VW Golf mk3 GL by vwosiu

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fasola mk2
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2626
Rejestracja: czw paź 16, 2008 16:01
Lokalizacja: Strzegom/Kostrza
Kontakt:

Post autor: fasola mk2 » ndz sty 04, 2009 20:04

Fajna trójeczka, fajna gleba, fajne alufelgi, wszystko fajne, fajnie szeroko. Tylko pozazdrościć takiej maszyny. pozdrawiam i powodzenia w modach.


Jedyny słuszny samochód=vw, jedyny słuszny vw=golf, jedyny słuszny golf = MK2---->

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=194354&postdays=0&postorder=asc&start=0

[img]http://images44.fotosik.pl/129/d1f935dcf5e28fd0.gif[/img]

Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

Post autor: wandal » pn sty 05, 2009 13:27

no autko wyglada pieknie :bajer: i te staloweczki na lato poprostu :bajer:

a powiedz mi vwosiu, gdzie zes dorwal 16" stalówki?? bo szukam tez wlasnie 16" jak mozesz to napisz mi parametry tej stalwoki w orginale jaka byla

[ Dodano: 05 Sty 2009 12:46 ]
a da rade przymierzyc te szerokie 15" co masz a w szczegolnosci te 9j czy nie beda wystawac u mnie?? bo widze ze jezdzisz na spoty na real to bysmy sie tam zgadali jak cos??


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pn sty 05, 2009 16:37

wandal pisze:a da rade przymierzyc te szerokie 15" co masz a w szczegolnosci te 9j czy nie beda wystawac u mnie??
jak wystaja u Niego to i u ciebie przeciez tak samo skoro masz taki sam samochód :chytry:

vwosiu, dobrze,że auto żyje :bigok:
Przejrzałem cały emat i jestem pod wrazeniem :bajer: .Muszę przyznać,że zazdroszczę wielu rzeczy... jasny środek,żółte halo...

Jeśli chodzi o stal to mi się bardziej jakoś na srebrnych podoba. Bra na zloty ciekawy gadget, jednak do codziennej jazdy raczej nie zda egzaminu. Jak będizesz sie pozbywał halogenów to jestem ... następny w kolejce :grin:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
siVWy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1170
Rejestracja: czw mar 02, 2006 21:59
Lokalizacja: DDZ
Kontakt:

Post autor: siVWy » pn sty 05, 2009 17:12

szeroka stal tylko srebro jak dla mnie :bajer: golf jest naprawde dobry, a co do bra to zwolenikiem jakotakim nie jestem, ale wiadomo tobie ma sie podobac :P


Rothenburg cultstyle 09'11'13
Świdnica VAG 09'
Nysa VAG 08',09'11'
Pleszew VWigwamy 09'
VAG Event wolfsgruppe... 09',10',11'12'13
VAG meeting Bielawa 10'11'12'13
Worthersee 11'
DUB-it Kielce 13
Vag Day Żmigrod 13'

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pn sty 05, 2009 17:18

WoLnY, wspomniałem ci że może będą koła i się trafiły :chytry:

*daniel*, kiedyś tak :) póki co te nabyte idą w odstawkę a auto będzie śmigać na stali jak ja odzyskam :grin:

Zybi236, dzięki o środek trzeba w końcu zadbać i go wyczyścić ale oko cieszy bo jasny :pub:
_asmo_ pisze:mcsym napisał/a:
co to za felgi? niech zgadnę, 5x130? :chytry:


tez to mialem napisac, bo koloryt dosc charkterystyczny :jezor:
a sie tam znacie :green_fuck:

fasola mk2, dzieki :bajer:

_asmo_, dzięki :pub: jeszcze dużo zostało do zrobienia a bo srebrny najlepszy :bigok:

wandal, stalówki mam tylko te 15" gdzie ty tam widzisz 16" :grin: na pierwszej stronie wszystko napisane z passata były :) jak odzyskam koła i będą znów złożone to wówczas mogę zabrać szt bądź 2 i sobie założysz jak będziesz chciał wszystko do dogadania ale tak jak Bossman, napisał będzie wystawać jak i u mnie i przy tych parametrach tego nie zmienisz :bigok:

Bossman, kolejka na halogeny jest długa :P więc zapomnij :kac: co do dekla ja sam już nie wiem :) dobrze że są 2 komplety będzie 3 to dopiero będzie problem coś założyć na dłużej bre tylko na maskę muszę przymierzyć ze wszystkim na auto i dopiero zdecyduje ta nie moja niestety dzięki :pub:

siVWy, gdyby stal do mnie przyszła tak jak było umawiane że czarna by dalej taka została przez pomyłkę zrobił na srebrno założyłem i mi pasuje ta pomyłka kolor nie będzie inny niż srebrny :) bra jak bra :grin: dzięki :pub:

dzisiaj byłem w aso ceny zbiły mnie z nóg rzeczy o które pytałem chociaż kupiłem błyskotkę na pocieszenie smycz gti :hmm:
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn sty 05, 2009 17:22 przez vwosiu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pn sty 05, 2009 17:35

_asmo_, to będziesz miał blisko :grin: i są co 2 tygodnie zimą na dolnym parkingu ch real 3 stawy latem miejsce się zmienia



Awatar użytkownika
wandal
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 490
Rejestracja: pt sty 04, 2008 19:11
Lokalizacja: ZabrzE
Kontakt:

Post autor: wandal » pn sty 05, 2009 20:35

vwosiu pisze:
jak odzyskam koła i będą znów złożone to wówczas mogę zabrać szt bądź 2 i sobie założysz jak będziesz chciał wszystko do dogadania ale tak jak Bossman, napisał będzie wystawać jak i u mnie i przy tych parametrach tego nie zmienisz :bigok:

no to spoko jak odzyskasz kola to daj znac i sie zgadamy zeby je przymierzyc :grin:
a co do tego wystawania to nawet przy tych sierpach co mam u siebie bedzie wystawac??


Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania...

Awatar użytkownika
kori16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: wt gru 30, 2008 18:03
Lokalizacja: Wilkowisko Małopolska
Kontakt:

Post autor: kori16 » wt sty 06, 2009 14:43

No postęp jest Bardzo ciekawy i w dobrą strone bez agrotuningu :P :grin:

Podobaja mi sie te jasne tapicerki w Golfie niema ktoś czasem do odsprzedania ?? :P hehehe


moje mk3
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=222279
-------------------------------------------------------
Sprzedam myjkę Wysokociśnieniową http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=12&t=391659

Awatar użytkownika
Gebels
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob maja 10, 2008 12:28
Lokalizacja: Ośka
Kontakt:

Post autor: Gebels » wt sty 06, 2009 22:57

Ksysiek :grin: 8x16 co to za lipa ....z boku to wyglada na płaskodeklowe podróby i pewnie opone 265/60 dasz :jezor: ....................Pojechales z tym teraz :food: bling :pub:


[s] 18" 8.5 i 9.5 5x112 z oponami BDB 2200pln

Awatar użytkownika
*Bania*
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: pt lut 01, 2008 13:10
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: *Bania* » śr sty 07, 2009 20:18

vwosiu, widzę że nie tylko ja hokej załatwiłem w identyczny sposób.. :-P moje zdanie na temat auta znasz :-) a co to za felunek się szykuje, pokazał byś jakieś spy foto bo mi to już spać nie daje :-P


mk3 blue colour concept:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=533151&p=6399558#p6399558

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pn sty 12, 2009 23:04

wandal, ok nie wiem kiedy koła będę mieć co do wystawania myślę że i sierpy nie pomogą i będzie wystawać przymierzysz zobaczysz

kori16, dzięki co do jasnej tapicerki jest fajna ale ciężko ją utrzymać w dobrej kondycji a dostać do niej elementy nawet w ASO ciężko

Gebels, no opona zbliżona będzie :green_fuck: wygląda z boku jak wygląda za to z wierzchu wiesz jaka jest :grin: i świecić też się nie będą :helm: :pub:

*Bania*, dobrze ze to nie ori hokej był to szykuj się przez najbliższe parę miesięcy na bezsenność :green_fuck: koła będą odnowione będą na aucie dopiero pokaże na razie nie ma co leża i nic się z nimi nie dzieje ten rok stalówka toczyć się będzie :grin: :pub:

na razie zmiany się spowolnią dość mocno wyskoczyło OC i inne bzdury
mam już komplet zderzaków przód dzięki mcsym i tył od wersji gt :grin: bo moje się proszą o zmianę

dzisiaj byłem w ASO odebrać parę rzeczy
ori dywaniki gumowe
Obrazek
i inne pierdoły i 3ci komplet dekli
Obrazek
w weekend dopiero będzie czas by odebrać stalówki i inne graty z aso to zrobie jakieś zdjęcie z deklem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 32 gości