Golf MK2 4X4 V8 32V TURBO 2008 DRAG EDITION

Moderator: G0 Karcio

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » śr sty 20, 2010 12:03

ps. jeżeli nie chcemy opisać swojego auta i pokazać wszystkim na forum co przy nim robimy i jak wygląda to co robimy i zrobimy. Jeżeli nie chcemy pokazywać tylko mówić, że nie pokażemy bo inny będą kopiować to nie zakładajmy nowego tematu na forum. Bo zajmuje to miejsce, robi śmietnik.



Awatar użytkownika
adriana81
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1115
Rejestracja: czw mar 23, 2006 00:26
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: adriana81 » czw sty 21, 2010 00:26

Ja z takim Pytaniem :chytry:

Ile z osób z Tych, co chcą wyrzucenia tego tematu z projektów,widzialo lub jezdziło poprzednim wcieleniem tego Golfa :bajer:

Ludzie to nie jest mala kasa,toc to nie jest czip za 2000 zł . w TDI

Wesele kosztuje,teraz jeszcze dziecko :bajer:
Ostatnio to Tu tylko spam leci,tak wiec niech to ktos posprzata :chytry:
Marioo pisze:jeżeli nie chcemy opisać swojego auta i pokazać wszystkim na forum co przy nim robimy i jak wygląda to co robimy i zrobimy. Jeżeli nie chcemy pokazywać tylko mówić, że nie pokażemy bo inny będą kopiować to nie zakładajmy nowego tematu na forum. Bo zajmuje to miejsce, robi śmietnik.
Przesunięty przez: ygd
11 Lip 2007 21:21
Ostatnio zmieniony czw sty 21, 2010 00:31 przez adriana81, łącznie zmieniany 1 raz.


viewtopic.php?f=87&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » czw sty 21, 2010 01:05

a EVO i tak ma na to :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck: i luz
trzeba to znosic na miekko nagle ktos zaczol pisac ze go nie powinno byc i cala reszta na chura zeby wywalic temat....mi nie przeszkadza nie bedziecie nic pisac zleci na sam dol w NASZYCH PROJEKTACH i po problemie tak jakby go tutaj nie bylo :helm:


never ending story

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » czw sty 21, 2010 08:49

adriana81 pisze:Ile z osób z Tych, co chcą wyrzucenia tego tematu z projektów,widzialo lub jezdziło poprzednim wcieleniem tego Golfa
ja widziałem jak wygląd i jak jeździ
a dla tych co nie widzieli to prosze bardzo

POPRZEDNIE WCIELENIE MKII by EVO
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu wersja po liftingu
włascieiel obok auta :)
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw sty 21, 2010 09:15 przez Borys, łącznie zmieniany 2 razy.



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » czw sty 21, 2010 10:10

Ile z osób z Tych, co chcą wyrzucenia tego tematu z projektów,widzialo lub jezdziło poprzednim wcieleniem tego Golfa :bajer:
a takie pytanie z mojej strony:
Co ma poprzednie wcielenie auta do projektu teraźniejszego???
To co było, może było pokazane itd.
To co jest to tak naprawdę nie wiadomo czy jest czy jest to w myśli wykonawcy. Ja rozumiem, że można nie mieć czasu, nie móc pracować nad autem, ale według założyciela tematu to auto jest praktycznie zrobione, ale to wiadomo tylko na słowo.
Jak ja bym założył temat i zaczął w nim opisywać jak to go modyfikuje, pokazał kilka zdjęć auta bez szczegułów to tez trafi do projektów. Są jakieś reguły działu projekty, temat został przeniesiony do tego działu bo coś się kręciło przy aucie, coś się działo, właściciel auta coś mówił, plany były grube, ale nie nastąpiło rozwinięcie tematu, nie wiem jak rozwinięcie auta bo tego nikt kto nie zna evo nie wie.
Pozdrawiam

ps. temat nie musi zostac usunięty, ale może by taka aktualizacja jakaś, może właściciel by się wypowiedział co zrobił przy aucie, jakieś foty choćby poglądowe jak wygląda wsadzone v8 do mk2, bo to najbardziej interesuje ludzi na forum, ale interesuje ich nie po to żeby kopiować tylko żeby podziwiać jakich mamy zdolnych ludzi w polsce, a nie oglądać takie projekty tylko zza oceanu:(



Awatar użytkownika
Rafalek114
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: wt lis 25, 2008 22:06
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Kontakt:

Post autor: Rafalek114 » czw sty 21, 2010 12:58

Dobrze ze to nie wygladem sie jezdzi....chociaz osobiscie mi sie wydaje ze teraz pod maska bedzie to troche lepiej ogarniete


WWW.DIGITUN.PL
2011 - Najmocniejsze 20vt w Polsce na me7.5 631km/725nm

2014 - golf 35 edition 20tfsi na k04 - 402km / 505 nm

2014 - Jedno z najmocniejszych 20vt w Europie 826 km / 867 nm

Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Post autor: slonik98 » czw sty 21, 2010 13:23

To nie ma wyglądać, to ma zapier... . Wyglądem to możesz sobie swoim seacikiem na spotka podjechać i wszyscy bedą Ci mówili och achhhh jak tu czysto :green_fuck:



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » czw sty 21, 2010 14:01

To nie ma wyglądać, to ma zapier... . Wyglądem to możesz sobie swoim seacikiem na spotka podjechać i wszyscy bedą Ci mówili och achhhh jak tu czysto :green_fuck:
i zaraz znowu pojawi sie 40 stron bezsensownych odpowiedzi na temat czy seacik kogos jest ładny. Panowie to nie jest o tym temat. Doszła kolejna strona odpowiedzi i nic w tym nie ma na temat auta, o którym jest temat!!!



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » czw sty 21, 2010 14:40

To nie ma wyglądać, to ma zapier... . Wyglądem to możesz sobie swoim seacikiem na spotka podjechać i wszyscy bedą Ci mówili och achhhh jak tu czysto :green_fuck:
kolego weź nie powtarzaj frazesów i nie wal takich głodnych textów w stylu dzieci neostrady..
na razie tym seacikiem kolega jeździ !! i auto nie jest najwolniejsze, wiec chyba nie trafiłeś..

takich tekstów oraz ochów i achów w tym temacie było przez 20 stron

dla przykładu daniela golf vr6t ładnie wyglada, slicznie ogarnięte pod maską i wali 11,9 na cwiarę z pełnym wnetrzem, a ten golf nawet w poprzednim wcieleniu ani nie wyglądał ani nie zapier... jakoś maskarystycznie na zawodach SSS, no chyba że kilował we Wrocku wszystkich

to samo ze skręcaniem, ktoś kto ma pojęcie potrafi sobie uzmysłowić jak bedzie skręcać auto gdy mu się zawiesi 200kg (+ ze 25kg na 2 albo 4 turbiny !! ) ze środkiem cięzkości kilkadziesiąt cm przed przednią osią.., wiec dopóki auto nie bedzie "latać po zakrętach" jak to napisał Evo nie ma co sie podniecać

na razie, wiemy że projekt jest ambitny
V8 3,6L + 4 turbiny
dużo roboty z zawieszeniem żeby to chciało dobrze jeździć

moim zdaniem są łatwiejsze sposoby na osiągnięcie takiej mocy, ale tym bardziej będzie szacun wśród gawiedzi jesli się uda takie przedsięwzięcie

jesli evo jako firma nie zadba żeby nie było drutowania pod maską, to tylko sam sobie wystawi opinię, no chyba że auto będzie robiłi niskie 9tki, to wtedy nikt sie nie bedzie zastanawiał czemu wygląda to gorzej niż pod maską typhoona Blachy lub Corvetty GSa :)

na razie w tym temacie jest bajzel na maksa, stare zdjecia, jakies wykresy z golfa Wody, opowieści o lataniu 280km/h po A4, zapowiedzi co to nie bedzie sie działo..

kazdy sobie moze sam wyciągnąć wnioski, ja zdanie zmienię jak zobaczę filmik jak jeździ, bo jak na razie to wychodzi na to ze evo kreuje opnię, że jestem najlepszym wymiataczem, nikomu nic nie powiem, wielka tajemnica, macie tu zdjęcie golfa z balkonu zrobione i spadajcie...

gorzej jak z tych zapowiedzi niewiele wyjdzie...



Awatar użytkownika
Rafalek114
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: wt lis 25, 2008 22:06
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Kontakt:

Post autor: Rafalek114 » czw sty 21, 2010 14:50

slonik98 pisze:Wyglądem to możesz sobie swoim seacikiem na spotka podjechać i wszyscy bedą Ci mówili och achhhh jak tu czysto :green_fuck:
ziomus co do seacika to moglbys oceniac jak bys mial cos mocniejszego pod pupa ,a jakos nie widze ,zebys mial sie czym pochwalic ...dlatego nie rozumiem twojej ironii ,ale ok niech ci bedzie . Jedyne co moge ci obiecac to seacik jak na fwd nie bedzie tylko wygladal ,ale bedzie tez jechal i tym sie roznie od takich jak ty ....
cowboy pisze:kolego weź nie powtarzaj frazesów i nie wal takich głodnych textów w stylu dzieci neostrady..
na razie tym seacikiem kolega jeździ !! i auto nie jest najwolniejsze, wiec chyba nie trafiłeś..
dzieki :wink:


WWW.DIGITUN.PL
2011 - Najmocniejsze 20vt w Polsce na me7.5 631km/725nm

2014 - golf 35 edition 20tfsi na k04 - 402km / 505 nm

2014 - Jedno z najmocniejszych 20vt w Europie 826 km / 867 nm

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Post autor: Xabingo » czw sty 21, 2010 14:57

cowboy pisze:dla przykładu daniela golf vr6t ładnie wyglada, slicznie ogarnięte pod maską i wali 11,9 na cwiarę z pełnym wnetrzem
Samochód ma wyglądać i zapier****! Najlepiej jak wygląda jak najbardziej seryjnie, wtedy jest ten efekt zaskoczenia :) Tego Golfika zrobić na GTI - na szerokich zdesiach i kompletnym pakiecie GTI, do tego ładne alusy i lakierek.


MK2 ukończone w 95%
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Obrazek

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw sty 21, 2010 15:01

A ja to bym proponował nie wypowiadać się w tym temacie. Z jednej strony można zrozumieć EVO, z drugiej każdy ma niedosyt. A ukrywanie patentów wygląda jak dolewanie oliwy do ognia. Będzie o czym pisać to EVO napisze, gdybyście tu nie pisali to temat był by daleko w tyle i nie było by niepotrzebnych komentarzy. Już kiedyś zamykałem temat z tego samego powodu, który obecnie tu można zobaczyć. Jak właściciel tematu chce to się bloka założy na jakiś czas.



Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » czw sty 21, 2010 15:28

Tu chodzi o podejście założyciela tego tematu. Po co jest temat o aucie? Żeby pokazać coś innym forumowiczom. A tutaj prawie nic nie ma... Zobaczcie jak fajnie są opisane niektóre projekty aut na www.racingforum.pl. I tam są jeszcze grubsze rzeczy prezentowane, niż to mk2... Owszem pewnie jakieś tam patenciki są ukrywane, ale fajnie się czyta porządną relację z budowy auta. A co do wyglądu auta... Powinno co najmniej jakoś wyglądać... bo chyba reprezentuje coś sobą nie?
Ostatnio zmieniony czw sty 21, 2010 15:29 przez becior, łącznie zmieniany 1 raz.


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Post autor: slonik98 » czw sty 21, 2010 15:57

Rafalek114 pisze: ,ale bedzie tez jechal i tym sie roznie od takich jak ty ....
zapomnialem, że ty uważasz ludzi co maja 300ps+ po maską za lepszych od innych. Juz po raz enty to słysze. A mój post miał na celu pokazanie bezsensownego pisania postów, bo i twój nie wnosił nic do tematu, i mój i wielu innych. Jam wierze ze to wyjedzie. A jak ktoś nie wierzy to niech poprostu nie pisze. A wiele osób się tutaj niepotrzebnie napina. Wyluzujcie



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości