[GOLF MK3] GTi Special by dejman Sezon 2012 str 105 :)

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » śr cze 16, 2010 22:27

dejman, dostałem identycznego maila, mówi się trudno i trzeba dalej modzić :P



Awatar użytkownika
skwaros
Forum Master
Forum Master
Posty: 1254
Rejestracja: pt sie 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Kontakt:

Post autor: skwaros » śr cze 16, 2010 22:59

nie ma się co martwić i trzeba działać :bajer:


[b]mk2:[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=70665&postdays=0&postorder=asc&start=0

[b]mk3:[/b] http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=98&t=49700

[url=http://nord-vag.pl][b][color=#BF0000]N[/color]ord-Vag.pl[/b][/url]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw cze 17, 2010 00:45

dejman pisze:w tamtym roku było to samo tez nie dostalem zaproszenia nie chce mi sie pisac specjalnie na ten temat trudno swiat sie nie zawalil przecież to zwykły zlot :green_fuck:
prawidłowe podejście :pub: jeden wielki cyrk w tym roku z tymi zaproszeniami ;) szkoda gadać :bajer: nie mój cyrk, nie moje małpy :green_fuck:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » czw cze 17, 2010 04:13

kapa damian kaj jeszcze bedziesz bo wodeczki bym sie z toba napil :bigok:


never ending story

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw cze 17, 2010 09:57

Tak racjonalnie rzecz biorąc to trzeba mieć naprawdę mocno dopracowane auto, żeby się tam teraz dostać. I to bardzo dobrze. Ja mam zamiar za rok tam być swoim :helm:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
dejman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob lip 01, 2006 16:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: dejman » czw cze 17, 2010 17:21

auto swoja droga ale jesli sie nie ma znajomych w tym kręgu to co tu dużo pisac wszyscy wiemy jak jest :)
POOREK pisze:jeden wielki cyrk w tym roku z tymi zaproszeniami ;) szkoda gadać :bajer: nie mój cyrk, nie moje małpy :green_fuck:
:metal: tak wlasnie dobre slowa


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141184/]>>>Mój VW Golf MK3 GT Special<<<[/url]

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw cze 17, 2010 18:03

? nie rozumiem, bo ktoś się nie dostał to trzeba krytykować ?
dejman pisze:auto swoja droga ale jesli sie nie ma znajomych w tym kręgu to co tu dużo pisac wszyscy wiemy jak jest :)
z tym się nie zgodzę, może jakiś procent z tego co piszesz jest prawdą, ja się nie zagłębiam, nie mniej jednak wiem ze np ze mną było tak że nieznałem nikogo w zeszlym roku a zostałem zaproszony, w tym roku znam 3 osoby które nawet nie widzialy na oczy organizatorów a też się dostały...
dejman pisze:POOREK napisał/a:
jeden wielki cyrk w tym roku z tymi zaproszeniami ;) szkoda gadać :bajer: nie mój cyrk, nie moje małpy :green_fuck:

:metal: tak wlasnie dobre slowa
a to nie wiem czy czyjs cel życiowy czy jak? chyba pierwszy raz przytakne beciorowi plus tej imrezy jest taki że trafiają tam wybrane auta, z roku na rok coraz lepsze, ale to my podnosimy tą poprzeczkę,
wiec nie widze sensu obsmarowywać tego, tyle ode mnie

dejman, nie mam nic do ciebie, auto uważam ze jest interesujące, czy sie tam znaleźć powinno czy nie nie mnie to oceniać, nie moja impreza, ale takie komentarze smieszą. :pub:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw cze 17, 2010 18:21

vwosiu pisze:? nie rozumiem, bo ktoś się nie dostał to trzeba krytykować ?
dejman pisze:auto swoja droga ale jesli sie nie ma znajomych w tym kręgu to co tu dużo pisac wszyscy wiemy jak jest :)
z tym się nie zgodzę, może jakiś procent z tego co piszesz jest prawdą, ja się nie zagłębiam, nie mniej jednak wiem ze np ze mną było tak że nieznałem nikogo w zeszlym roku a zostałem zaproszony, w tym roku znam 3 osoby które nawet nie widzialy na oczy organizatorów a też się dostały...
dejman pisze:POOREK napisał/a:
jeden wielki cyrk w tym roku z tymi zaproszeniami ;) szkoda gadać :bajer: nie mój cyrk, nie moje małpy :green_fuck:

:metal: tak wlasnie dobre slowa
a to nie wiem czy czyjs cel życiowy czy jak? chyba pierwszy raz przytakne beciorowi plus tej imrezy jest taki że trafiają tam wybrane auta, z roku na rok coraz lepsze, ale to my podnosimy tą poprzeczkę,
wiec nie widze sensu obsmarowywać tego, tyle ode mnie

dejman, nie mam nic do ciebie, auto uważam ze jest interesujące, czy sie tam znaleźć powinno czy nie nie mnie to oceniać, nie moja impreza, ale takie komentarze smieszą. :pub:
masz dużo racji w tym co piszesz, ale fakt jest taki że co roku znajdą się auta które są na naprawdę wysokim poziomie, a mimo tego :ass: z wjazdówki ;) impreza ma wysoki poziom i różnice między autami które są o krok od wjazdu, a autami które wjeżdżają, są raczej znikome ;) stąd cały zamęt :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pn cze 21, 2010 12:41

co do zlotu to od organizatorów zależy kogo zapraszają a kogo nie, wybór aut na taką imprezę nie jest na pewno łatwy zwłaszcza jeśli ilość miejsc jest ograniczona. Możemy zacząć się wypowiadać jeśli po tej edycji stwierdzimy że poziom aut był słaby ale w to nie wierzę ;) To co się dzieje z roku na rok to już lekka przesada. Za rok jak nie będzie się miało podwozia w chromie i turbo pod maską to będzie można zapomnieć o bilecie ale jako widz pewnie nie będziemy narzekać na poziom imprezy :bajer:

no ale do tematu pokaż jakieś aktualne foty auta ;) poza tym na blasen na torze sobie odbijesz :D



Awatar użytkownika
dejman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob lip 01, 2006 16:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: dejman » czw lip 01, 2010 18:00

kolejne aktualne fotki auta to beda jak założe pakiet US juz pomalowany :grin:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141184/]>>>Mój VW Golf MK3 GT Special<<<[/url]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

GTi Special by dejman

Post autor: RafaelloW007 » sob wrz 11, 2010 19:47

dejman pisze:kolejne aktualne fotki auta to beda jak założe pakiet US juz pomalowany
i jak zalozony juz??



Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

GTi Special by dejman

Post autor: golfer_1984 » czw sty 20, 2011 19:34

dejman, co tam z autkiem się dzieje??



Awatar użytkownika
dejman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob lip 01, 2006 16:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[GOLF MK3] GTi Special by dejman

Post autor: dejman » sob lut 12, 2011 10:07

z autkiem wszystko ok ale w tym sezonie nie bedzie jakis znaczacych modow oprocz montazu pakietu US i jakis moze drobnych poprawek lakierniczychi, drobnych akcetow stylistycznych pod maską :) jak narazie kasa idzie gdzie indziej golf z cała pewnoscia zostaje u mnei na dluzszy czas a w przyszlosci tak jak planowalem bedzie obszyte wnetrze i dokonczona zabudowa audio ale na to trzeba niestety wiecej kasy i co za tym idzie czasu :) :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141184/]>>>Mój VW Golf MK3 GT Special<<<[/url]

Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

[GOLF MK3] GTi Special by dejman

Post autor: idgray » śr lut 16, 2011 13:27

a jakieś zdjęcie będzie tego szrota w tym roku na forum :chytry: :kwiat:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości