[ VR6 BLUE FOX EDITION ]

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pt lut 17, 2006 13:20

no niestety prace nad autkiem teraz już przySTOPowały na dwa tygodnie, z powodu leżenia sobie w domu z nogą na wyciągu :panna:
TheGwiazdor pisze:...ale czemu niektórzy zaczynają przygodę z Golfem od ściemniania szyb zakładania tub basowych???
Nie wiem czemu inni tak zaczynają, ale ja po prostu przyciemniłem w Golfie szyby, gdyż na tym miałem skończyć z modyfikacjami... i to samo było z tubą, kupiłem ją byle coś tam mocniej bassior zapodawał...
a co do szyb ... zostaną jeszcze przyciemnione przednie minimalnie lżej niż te w tyle...
a co do tuby ... jak tylko wrócę do zdrowia i zejdę z wyciągu to tą fujjj brzydką tubę zastąpi zabudowa własnej roboty (którą narazie wykonuję na rysunku) ...
TheGwiazdor pisze:3. Bassior bo musi być (a nie podskakuje Ci to koło w bagażniku?)
Bassior pewnie że musi być :D , a koło nie podskakuje bo dzień wcześniej przed zrobieniem fotek byłem z tym kołem u wulkanizatora, żeby założył gume na felge i ogólnie to kółko jeździło tylko pare dni... :D
TheGwiazdor pisze:Co bym zmienił:
2. Ewentualnie poprawił te wyłupiaste wewnętrzne (schował je głębiej)
Niedługo lampki będą nowe i założone, więc zobaczymy, może da się je głębiej wcisnąć ;)
TheGwiazdor pisze:3. Może szeroka dokładka jak będzie niskie zawieszenie
to również jest w planach :]
TheGwiazdor pisze:4. Tył lampy ale może założyłbym clary ale dymione. Ładnie by się prezentowały.
Będą Clary ale nie dymione... :/
TheGwiazdor pisze:5. Felgi to już pisałem.
Jak będzie większy dopływ gotówki (czytaj za odszkodowanie) to te felasie pójdą w świat a zastąpią je najprawdopodobniej jakieś ATSy :bigok:
TheGwiazdor pisze:6. Reszta jak będzie więcej zdjęć :chytry:
Spoko, ale zdjęcia następne będą dopiero za miesiąc bo cyfrówkę musiałem oddać do serwisu do naprawy :panna: niestety...
TheGwiazdor pisze:*są to moje i tylko moje przemyślenia.wyrażają moje spostrzeżenia oraz ocene ogólną przedstawionego samochodu.autor postu nie musi się wcale z nimi liczyć.
W sumie każdy robi autko tak jak mu sie podoba, lub niektórzy jak innym się podoba, ale ja tu własnie dowiaduje się od was co by można zmienić, dopracować, itp itd, i wielkie dzięki Wam za to :pub: :bigok: pomoc jest zawsze mile widziana :bajer:
TheGwiazdor, dzięki za opinie na temat autka :pub:



Awatar użytkownika
Arch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lis 27, 2005 17:33
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Arch » ndz lut 19, 2006 23:11

o, mam takie samo radio :beah: ale neistety naglosnienie u mnie to cos wiecej, niz porazka ;) no i byl kiedys tak samo ladny szeroki z tylu, teraz wgnieciony :grrr:


You can't have manslaughter without laughter.

Ksys
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:14
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Ksys » pn lut 20, 2006 22:55

ja bym zmienił wzmak firsta,miałem podobny tylko 1600W,i rms miało moze 25.do tuby pasowało,bo na mostku było 80,i do tej tuby było optymalnie,ale jak masz tube 800w,poszukałbym wzmaka blaupunkta co najmniej gta 2100.ale wiem że sa lepsze,i za niewielka kase,ale wszystko w swoim czasie,na poczatek zobacz jak gra ta tuba u kogoś z innym wzmakiem.oprócz tego autko fajne,mnie sie podoba,ale najważniejsze by podobało sie temu kto je robi.
pozdrawiam i powodzenia w kolejnych zmianach


Jest: Passat B4 1.8 +lpg '94
było: MB W124 300E
golf 2 gtd JR '90
sierra 2.9 24V6 cosworth
golf 2 D JP '86
[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/26W5p1.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » pn lut 20, 2006 23:13

Ksys pisze:ja bym zmienił wzmak firsta,miałem podobny tylko 1600W,i rms miało moze 25.do tuby pasowało,bo na mostku było 80,i do tej tuby było optymalnie,ale jak masz tube 800w,poszukałbym wzmaka blaupunkta co najmniej gta 2100.ale wiem że sa lepsze,i za niewielka kase,ale wszystko w swoim czasie,na poczatek zobacz jak gra ta tuba u kogoś z innym wzmakiem.oprócz tego autko fajne,mnie sie podoba,ale najważniejsze by podobało sie temu kto je robi.
pozdrawiam i powodzenia w kolejnych zmianach
Wzmacniacz będzie zmieniany, a tuba przerobiona na zabudowe ;)
Ale to przyjdzie z czasem, ale do MajóVWki być może że się wyrobię ;)

[ Dodano: Wto Lut 21, 2006 10:59 ]
Oświadczam (nie uroczyście) iż w tym roku mój Golfik nie zostanie jeszcze złożony, małe problemy zdrowotne opóźniają moje prace, do tego jeszcze nie dociera do mnie transport z częściami, a jak dociera to tylko z jedną częścią...
Golfik teraz stoi rozłożony na części (prawie) pierwsze, a tu doopaaa... noga zwichnięta, na wyciągu, jeszcze w tym tygodniu może będe miał następny samochód ... na części :hmm:
W dodatku do tego przez moją nogę pojawiły się problemy finansowe... nie wiedziałem że przy głupim skręceniu nogi trzeba tyle płacić za lekarstwa i zastrzyki :panna:
A więc jeśli mi się jakimś dziwnym cudem uda jeszcze zdążyć do MajóVWki lub innego zlotu w tym roku to normalnie będzie CUD !
a ja w cuda nie wierze :panna:

[ Dodano: Czw Lut 23, 2006 09:02 ]
Tablice wczoraj do mnie przyszły, fotka poniżej ;)

aha i znalazłem stare zdjęcie mojego Golfa :] jeszcze na wąskich zderzakach i pomarańczowych migaczach
musiałem je zeskanować sobie na kompa, bo jeszcze wtedy cyfrówki nie miałem :]



Awatar użytkownika
zbyszegk
GTI Edition
GTI Edition
Posty: 749
Rejestracja: pt gru 02, 2005 20:46
Lokalizacja: BT
Kontakt:

Post autor: zbyszegk » czw lut 23, 2006 16:41

TheGwiazdor napisał/a:
...ale czemu niektórzy zaczynają przygodę z Golfem od ściemniania szyb zakładania tub basowych???
Mnie czarne szyby kojarzą się przede wszystkim z ruskimi....
Oni i w mercedesach i ładach i we wszystkim koniecznie muszą mieć czarne szyby .....



Awatar użytkownika
Michu-HST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 20:56
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: Michu-HST » czw lut 23, 2006 17:13

Fajna baza do przerobek, ladna kierownica, nietrafione audio (walec i wzmak ja bym to sprzedal czym predzej) mi osobiscie bardziej podoba sie dwojka na waskim zderzaku z chrom listewkami na jakiejs ciekawej 15, atrapie bez halogenow clar lampie z przodu ogolnie bardziej w cult stylu ale to rzecz gustu powodzenia w modyfikacjach :pub:


[b]AST-garage.com elektromechanika pojazdowa, car-audio, zabezpieczenia... [/b]

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » czw lut 23, 2006 17:21

zamiast clearów na przód to będą Crystal-Clear
wszystko tak będzie zwykłe lampy , halogeny w atrape, i halogeny w zderzak i z czasem czas przyjdzie na migacze, a na tył biało czerwone klary również Crystal

I oczywiście wszystko znanej firmy JOM i z homologacją ;)
Michu-HST pisze:nietrafione audio (walec i wzmak ja bym to sprzedal czym predzej)
wzmak zostanie sprzedany, a tuba zostanie przerobione w ładną zabudówkę ;)

[ Dodano: Pia Lut 24, 2006 09:02 ]

No więc dzisiaj zakupiłem u Pana YGD klamki które wyglądają jak od MK III

[ Dodano: Nie Lut 26, 2006 09:52 ]
Oczywiście plany jak to plany muszą się pieprzyć, świateł narazie nie będzie gdyż są problemy z dostaniem ich w Niemczech, więc niestety tak drastycznie moje plany się zmieniły, że niestety muszę się zająć w pierwszej kolejności całą blacharką (bo to najszybciej się zrobi niż czekanie za częściami) i wnętrzem... a dopiero później będe robił go zwierchu...

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 18:50 ]
Trzeba zrobić mały update ;)
Klamki już na samochodzie,
auto rozebrane lecz jeszcze nie do końca,
z powodu nogi w gipsie, chociaż jutro chyba zacznę robić dalej...



Awatar użytkownika
Bart
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2241
Rejestracja: wt lis 22, 2005 18:49
Lokalizacja: Ostróda
Auto: SS2 TSI
Silnik: CDAA
Kontakt:

Post autor: Bart » śr mar 01, 2006 22:40

Niezłe zakupy Fox, troche się spłukałeś. :pub:


:okej:

Awatar użytkownika
Rafaello155
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: pt lut 03, 2006 23:24
Lokalizacja: WLKP.

Post autor: Rafaello155 » czw mar 02, 2006 10:22

Fajne Klamy :bajer:
Reszta też niezła!! :bigok:


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images4.fotosik.pl/22/4v3os0ga8vecxnjz.jpg[/img][/url]
Zapraszam --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1930313&highlight=#1930313

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » czw mar 02, 2006 12:35

Fox_00 - zakupy niezłe, ładnie się to zapowiada. Szkoda, że tak z tą nogą wszyło ale co się odwlecze to nie uciecze a przynajmniej w cieplejsze dni przyjdzie Ci to zakładać :food: :bigok: ...

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » czw mar 02, 2006 15:44

W poniedziałek autko będzie miało robioną blachówkę... :satan: w końcu projekt zaczyna ruszać dalej :bajer:


U blacharza zostanie przerobione, lub zrobione:

≡ przeróbka klapy
≡ zrobienie pewnej brzydkiej dziury w podłodze :panna:
≡ zaspawanie dziury od anteny w błotniku
≡ zrzucenie listew plastikowych i nadkoli
≡ zniknie znaczek VW z pod klapy
≡ zderzaki zostaną pomalowane pod kolor autka
≡ grill zostanie pomalowany na czarno i chyba z dodatkiem brokatu :satan:
≡ lusterka pod kolor auta
≡ zaspawanie dziury po antenie w dachu
≡ poszerzenie nadkoli

i jeszcze się zastanawiam czy czasami nie dać go całego do malowania na inny kolor, ale z tym się wstrzymię...


(oczywiście zobaczymy jak to jeszcze wyjdzie z ceną) ;) i z moimi finansami :helm:


Ale podczas gdy autko będzie u blacharza, niektóre części trafią do tapicera :satan: :

≡ fotele
≡ kanapa
≡ boczki

a reszta to tajemnica... :satan:

e ogólnie najpierw przed wszystkimi innymi modyfikacjami, robię właśnie blachówe i wnętrze :satan:


pozdro :okej:
Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2006 23:50 przez Fox_00, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw mar 02, 2006 18:39

ooo a wiec to jest ten twoj projekt, a co bedzie tapicer robil skorke czy material????

powodzenia



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw mar 02, 2006 18:39

ooo a wiec to jest ten twoj projekt, a co bedzie tapicer robil skorke czy material????

powodzenia



Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » czw mar 02, 2006 18:56

Kapibara pisze:ooo a wiec to jest ten twoj projekt, a co bedzie tapicer robil skorke czy material????
albo będzie skórka, albo przynajmniej coś skóropodobnego ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości