[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
rufi18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 11, 2008 17:42
Lokalizacja: Pleszew
Kontakt:

Post autor: rufi18 » ndz gru 20, 2009 14:19

jest sliczny nie ma co :) ... a z tym przyciemnianiem szybo to pomysl dobrze :)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn gru 21, 2009 00:38

rufi18, dzięki :bajer: przyciemnianie polecasz czy odradzasz? i dlaczego :chytry: myślałem nad różnymi wariantami intensywności przyciemnienia ;)

Merffik, problemy żeby włożyć hehe :pub: z podnośnikiem oczywiście :) fanty się zbierają, na sezon chciałbym koła, bo później tylko kosmetyka, ale czy wyjdzie, zobaczymy... :crazy: jestem w stanie stanąć na głowie, żeby kupić szerokie koła z parapetem :grin: bo nie lubię półśrodków ;)

Frykas, jest ryzyko, jest przyjemność, a latać bokiem po dziś dzień dalej można :grin:
Ostatnio zmieniony pn gru 21, 2009 00:39 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

rufi18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 11, 2008 17:42
Lokalizacja: Pleszew
Kontakt:

Post autor: rufi18 » pn gru 21, 2009 14:18

POOREK pisze:przyciemnianie polecasz czy odradzasz? i dlaczego
na pewno nie robił bym zupełnie ciemnych szyb wydaje mi się ze trochę już wyszło z mody, jak już koniecznie byś chciał przyciemnić to delikatnie. Takie jest moje zdanie :) ... taki front jak Ty masz to muszę jak najszybciej u siebie zrobić :D pozdrawiam



luqasz84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: pn gru 08, 2008 19:08
Lokalizacja: okolice Lwowka
Kontakt:

Post autor: luqasz84 » wt gru 22, 2009 00:02

No no kolego czarnuch nabral wygladu, piekny froncik Ci wyszedl ciekawy miales pomysl z tymi postojowkami jeszcze jakies fajne alu i bedzie miodzio.
A co do szybek to jestem za tym zeby delikatnie wszystkie przyciemnic.


MOJA KSIEZNICZKA AAM => 1Z
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=205849

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt sty 05, 2010 17:29

trochę odświeżę :) z nowości to Golf dostał dzisiaj świeży olej Mobil S 10W40 ;) filtr oleju, powietrza i kabinowy.. od razu lepiej dla silniczka :) zakupiłem magnesy do mocowania bry, żeby nie fruwała przy większych prędkościach w lato :P i chyba tyle, bo o fantach grudniowych pisałem wcześniej :) może niedługo jeszcze jakieś będą :grin: zobaczymy :bigok: najlepszego w nowym roku i wiele kasy na mody :pub: pozdrawiam :helm:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Danny0087
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz gru 23, 2007 23:48
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: Danny0087 » wt sty 12, 2010 13:13

Ładny golfik, w porównaniu od kupna po dzień dzisiejszy to sporo się zmienił, oczywiście na duży plus :bigok:
Front masz kozak, , felga jeszcze jak wpadnie będzie super. Co do szyb to lekko przyciemnij, ja u siebie 30% robiłem i ładnie wygląda z czarnym, Może jeszcze przydymiłbyś lampy z tyłu te red white, bo trochę nie pasują takie :jezor:


Moj Golf :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
Filmik z Golferem:
http://vimeo.com/28213373

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » ndz sty 17, 2010 23:41

update 17 stycznia 2010 a'la zapowiedź :green_fuck:

jako że szpiegów na forum pełno :green_fuck: wolę napisać sam nim ktoś mnie uprzedzi :P na wiosnę prawdopodobnie zawitają koła (firmy Rondell :goof: ) ;) poglądowe foto zapożyczone z allegro:

Obrazek

koła ogólnie podobają mi się... nie ukrywając - średnio :) zawsze to jakieś alu będzie, bo narazie to cienizna :jezor: ale... za kasę za jaką je wyrywam myślę że tragedii nie ma ;) daję kumplowi jeden komplet swoich stalówek i dopłacam 350 zł ;) w zamian koła 16 cali takie jak na foto (ET prawdopodobnie 35) szerokość 7,5J (chyba) i gumy na jeden sezon :bigok: tak więc myślę że źle się nie wytargowałem :) gumy 215/40, troszkę szerokie, jak będę kupował nowe to raczej będę za czymś mniejszym patrzył :helm: kiedyś tam może na tył dokupię dystans ze 20mm, z resztą zobaczymy jak na autku się zaprezentuje ;) póki co na dobicie targu umówiłem się wstępnie na wtorek... szukam koncepcji na koła, może ktoś pomysł podsunie? początkowo miał być rant na poler, środek czarny i śrubki złote... teraz zaczynam głupieć... sam nie wiem jak będą wyglądały najlepiej ;) może ktoś miał podobne na samochodzie? może widział ktoś takie z jakimiś kombinacjami alpejskimi kolorystycznymi? czekam na pomysły, liczę na was :bigok:
Ostatnio zmieniony ndz sty 17, 2010 23:58 przez POOREK, łącznie zmieniany 4 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » pn sty 18, 2010 00:01

srubki prawdziwe czy imitacja ? ;p
chyba tak jak szukales fotek,zlota srubka,rant poler a srodek czern... biel,zielony,czerwony-do czarnego w sumie kazdy kolor pasuje moim zdaniem :helm:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn sty 18, 2010 00:17

no właśnie wiedziałem że szpiedzy są wszędzie :green_fuck: jak odbiorę to sprawdzę co z tymi śrubkami, założę dwie na stronę, kopsnę foto i porobię VT, może coś mi na myśl przyjdzie :bigok: tylko nie wiem czy takie zabójcze kolory będą dobre, dlatego myślałem o czarnym...


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » pn sty 18, 2010 00:18

ja tam mam plan na alu swoje :helm: nie sa wysokich lotow ale narazie musza byc...wiec je pokoloruje ;] zimowki ten sam los spotkal ;p


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn sty 18, 2010 23:57

Obrazek
Obrazek
Obrazek

nadal VT, koła zabieram jutro :pub: który kolorek? :bigok: najbardziej skłaniam się ku czerwieni, pod kolor do tylnych lamp oraz oczywiście ku czerni :) rantów malować nie zamierzam bo jak się obetrą to będzie brzydko wyglądać :bigok: choć czarne z rantem w kolor miodzio :helm: z braku laku i funduszy to i z tego koła coś się zrobi ;)
Ostatnio zmieniony wt sty 19, 2010 00:31 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Broda6666 » wt sty 19, 2010 00:11

POOREK, jak czarnuch to czarne z polerowanym rantem :bigok: chyba ze wzorujesz sie na wheel whores to moze pomaranczowe albo biale :helm:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt sty 19, 2010 18:55

więc dzisiaj była obiecywana przymiarka, oto foty:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

trochę przód jak koza stanął (skręci się w kole wiosny), tył może z czasem się lekko wypchnie :bajer: 4x ET35, 7,5J, i guma 215/40, podeszło bez problemu, ale od nakrętki gwintu nie daleko :bigok: czerwony kolor z lekka chwilowo wypadł, bo nieświadomie kupiłem czarny lakier (poszedłem po papier ścierny wodny i spytałem o lakier :jezor: po zapłaceniu zorientowałem się co zrobiłem :goof: ) :grin: kupiłem papier 1500, dobry będzie do wypolerowania? więc zostały dwie opcje :) zostawić kolor taki jak jest czy malować na czarno? :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » wt sty 19, 2010 18:57

POOREK, zielone kawasaki będzie malina :green_fuck:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości