[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
pogoda88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 22:42
Lokalizacja: Paterek
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: pogoda88 » pt wrz 24, 2010 00:54

Szkoda że golfik pójdzie w serię i straci charakter :(



Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: konrad141 » pt wrz 24, 2010 01:17

pogoda :panna: chyba ciemne chmury cie ogarnęły :rotfl:


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pt wrz 24, 2010 14:34

narazie nic w serie nie idzie także spokojnie ;) jak będę myślał o sprzedaży to bardziej się opłaci sprzedać w serii i graty na forum rozsprzedać ;) chyba że ktos z forum będzie chciał zakupić tak jak stoi i się dogadamy :bigok:

na zimę raczej wskoczy seryjny zawias :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: A r t u r » pt wrz 24, 2010 14:36

POOREK pisze:na zimę raczej wskoczy seryjny zawias

to na zimie gwintu szkoda?, stałoby mu się coś?



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

Black Devil by POOREK

Post autor: pawka508 » pt wrz 24, 2010 15:36

arturek320,
jak czytałeś temat to wcześniej POOREK, miał napisane że miał problem z gwintem a dokładnie zerwany gwint pod nakrętką i musiał to rozcinać i nową wstawił i tak myślę że to się zapiekło przez warunki atmosferyczne i później kręcenie na chama zrobiło swoje :grin: a jak sam wiesz zimą walą na nasze PL drogi dużo soli a sól potrafi swoje zrobić i na zimę lepiej chyba ściągnąć gwinciora i zarzucić serie albo jakieś sprężyny delikatnie obniżające i jeszcze zimą nie będziesz odśnieżał dróg za darmo :helm:

Pozdro



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: A r t u r » pt wrz 24, 2010 16:34

rozumiem, ja na przyszły sezon planuje gwint i tak zbieram jak najwięcej wiadomości, ale mój i tak nie siądzie tak nisko, bo trzeba jakoś jeździć raczej nie uśmiecha mi się zmieniać zawias na sezon letni a potem na zimowy :crazy:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Wojtek » pt wrz 24, 2010 16:43

arturek320 pisze:ale mój i tak nie siądzie tak nisko, bo trzeba jakoś jeździć raczej nie uśmiecha mi się zmieniać zawias na sezon letni a potem na zimowy :crazy:
wysokością się nie przejmuj, naprawdę da się jeździć na glebie, ja mam trochę wyżej co prawda niż Poorek bo mam większe koła, ale nie ma żadnego problemu żeby zapakować 4 osoby + bagaż i jechać w trasę...

Co do zmiany gwintu na zimę to trochę dziwne to dla mnie, wg mnie po to kupuje się zawieszenie gwintowane, żeby można regulować wysokość i na zimę po prostu podnieść auto.


Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: A r t u r » pt wrz 24, 2010 16:48

..:VoyteQ:.. pisze:Co do zmiany gwintu na zimę to trochę dziwne to dla mnie, wg mnie po to kupuje się zawieszenie gwintowane, żeby można regulować wysokość i na zimę po prostu podnieść auto.
tak właśnie myślałem, bo przecież po co ta regulacja jest w końcu, nie tylko by ładnie posadzić, ale np zimą podnieść o te mm wyżej,



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Fredi88 » pt wrz 24, 2010 18:36

no niby sie po to kupuje, ale ja swojego po zimie tez nie moglem ruszyc, wiec tu sie akurat POORKOWI nie dziwie ze zaklada inne zawieszenie.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » pt wrz 24, 2010 20:44

tylko weźcie Panowie jeszcze pod uwagę że im wyżej tym twardziej ;) i nie chodzi o to że twardo jest w środku tylko o to że w momencie najechania np jedną storną na lód a drugą stroną jazda po asfalcie, automatycznie ściąga Cię z lodu i auto jedzie jak chce bo auto chce być jak najniżej... a w momencie jak amortyzacji nie ma, nie ma możliwości jazdy prosto w w/w warunkach ;) nie wiem czy się dobrze wysłowiłem, dziwnie może to brzmieć ale przy zawiasie na maxa skręconym w górę rok temu miałem 2-3 dziwne sytuacje tego typu ;) nie za każdym razem tak było, ale zdarzyło się tak przy oblodzonej drodze ;) gwintu szkoda? no trochę szkoda ;) ale może "szkoda" to złe słowo ;) żal głównie właśnie zbierania się soli, piachu itp w okolicach nakrętek ;) teoretycznie mógłbym nie zmieniać, jak będzie jeszcze zobaczę, ale prawdopodobnie zmienię ;) tym bardziej, że ani grosza nie zapłacę, bo w moim wypadku zmienić samemu zawias to nie problem ;) no tylko za zbieżność mnie skasują :P samochód mam do jazdy na codzień, a zimą jednak różne rzeczy się przytrafiają nawet najlepszym, nie wspominając o jeździe na max twardym gwincie w zimę, lód, śnieg itp ;) będzie okazja wyczyścić na spokojnie, wysmarować wszytko od nowa żeby nakrętki siew palcach kręciły ;) co do tego pakowania 4 osób + bagaż, potwierdzam że tak właśnie jest ;) i dlatego gwint to świetna sprawa... palec pomiędzy nadkole a oponę nie wchodzi, a ładujesz pełny samochód i dalej jest tak samo.. no może przysiądzie te 2-3 mm :helm:


no i niby po to ta regulacja jest że jak trzeba to nisko, jak trzeba to wysoko ;) ale kto ma gwint ten wie że zawias zupełnie inaczej się zachowuje przy tych dwóch skrajnych położeniach ;) ja nie mówię że mając gwint trzeba się liczyć z drugim zawieszeniem, zimowym i letnim bo nie o to chodzi ;) każdy to robi wg własnego uznania :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Damiano_TM » pt wrz 24, 2010 21:31

sie rozpisał :kac: ja też jestem za tym żeby na zime zmienić... sam jeździłem w zimie na gwincie bo nie chciało mi sie zmieniać tylko go podniosłem i dałem ciała, na wiosne chciałem zejść do dołu i pupa zdziebka sie zapiekło i w gwincie porobiły sie delikatne wżery.. także na zime gwint out bez 2 zdań :bajer:


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » sob wrz 25, 2010 16:34

z racji tego że ostatnio posypał się kat, zapadła jednoznaczna decyzja o jego usunięciu ;) dzisiaj to ogarnąłem, ale mam jeszcze malutkie nieszczelności w układzie które muszę czymś uszczelnić ;) używał ktoś czegoś do podobnych zabiegów? żeby się nie wykruszyło pod wpływem temp. ;) podoba mi się jak teraz zaczął sobie delikatnie mruczeć :) minimalnie lepiej się wkręca, może jak uszczelnię układ będzie lepiej ;)

doszedł jeden detal który postanowiłem przymierzyć na żywo ;) i powiem wam szczerze że nawet mi się spodobało ;) ale muszę się jeszcze z tym przespać :helm:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ożył trochę ten przód z tymi pomarańczkami :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Black Devil by POOREK

Post autor: RafaelloW007 » sob wrz 25, 2010 19:55

POOREK, ZKW czy hella?? mi kiedys tez to sie nie widzialo ale z takimi kupilem i nie planuje ich zmieniac ;) ja bym zostawił pomarańczki, fajniej wygląda, pzdr



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » sob wrz 25, 2010 23:43

mi się właśnie wydaje że są gusta i guściki ;) jednym się spodoba i przypasuje, innym nigdy w życiu :D ja jeszcze zobaczę, ale to rozwiązanie chodzi za mną od dawna ;) a jak dzisiaj zobaczyłem jak to świeci to tym bardziej ;) helleny, ale lepszy rydz niż nic :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości