[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » czw cze 10, 2010 11:35

POOREK pisze:być nie mogłem, niestety
no masz czego żałować ale nic straconego bo z pewnością nie był to ostatni taki zlocik :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Gr@rM!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:53
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Gr@rM! » wt cze 15, 2010 17:33

Kurde, jak można jeździć z taką glebą :bajer: Co ja bym dał, żeby mój tak usiadł ...


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1971948#1971948][size=134][color=grey][b]AFNik by Gr@rM! [/b][/color][/size][/url]

[img]http://img91.imageshack.us/img91/1672/podpissr.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » wt cze 15, 2010 21:09

sesja śliczności bardzo ładnie podkreślone szczegóły :D



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 16, 2010 00:35

Gr@rM! pisze:Kurde, jak można jeździć z taką glebą :bajer: Co ja bym dał, żeby mój tak usiadł ...
no to.... jak można jeździć z taka glebą czy chciałbyś żeby Tobie tak usiadł? :grin: ogólnie zawias jest wyregulowany tak że przyciera niewiele (tylko przy obciążeniu na dużych hopakch) a typowe otarcia podwoziem są dopiero przy potężnych koleinach itp ;) więc ogólnie jest nie najgorzej :) da się tak jeździć, choć samochód to nie terenówka i nie wszędzie da się wjechać ;) ale to raczej każdy jeżdżący na glebie doświadcza takich sytuacji :) na drogi po których jeżdżę podróżuję bez większych problemów :) a u Ciebie rozmiar felgi i ET przeszkadza w większym posadzeniu :pub:
Pustylol pisze:sesja śliczności bardzo ładnie podkreślone szczegóły :D
sesja przeciętna, wkładaj motor, zrobię i Tobie taką w zamian za przejażdżkę :pub: moje niedoczekanie, bo problemów słyszałem że co nie miara ;) mam nadzieję że szybko ogarniesz temat :bajer:
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 00:44 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Pcblack
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr paź 10, 2007 23:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Pcblack » śr cze 16, 2010 02:18

Długo nie zaglądałem do Twojego tematu.. Auto super się prezentuje, gleba i koło bardzo dobrze się u Ciebie komponują. Jak dla mnie samochód już super wygląda, a co za plany masz dalej przy nim robić?


-------------------------------------
---->>Black Pearl Pcblack<<----
-------------------------------------

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 16, 2010 16:46

Pcblack pisze:Długo nie zaglądałem do Twojego tematu.. Auto super się prezentuje, gleba i koło bardzo dobrze się u Ciebie komponują. Jak dla mnie samochód już super wygląda, a co za plany masz dalej przy nim robić?
na pewno w najbliższych planach jest zadbanie o wnętrze, tj. zmiana foteli i innych pierdół ;) jeśli chodzi o zmiany wizualne to na pewno tylne lampy bo są co najmniej nie wyjściowe, przestały mi się już tak podobać jak kiedyś ;) z przodu marzą mi się projectory, ale są trochę oklepane i na każdym fajniejszym samochodzie można je spotkać ;) mają swoich zwolenników i przeciwników... projecotry albo się kocha albo nienawidzi :helm: muszę również wymienić kierunki na oryginalnie dymione z ciemnego szkła bo te są malowane i zaczynają mało ciekawie wyglądać ;) może przy okazji zrobię halogeny... zobaczę ;) po głowie chodzi mi również swap na ABF-a, a znalezienie zdrowizny przy dobrych pieniądzach to nie łatwe zadanie... planów dużo, w głowie trochę siedzi ;) realizacja? zobaczymy :pub:

wczoraj od nowa musiałem przykleić lotkę bo zaczęła odchodzić w jednym miejscu ;) więc wolałem zrobić za wczasu żeby później jej nie zgubić, albo żeby ktoś sobie nie pożyczył :) chciałem tylne lampy wymienić do majovwki ale chyba się nie uda...

Pozdrawiam zainteresowanych tematem :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » śr cze 16, 2010 20:59

POOREK, może załóż od clki tylko kierunek na czerwono, na czarnym ładnie to wygląda :)



Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: cookies » śr cze 16, 2010 21:07

Kolega dobrze pisze napewno bedą lepiej pasowały niż te co masz :) jak chcesz to mam cl z przerobionym kierunkiem po taniości bo mi zalegają :)
Ostatnio zmieniony śr cze 16, 2010 21:08 przez cookies, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 00:02

witam po dłuższej nieobecności :)

nie było czasu napisać, ale ostatnio trzeba było ogarnąć trochę zapyziałe już ranty ;) zbliżająca się majoVWka zmotywowała człowieka do działania i wziąłem się do roboty :bigok: zdjęcie nie odzwierciedla efektu:
Obrazek

przez dwa dni (wczoraj i dzisiaj) sprzątałem samochód, bo miałem dwa dni wolnego, a w gruncie rzeczy później nie byłoby czasu posprzątać ;) dzisiaj już stoi w garażu i śpi do piątku :) wczoraj umyłem samochód, poleciałem pastą tempo, nałożyłem wosk koloryzujący i naprawdę efekt jest w miarę zadowalający :) w trakcie polerowania pastą tempo złapał mnie deszcz, inaczej być nie mogło ;) no ale dałem radę ;) dzisiaj wymyłem felgi, wyczerniłem wszystkie plastiki, posprzątałem wnętrze i umyłem komorę silnika :) komora silnika nie jest umyta jakbym miał chrom pod maską, w każdym razie wygląda przyzwoicie i taki był tego zamiar ;) foto poniżej:
Obrazek
Obrazek
też macie tak zaczepioną brę? bo testowałem różnych sposobów i chyba ten jest najlepszy ;) do tego magnesy na górze po 2 sztuki w każdym z "uchu" :)

poniżej foty po woskowaniu itp z pierwszego dnia :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

te są z drugiego dnia, po wyczernieniu plastików ;) i w jakimś ładniejszym świetle :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zarazem jest to trochę niepełny setup majoVWkowy :) zamówiłem folię do przyciemniania lamp więc na pewno na majówkę góra obecnych tylnych lamp zostanie przyciemniona ;) w przelocie, przypadkiem jak znajdę gdzieś na miejscu lampy od CL-ki to kupię i zrobię je na crazy colours ;) ale to już chyba po majóVWce ;)

na koniec to co tygryski lubią najbardziej :grin: ostatio popularne motywy zdjęć, więc żeby nie być gorszym :hmm: :
Obrazek

tyle chyba z mojej strony w dniu dzisiejszym :pub:

pozdowionka dla wszystkich zainteresowanych tematem :bajer:
Ostatnio zmieniony śr cze 23, 2010 00:05 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

Post autor: M4N14K » śr cze 23, 2010 00:15

POOREK pisze:lampy od CL-ki to kupię i zrobię je na crazy colours ;)
papuga :grin:
żartowałem, rób to będę miał z czym porównać

patrząc na Twojego golfika przestaje mi się podobać pakiet GT :helm:


Obrazek

_Chudy_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 09:25
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: _Chudy_ » śr cze 23, 2010 00:19

Fajnie czyta się ten temat bo cały czas coś się dzieje i do zobaczenia na Majówce :grin:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 00:25

M4N14K, wcale że nie papuga :D w sumie to już heto czasu przed nami takie rozwiązania były tu stosowane :) niestety za ori HCC trzeba troche siana dać... co do pakietu GT kiedyś się wypowiadałem, nie tak dawno, ale nie chce mi się szukać, jakieś 1-2 str. wstecz :)

_Chudy_, lecisz w piątek czy w sobotę? jak w piątek to zabrałbym się z wami gdzieś po drodze..


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

Post autor: M4N14K » śr cze 23, 2010 00:37

POOREK pisze:wcale że nie papuga :D
żartowałem :grin: :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr cze 23, 2010 00:44

M4N14K, :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości