[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 29, 2011 00:37

Kamilloo pisze:Widzę 4 postojówki :jezor:
Jak dla mnie to jest pięknie alee , jedyne czego mi tu brakuje to xenonu :bigok:
Dużooo lepiej auto się prezentuje
Myślałeś o nim?? :pub:
dzięki :bigok: jeśli chodzi o xen to jak najbardziej myślałem i cały czas mi chodzi to po głowie ;) tyle że musiałbym poprowadzić układ spryskiwaczy i też nie daje mi to 100% pewności że nie poleci mi dowód ;) bo jest jeszcze przepis mówiący o elektrycznej regulacji reflektorów, a projectory niestety nie mają możliwości żeby ich podłączyć w elektryczna regulację ;) samochód dostatecznie prowokuje policję swoim wyglądem więc wstrzymuję się od tego jak mogę... chciałbym... ale w 100% legalnie, bo lampa z soczewką przy dobrej regulacji wyklucza oślepianie innych kierowców ;) temat rzeka ;)



wczoraj wymieniłem przewody wysokiego napięcia bo stare się wysłużyły ;) myślę że Bosch zda egzamin :) przy okazji zostały wymienione również świece na NGK :) samochód odżył niesamowicie, nigdy nie powiedziałbym że zmiana zestawu świece + przewody tyle daje ;) samochód chodzi dużo równiej i jest odczuwalnie bardziej żwawy :)

no i obiecane fotki... nie ma szału z niektórymi ujęciami (na szczęście tylko z niektórymi) bo nie mogliśmy dość do porozumienia ze światłem i ostrością ;-) miłego oglądania :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jak za duże to przepraszam :)

ALOHA!


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Zybi236 » pt kwie 29, 2011 04:51

:popcorn: :popcorn: :popcorn: :okej:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Frykas » pt kwie 29, 2011 08:09

to jeszcze kierownice z mk4 do kompletu !! albo z mk5 !!


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Paclawek
Kapitan Palniczek
Kapitan Palniczek
Posty: 141
Rejestracja: czw sty 15, 2009 13:07
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Paclawek » pt kwie 29, 2011 09:02

Fajne shoty :hmm:


Obrazek
TURBODIESEL INTERCOOLER POLSKA NIEMCY STEFAN MOLLER!

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Zybi236 » sob kwie 30, 2011 13:47

Fota nr2 zaaajeeebiiistaaa :metal: :metal: :metal: Do kalendarza idealna :okej: :okej: :okej:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: stolniczkow » sob kwie 30, 2011 13:58

Jest koks :satan:
POOREK, jak już wnętrze jest na takim kozaku to trzeba by elektrykę na tył dołożyć :bajer:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » ndz maja 01, 2011 00:19

Frykas pisze:to jeszcze kierownice z mk4 do kompletu !! albo z mk5 !!
a nie odstaje? podobno coś trzeba lekko piłować żeby nie odstawała :) pomyślimy nad tym jak wnętrze będzie kończone "na fest" :bigok:


Paclawek, dzięki :)
Zybi236 pisze:Fota nr2 zaaajeeebiiistaaa :metal: :metal: :metal: Do kalendarza idealna :okej: :okej: :okej:
dzięki Zbychu :bigok: nie wiem czy '2' nie jest zbyt pod światło robione, mało na niej widać :) jeszcze będzie okazja w sezonie jakąś ładną fotkę upolować :) mam również nadzieję że jakąś wspólną uda się powtórzyć sprzed roku :pub:
stolniczkow pisze:Jest koks :satan:
POOREK, jak już wnętrze jest na takim kozaku to trzeba by elektrykę na tył dołożyć :bajer:
taka sama historia co z kierownicą... jak będzie wnętrze kończone "na fest" łącznie z obszywaniem to również elektryka z tyłu zagości ;) coraz częściej stwierdzam że przydałaby się z tyłu, ale jak patrzę na ceny mechanizmów, przeliczając na inne wydatki lub mody.... to mi się powoli odechciewa elektryki na jakiś czas :helm: tak to już ze mną bywa...


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

sergiusz115
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 15, 2011 10:36

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: sergiusz115 » ndz maja 01, 2011 06:57

po pierwsze - obiecuję Ci, że zrobię wkrótce wszystko by przerosnąć, tfu spaść niżej niż Wy dwaj :satan: pewnie, Ty też nie masz resorów z tyłu i dlatego tak - jak to moja mama stwierdziła... :okej: ps. pewnie każdy chętnie przeczyta co Twoja mama powiedziała na Twoje auto :shock: :jaja:
ps. wrzuciłem gdzieś temat z moim pędzidłem, to rzuć jakiś koment co by pusty temat nie był :jezor:
auto jest tak samo kosmiczne jak Ty i Twoje pomysły!!!
miło jest być w tak doborowym towarzychu, tak często zresztą :pub:
ps. do zobaczyska dziś, za parę chwil, wreszcie nasze golfy znów staną koło siebie, a nieliczni wskażą na nas palcami, zrobią zdjęcie, popukają się w czoło, a my... RÓBMY SWOJE!



Awatar użytkownika
mara_010
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 763
Rejestracja: pt sty 29, 2010 19:42
Lokalizacja: SuVA(G)łki BIEGUN
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: mara_010 » ndz maja 01, 2011 08:07

O rzesz... ty orzeszku Fura niesamowita i niesamowicie wygląda się nie dziwię że przyciąga wzrok przechodniów bo jest na co popatrzeć... jest na czym oko zawiesić
Strzały są bardzo dobre ale przydało by się jeszcze pyknąć jakoś przy zachodzie słońca :) wtedy będzie sie super prezentować ale na to jest jeszcze czas :D
Na prawdę super VW
Pozdrovwienia i przede wszystkim duzo$$$ na mody :)


Ruda jest moja :) Zapraszam do tematu :

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=481691

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Wojtek » ndz maja 01, 2011 10:02

Kto Ci robił zdjęcia ?? bo spartolił robotę ;) co jasne - prześwietlone, co ciemne - nie doświetlone ;)

Aczkolwiek 3 od dołu bardzo mi się podoba :)

Powiedz mi, tylna kanapa zachowała funkcjonalność ?? tj da się ją normalnie złożyć i "podłoga bagażnika" jest względnie równa ??


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn maja 02, 2011 00:49

sergiusz115 pisze:po pierwsze - obiecuję Ci, że zrobię wkrótce wszystko by przerosnąć, tfu spaść niżej niż Wy dwaj :satan: pewnie, Ty też nie masz resorów z tyłu i dlatego tak - jak to moja mama stwierdziła... :okej: ps. pewnie każdy chętnie przeczyta co Twoja mama powiedziała na Twoje auto :shock: :jaja:
ps. wrzuciłem gdzieś temat z moim pędzidłem, to rzuć jakiś koment co by pusty temat nie był :jezor:
auto jest tak samo kosmiczne jak Ty i Twoje pomysły!!!
miło jest być w tak doborowym towarzychu, tak często zresztą :pub:
ps. do zobaczyska dziś, za parę chwil, wreszcie nasze golfy znów staną koło siebie, a nieliczni wskażą na nas palcami, zrobią zdjęcie, popukają się w czoło, a my... RÓBMY SWOJE!
sama przyjemność "Giggles" :pub:
mara_010 pisze:O rzesz... ty orzeszku Fura niesamowita i niesamowicie wygląda się nie dziwię że przyciąga wzrok przechodniów bo jest na co popatrzeć... jest na czym oko zawiesić
Strzały są bardzo dobre ale przydało by się jeszcze pyknąć jakoś przy zachodzie słońca :) wtedy będzie sie super prezentować ale na to jest jeszcze czas :D
Na prawdę super VW
Pozdrovwienia i przede wszystkim duzo$$$ na mody :)
dzięki wielkie ;)
Wojtek pisze:Kto Ci robił zdjęcia ?? bo spartolił robotę ;) co jasne - prześwietlone, co ciemne - nie doświetlone ;)

Aczkolwiek 3 od dołu bardzo mi się podoba :)

Powiedz mi, tylna kanapa zachowała funkcjonalność ?? tj da się ją normalnie złożyć i "podłoga bagażnika" jest względnie równa ??
wiem że za ciemne/za jasne... trudno ;) myślałem że da się coś z tego wykrzesać na komputerze, ale trudno... a szkoda bo robilibyśmy do bólu ;) będzie jeszcze okazja powtórzyć fotki bo na zwiady pojechałem, a fotki wyszły ;)

jeśli chodzi o kanapę to jak najbardziej w dalszym ciągu jest funkcjonalna, jeśli chodzi o poziom po złożeniu to nie sprawdzałem tego, ale chyba jest ;) w sumie to dlaczego nie... ;) przecież oparcia na grubość są raczej takie same ;) dla mnie to i tak jakby nie było ogromny krok w przód, bo nie dość że dzielonej nie miałem to jeszcze i zagłówków :) a tutaj jeszcze bonus w podłokietniku :P

///

dzisiaj byliśmy trójcą na rozpoczęciu sezonu w Kozienicach ;) dziękujemy chłopakom za gościnę, w moim wykonaniu udało się wywalczyć 2 miejsce ;) 3 miejsce powędrowało do jeszcze jednego golfa z trójcy, pierwsze miejsce zostało w Kozienicach dla kompletnie odbudowanego garbuska :jezor:

kilka fotek ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:popcorn:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
kalbi_vw
silver
silver
Posty: 912
Rejestracja: pn gru 13, 2010 21:50
Lokalizacja: Kozienice

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: kalbi_vw » pn maja 02, 2011 08:22

Gratulacje POOREK.

:grin: :grin:

Co do zlotu to myślę, że się wam podobało. Wiadomo niedociągnięcia były ale ciężko wszystkich ogarnąć, a na sesję do Radomia też bym się z chęcią zabrał, szukałem właśnie takiego klimatu. Tylko muszę z autem pomodzić.


Moje auto: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... #p4524290/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
bula222
Forum Master
Forum Master
Posty: 1323
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 12:00
Lokalizacja: SKL

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: bula222 » pn maja 02, 2011 09:32

bardzo fajna masz fotkę w podpisie:D a cały golf ora czachę poziomem modyfikacji:D


Obrazek
Edit 1- OEM+ :) -->> viewtopic.php?t=222953" onclick="window.open(this.href);return false;
Edit2 -->>viewtopic.php?f=88&t=538921

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » wt maja 03, 2011 16:29

kalbi_vw pisze:Gratulacje POOREK.

:grin: :grin:

Co do zlotu to myślę, że się wam podobało. Wiadomo niedociągnięcia były ale ciężko wszystkich ogarnąć, a na sesję do Radomia też bym się z chęcią zabrał, szukałem właśnie takiego klimatu. Tylko muszę z autem pomodzić.
człowiek się uczy całe życie, na fotki na pewno się zgadamy :pub:

bula222 pisze:bardzo fajna masz fotkę w podpisie:D a cały golf ora czachę poziomem modyfikacji:D
dzięki ;) apatyt rośnie w miarę jedzenia :) nie ma tu kupy forsy żeby na wszytko wystarczyło co się zachce ;) autko składane z miesiąca na miesiąc, wreszcie po dwóch latach udało się osiągnąć jakiś normalny poziom :)

dwa zaległe szoty z niedzieli jako uzupełnienie poprzednich zdjęć z 1 maja ;)
Obrazek
Obrazek


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości