GOLF MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich SKRADZIONO AUTO

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » pn maja 25, 2009 18:23

arturek320 pisze:no ciekawe rozwiązanie, tylko ja zawsze myślałem że za wysokość auta są odpowiedzialne sprężyny a nie amorki
sprężyny też ale jak mamy zawiech 20/20 GTI a z tyłu sterczy jak kozica to kupując takie amorki można ze 25mm obniżyć na tależykach i będzie OK :grin:
jak mi padną moje to sobie takie sprawie


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn maja 25, 2009 21:02

jak mi padną moje to sobie takie sprawie
no to mi przyjdzie troche poczekać, bo dopiero mam założone nowe :grin:

[ Dodano: 26 Maj 2009 14:12 ]
tak go wypucowałem na Majóvwkę 2009, choć na marne bo i tak padało,

:bigok:
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » czw maja 28, 2009 06:55

powiem tak jeżeli chcesz się bawić w glebe to tylko obniżenie 60/60 :) miałem takie i moim zdaniem lepiej się jeździ niż na 40/40 i do tego wygląd. Jeżei chcesz sie bawić w seryjne zawieszenie 20/20 to tył obniżyć tależykiem z amora (amory takie jak tobie pokazywałem) i powinno być OK. Jeżeli chcesz się bawić w 40/40 to zakładaj sportowe amory bo szkoda seryjnych (szybko się skończą), a pozatym będzie golfina miał tylko wygląd obniżenia bo prowadzenie będzie "takie se.."


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pt maja 29, 2009 08:35

chciałem go tylko trochę obniżyć , myślę że 60/60 to raczej odpada, bo trzeba by było nowe amorki kupować, a nie dawno zmieniałem :/ . no zależy mi też na komforcie czyli 40/40 na seryjnych mówisz że nie bardzo się bedzie prowadzić.
Zastanawia mnie jeszcze jedno odnośnie tych spręzyn od GTI, czemu seryjne GTI z takimi sprężynami siedzi normalnie, a mi tak z tymi spręzynami pieje tył?, nie mogę tego pojąć.



Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » pt maja 29, 2009 11:43

masz takie lampki jak ja :bajer: możesz wysłać linka do zenka jakiego obecnie masz??
myślałem że jak nie mam soczewki nie mogę mieć zenka....


Obrazek

Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » pt maja 29, 2009 12:40

arturek320 pisze:czyli 40/40 na seryjnych mówisz że nie bardzo się bedzie prowadzić.
według mnie auto na tych sprezynach bedzie sie normalnie prowadziło tylko musisz po zmianie pojechac na ustawienie kątów i zbierznosci ;) zreszta po kazdej ingerencji w przednie zawieszenie powinno sie to sprawdzac aby auto sie dobrze prowadziło.
big_jasiu pisze:myślałem że jak nie mam soczewki nie mogę mieć zenka....
w swietle prawa zeby miec zenka musisz miec samopoziomowanie lamp oraz spryskiwacze reflektorów ..takze i tak długa droga do pełnej legalnosci, a jak jest soczewka to wiadomo ze lepiej to swieci niz zwykłe lampy.


VW forever..

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pt maja 29, 2009 20:20

big_jasiu pisze:masz takie lampki jak ja :bajer: możesz wysłać linka do zenka jakiego obecnie masz??
zestaw kupiłem już dawno będzie ze 2 lata, więc nie mam linka, moje to typowo chińszczyzna jakich pełno na allegro, wybierz jakiś zestaw, kup nie te najtańsze i będzie git, na fotkach jest xenon 8000 k obecnie kupiłem zarniki 4300, choć nie jestem usatysfakcjonowany, mysle że najlepiej to pośrodku barwe brać 5000 byla by odpowiednia, 6000 tez jeszcze daje rade, 8000 nie kupuj , bo za bardzo niebieskie, dziś widziałem jednego golfa w soczewce i raczej miał 8000 i pomyślałem sobie , u mnie też tak wiejsko wygladało?, nie polecam

.
big_jasiu pisze:myślałem że jak nie mam soczewki nie mogę mieć zenka....
a kto Ci zabroni?, nawet w soczewce jak będziesz miał CI dowód zabiorą, ogólnie o xenonie na forum jest lektury na tydzień czytania, z odbłyśnikiem poprostu zazwyczaj oślepiasz z przeciwka, dlatego się nie montuje, moje są teraz ustawione do samego dołu, światło i tak mam super, a już jak najmniej oślepiają, wykluczyć się nie da, z odbłyśnikiem zawsze będzie oślepiać.
mlody87 pisze:według mnie auto na tych sprezynach bedzie sie normalnie prowadziło tylko musisz po zmianie pojechac na ustawienie kątów i zbierznosci
no to to wiadomo, geometria obowiązkowo, tylko nie wiem jak bedzie wygladać, narazie pewnie się wstrzymam, bo mam teraz nóweczki spręzyny od GTI założone, u mechanika musiałem cos na szybko skombinować, a że wcześniej wyglądał dobrze na gti to tak teraz tył mi się nie podoba

i zadam jeszcze pytanie które dalej mnie nurtuje:
odnośnie tych spręzyn od GTI, czemu seryjne GTI z takimi sprężynami siedzi normalnie, a mi tak z tymi spręzynami pieje tył?, nie mogę tego pojąć.



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » śr cze 03, 2009 17:54

U mnie siedzi bo mam butle z gazem ;) Moze springi masz nie od GTI a od zwyklaka



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » śr cze 03, 2009 20:30

nie no z warsztatu zapewniał mnie że są od GTI, teraz to nie wiem jak mam to sprawdzić, może dlatego tak stoi że nowy amor i springi, nie mam pojęcia wiem że mi się to nie podoba, kupiłbym jakiś komplet spręzyn 40/40 np. MTS technik za 300 są na allegro, ale nie wiem czy są czegoś warte, najlepiej już coś firmowego weitecha, czy koni, tyle że tamte to już 700 zł, a narazie brak funduszy

a może zastosować takie coś
:green_fuck:


dziś znów zmieniłem na xenon 4300, jednak ten pozostanie :grin:

patrząc na zdjęcie - lewa lampa zenek 4300 prawa 8000 K, robione w dzień więc nie widać dużej różnicy, ale w nocy jest już wielka różnica

Obrazek

[ Dodano: 03 Cze 2009 20:43 ]
znalazałem :bigok: nie wiem czy dobra cena :chytry:

pozostaje tylko zbierać kane :crazy:
http://www.allegro.pl/item640294088_wei ... di_40.html
Ostatnio zmieniony śr cze 03, 2009 20:43 przez A r t u r, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
jacek_
vw maniak
vw maniak
Posty: 113
Rejestracja: sob lis 15, 2008 15:51
Lokalizacja: KRA
Kontakt:

Post autor: jacek_ » śr cze 03, 2009 20:48

piękny golf ;)


Old vw never die.
Variat - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=519185

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » śr cze 03, 2009 23:51

Ładniutki golfik, zrobiony z głową. PozdraVWiam :)


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn cze 08, 2009 14:46

jacek_, ShauN, :pub:

dziś już zamówiłem nowe sprężyny Weiteca :bigok:
obniżenie będzie 40/40

fotkę zapodam jak dojdą, niestety na aucie będą w późniejszym czasie gdyż zdecydowałem się zbierać też na amory sportowe też może weiteca albo innej firmy,zobaczymy, jak już się bawić to bawić, nie chce by tylko wyglądał ale i dobrze się prowadził.
jakby Ktoś chciał nowe spręzyny od GTI (przejechałem na nich do tej pory może z 500 km) to pisać, za 2 miechy może będę je mógł sprzedać jak już uzbieram na amory, narazie będe jeździł na tym setupie.



Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » pn cze 08, 2009 16:27

arturek320 pisze:w późniejszym czasie gdyż zdecydowałem się zbierać też na amory sportowe
czyli wyżyny się kończą...dobra decyzja ....na -40mm też da się jeździc....bez uszczerbku na komforcie


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » czw cze 18, 2009 14:32

wczoraj przyszły oczekiwane sprężyny :bigok: ,


Obrazek

pewnego wieczoru postanowiłem wziąć się za bagażnik
oto efekt :hmm:


Obrazek

bardziej szczegółowo opisałem na 1 stronie



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości