[ mk3 GT TDi ] by mcsym

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » pt maja 29, 2009 20:11

_asmo_ pisze:szkoda, nie szkoda, trzeba isc do przodu i zaczynac nowy projekt :food: :jezor:
no właśnie, sprzedaj mi swoją jette, może zrobię z niej auto :D


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » sob maja 30, 2009 15:26

mcsym, a gdzie kupowałeś adaptery do felg?? i jaka cena??
może jakiś link??


Obrazek

mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » sob maja 30, 2009 16:17

big_jasiu, adaptery kupione na allegro :) z tego co wiem to aktualnie są takie same w dziele giełda za 350 zł ze śrubami, więc cena bardzo dobra. Ja dałem więcej.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw cze 04, 2009 21:20

mcsym, i jak tam kupiles tego wymarzonego borewicza a dziewczyna cieszy sie golfem w serii :ass:
umyłes go chociaz z tego błota po majovwce :green_fuck:
na pewno na przyszly tydzien sie go dopieści jak nigdy co bym miał czym godnie na vwigwamy zajechac :satan:



Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » czw cze 04, 2009 22:44

No no ładne fotki wyszły nawet w tak zmienną pogode, autko ciekawie sie prezentuje :bajer:
mcsym pisze:- pierwsza noc, idziemy na zwiad, jak już wszyscy spali i przypadkiem spotykamy mk3 na żółtych lampkach co się okazuje, znajomy z forum Bossman. No i się skończyło późno i nie pamiętam jak wróciłem do auta
skąd ja to znam :crazy: tez te żółte lampy mnie jakos "uśpiły" :grin:


VW forever..

mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » ndz cze 14, 2009 23:28

jacek-special, pożyjemy zobaczymy :D

Niedawno ekipa ze śląska wróciła z Pleszewa :) Impreza bardzo udana dzięki ludziom z którymi się piło, śmiało, grilowało oczywiście :bigok: Więcej będzie jutro, bo nie mam sił dziś :D

Tak na początek:

Obrazek


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » pn cze 15, 2009 16:41

na stali grubasnie bylo... milo bylo poznac, szkoda ze nie mialem czasu wiecej slow zamienic. moze innym razem jak nie bede mial zlotu na glowie, tylko spokojnie bede mogl sie napic ;)



mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » pn cze 15, 2009 18:05

Znalazłem chwilkę, więc opisze pokrótce Nasz wypad do Pleszewa. Impreza bardzo mi się podobało, organizacyjnie nie było do czego się doczepić, widać, że organizatorzy dołożyli wszelkich starań, żeby wszystko było ok za co im wielkie podziękowania się należą.
Jeśli chodzi o samą imprezę, to jest jedna rzecz, która była dla mnie nieporozumieniem, a mianowicie konkurs na najładniejsze auto. Były samochody, które nie podjechały się w ogóle zaprezentować, a wygrały! Po prostu niedorzeczne. Np w kategorii mk3 wygrał kolega, który nie dość, że nawet nie umył auta, to jeszcze podobno (tak słyszałem) powiedział, że nie podjedzie się zaprezentować, bo jest brudny podjazd pod wigwama :D. Jakby tego było mało, to na rozdaniu też już samochodu nie było :D. Nie chodzi mi tu o ten akurat przypadek, tylko ogólnie, bo jeśli chodzi o kategorię mk2 to była identyczna sytuacja. Nikt nie wiedział kto wygrał, czemu, co to za auto, kim jest właściciel.... To jeśli chodzi o niedociągnięcie, jakie zauważyłem :)

Kiełbaski, śmichy, alkohol - tego nie brakowało przez całą imprezę :) Dzięki dla wszystkich, z którymi zamieniłem parę słów i Krzyśkowi za pomoc w przygotowaniu auta do wyjazdu, za zjedzenie mi połowy bułek oraz podjęcie polemiki na temat "W którą stronę odkręca się gwinta" :D Ci co byli wiedzą o co kaman :D

Golf.

Mój czarnuch na zlot przybył w nieco odmiennym setupie, niż ten, do którego się wszyscy przyzwyczaili, a mianowicie dotarłem do Pleszewa na szerokiej stali 15' 8 i 9 J :bigok: Od teraz wiem, co to znaczy gleba :D Jak założyłem z powrotem Mercedesy to stwierdziłem jedno - czuję się jak na serii :D Dzięki Krzysiek za pożyczkę, cieszy mnie, że zobaczyłem golfa w nieco innej wersji i muszę powiedzieć, że najchętniej bym ich nie ściągał :bigok:

Może starczy tego pisanie, pare fotek:

30 km przed zlotem podjazd na myjkę:

Obrazek Obrazek Obrazek

Mój murzyn, jak mi się czegoś robić nie chciało:

Obrazek

Jakieś tam fotki miejscówki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Amatorska sesja z Rafiokiem, którego auto stało na 16' i było niżej niż moje :D Ten to dopiero robi zamieszanie na drodze.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

I kilka fotek już z drogi powrotnej:

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek



Pozdrawiam :bigok:
Ostatnio zmieniony pn cze 15, 2009 18:49 przez mcsym, łącznie zmieniany 2 razy.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GeGi » pn cze 15, 2009 18:18

aaaaa to Twoj golfik byl na tej stali ;) wlasnie sie zastanawialem co to za golf bo cos mi znajomy mi sie wydawal :P jak widac felgi robia roznice ;))
Pozdro


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn cze 15, 2009 18:21

mi się na mercach bardziej widział...


Obrazek

Awatar użytkownika
*daniel*
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: wt sty 24, 2006 12:15
Lokalizacja: z garażu
Kontakt:

Post autor: *daniel* » pn cze 15, 2009 18:24

dobra miotła na tej stali jest :chytry: szkoda że dekielka czarnego starego typu niezapodałeś ale naprawde godnie wygląda!


moje byłe mk3 GTD SPECIAL
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81913&postdays=0&postorder=asc&start=480
obecny dupowóż passat b4 kombi na gwincie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261704&postdays=0&postorder=asc&start=90

mcsym
Forum Master
Forum Master
Posty: 1613
Rejestracja: wt lip 04, 2006 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: mcsym » pn cze 15, 2009 18:51

..:VoyteQ:.., merce już wróciły na swoje miejsce :D Może na fotkach tego nie widać, ale golf wyglądał świetnie na tej stali. Merce są takie... dostojne :D

Daniel, vwosiu też mi mówił, że mam zakładać czarne, ale mnie się bardziej tak podobało i tak poleciałem :)
Ostatnio zmieniony pn cze 15, 2009 18:52 przez mcsym, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141210&postdays=0&postorder=asc&start=0]byłe mk3[/url]

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » pn cze 15, 2009 19:33

mcsym, no musze przyznać że gangster był na tej stali był :D szkoda że tylko pożyczone bo jak dla mnie to mógłby już na nich zostać....
Ostatnio zmieniony pn cze 15, 2009 19:34 przez Merffik, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości