[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » sob kwie 17, 2010 22:23

Arczix pisze:teraz beede musial doinwestowac samochod zeby to sie poruszalo bez zadnych stukow i innych dziwnych rzeczy, a o blacharce nie wspomne :partyman: :partyman:
hehe zdaję sobie z tego sprawę :) :pub: :pub:

RafaelloW007, cały czas myślę nad tym...

arturek320, http://allegro.pl/item1005033043_dls_sl ... cz_5m.html takie jak w tej aukcji, ale to już od dawna są :)


Obrazek

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » pn kwie 19, 2010 17:30

..:VoyteQ:.., powiem Ci ze Twoj Golf co raz to bardziej dopieszczony jest hehe
Bardzo dobrze ze dbasz o stan techniczny, sam tez postanowilem sie wziac za to w tym roku. Swietnie wpasowales te gwizdki. Nie ma co masz reke do takich przerobek :) Kiedys obadam Twoje audio na zywo Pzdr
Ostatnio zmieniony pn kwie 19, 2010 19:44 przez MakTheDon, łącznie zmieniany 1 raz.



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Damiano_TM » pn kwie 19, 2010 19:25

Jest dobrze :bigok: z zawiasem bym zbytnio nie kombinował skoro masz dobry chyba że chcesz niżej.. Widziałem że chciałeś go sprzedać więc pewnie za jakiś czas znowu spróbujesz więc nie ma sensu ładować kasy w jakieś niepotrzebne bzdety tylko dbać o elegancki stan techniczny :bajer: Też myśle troche zainwestować w moje audio bo zawsze przy sprzedaży auta będzie można wyciągnąć i zachować do drugiego auta :)
Ostatnio zmieniony pn kwie 19, 2010 19:27 przez Damiano_TM, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn kwie 19, 2010 19:38

MakTheDon pisze:Swietnie wpasowales te gwizdki. Nie ma co masz reke do takich przerobek :)
hehe staram się ;) wiesz jak to jest, jak coś się robi dla siebie to się człowiek maksymalnie stara :)

Damiano_TM, narazie napewno nie pójdzie do sprzedaży... za dużo kasy w niego wpompowałem od kiedy był wystawiony ;) będę jeździł do puki nie będzie się opłacało robić, chyba że wcześniej włożę 2.0 16v i auto będzie typowo do zabawy a na codzień kupię coś "normalnego" i wtedy zawsze będzie dopieszczony ;) a co do zawiasu to... narazie cichosza :bajer:


Obrazek

Awatar użytkownika
evolution69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt lip 29, 2008 00:00
Lokalizacja: Pruszcz Gd

Post autor: evolution69 » pn kwie 19, 2010 21:21

auto już oglądałem na forum.. cały temat czytałem wcześniej.. świetna sprawa.. mam duży sentyment do tego koloru.. dlatego u sibie planuje zrobić podobne czany mary z afnem ale dostac afnw tym kolorze chyba jest bardzo mało prawdopodobne..

dobre podejście do sprawy.. czasami wydasz kilka tyś i nic nie widać.. a czasami założysz inne kółko i jest efekt.. ale diabeł tkwi w szczegółach..

ja bym wsadzał tego ABFa jak masz takie możliwości i trzymał auto.. pakiet USA to jest też konkretny plan.. ale wiadomo jak to jest.. pieniądze i tak się nigdy nie zwrócą..

nie będe mówił co mi się podoba a co nie.. ogólnie każdy robi po swojemu.. Auto jest klasa.. bardzo duży plus za te wygłuszenia i detale których nie widać.. pozdrawiam i zycze powodzenia.. :bigok:


Moja błękitna strzała viewtopic.php?p=3916546#3916546" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn kwie 19, 2010 21:39

evolution69 pisze:dlatego u sibie planuje zrobić podobne czany mary z afnem ale dostac afnw tym kolorze chyba jest bardzo mało prawdopodobne..
ja bym zrobił inaczej (zresztą tak planuję zrobić ze swoim) - kupiłbym całe auto z abf-em (u Ciebie afn) i climatronic i zamienił miejscami cały silnik, osprzęt itd i sprzedał za "jakieś" pieniądze gti z silnikiem aam ;)
evolution69 pisze:nie będe mówił co mi się podoba a co nie.. ogólnie każdy robi po swojemu..
hehe i o to w tym wszystkim chodzi :) chociaż ja jestem otwarty na negatywne opinie, zresztą sam nie waham się mówić jak coś u kogoś mi się nie podoba, w końcu po to tutaj te tematy zakładamy - żeby dyskutować o swoich autach, a nie wzorem fotka.pl pisać "a13 mash słitaśne foocie XDXDXD" :)
evolution69 pisze:pozdrawiam i zycze powodzenia.. :bigok:
dzięki :) mam nadzieję, że do zobaczenia na jakimś większym spocie czy zlocie :)


Obrazek

Awatar użytkownika
evolution69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt lip 29, 2008 00:00
Lokalizacja: Pruszcz Gd

Post autor: evolution69 » pn kwie 19, 2010 22:43

..:VoyteQ:.. pisze:ja bym zrobił inaczej (zresztą tak planuję zrobić ze swoim) - kupiłbym całe auto z abf-em (u Ciebie afn) i climatronic i zamienił miejscami cały silnik, osprzęt itd i sprzedał za "jakieś" pieniądze gti z silnikiem aam
tylko że mi się to poprostu nię będzie kalkulowało.. bo to auto to nie jest dobra podstawa.. przedewszytkim blacharka jest słaba.. no i wiele najdrobniejszych detali błotniki hamulce.. chce zeby było grubo.. ale to trzeba kontrolować koszty zeby wszystko było z głową..
..:VoyteQ:.. pisze:na jakimś większym spocie czy zlocie
no do zobaczyska.. ja na tych większych pewnie będe w tym roku.. :helm:


Moja błękitna strzała viewtopic.php?p=3916546#3916546" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn kwie 19, 2010 22:55

evolution69 pisze:bo to auto to nie jest dobra podstawa.. przedewszytkim blacharka jest słaba.. no i wiele najdrobniejszych detali błotniki hamulce..
chyba, że tak... nie dostaniesz w tym kolorze nic ciekawego, nie dość że jest ich bardzo bardzo mało wogóle, to nigdy nie spotkałem się z wyższą wersją niż GL - gdzieś słyszałem, że tylko na niemcy szły golfy lb5t za dopłatą i tylko przez 2 lata produkcji... czy to jest prawdą nie wiem, ale z 2 różnych źródeł to słyszałem
evolution69 pisze: no do zobaczyska.. ja na tych większych pewnie będe w tym roku.. :helm:
hehe no ja od paru ładnych lat nie opuszczam większości zlotów :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pn kwie 26, 2010 20:38

będąc na zakupach dzisiaj zorientowałem się, że mam aparat mamy w aucie, stwierdziłem, że sprawdzę jakie fotki robi :) niestety nie miałem statywu przy sobie (przeważnie wożę w aucie) więc delikatnie poruszone są - ogólnie to mimo że mój aparat jest starszy to jednak jego wolę :helm:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Post autor: Chaos » pt kwie 30, 2010 14:13

Ładnie i elegancko, trzeba przyznać że jeżeli chodzi o dbałość o auto, to możesz uchodzić za swojego rodzaju wzór. Co z tłumikiem? Doszukałem się że zmianiasz na coś cichego, znalazłeś zastępcę?



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt kwie 30, 2010 14:32

nie zmieniam jeszcze - wychodzą mi różne dziwne wydatki a tłumik jest ostatni na mojej liście "do wymiany"... natomiast może jeszcze dzisiaj przyjedzie do mnie coś o czym dyskusja na forum trwa od kiedy mam auto :) ale więcej info będzie jak już będzie wszystko założone i ustawione :)
Kaoz pisze:trzeba przyznać że jeżeli chodzi o dbałość o auto, to możesz uchodzić za swojego rodzaju wzór.
hehe nie wiem czy czasami nie przesadzam, wczoraj miałem śmieszną sytuację - kumpel wszedł do auta i od razu tekst "ale to auto jest czyste w środku, aż wstyd, że moje nigdy takie nie było" - niby nic strasznego, ale auto wg mnie kwalifikowało się już do sprzątania wnętrza :helm: co zresztą zrobiłem dzisiaj przy okazji kolejnego rozkręcenia auta do zera - musiałem ściągnąć 3/4 wygłuszenia dachu, bo chyba od upału delikatnie odeszło na jednym łączeniu i zakleiło szyberdach :( - ale już jest ok... aktualnie jestem w trakcie regeneracji skóry na kierownicy, jak skończę dam fotki "przed" i "po" :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt kwie 30, 2010 16:45

fotka wnętrza dla porównania ;) strona pasażera "czysta" strona kierowcy "do sprzątania ;)
Obrazek


tak wyglądała kierownica
Obrazek
przygotowana do zrobienia
Obrazek
"wyrównana" grubość powłoki (podkład)
Obrazek
pierwsza nowa warstwa
Obrazek
druga nowa warstwa
Obrazek
"wykończeniówka" i efekt końcowy
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » pt kwie 30, 2010 16:46

ładnie czysto ;]
i z gustem
ale jakso mi mocniejszego charakterku brakuje :helm:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt kwie 30, 2010 16:49

!greq pisze:ale jakso mi mocniejszego charakterku brakuje :helm:
rozwiń temat :)


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości