[MK3]Golf 20 Jahre GTI R32+

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Post autor: BialyUst » pn lis 30, 2009 21:48

Dobra chyba czas napisać co sie działo z golfem przez ten czas :P

A wiec jak wiadomo auto wylądowało do myjni zęby trochę pojeździło czyste ale nie na długo ;( na następny dzień spadł deszcz ale zdjęcia udało sie zrobić :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejne co czekałem na nowe zdobycze do auta.

A wiec długo oczekiwany znaczek 16v pod prawa tylną lampę.

Obrazek Obrazek Obrazek

Za kolejne dwa dni przyszedł 2 znaczek tylko ze tym razem Golf_GTI.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Następnego dnia miałem sie zając szlifowaniem prostokąta (polerka) na kolektorze ssącym gdzie jest napis DOHC po uniesieniu maski zobaczyłem mokry silnik od razu mnie to zaciekawiło. I oto ukazała sie przyczyna pęknięty waz odmy (Odpowietrzenie skrzyni korbowej) auto zostawiłem na terenie pracy na następny dzień zdemontowałem waz spisałem nr z węza a gdy go wyjmowałem nie chcący ułamał sie plastik który trzyma bagnet. To tez zdemontowałem i w 2 auto i prosto do ASO w Słupsku plastyczek do bagnetu mieli na miejscu a na waz musiałem czekać do następnego dnia do 9 rano. Następnego dnia od razu w auto i do Słupska po waz.

Oto jest cała przyczyna małego pit stopu auta :P (Wszystko zamontowane i auto jeździ:P)

Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
_Adi_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 11, 2009 22:27
Lokalizacja: 100lica
Kontakt:

Post autor: _Adi_ » pt gru 11, 2009 23:39

Bialy, a co z felaśkami ??


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/237/5c08bdcee88febafmed.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » sob gru 12, 2009 11:15

Masz fele czy sprzedący przygrał w ch........??



Awatar użytkownika
pczerniej
Forum Master
Forum Master
Posty: 1928
Rejestracja: śr sty 31, 2007 15:16
Lokalizacja: nord-vag
Kontakt:

Post autor: pczerniej » sob gru 12, 2009 14:57

co za koło :chytry: poka poka
Ostatnio zmieniony sob gru 12, 2009 14:58 przez pczerniej, łącznie zmieniany 1 raz.


Capo di tutti capi
Nord-vag.pl
MK1 1.8 20vT

Awatar użytkownika
_Adi_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 11, 2009 22:27
Lokalizacja: 100lica
Kontakt:

Post autor: _Adi_ » sob gru 12, 2009 15:04

pczerniej, pomysl jakich brak bedziesz wiedział :P


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images49.fotosik.pl/237/5c08bdcee88febafmed.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Post autor: BialyUst » sob gru 12, 2009 23:41

golfer_1984 pisze:Masz fele czy sprzedący przygrał w ch........??
Niestety Ale Przygrał W h...a Pisałem Do Allegro tez lache na to klada odpisali mi ze mamy to załatwić miedzy soba koles za taka cene nie chce odac proponowałem mu 200 więcej tez nie chce bo gada ze dał wiecej za nie rok temu kłóciłem sie z nim ze rok temu były inne ceny ze albo je odaje za to co wylicytowałem albo negatywa to sie na razie nic nie odezwał ale za to bedize inny rarytas w sumie już jest i czeka na zamontowanie :) (Jutro będę Z tym walczył)

pojechałem po niego o 2 w nocy i właśnie wróciłem 900 Km w 2 strony :)



Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » sob gru 12, 2009 23:55

BialyUst, wystawiaj negatywa, niech nauczy sie sprzedawać na allegro :grrr:

pochwal się co kupileś???????? :grin: :grin:



Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » ndz gru 13, 2009 11:31

BialyUst, a co to za historia z tymi felami... nic nie wiem :bajer: :chytry: :chytry: :chytry:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Post autor: BialyUst » ndz gru 13, 2009 23:40

Dobra Nowe Rzeczy Zamontowane W Aucie Trochę Sie Narobiłem Bo Całe Wnętrze Z Mojego Poszło Do Kolegi Piszka Wiec Kolega Ma Teraz Wnętrze OD 20 Jahre (Oby Tylko Je Sznował)
pochwal się co kupileś???????? :grin: :grin:

A Czym Tu Sie Chwalić :P jak tu nic nadzwyczajnego. Cały opis dodam jutro dzisiaj już padam



Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » pn gru 14, 2009 08:23

BialyUst, he he, Piszek i szanowanie autka :bajer: Uśmiałem się do łez z tego żarciku :rotfl: :rotfl: :rotfl: Normalnie zajady mi popękały :lol: :lol: :lol:
Piszek to jest KAT :metal: :metal: :metal: :satan: :satan: :satan:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Post autor: BialyUst » pn gru 14, 2009 13:42

A wiec tak jak mówiłem wcześniej Felg nie będzie bo koleś nie chce ich sprzedać za taka cenę co wylicytowałem. wiec dałem sobie spokój poszukam coś lepszego na wiosnę :)

Juz miałem myśli skoro nie ma felg to niema co przez zimę robić:( a tu nagle trafiła sie okazja wymienienia sie wnętrzami auta z moja dopłata(Koles chiał obojętnie jakie). Godz 21 nie zastanawiając sie zadzwoniłem do kolegi czy chce sie ze mna wymienić za wnętrza zgodził sie od razu bo miał 1 fotel trochę porwany. Zadzwoniłem jeszcze do kolegi czy da mi Sharama. Okazało sie ze akurat jedzie do gdyni odwieść tatę na lotnisko wiec wszytsko zaczeło sie układac w jedna całość. Godz 22 go garażu i cały środek z Vr-ki wyjęliśmy w 2 godz (Maty tez wyjęte z siedzeń). Ok 1 skończyliśmy nie opłacało sie już spać bo o 2 mieliśmy wyjechać. Wiec tylko szybka kąpiel coś zjeść i ruszać w drogę 500 Km w jedna stronę. Ok 4:30 byliśmy w Gdyni na lotnisku o 5:20 ruszyliśmy w stronę Warszawy. Dojechaliśmy tam ok 12 . Środek miał już być wyjęty i przyszykowany zęby go tylko zabrać okazało sie ze zdjęte było tylko tylne siedzenie bez oparcia i 2 przednie boczki. Od razu na myśl przyszło mi słowo Ku...a. no i wzięliśmy sie za robotę po 40 min środka auta już nie było leżało wszystko w Sharanie i czekało do odjazdu bo nowego Domu :). Trochę pogadaliśmy na temat samochodów. I czas wracać do domu. Wiec ruszyliśmy w trasę w domu byliśmy ok Godz 19. Kazdy już zmęczony myślał tylko o ciepłym łóżko. Następny dzień godz 15 umówiliśmy sie z kolega żeby mój środek przełożyć do jego golfa. Wiec rozebraliśmy moje całe auto w środku i gdy włożyliśmy już maty do siedzeń i wszystko działało kolega postanowił ze siedzenia jednak idą do prania. wiec Vr-ka wyjechała z garażu i wjechało poraz 2 moje auto zęby zamontować nowe wnętrze. Troche to trwało bo robiliśmy małe przerwy na piwo :P. Bez tego ani rusz praca nie szła do przodu:). I takim oto sposobem golf otrzymał nowe wnętrze :).

Zdjęcia :)

Zdjęcia Zaraz Po Przywiezieniu Wnętrza Do Domu(Wszystko Brudne I Zakurzone).

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z Samego Rana Wziąłem Sie Od razu Za Czyszczenie Siedzeń Boczków I Słupków(I Tak Sie Pobrudziło Trochę Podczas Zakładania). Ale Sa Czystsze Niz Były Teraz Wystarczy Tylko Przetrzeć

Zaraz Po Wyczyszczeniu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Podczas Montażu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

Post autor: golfer_1984 » pn gru 14, 2009 13:44

Będzie czarnuch w środku pełną gębą :bigok: :bigok: :bigok:



Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » pn gru 14, 2009 14:11

BialyUst, jakby to powiedział Gandalf Szary do Frodo Bagins'a- "Zadziwiasz mnie mój chłopcze" :bigok: :bigok: :bigok:
Skóracz wygląda przednio :food: :food: :food:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
BialyUst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 22:11
Lokalizacja: Ustka

Post autor: BialyUst » pn gru 14, 2009 14:24

Zybi236, a co do Piszka to już mu powiedziałem ze jak nie będzie dbał o środek to będę go bił hahahah i od razu do prania odał siedzenia

a już tak nie katuje uspokaja sie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości