[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt mar 23, 2010 20:39

daniocrack, nie mam czasu niestety.. praca :/ planowo dopiero sobota :panna: ale mam już takie ciśnienie że może pora zawrzeć jakiś pakt z kierownikiem :helm:

xXzulikXx, dzięki wielkie :bigok:

fotka, która chyba najlepiej odzwierciedla kolor:
Obrazek

i tak po ogarnięciu śrubek i włożeniu dekielków ;)
Obrazek

nie mogę się doczekać kiedy wylądują na autku :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » wt mar 23, 2010 20:42

ładnie wyszły, ciekawe jak będzie całość się prezentowała :)


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr mar 24, 2010 13:26

koła na autku :grin: jest grubo :D a widok min przechodniów, zakładając że duża większość siłą rzeczy zwraca na mnie uwagę... bezcenna :bigok: foty dam wieczorem, idę zaraz do garażu skręcić dziada lekko :helm:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr mar 24, 2010 13:36

POOREK, dałeś do pieca kółkami Stary, szczęka opada :prayer: :prayer: :prayer: :metal: :metal: :metal: :food: :food: :food:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Majkel2103
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lis 03, 2009 21:23
Lokalizacja: Pionki

Post autor: Majkel2103 » śr mar 24, 2010 13:56

ja już widziałem koła na autki ! :D musze powiedzieć,że robią wieeelką robote !


Get Loooow.

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr mar 24, 2010 14:14

POOREK, czerwone kółko będzie super się prezentowało z czarnym lakieram :) extra jest



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw mar 25, 2010 01:46

ojeeeej... więc tak... :panna: nie czuję rąk i nie udało mi się wszystkiego zrobić... :grrr: pojechałem do garażu i w sumie zaczynając od godziny 14, zacząłem rzeźbić deseczki na podjazd, bo stwierdziłem że skoro chce go skręcić, mogę mieć problem z wyjechaniem oraz powtórnym wjechaniem :)
Obrazek
tak prace potoczyły się do przeszło 16, obiad i powrót do garażu :) zarzuciłem dystans... i zaczął się problem... zaczęło coś jakby stukać :crazy: szukałem wszędzie.. myślałem że może dystanse jakieś krzywe i biją czy co... :crazy: okazało się że jedna ze śrub była za długa ;) wyszło bez żadnych strat itp :D tylko że za dużo czasu straciłem na diagnozę :goof: banan na twarzy bo założeniu dystansów był bezcenny, ale okazało się że do pełni szczęścia potrzeba pokręcić gwintem :bigok: było około godziny 20 i zabraliśmy się z kumplem za kręcenie... zaczęliśmy od tyłu bo tam jest to bardziej potrzebne :bajer: po usilnych próbach... zwątpiliśmy... po jakichś 3h poddaliśmy się, ja nic nie czuję, on raczej też.. nie mogę wogóle ruszyć górnej nakrętki gwintu! ma ktoś jakiś sposób? coś się tak zapiekło albo pordzewiało że .... :grrr: próbowałem co miałem pod ręką :D WD40, młotek a nawet długą rurę, żeby ramię do odkręcania było dłuższe.. :/ o 23 byłem w domu i tak naprawde nie mam siły na nic... szkoda że tyle wysyłku i 'poszło w las' :crazy: MA KTOŚ JAKIŚ SPOSÓB ?

a teraz przyjemniejsze.. :bigok: z efektu końcowego osobiście jestem zadowolony meeega :) miny ludzi są bezcenne, a spojrzenia wręcz 'na wymianę' między sobą :) jak nie jeden przechodzeń to drugi :helm: zrobiłem kilka fotek w dzisiejszy dzień, fotki bez dystansów, na kółkach gadżet na wentyle, a za szybą hawajski naszyjnik i blacha USA :) całość? oceńcie sami :bigok: będzie niżej jak się uporam z problemem z nakrętką... ;) więc opony się naciągnęły tak:
Obrazek
Obrazek
jak już pisałem, nie chciałem większego naciągu :) autem jeżdżę na codzień, ma ładnie wyglądać ;) utrata komfortu po zmianie opon? nie odczułem.. jak zmieniałem zawias, wtedy czułem się jakbym w kosmos odleciał ;) teraz różnica pomiędzy oponami, nikła ;) autko prezentuje się tak :) kilka takich foteczek :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek

trochę się rozpisałem ale tak bywa :green_fuck: obiecuję że jak tylko będę miał chwilkę, wybiorę się na dobrą sesje :bigok: mile widziane jakieś słówko dot. tych nakrętek gwintu, może ktoś miał podobny problem?

póki co... idę spać bo jestem... ekhm zniszczony :mlotek: byVWajcie :pub:
Ostatnio zmieniony czw mar 25, 2010 01:49 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » czw mar 25, 2010 08:42

POOREK, jest miód na tych kółkach :bigok: Naciąg lekki, akurat do bezpiecznej (dla felg) codziennej jazdy- i wygląda i jest rozsądny :bigok:

Ostatnio też się męczyłem z gwintem, bo chciałem podnieść auto lakiernikowi, żeby miał lepszy dostęp do klepania rantów i reanimacji progów ale nie udało się :grrr: Przed zimą nakrętki kręciły się w paluchach a teraz lipa :grrr: Przez 2 godz. walczyłem z jedną tylko nakrętką (lewy przód) która poszła ze 3 cm w górę bez problemu samym kluczem by potem się zatrzymać i ani dalej do góry ani... z powrotem :panna: Było pryskanie Wurth'em na rdzę, był młotek z kluczem, był klucz z metrową rurą, był młotek z przecinakiem i dopiero tym profesjonalnym i precyzyjnym zestawem dałem radę wrócić do stanu wyjściowego... za resztę się już nie brałem, szkoda łap :grrr:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » czw mar 25, 2010 09:01

jest super :bigok: felgi wyglądają świetnie... skręcisz jeszcze gwint i będzie malinka (polej go Coca-colą działa lepiej niż WD)
Ostatnio zmieniony czw mar 25, 2010 09:02 przez Merffik, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
darekmk3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw cze 11, 2009 19:50
Lokalizacja: Radziki Duże-Gdynia

Post autor: darekmk3 » czw mar 25, 2010 19:58

POOREK jest w pyte na tym kole :okej:
Mam nadzieję że uporasz się z gwintem i golfer zbliży się do gleby.


MK3 Green devil SS edition
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246202
Hella Projektor Black,HMB,Skóra,Klamki polo6N,Czarna podsufitka,Grill GTI,Sebring,Gwint,Borbet A

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw mar 25, 2010 21:32

Zybi236, dzięki raz jeszcze :) zakładaj i Ty koła jak porobisz wszystko :bigok:

Merffik, :bigok: a coca-colą na pewno spróbuje bo nawet na to nie wpadłem taki byłem zamotany wczoraj :grin:

darekmk3, przód na pewno pójdzie w dół (nie na darmo rzeźbiłem deski na wjazd :P), tył muszę ogarnąć tak żeby o nadkola nie tarło :bajer: bo lewe koło czasami przytrze na dystansie, a na ten moment nie mam zdrowia, czasu i kasy żeby ranty zaklepywać :jezor:

jeśli chodzi o ustawienie zawiasu, chciałbym to załatwić w sobotę, lub jeśli się uda... jutro ;) ale lepiej się nastawić na sobotę i miło rozczarować :helm: felga spełniła zamierzone zadanie :) nie jest najgorzej ;)


:pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » czw mar 25, 2010 21:39

POOREK pisze:Zybi236, dzięki raz jeszcze :) zakładaj i Ty koła jak porobisz wszystko :bigok:
:pub: :pub: :pub:
już się doczekać nie mogę końca roboty u lakiernika :food: adaptery 35mm już kupione więc cały komplet jest i koła wskakują na furkę zaraz po powrocie z lakierni :food:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » sob mar 27, 2010 23:29

więc tak.. zacznijmy od tego że jestem zdenerwowany :green_fuck: nie udało mi się zrobić nic, a wszytko przez remont w domu :/ w każdym razie zorganizowałem odpowiednie środki do walki z gewinde :bajer: mimo wolnego od pracy, cały dzień nie usiadłem na chwilę :kac: od dziś nie rzucam konkretnymi terminami... :goof: założę dystanse i wyreguluje zawias jak tylko będę miał na to czas i siłę ;) niżej kilka foto pstrykniętych w czwartek z samego rana, które zrobił kumpel przed moim wyjazdem do pracy :) byłem mu podrzucić klucze od my garage, aby mógł skorzystać z prądu, a on wyskoczył z aparatem :dupek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

krótko mówiąc, koła robią furorę ;) myślę że nie są najgorsze, licząc na ten koszt co mnie finalnie wyszły :helm: w środę jadą w okolice Krakowa ;)

pozdro :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

pogoda88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 22:42
Lokalizacja: Paterek
Kontakt:

Post autor: pogoda88 » sob mar 27, 2010 23:51

Jest ładnie :grin:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości