MK3 GTI Edytion By MiChaOs -> ABF TURBO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » sob sie 09, 2008 09:23

MiChAoS nie krytykuje Ciebie tylko nie wierze jakos w kreatora. Maja dziwne praktyki co do strojenia samochodow. Goscie powinni przejrzec cale auto i znalesc blad jesli np. cos zle podlaczyles, zalozyles. Dlatego podsunalem ci rozwiazanie zebys smignal do kogos innego na strojenie jak oni nie ogarniaja tematu za bardzo. Poza kilkoma problemami jakie mialo auto wtedy to teraz nie powinno miec to az takiego znaczenia przy wystrajaniu.
Ale poczekamy do poniedzialu i zobaczmy co zaradza panowie.



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » sob sie 09, 2008 11:16

to porównajmy zatem najbardziej zbliżone doładowanie, u mnie to było 0,3 na tej małej pikawce. Doładowanie masz sterowane przez mbc??
Obrazek

odrazu zaznaczma, że to wykresy z przed ponad roku, nie odzwierciedlają obecnych parametrów silniczka :helm:
Ostatnio zmieniony sob sie 09, 2008 11:17 przez Kenaj, łącznie zmieniany 1 raz.


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » sob sie 09, 2008 13:24

MiChAoS pisze: jak wjedzie na rolki to odrazu pokaze 300KM i 380Nm w linni prostej tzn bez zalaman falowan
tych parametrow to moze nie ale fal dunaju aucie wypuszczonym na ulice nie powinno byc a i taka mala sugestia.. strojcie turbo na obciazeniowce z obciazeniem co najmniej 50 procent. bo na inercji cudowne moce wychodza


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » sob sie 09, 2008 23:30

kenaj no ok tak odrazu tez nie mozna sie spodziewac niewiadomo ile mamy tyle i teraz bvedzie trzeba zbierac $$ zeby bylo wiecej prawa, a wykres twoj tylko podejrzalem sobie jak to u ciebie wyglada dla poruwnania... nom u ciebie przy 0.35 wyszlo 216 u mnie przy 0.4 wyszlo 210 ale przy 5000obr sie przydusil wiec mysle ze by bylo ok 215 na 0.4...
no zobaczymy w PN robie poprawke softu... tak przez mbc
Maciek23 nie no spoko ja nic nie mowie z checia poczytam i popisze niema problemu :pub: :pub:
evolution nie no spoko dalem tylko taki przyklad... nie powiem tez mam problemy czasami z moim autkiem a przewaznie wychodzi wszystko podczas strojenie hamowania heh a to srubka a to dupka... ale mysle ze bedzie ok ee tam musi byc ok bo inaczej to... :food: aha i hamowany byl na obciazeniowce z tego co tam mi mowil ale tez nie bardzo go tam sluchalem :P pojade w pn to odrazy ich tam przycine ze ma byc ladny wykresik a nie jakies tam niedociagniecia :)
aha a jeszcze orjentacyjnie ile mozna mu dmuchnac max na seryjnych tlokach i korbach mowa tu o daladowaniu nie non stop tylko np. chwilowo 400m czy jakis tam poscig...?? bo w kratorze do 0.5 mam gwaranje powyzej odpowiedzailnosci nie biora :P
Ostatnio zmieniony sob sie 09, 2008 23:47 przez MiChAoS, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sie 10, 2008 00:42

ja dmuchnalem w 2e 1,5 bara na maha


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » ndz sie 10, 2008 04:12

wogóle że jaką kolwiek odpowiedzialnośc biorą to dzine, niech to na piśmie zagwarantują. To nawet nowe fabrycznie EVO X w najmocniejszej opcji nie ma gwarancji. Słuchaj jeśli będzie dobrze zestrojony to max 1 bar chyba krzywdy nie zrobi, ale to nikt gwarancji nie da. Chwilowe zacięcie wtrysku, albo przeładowanie turbo i kupa


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » ndz sie 10, 2008 12:02

evolution to otro hehe nie no ja az tyle to niechce mu dmuchac... chcialem 0.8 ale tak jak mowie nie na codzien tylko w wyjatkowych chwilach... a na codzien 0.5...
Kenaj hmm no niewiem zapytam jutro o gwarancje na pismie :P aha hmm 1 bar... to 0.8 miejscami powinno zniesc bez problemu :food:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sie 10, 2008 14:00

1 bar to taki silnik zniesc powinien na odcinku 200km ciaglego upalania np autostrada z v>240


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt sie 12, 2008 19:48

i co tam z autem ? są jakieś nowe wykresy ? :pub:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt sie 12, 2008 19:52

evolution, nie wiem czy nawet tyle, te seryjne tłoczki to pewnie by spłyneły znacznie szybciej


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt sie 12, 2008 20:01

narazie nic ciekawego bo praca nie dala czasu na golfera... dopiero jutro mam wolne i bede smigal... narazie wczoraj na parkingu do 1 w nocy montowalem na nowo WG zeby sie nie luzowal i zminial mi co chcile doladowania... ustawilem sobie 0,6 i smigam narazie sobie bez problemow zadnych puki co :) ustawilem sie na jutro na poprawke i hamowanie 0.5 i 0.8 i koncze przygode z Kreatorem bo juz sie smija ze wygralem wakacje w Kratorze Mocy :smoke:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt sie 12, 2008 20:04

MiChAoS, w jaki sposób się luzuje ten wg?? w którym miejscu, nie możecie jakos skontrować na gwincie, albo zastosować podkładki kontrującej??
Bo to na dłuższą mete będzie strasznie upierdliwe


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt sie 12, 2008 20:07

Kenaj pisze:evolution, nie wiem czy nawet tyle, te seryjne tłoczki to pewnie by spłyneły znacznie szybciej
zaufaj mi ze nie splyna... sprawdzone nie raz w pewnym mk3.. katowice wrocław na pelnej pi**** i to kilka razy boost @1 bar zdarzyla sie inna awaria, na autostradzie, odpadlo kolko od napedu alternatora i pomp wody i wspomagania... scielo sruby ale to pikus:)
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2008 20:10 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt sie 12, 2008 20:09

evolution, skoro doświadczyłeś to wierze na słowo :bajer:


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości