MK3 Black & White ARL + GT22 By MiChAoS

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

MK3 Black & White ARL + GT22 By MiChAoS

Post autor: MiChAoS » śr sie 27, 2008 13:03

Jak w temacie zostalem nowym wlascicielem golfera 1.9 TDI 20 jahre... :) rok 1997 220tys przebiegu z ksiazka serwisowa, climatronic,elektryka, wszystkie gadzety 20 jahre sa...
autko bezwypadkowe czysta seria... na hamowni wyplulo wczoraj 110KM i 242Nm wiec serie trzyma.. :)
Sam na oczy go jeszcze nie widzialem bo jestem na awakcjach a brat z tata sprawil mi niespodzianke :)
Fotki w czasie zakupu...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po jakims czasie golfer dostal wirusa oraz wydech przelotowy od samej T 2,5" i nowe lamki na przod zamiast IN PRO wjechaly projectory

Obrazek Obrazek

po przejezdzeniu ok 2 miesecy na wirusie, wzrosl apetyt na cos mocniejszego czyli pierwcsze co to turbo od AWX wtrsyki (moze) pompa 11 podliczenie kosztow i... sporo w dodatku ladowac w silnik co ma prawie cwiartke to szkoda... cos innego trzeba wymyslec... wiec nic innego jak ASZ / ARL wiec zaczely sie poszukiwania mmotorowni :)
golfik smigal bez jakich kolwiek problemów, ale doo czasu jak pewnego ranka jadąc do szkoły i bachh spotkanie z VITO niestey golfer ucierpial troche ale bez tragedi :bigok:

Obrazek
Obrazek

pierwsza wizja to auto na czesci a co planami na ARL-a?oczywiscie zostaly, sprzedalem pare gadzetow czesci i zaczelem szukac godnej trojeczki GTI :) miedzy czasie trafila sie okazja rano przegladam allegro i nzalazlem komplet ARL ze wszystkim w dobrej cenie dzwonie aktualne wiec polecialem do bankomatu i w nocy wyjechalismy za Poznan do miejscowosci Chodzież 500km od wawy ale oplacalo sie wycieczka byla, przy okazji test S4 na autostradzie i mile spotkanie panow mundurowych do kontroli rankiem w Poznaniu :goof:
wrocillismy i oto przytaszczylismy taki cus :hmm:

Obrazek
2001 badz 2003 niepamietam co mowil poprzedni wlasciciel podobno ma ok 100tys przebiegu :bigok:

przywiezlismy silnik no i dobra ale w co go wlozymy, wiec szukamy dalej golfika pare sztuk ogladalismy ale w takim stanie ze trzeba bylo z drugie tyle wsadzic w niego wiec odpuscilismy sobie kupno samochodu, rozebralismy do golego golfera i oddalismy do warsztatu blacharsko / lakierniczego... na zrobienie z nim porzadek :)

Obrazek Obrazek

jak juz robili wiec pare zmian odrazu sobie zrobilem na wlasny projekt...
wiec blotniki na gladko sierpy i listwy szerokie out, wjada od CL, klapa na gladko z miejscem na tablice (german style) docelowa USA , Obrazek Obrazek Obrazek

jak juz blotniki na gladko wiec przydala by sie jakas felga dobra z rantem ladnym i skrecane wiec zaczely sie poszukiwania felg :) oczywiscie allegro w ruch i jest RH ZW1 przod 8,5" tyl 9,5" kuszace ale pierwsza mysl za szerokie wiec szukamy dalej i nic wiec pare razy przegladalismy aukcje i za telefon :) zadzwonilem aktualne wiec do bankomatu i w trase do Ostrołeki po felgi i sa :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

jeszcze tego samego dnia zawiezlismy do blacharza zeby mial na wzor pod blotniki i nie obeszlo sie od przymiarki :D
Obrazek Obrazek

wiec samochod skompletowany to trzeba bylo zacząc kompletowac i zamawiac graty na mody motorowni :green_fuck:
- IC duzy alu
- slupek na zegary
- Obrazek

- zegary wersja smoke (EGT, BOOST, CISNIENIE OLEJU
Obrazek

- stozek
Obrazek

- kolo zamachowe z 1Z odrazu wyslalem do goscia co zrzucił troche z niego zbednych kilogramów (bylo ok 9,5kg a jest ok 6,5kg)
Obrazek

- sprzeglo VR6 sasch
Obrazek

- kolektor ssacy AWX
Obrazek Obrazek

- kolektor z AWX pod przerobke pod GT22
Obrazek

miedzyczasie doszly gadzety do golfika takie jak: :helm:
- naklejki na progi z golfa IV 25 anniversary
Obrazek Obrazek Obrazek

- listwy prgowe GTI
Obrazek

- orginalny czarny znaczek w atrape i atrape GTI
Obrazek

- lakier palet AUDI po 2006r kolor sciagniety z Audi S3 z 2009roku :D
Obrazek Obrazek Obrazek
do lakieru dach nakladki na lusterka na czarno, docelowo obklejone bedzie folia carbonowa

- wygrzebalem komplet szybek przyciemnionych z atestem z kupionego kiedys rozbitka i sie zachowly wiec je zaloze :)
Obrazek

- odebralem paste autosol wiec przelecialem ranciki i oto efekt :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

- nowy zakup gwincik WEITEC :)
Obrazek Obrazek Obrazek

- pomalowalem skrzynie na czarno :) (mialo byc na srebno ale mialem czarny spray wiec polecialo na czarno a co tam :)
Obrazek

1.04
podjechalem rano golfer stal juz przygotowany do malowania w komorze, powiedzieli zebym przyjechal troche pozniej to bedzie juz pomalowany :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

podjechalem troche pozniej a golfer stal w komrze sie sie suszyl :D

Obrazek Obrazek

jutro malowanie reszty :food:

golfer odebrany :D
golfik sie sklada sklada :D szybki juz jezdza gora dol klameczki dzialaja nawet :d teraz zostaje srodek uzbroic:D
a tu pare fotek z dzisjjszych prac i przymiarka kulek :D


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
CD nastapi :)
P.S przy okazji zakupilem taki gadzet :D

Obrazek

czasu malo wiec i w swieta trzeba bylo cos pogrzebac :green_fuck: dzisiaj zabiegi raczej kosmetyczne :) umyta kompora silnika, nie obeszlo sie od przymiarki IC no i trzeba bylo cos przymalowac na IC-ku wiec padlo na stary patent czyli IMPULS :)

czyszczenie komory :)

Obrazek Obrazek Obrazek

instalacja IC na belce (belke wykorzystalem z poprzedniego projerktu ABF-a T i przymiarka do golfera :)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

no i moje arcydzielo 2 z kolei :green_fuck:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

i to moj pomagier co mi zawsze cos zawinie przewznie rekawiczki klucze wkretaki jego specjalonsc :okej:
Obrazek

dzisiaj poczta/kurierzy poprzynosili troche paczuszek z ciekawymi zawartosciami :D

z rana doszla pierwsza paczka z... gwincikiem WEITEC wreescie :green_fuck:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

po jakims czasie siedzac i grzebiac przy golfie widze ze gosciu zmierza w moja stone z kartonem wreku pytajac sasiadow kieruja go w moja strono to oho kurier, co to tym razem? wczoraj zamoiwona bach dzisiaj juz u mnie tym razem suszarka GT22 od karambola :okej:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

na koniec dnia skonczylem grzebanie przy samochodzie myslalem ze koniec z samochodem na dzisiaj a po 15min telefon dziendobry zapraszamy do sklepu po odbior foteli :okej: eh no to w kombiaka i po fotele :D fotele firmy JACKY AUTO SPORT odebralem zapakowalem do samochodu przywiazolem do domu w kartonach, jeden rozpakowal;em wszystko ok, zaczynam drugi, i okazal sie z niespodziankmami :grin: na pierwszy rzut patrze kolopak 16" szt 1 hmm ok tne karton dalej patrze pudelko od filtra stozkowego wyciagam tam nowka sztuka filtr :okej: no to sie trafilo wyciaga fotel z kartonu a tam na koniec komplet wycieraczek aerodynamicznych (tak napisane na opakowaniu :green_fuck: ) po 45zl szt :okej: ale niestety nie do golfa ale do S4 :D wiec braciak dostal prezent za free :bigok: widocznie bylo zamowienie i wpakowali w jdna paczke na magazynie a ci nie sprawdzili tyloko mi wydali i ja jestem zadowolony z zakupu :bigok:
Obrazek Obrazek Obrazek

tak wiec dzisiajszy dzien mozna zaliczyc do bardzo udanych :grin:

motorownia juz prawie gotowa :okej: wczoraj z nudow porzyczylismy dostawczaka zapkowalismy motorownie skrzynie itp i podjechalismy do znajomego i skrecil nam wszsytko do kupy :grin:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt maja 05, 2009 14:30 przez MiChAoS, łącznie zmieniany 18 razy.



Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Post autor: RyKa » śr sie 27, 2008 13:11

ładny, nic mu więcej nie trzeba. no i 20 jahre ... Pozazdrościć.
Ale co do hamowni to gdzieś na forum czytałem, że zdrowa seria więcej powinna mieć kucy. Mechanikiem nie jestem ale przeważnie więcej kucy mają niż podane.
Pozdro i zapraszam do mnie


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
caligator
Waters of Nazareth
Waters of Nazareth
Posty: 88
Rejestracja: czw lut 21, 2008 14:11
Lokalizacja: Lubin / Wrocław
Kontakt:

Post autor: caligator » śr sie 27, 2008 13:23

no to ja tez chce miec takie niespodzianki:PPP

a co do golfa to moze zostaw go takim jakim ejst... seria:]]]



Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Magnez » śr sie 27, 2008 13:37

ładne się prezentuje, na allegro chyba był wystawiomy? :grin:
pamiętaj to 20 Jahre więc za dużo nie ma co zanim zmieniać bo można tylko popsuć :grin:
MiChAoS pisze:Sam na oczy go jeszcze nie widzialem bo jestem na wakcjach a brat z tata sprawil mi niespodzianke :)
kurde ja też tak chce :helm:


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
GeGi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Post autor: GeGi » śr sie 27, 2008 13:50

Witamy kolejne 20 jahre na forum :):)
autk owidze z Gostynina, zobaczymy, mam nadzieje ze sie bedzie dobrze sprawowal i wszystko bedzie OKI. Dbaj o niego i powodzenia :)


Obrazek
http://www.TuningShirts.pl - sklep z koszulkami tuningowymi !

Awatar użytkownika
Magnez
Forum Master
Forum Master
Posty: 1973
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:48
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: Magnez » śr sie 27, 2008 13:55

GeGi pisze:z Gostynina
właśnie :grin: z słynnego już Gostynina
mam nadzieje wszystko będzie super śmigało ! Gratki za zakup
=D>
Ostatnio zmieniony śr sie 27, 2008 13:55 przez Magnez, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój były Mk3 -> viewtopic.php?f=88&t=291213

Awatar użytkownika
marcin_pków
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: sob paź 13, 2007 11:23
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: marcin_pków » śr sie 27, 2008 13:56

gratulacje! dobra niespodzianka. widac ze zadbany a dodatkowo potwierdzone hamownia. powodzenia w modach i czekamy na wiecej fotek.



lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » śr sie 27, 2008 14:35

pisz od razu w jaka moc celujesz :grin: bo znajac Twoj poprzedni projekt to stadnine planujesz powiekszyc :hmm:



2004oskar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw lis 22, 2007 15:27
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: 2004oskar » śr sie 27, 2008 15:00

to ten Golfik z Allegro napisz czy rzeczywiście jest taki super jak go opisywali :bigok: ale jest piekny gratulacje
Ostatnio zmieniony śr sie 27, 2008 15:01 przez 2004oskar, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Bolo GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 728
Rejestracja: pn sie 20, 2007 15:50
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Bolo GTI » śr sie 27, 2008 15:15

Super. Nie ma wlasciwie co przy nim robic. No na ziemie troszke przydaloby sie go rzucic.
Jakies mody silnika beda? Licze, ze tak..


[b][url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=121365&postdays=0&postorder=asc&start=0]VW Golf GTI Edition '95[/url][/b]
[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/50379c8249a6912743533.jpg[/img]

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr sie 27, 2008 15:23

MiChAoS pisze:na hamowni wyplulo wczoraj 110KM i 242Nm wiec serie trzyma.. :)
jak hamownia, pokaz wykres

zdrowy AFN to ma tak 115-119KM :)
GeGi pisze:widze z Gostynina, zobaczymy, mam nadzieje ze sie bedzie dobrze sprawowal i wszystko bedzie OKI
tez juz to napisałem w innym temacie - na fotach prezentuje sie super, miejmy nadzieje ze bedzie sie sprawował jak należy



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » śr sie 27, 2008 15:57

Furka piekna, ogladalem ja na allegro, dluuuugo bardzo wisiala, az sie w koncu ktos odwazyl pojechal sprawdzil i wzial, miejmy nadzieje ze nie jest to mina i bedziesz jezdzil bezawaryjnie :bigok:

Jakies mody :chytry: :chytry:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » śr sie 27, 2008 16:14

No bez kitu to ten słynny 20 Jahre z Gostynina, który wisiał na allegro z pół roku :jezor: No zobaczymy może sie jednak okaże że to najbardziej zadbane 20J w Polsce :grin: Piękny jest!!!Pozdr


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
pudel_łdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 980
Rejestracja: pn lis 13, 2006 00:28
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: pudel_łdz » śr sie 27, 2008 16:50

Powiem tak, auto prezentuje się pięknie, wygląda jak nowe, oby się tylko dobrze spisywał, kolega też miał jechać go oglądać, ale coś mu przy nim nie pasowało - że za bardzo odpicowany,mnijmy nadzieję że będzie się dobrze spisywać, a O Gostyninie było już duuuzo na forum. Ale ogólnie auto :okej: , tylko pozazdrościć


moje dwa maleństwa :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2136155#2136155 - MK IV TDI 183PS/400NM 4motion
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=330672 - MK II 1.3NZ -> 2.0 16V ABF /WSZA/

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości