Gofr III TDI 1z/AHU ver TDiR ;] FOTO NA 1SZEJ STRONIE

Moderator: G0 Karcio

RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt sie 12, 2008 12:55

tak wiec ciag dalszy :

-co do hamulcy to stwierdzam ze zakladanie wiekszej pompy jakos wiekszego sensu fakt pedal troche glebiej wchodzi ale za to mam wieksze "czucie hamulcy" anizeli na mega twardym pedale. Tymbardziej ze moge bez problemu zablokowac 4ry kola wiec jest git.
- doszla dolna przednia rozporka tylni C-pillar i B-pillar samochod zrobil sie jeszcze fajniejszy i bardziej przewidywalny
- dzisiaj zaklada sie caly kpl. gum poliuretanowych na przod zoltych z bikopuru o twardosci 90Sh czyli twardziej sie juz nie da
- miesiac temu na poklad wlecial gwint Supersporta
- czekam na paczke ze stanow z "uniwersalnym floor barem"
- na przod z miesiac temu wjechal bardzo duzy IC mysle ze taki jak ma AW69
- czekam na nowe opony TOYO T1R - juz zamowione
- jakis czas temu przy okazji montowania nowego ICka doszlo nowe orurowanie ICka
- jako zeby nowy ICek sie zmiescil zalozylem zderzak od Vento nawet udalo sie znalezc taki w kolorze golfa :)

W srode wyjezdzam nad morze a po powrocie zaczynam porzadki z samochodem pod maska zrobienie porzadku z kablami, dolotem, oczyszczeniem silnika po wyciekach poprawieniem i spasowaniem zderzaka tak zeby mialo to rece i nogi :)

I MAM TAKIE PYTANIE CZY ZNA KTOS BLACHARZO LAKIERNIKA W WAWIE ALBO OKOLICACH DO 30-40KM KTORY DOBRZE ZROBI MI SAMOCHOD, BO MAM DO WYMIANY PROGI DO POPRAWIENIA PODLOGE NADKOLA I SPORO ODPRYSKOW. A JAKO ZE TEN GOLF MA U MNIE DOZYWOCIE WIEC CHCE ZEBY TO BYLO NAPRAWDE DOBRZE ZROBIONE????


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt sie 12, 2008 13:26

RobeQ pisze:- jako zeby nowy ICek sie zmiescil zalozylem zderzak od Vento nawet udalo sie znalezc taki w kolorze golfa :)
pokaz fotexy

ile jest wiecej miejsca na zderzaku VENTO - 5 cm czy wiecej ?



RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt sie 12, 2008 13:52

cowboy pisze:
RobeQ pisze:- jako zeby nowy ICek sie zmiescil zalozylem zderzak od Vento nawet udalo sie znalezc taki w kolorze golfa :)
pokaz fotexy

ile jest wiecej miejsca na zderzaku VENTO - 5 cm czy wiecej ?
tak na dobra sprawe to AZ takiej roznicy nie ma moze ze dwa centymetry na oko :) ale to pozwolilo zamontowac duzy cooler bez ciecia dolu zderzaka.

Foteksy wrzuce jak odbiore dzisiaj samochod i go umyje bo od 2ch miesiecy nie widzial myjni ani z zewnatrz ani wewnatrz i wstyd takiego zasyfionego pokazywac :D


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » pt sie 15, 2008 16:30

Foteksy wrzuce jak odbiore dzisiaj samochod i go umyje bo od 2ch miesiecy nie widzial myjni ani z zewnatrz ani wewnatrz i wstyd takiego zasyfionego pokazywac :D
umyłeś juz auto :) ?



RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt wrz 02, 2008 12:07

cowboy pisze:
Foteksy wrzuce jak odbiore dzisiaj samochod i go umyje bo od 2ch miesiecy nie widzial myjni ani z zewnatrz ani wewnatrz i wstyd takiego zasyfionego pokazywac :D
umyłeś juz auto :) ?
no i auto zostalo umyte troche czasu to zajelo ale mam lekka rewolucje w zyciu wiec skupialem sie na innych rzeczach :)

EDITEDDDDD Wsio NA 1szej stronie
Ostatnio zmieniony wt paź 21, 2008 00:48 przez RobeQ, łącznie zmieniany 3 razy.


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 02, 2008 13:54

RobeQ pisze:ZEGARKI PREZENT OD KOBIETKI MOJEJ (MOMAN IDIGLO)
weź czerwoną farbkę i mozesz podświetlenie nawiewów zrobić w 5 minut tak jak ja :)

Obrazek
RobeQ pisze:PRZEDNIA ROZPORKA I ORUROWANIE
orurowanie fajne :)

w ogóle zawnioskuje żeby Cie wrzucic w dział projekty

jak po montażu rozpórek sie zmieniło ?



RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt wrz 02, 2008 14:44

co do farbki to jaka to farbka zeby tez tak swiecilo bo podobuje mi sie :)

Co do rozporek to jak zalozylem przednia gorna to ucichly mi plastiki :) i samochod zaczal bardziej pupa zarzucac :) tak wiec tydzien pozniej kupilem przednia dolna i te tylne i sie jakos wyrownalo.

Ogolnie co do prowadzenia to poprawilo sie duzo bardziej na plus poliuretany tez mocno wyczowalne szybsza reakcja samochodu.

Zobaczymy co wypluje na rolkach ale to za miesiac moze dwa.

Czekam tez na paczke ktora ma nadac siorka ze stanow ze stabilizatorem grubszym na przod i pomalu przymierzam sie do zrobienia glowicy i blacharki. Choc jak zobaczylem co zastal Cowboy pod glowka to nie wiem czy chce silnik otwierac :)


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 02, 2008 15:04

RobeQ pisze:co do farbki to jaka to farbka zeby tez tak swiecilo bo podobuje mi sie :)
to taka od Momana do malowania wskazówek, zobacze czy ją gdzieś mam to podjedziesz do mnie to Ci to malnę :)
RobeQ pisze:Co do rozporek to jak zalozylem przednia gorna to ucichly mi plastiki :) i samochod zaczal bardziej pupa zarzucac :)
o fajnie, własnie chyba w sobote założe górną Inxa z regulacją :)
RobeQ pisze:Choc jak zobaczylem co zastal Cowboy pod glowka to nie wiem czy chce silnik otwierac
no chciałem sobie polepszyć... ale jak Ci płyn nie ucieka i nie stuka nic to nie rób, co najwyżej uszczelniacze i szklanki



Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » wt wrz 02, 2008 15:14

cowboy pisze:w ogóle zawnioskuje żeby Cie wrzucic w dział projekty
jestem za, ale najpierw musi sie uporzadkowac pierwszy post ;)



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt wrz 02, 2008 15:20

jestem za, ale najpierw musi sie uporzadkowac pierwszy post ;)
RobeQ, wrzuć te wszystkie fotexy w pierwszy post

uporządkuj opis bo tez masz niezłą przygode z tym gofrem, zmielone szklanki, wałek, napinacz :)



RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt wrz 02, 2008 15:31

cowboy pisze:
jestem za, ale najpierw musi sie uporzadkowac pierwszy post ;)
RobeQ, wrzuć te wszystkie fotexy w pierwszy post

uporządkuj opis bo tez masz niezłą przygode z tym gofrem, zmielone szklanki, wałek, napinacz :)
soon ogarne :)


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » wt wrz 02, 2008 15:50

Fajny golfik. Wogole to fele masz podobne jak z vwvortex mk3 ktore dam wstawiaja :bigok: Jestem na tak :pub: A czemu golfika jeszcze w wawie nie widzialem wogole?? :crazy:



RobeQ
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr gru 13, 2006 12:51
Lokalizacja: WAWA
Kontakt:

Post autor: RobeQ » wt paź 21, 2008 00:26

ufff temat na dniach postaram sie doprowadzic do ladu bo niestety praca pozostawila mi malo czasu na fora :)

Co do samochodu to przeszedl ciezkie chwile bok w ktory Vito wjechalo i silnik dostal po dupie jak podczas pogodni ostrej za VOLVO V60 R nagle piardlo bachlo zadymilo i GT17VA sie wysralo :( w misce prawie zero oleju a z rury kapalo i dolot tez ostro zalany. W czwartek rozbiórka przodu wyrywanie turbo i polowanie na ARLa i modlenie sie zeby silnik ta ciezka probe wytrzymal i zeby nie byla potrzebna jego ponowna wymiana bo sie zalamie


Plan jak mi firma zacznie dawac dochody sensowne to kupic normalny samochod (bmw e46 2.8l) a Golf stanie sie gołą zaklatkowaną\wykublowana\zeszperowana\urywającą czache\weekendowo track day'ową zabawka do zapierdzielania - chyba juz mam dosc takich akcji jak wymiany silnika/turba pourywane mocowania silnika itp :) w jedynym samochodzie do jazdy na codzien.


A co do spotykania golfa to czasami bywa na cargo czasami na spalarni czasami na ekogreenie i jak sie nie psuje to razem z subaru gt wspolnika robi za jedna z szybszych sluzbowek w wawie :)

Swoja droga jedyna rzecz jaka mnie jeszcze pcha w robienie tego samochodu to jego niepozornosc i kille na WRXach i A6 3.0 tdi :D


TDiR - FIMC / VR6 CLUTCH / 0,216 INJECTORS / GT17VA / PD130 WLOT I WYLOT / ORUROWANIE BY SSGARAGE / SOCZEWKI / GOTTI 15" WHEELS / ZAWIESZENIE -60 MM GTCUPLINE / STUT BAR INXX / IN PROGRESS BRAKE SYSTEM Z AUDI S2 & STABILIZATOR Z VR6

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt paź 21, 2008 08:59

RobeQ pisze:nagle piardlo bachlo zadymilo i GT17VA sie wysralo :( w misce prawie zero oleju a z rury kapalo i dolot tez ostro zalany
współczuje :(

u mnie się korba wygła ... ale smigałem potem jeszcze rok czasu jak gdyby nigdy nic :)
RobeQ pisze:polowanie na ARLa
olozwirski ma na sprzedaz w razie czego



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości