MK4 Variant 1,9 TDI by OEMTUNING.PL | Auto na sprzedaż!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » czw mar 11, 2010 10:46

Zastanawia mnie tylko to dlaczego w kolko czepiacie sie mojego auta, ja w nim nie widze nic wieśniackiego, nieprzemyślanego czy skopanego... a Wy od poczatku traktujecie mnie tutaj jak szaraka ktory nie zna sie na VW, modzeniu czy ogolnie motoryzacji... Nie wiem o co Wam chodzi.
przejrzyj sobie cały swój temat i zobacz ile razy udzielałem się w nim i jakiego typu to były wypowiedzi, to co było fajne komentowałem na plus to co mi się nie podoba na minus ale chyba od tego jest forum jak się nie mylę, zarzucasz mi coś czego nie zrobiłem a jak udzielam Ci konkretnych odpowiedzi jak w poście wyżej to chowasz uszy i już nie jesteś takie cwany. Jak dla mnie to możesz zrobić sobie z tego auta nawet poloneza jeśli tylko Tobie będzie się to podobało to ok ale ja i tak to skomentuje na minus bo dla mnie to wiocha i tyle. Ty masz jakiś zajebisty problem ze sobą i kompleks z tym autem i to nie jest tylko moje zdanie....


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » czw mar 11, 2010 10:48

KonradzikIV, jedyny kompleks ktory mam to chyba juz brak pomyslow :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » czw mar 11, 2010 11:03

drogą dedukcji można dojść do wniosku, że pomysłów masz co nie miara ale łatwo w tej dziedzinie przesadzić, lepiej zainwestuj w gewinde żeby można było szurać wahaczami i dokładką po asfalcie bo co z tego że masz kupę fantów i duże koło jak dalej ma wygląd terenówki, a nie się non toper spinasz :helm:

Scientist i KonradzikIV są dość długo na forum i wystarczy spojrzeć w ich projekty żeby było widać czarno na białym że wiochy nie ma, więc powinieneś czerpać z ich rad :P



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » czw mar 11, 2010 11:11

Powiem tylko, że cenię szczerość do bólu, bo chyba chodzi o to żeby sobie wzajemnie pomóc, żeby po drogach jeździły ładne czwórki, a nie na zasadzie, powiem komuś, że jest ok żeby go nie urazić, a potem na drodze inni będą się z niego śmiać... nie piję showtime do Ciebie, bo np. końcówki wydechu wyszły w moim odczuciu ok... jakby mi się nie podobało to na pewno bym to okazał. :grin:

Mam świadomość tego, że np. moje przednie lampy są syfne, bo nie ori (mimo, że wizualnie mi się podobają), do tego od zakupu mam pękniętą przednią szybę pod wycieraczką, które to pęknięcie na szczęście się nie rozchodzi, ale co poradzić, że moim priorytetem był gwint, koło i wirus... (jeszcze doliczyć naprawy od czasu do czasu, bo jakby nie patrzeć 8letnie niegarażowane auto o takiej mocy i momencie w połączeniu z dynamiczną jazdą potrafi czasem coś urodzić).

Nie spinajcie się towarzysze. :P



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » czw mar 11, 2010 11:18

Peace & love ;) Moj Variat tez nie jest idealem ale ciesze sie ze zrobilem przy nim tak duzo ;) a juz wkrotce dach :D niach niach ;)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » czw mar 11, 2010 14:58

showtime pisze:Nie przejmujcie sie, juz niedlugo Majówka, spotkacie sie Scientist z Konradzikiem i bedziecie mogli rozladowac wspólnie swoje napiecia :bigok:
na MajoVWke sie nie wybieram :finga: i :dol:
KonradzikIV pisze:widzisz między nami nie ma akurat żadnego napięcia i wcale nie musimy jechać na majówkę żeby się wspólnie napić....
o to to ;)

swoją drogą jakbym Ci chciał pojechac to bym to zrobil konkretnie, ale po co, widac masz kiepskie poczucie humoru, i nawet pożartowac juz nie można bo zaraz bijesz piankę - wiecej luzu chlopaku... chociaz z obraniem jednego konkretnego kierunku akurat nie zartowalem :helm:
showtime pisze:i dacie spokoj na forum w koncu
sugerujesz ze sie uwzielismy na Ciebie ? Po prostu czasami lubie sie posmiac z Twoich pomyslow, ktorych masz milion pińcet z czego jeden jest sensowny - nie naleze do szerokiego grona poklepywaczy z forum, dla którch co byś nie zrobil bedzie to powod do onanizacji i tyle :green_fuck:

pisss :pub:



Awatar użytkownika
Alchemik_2006
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn sie 31, 2009 00:59
Lokalizacja: GDA

Post autor: Alchemik_2006 » czw mar 11, 2010 18:06

He he :hmm:


VWManiak

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » czw mar 11, 2010 18:23

Scientist pisze:nie naleze do szerokiego grona poklepywaczy z forum, dla którch co byś nie zrobil bedzie to powod do onanizacji i tyle :green_fuck:
:rotfl:
szczep pisze:Scientist i KonradzikIV są dość długo na forum i wystarczy spojrzeć w ich projekty żeby było widać czarno na białym że wiochy nie ma
czarno to napewno ale z tą wiochą to ............ ? :helm:


showtime a co tam z mocą w tym variancie ?
Ostatnio zmieniony czw mar 11, 2010 18:26 przez Kulon, łącznie zmieniany 2 razy.


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Post autor: grzes283 » czw mar 11, 2010 18:56

Scientist pisze:nie naleze do szerokiego grona poklepywaczy z forum
Witaj w klubie, i własnie o to chodzi na forum :bigok:

Show, swoją drogą chłopaki maja rację. Przypomnij sobie moje posty, które uznałeś za czepialstwo :bajer:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
Mirek KRK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 298
Rejestracja: pn mar 19, 2007 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mirek KRK » czw mar 11, 2010 21:04

Dawno nie widzialem Twojej fury na zywo ale z tego co pamietam to ostatnio nie wygladala zle...a na duzych kolach bardzo fajnie... :bigok: ogladne na zywca i ocenimy sprawe :grin:


[url=http://imageshack.us][img]http://img526.imageshack.us/img526/3653/vwban2jq9gi6.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » czw mar 11, 2010 22:09

grzes283 pisze:Scientist napisał/a:
nie naleze do szerokiego grona poklepywaczy z forum


Witaj w klubie, i własnie o to chodzi na forum
też witam :helm: :helm:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » czw mar 11, 2010 22:29

Ja tez krytykuje wiesniactwo :) podoba mi sie to ze na forum mowi sie otwarcie o wieś modach i krytykuje ludzi za to, bo sam to robie, ale nie na miejscu jest czepianie sie Variata bo nie ma w nim ani jednego elementu wieśmakowego :P


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
MaciekVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: śr gru 13, 2006 19:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MaciekVW » czw mar 11, 2010 22:33

showtime pisze:ale nie na miejscu jest czepianie sie Variata bo nie ma w nim ani jednego elementu wieśmakowego
to jest Twoje zdanie, a Konrad i Scientist moga mieć swoje.
Z fotelami nie kombinuj zostaw tak jak jest


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » czw mar 11, 2010 22:37

MaciekVW, to prawda. Mnie tez moze razic ze u Scientista jest pomieszanie R32 z 25th ale to tez kwestia gustu... zderzak z R-ki średnio pasuje do jubi, ktorego styl jest bardziej delikatny, ale to tez kwestia gustów... po raz kolejny powtorze ze niech kazdy robi co chce byle byl zadowolony...

Ja w najblizszym czasie robie dach na czarno i efekty na pewno zobaczycie w srode :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości