


Obrazek
SMERF viewtopic.php?f=89&t=480522" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: Stanley777 » czw maja 09, 2013 00:28

Witam sąsiada :pub: Przeglądnąłem cały temat i muszę przyznać że dobrze modzisz, zaciekawiła mnie ta czarna podsufitka :hmm: widzę że ogarniasz temat, ja też planuje się za to zabrać w przyszłości bo faktycznie fajny efekt się tworzy we wnętrzu ;)

Ogólnie golfik widzę zadbany i tak trzymać, szerokości i bezawaryjności życzę :grin:

PS: Fajny kolorek felg :jezor:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
MarcinOssowski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 20:15
Lokalizacja: Tuchola

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: MarcinOssowski » pt maja 10, 2013 11:46

No widzę kolego ze z tygodnia na tydzień zmiany :bigok: Masz głowę pełną dobrych pomysłów:) i dobry gust stylistyczny :pub: Kolor koła bardzo dobrze z autem się spasował!!! Gleba interesująca chociaż zaciekawiłeś mnie tym (air raidem) Mi by było kasy szkoda;p. zaciski białe na pewno u mnie tez to wyląduje bo ci powiem godnie to wygląda:) nie zastanawiałeś się by coś jeszcze dać w ten CANDY color? :jezor: i co byś myślał o lotce r32? do 3d w miarę to pasuje :jezor:


MK4 3D 99"WHITE By Gumiś http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 1#p5780571" onclick="window.open(this.href);return false; Koło r19 8.5 9.5

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: darrrrekdaro » sob maja 11, 2013 10:58

Stanley777
dzieki. tak sobie myśle ktory z sąsiadów kupił golfa :chytry: ... a to KBR :pub: hehe

MarcinOssowski
dzięki Marcin. motywujący komentarz :pub: z tym kolorem to było uwierz bardzo ciężko.. tyle przeróbek na PS, tyle odcieni, tyle kolorów ale zeby było jak najlepiej. szczerze to myslalem ze bedzie fala krytyki ale ku mojemu zaskoczeniu było przeciwnie, ALE TAK MUSIAŁO BYC! dlaczego byłoby Ci szkoda kasy na aira ;P ? kocham mojego golfa ( zreszta zobacz na pierwsze zdanie w pierwszej stronie na samej górze zanim auto zaprezentowałem) ,kocham jeździć nisko. na gwincie juz nizej nie zejde ... owszem jak go pomodze tj. helpery/poduszki ale to będzie pokraczne i katorga a nie jazda. dlatego air :P myslalem jedynie o tym, zeby całe podmaszcze malnać w ten candy pod kolor felg i potem plastiki pod maską w zieleń ale narazie nie dlubie tego to byla taka szybka myśl. lotka R32 ? interesujący temat muzse przemysleć... w sumie niby nie chcial go doposażać o dokladki itd itp, chce zeby trzymało się kupy. musze poszuakc zdjec jak to wyglada na seryjnych zderzakach. pozdro !


Mój Golf tutaj

Awatar użytkownika
MarcinOssowski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 202
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 20:15
Lokalizacja: Tuchola

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: MarcinOssowski » sob maja 11, 2013 12:24

Nie mogło być fali krytyki Bo naprawdę wyszło to fajnie Chyba każdemu się podoba to co tu maja krytykować :pub: :). no mi by było szkoda wydać kasy na AIRA bo na r19 raczej by malo sie przydał;p wystarczył by mi bardzo sztywny gwint i tak bedzie koza haha :rotfl: No ja tez mojego ,,kocham.. :jezor: no dla cb air to nie jest złe rozwiązanie:) ale tyle kasy! :grin:. Mówisz podmaszcze w candy hmmm tragedi ze zrobieniem tego by nie było a efekt napewno by był ciekawy;p tyle ze jak juz bedzie podmaszcze w Candy to komora tez by musiała być:) tylko wez tu silnik *#cenzura#* żeby komore malnąć :kac: ale efekt kozacki napewno by był:) :food: . Lotka r32 w 3d mi osobiście sie podoba nie ma takiego gołego tyłu z profilu auta, cenowo tez chyba tragedi by nie bylo z malowaniem pewnie kolo 150-200 ale wiesz to jest wszystko kwestia gustów kazdy robi auto pod siebie :pub: ja tez nie jestem za tymi wszystkimi dokładkami i progami seria najładniejsza i nikt mnie nie przegada :bigok: tylko rejestracje wyjebac z przodu i listwę pospawać i jest bajka


MK4 3D 99"WHITE By Gumiś http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 1#p5780571" onclick="window.open(this.href);return false; Koło r19 8.5 9.5

Awatar użytkownika
leonnelson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 912
Rejestracja: śr cze 17, 2009 15:00
Lokalizacja: PO
Kontakt:

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: leonnelson » ndz maja 12, 2013 13:13

MarcinOssowski pisze:i co byś myślał o lotce r32?
Bleee, nie zakładaj tego :satan: :satan: :satan: !!!!! To tak jakby założyć tylko zderzak przód od eRki, niby fajnie, ale do niczego nie pasuje.

darrrrekdaro to co zamieniamy się na fele ;> ? Szkoda tylko że to 17". Jak możesz to wyślij mi kod lakieru w jaki malowałeś felgi. Po za tym temat rozwija się w dobrą strone. Może jakieś Recaro do środka ;> ?

PS. Będziesz w Nysie ? :pub:


Byłe 20 Jahre GTI : viewtopic.php?f=88&t=342847&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 TDI : viewtopic.php?f=89&t=472601" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 USA viewtopic.php?f=89&t=483989" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAM PODKŁADKI PODNOSZĄCE SILNIK DO MK4/BORY - 722 165 543
SPRZEDAM kabel VCDS + oprogramowanie

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

Tarnów LB5N Gleba. 17' lime green. Czarna podsufitka. Audio

Post autor: darrrrekdaro » ndz maja 12, 2013 13:50

szkoda ze 17 ale da sie to nadrobić większą glebą :D niestety nie wysle Ci kodu lakieru bo lakier byl mieszany w mieszali wg jakiejs tam receptury ja tylko pokazalem odcien mniej wiecej. jest to farba Candy. wnętrze oczywisice jest w planie i juz nie moge sie doczekac modzenia go ale najpierw chce zrobić pneumatyke. wszystko po kolei. niestety odpadam w najblizszym czasie z jakichkolwiek zlotów ;/


Mój Golf tutaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości