[MK4] 1.8 20VT 25th by LATIUSZ Update str. 1

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Latiusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: wt paź 20, 2009 21:19
Lokalizacja: SLU
Kontakt:

[MK4] 1.8 20VT 25th by LATIUSZ Update str. 1

Post autor: Latiusz » śr gru 30, 2009 04:04

Opis samochodu:
- Marka: Volkswagen
- Model: Golf IV
- Rok produkcji: 1998
- Kolor: czerwony
- Pojemność: 1.8
- Moc: ok. 230KM / 320NM
- Silnik: AGU
- Wyposażenie: Exclusive,ABS, Elektryczne szyby, elektryczne lusterka, klimatronik, centralny zamek z wew. blokadą (Lock-Unlock), alarm, 2x poduszki powietrzna, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer pokładowy, siedzenia kubełkowe RECARO, siedzenia pasażera z możliwością regulacji wysokości, regulacja oparcia w odcinku lędźwiowym, składane siedzenia przednie “Easy Entry”, kieszeń na tylnej części oparcia rzednich siedzeń, składane oparcie tylnej kanapy 1/3 i 2/3, podłokietnik ze schowkiem z tylnej kanapie, dwa uchwyty mocujące kubki z tyłu, osłona hamulca ręcznego pokryte skórą, reflektory przeciwmgielne, , automatyczne przeciemnianie lusterka w razie oślepienia, ogrzewane dysze spryskiwaczy oraz kontrola niskiego poziomu płynu spryskiwaczy tzw. komornik, gniazdko zasilające 12V w bagażniku,

Modyfikacje zewnętrzne:
- pakiet ospojlerowania z wersji 25th/USA
- lampy przednie Hella Black
- lampy tylne R32/USA
- przednia listwa w zderzaku + obrysy dymione
- lusterka w czarnym kolorze
- słupki w kolorze czarna perła
- grill przedni w kolorze czarna perła + ori znaczek GTI 25th
- znaczek GTI 25th + rabiit + czarny znaczek "VW" - tylna klapa
- tylny zderzak USA
- tylna wycieraczka MKV

Modyfikacje wewnętrzne:
- dekory w czarnym kolorze
- zegar AutoGauge(Boost)
- dywaniki z grawerem GTI
- Licznik Sportedition
- kratki nawiewu R32/Bora
- nakładki na pedały + odstopnica Audi TT
- lewarek zmiany biegów Adui S3
- włącznik świateł Polo 6R
- fotele + kapana skóra Seat Leon

System Car Audio:
- Navigacja MFD ver. D
- zmieniarka VW w bagażniku

Felgi:
- R32 18cali, ET 35, Opony: 215/40/18 (sprzedane)
- BBS RC 336 18 cali ET 38 (czarne), Opony: 215/40/18 (sprzedane)
- OZ A10 ABT 2tlg 18 cali, Opony: 215/35/18
- dystanse na tył 20mm

Zawieszenie:
- kit firmy KW -35mm (sprzedane)
- Zawieszenie gwintowane WEITEC GT
- Stabilizator + łączniki Audi S3
- gumy poliuretan

Układ hamulcowy:
- Zaciski + jarzma Audi S3 (przód)
- Tarcze 312mm ATE Power Disc (przód)

Silnik:
- turbo k03-053 (k03s)
- zwężka do turbo "ABT"
- wtryski Lucas 440cc
- FMIC
- strojenie "Compsport"
Obecnie moc ok 230KM / 320Nm

Układ wydechowy:
- 3''Downpipe + 2,5'' reszta (w tym dwa wydechy środkowy i końcowy przelotowy )


Tak wyglądał w Sezonie 2013r.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Tak wyglądał w Sezonie 2012r.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Tak wyglądał w Sezonie 2011r.

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek


Tak wyglądał w Sezonie 2010r.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek




Poniżej cała historia modyfikacji :dol:

Jak co nie liczny pamiętają na początku byłem szczęśliwym posiadaczem mk3 1.8 całe 90 km "buda GTI". Co prawda jednostka napędowa pod maską nie była rewelacyjna jak i osiągi, ale głównym atutem tego samochodu był naprawdę głośny sprzęt car audio :smoke:. Jak to mówią na wszystko przychodzi czas i trzeba wymienić i ja tak zrobiłem w październiku 2008 roku zakupiłem model Golfa MK4.

Kilka fotek jak golfina prezentowała się przy zakupie :-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Tutaj jego stajnia: :dol:
Obrazek Obrazek

Środek: :dol:
Obrazek Obrazek

Kwiecień 2009r.
Pierwszym nabytkiem jaki zakupiłem do swojego Gofra:D były Felgi 18 cali R32 do tego komplet opon CONTINENTAL SPORT CONTACT 2 215/40/18 :dol:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Czerwiec 2009r.
Przyszedł czas na konia, postanowiłem zmienić mu softa :grin: Poszukałem, poczytałem po forach i chłopaki organizowali w compsport grupowe wgrywanie "wirusa" :bigok: No więć dopisałem się do listy. Stres był co do tego jak auto wyjdzie na serii i mogę powiedzieć, że wyszło nawet przyzwoicie. Po wgraniu wirusa 174km/274Nm na rolkach może to tak nie wyglądało ale jak tylko wypuścili mnie na droge to nie poznałem swojego golfika.

Wykresy z hamowni po:
Obrazek

Krótki filmik z hamowni "MAHA" w Gliwicach :bigok:
[youtube][/youtube]

Lipiec 2009r.
Kolejnym nabytkiem jest kompletne zawieszenie spotowe KW, już z tyłu nie sterczy jak antylopa :jezor: i bardzo ładnie trzymie się drogi, bardzo twardy, na zakrętach minimalny pochył :D super gleby też nie ma a to dlatego, że autko na codzien dużo jeździ.
ObrazekObrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


Sierpień 2009r. Suchy Bór :dol:

Obrazek Obrazek Obrazek

Wrzesień 2009r. :dol:
Dla umilenia sobie jazdy, postanowiłem zamontować Blow-offa :grin: Pssssyykka.... :bigok: aż miło :grin: jak tylko będzie okazja to nagram filmik.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Grudzień 2009r. :dol:
-Przygotowania do Sezonu 2010
Koniec roku był dość pechowy dla czwartego, został bardzo niefortunnie porysowany przez Forda Fieste którego prowadziła kobitka bez sprawnych hamulcy, ważnego przeglądu i ubezpieczenia. Na skutek czego przerysowana została lewa strona, plus drobna wgniotka w tylnym nadkolu. :blush: Nie da się ukryć, że szykowało się malowanie :grin:, co pozwoliło pociągnąć kilka kolejnych modyfikacji. Tak więc zacząłem intensywnie przeglądać tematy w poszukiwaniu wariantu dla mojego mk4. Dużo golfów stylizowano na wzór R32, ja jednak postanowiłem dołożyć mu dostawki z 25 jahre :helm: . Kolejnym krokiem było gromadzenie fantów przed odstawką do lakiernika. Poniżej fotki tego co udało mi się wyszukać. :dol:
Na pierwszy ogień poszło oświetlenie, lampy kupione także pozostało tylko zamontować. Z racji tego że na dworze zawitała zima, temperatura bliska zeru, prace zostały przeniesione do garażu :jezor: . Po kolei zacząłem demontować grill, zderzak (ukręcone dwie śruby :smoke: ) i lampy.
Obrazek Obrazek Obrazek

W oczekiwaniu na nowe lampy :smoke:
Obrazek Obrazek
Jak tylko przyszły nowe lampy i xenon, zabrałem się za montaż :grin:
Fanty :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Z montażem walczyłem dobre kilka godzin :jezor: ,ale nie mogłem odpuścić końcowego efektu :hmm:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W myśl tego, że listwa zderzaka przedniego i tak pójdzie do malowania, postanowiłem troszku udoskonalić i zamówiłem ładny dymiony obrys :smoke:
Obrazek Obrazek

Kilka fotek listwy przed :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Taki oto zestaw powędrował do kolegi "Plastika" który dobrze już wiedział jak wkomponować obrys w listwę pochodzenia europejskiego :bigok: obrys ładnie leży i nic nie odstaje :smoke:
Fotki listwy przed lakierowaniem :D :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz coś, co z pewnością doda czwartemu blasku :grin: pakiet dostawek 25 jahre + daszek R32 :smoke: :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety do lakierowania trzeba mięć rękę i warunki, dlatego aucisko poszło w odstawkę do Damiana (taki majsterstick) to też dla niego duże podziękowania :bigok: za cierpliwość w dążeniu do tego żeby wszystko ładnie spasowało :D autko jeszcze nie jest kompletne, bo trzeba założyć grill i podłączyć obrys w zderzaku :grin: ale z tym to sobie poradzę :jezor:
Niżej fotki poglądowe jak czwarty wyglądał w dzień odbioru (fotki robione fonem :jezor: ) :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Długo mnie nie było, a czas pokazać kolejne fanty co przyszły :hmm: Jak widać z fotek przód auta jest jeszcze nie kompletnym, brakuje grilla i obrysówek :blush: natomiast grill postanowiłem pomalować w czarny metalic, zresztą tak jak lusterka i słupki drzwi :smoke: mam nadzieje, że wyjdzie dobrze. :D
Oto fanty które udało mi sie zdobyć :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kilka fotek grilla po rozbiórce :hmm: dwa zatrzaski urwane :jezor: ale odrazu poszły do kolegi plastika :smoke: złota rączka i po krzyku :grin: :dol:
Obrazek Obrazek Obrazek

Grudzień 2009r. Częstochowa :dol:
Mróz trzymie, śnieg nie odpuszcza, to też fanatycy VW sobie nie odpuścili i zorganizowali mały spocik w Częstochowie :pub: kilka drobnych ujęć aparatem bo na więcej temperatura nie pozwoliła :jezor: zaraz widać kto najlepiej przygotowany z całej paczki - prezes "Yamaysky" :smoke:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Styczeń 2010r. :dol:
Można powiedzieć, że gofer do porządku poskładany :smoke: fakt zbyt czysty nie jest ale przy tych warunkach ruszać na myjnie :blush: -12 stopni nie jest za dobrym pomysłem :jezor: Fotki robione przy udziale Chrabąszcza wersja US by Orbito :green_fuck: równie wierny i zakochany w marce VW :hmm:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Luty 2010r.
Kilometry się kręcą to i olej przyszło wymienić. Ustawka u Faziego (taki nasz majsterstick) :D auto na kanał i spuszczamy :) Poniżej zamieszczam fotki zakupionych fantów, a było ich niewiele: olej Mobil 10W-40 i filtr oleju :grin: oraz kilka zdjęć z przebiegu prac związanych z jego wymianą :jezor: :dol:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Kwiecień 2010r. :dol:
Dawno już tutaj mnie nie było :jezor: w tym tygodniu przyjdzie kilka drobnych fantów to i prace przy czwartym ruszą :D
Poniżej fotki z sobotniego woskowania stajni VW :grin: oraz w tle z Chrabąszczem na nowych mercedesach :hmm:
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Żeby nie było, że nic się nie dzieje :grin:
Przyszedł czas na montaż anteny cb, teraz będzie już na stałe przytwierdzona do golfa, dość niepozorna :jezor: bez zbędnych rys na dachu :D

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kolejnym fantem do zamontowania były klocki hamulcowe i wymiana złączki na wydechu :D które montowałem na warsztacie u Faza :grin:
W towarzystwie naszego fanatyka Yamayskiego :smoke: który cmił faja za faja przy naprawie kukloka jak to Faz zwał :jezor: fotki z postępu prac :D

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wreszcie weekend, to i z golfem troszke się ruszyło, do wymiany poszły stare popękane oprawy podświetlenia tylnej rejestracji oraz żarówki ledowe :grin: Drugą bolączką jaka nie dawała mi spokoju to zaciski hamulcy, już od dawna planowałem pomalować na kolor czerwony :jezor: Praktycznie cały dzień dłubania :crazy: niestety nie udało się postawić na koła spowrotem, farba nie zdażyła wyschnąć :blush: i poczciwa golfina stoi narazie na pustakach :smoke:

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Czas odswieżyć temat i pokazać długo oczekiwany efekt końcowy :grin: jak golfina prezentuje się w całej okazałości po założeniu felunku :D oraz kilka fotek z Rozpoczęcia tegorocznego Sezonu w Ossach :okej: dla tych co byli to wiedzą :jezor: polało się kilka browarków :pub:

Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Listopad 2010r.

Długi czas mnie tu nie widzieli, wszystko z braku czasu! :crazy: Jak niektórzy wiedzą w toku są małe przygotowania do przeprowadzki...
To nie miejsce na takie tłumaczenia wkońcu temat jest o moim GTI :helm: czyli posżły przogotowania do zimy, kąpiel, nałożenie odpowiednich maści Meguiar's :grin: odpwiedz leci do "Bio" który był ciekawy znikomego efektu na moim lakierze :jezor: oraz założyć setup zimowy :bajer: a okres zimowy przeznaczymy na zbieranie zimowych gratów do motora... :hmm:
Poniżej kilka fotek z sobotnich prac:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Luty 2011r.
Najwyższy czas składać grata do kupy, fanty leżą tylko czasu i miejsca nie było :otepienie: . Więc tak na pierwszy strzał poszedł wreszcie wydech czyli 3 cale Downpipe + 2,5 cala reszta na przelot, nie mogło być żadnej baraniny dlatego całą robote oddałem w ręce naszego grupowego kolegi Bartka :pub: latającego białym mkI 2.0 16vT nazwaną popularnie "babcia" :grin:. Wracając do wydechu to troche żelastwa trzeba było nagromadzić (poniżej fotki + filmik), wszystko dopięte na ostatnio guzik. Po tak nie dużej modyfikacji samochód z wgranym softem poprawił swoje osiągi co jest odczuwalne, turbo wcześniej zaczyna pompować i do tego jak kiedyś ladowało 1,0 bar tak teraz wzrosło do 1,1bara. Zresztą zobaczcie sami. :hmm:


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Krótka video relacja żeby pokazać jak wydech spełnia swoją rolę na drodze :bigok:
[youtube][/youtube]

Następny etap prac związanych z przygotowaniem motora do zwiększenia szmocy :helm: wymiana wszystkich uszczelek, uszczelniaczy, zlokalizowanie oraz eliminacja wszelkich nieszczelności, po zrzuceniu głowicy stwierdziłem, że jednak konieczny będzie mały remoncik. Fotorelacja z prac :dol:

Założona większa turbosprężarka K03-053 :hmm:
ObrazekObrazek

Zwężka do turbo :dol:
ObrazekObrazek

Kilka fotek z prac przy motorze oraz głowica po powrocie z regenracji :grin:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Zamontowany nowy zawór N75 :dol:
Obrazek

Intercooler wraz z orurowaniem :dol: :grin: ale z montażem nie poszło już tak łatwo, rzeźba na maksa! :kac:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wtryski Lucas 440cc :dol:
Obrazek

Zegar doładowania "auto gauge" oraz obudowa :dol:
ObrazekObrazek

Wycieraczka tylnej szyby MKV :dol:
Obrazek

Czarne dekory :dol:
Obrazek

Kratki Bora/R32 :dol:
Obrazek

Navigacja MFD, adapter, antena gps :dol:
ObrazekObrazek

Licznik wersja "Sportedition" :dol:
Obrazek

Kilka fotek rozkopanego wnętrza oraz efekt końcowy :hmm: :dol:
ObrazekObrazekObrazek

Nakładki na pedały + podstopnica Audi TT :dol:
Obrazek

Nowe dywaniki z grawerem GTI oraz efekt końcowy :D :dol:
ObrazekObrazek

Lewarek zmiany biegów Adui S3 :dol:
ObrazekObrazek

Zawieszenie gwintowane WEITEC GT :dol:
ObrazekObrazek

Komplet opon zimowych Pirelli Winter SnowSport + nowe felgi stalowe :dol:
ObrazekObrazekObrazek

Fotele - czarna skóra :dol:
ObrazekObrazekObrazek

Włącznik świateł Polo 6R :dol:
Obrazek

Zaciski + jarzma Audi S3 :dol:
ObrazekObrazekObrazek

Tarcze 312mm ATE Power Disc + klocki hamulcowe Bosch :dol:
ObrazekObrazek

Stabilizator Audi S3 :dol:
Obrazek

Mała paczka do zawieszenia (łączniki stabi S3, drążki, sworznie, gumy poliuretan, górne łożyska, oleje + filtr....) :dol:
Obrazek

Lampy na tył USA/R32 :dol:
ObrazekObrazekObrazek

Osłona aku, silnika audi TT i zaślepka na hak :dol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Zestaw kosmetyków :dol:
Obrazek

Felgi BBS RC 336 18 cali ET 38 (czarne), Opony: 215/40/18, emblematy w carbonie :dol:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Felgi OZ A10 ABT 2tlg 18 cali szerokość 8,5" :dol:
ObrazekObrazek

Opony Nankang NS-2 215/35Z R18 :dol:
ObrazekObrazekObrazek

KONIEC PROJEKTU :-)
Ostatnio zmieniony pt paź 25, 2013 08:59 przez Latiusz, łącznie zmieniany 102 razy.



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » śr gru 30, 2009 04:18

Witam!!
Fajne autko .. dobrze ze wybrałeś 18" tylko teraz wiaze sie to z :dol: :grin: bardzo fajna baza ... Chłopaki z forum duzooo wyduszają z tych silniczków :)
Latiusz pisze:VMax: fabr. 216 km/h na szosie 240 km/h
?? to według licznika czy navigacja mierzone ??
nie myślałeś o jaśniejszej foli na wszystkie szybki ??
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 04:19 przez xander_88, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Latiusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: wt paź 20, 2009 21:19
Lokalizacja: SLU
Kontakt:

Post autor: Latiusz » śr gru 30, 2009 04:32

xander_88 pisze: ?? to według licznika czy navigacja mierzone ??
nie myślałeś o jaśniejszej foli na wszystkie szybki ??
Prędkość pokazana na liczniku chłopaki z paczki mogą potwierdzić, że dobrze jedzie:) co do szybek to jest taki plan, żeby na wiosnę 2010r. położyć na wszystkie szyby jasną folię :grin: Co do auta to już kilka modyfikacji poszło :bigok: tylko nie umiem ogarnąć tematu w jedną noc :P także proszę o trochę cierpliwości bo będą umieszczanie kolejne fotki opisy tego co już jest zrobione :bajer:

Pozdrawiam i zachęcam do oglądania:)
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 04:34 przez Latiusz, łącznie zmieniany 2 razy.


[b]Meine [i]GTI[/i][/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=292455][img]http://img713.imageshack.us/img713/148/podpis1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Post autor: grzes283 » śr gru 30, 2009 06:18

Super "4", sportowy kolor i "zacięty silniczek". Ładna felga. Bardzo ładnie wygląda, ale mógłbyś dać więcej fotek, również środka :bigok:

PoVWodzenia


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » śr gru 30, 2009 09:31

Latiusz pisze:VMax: fabr. 216 km/h na szosie 240 km/h
to ładnie Ci licznik w pręta bije :) Po sofcie ciezko rozbujac jest auto do takiej predkosci, a co dopiero seryjne.

Swoją droga fajne autko, zalozyles 18" to jeszcze przydałoby sie gwint zalozyc, albo jakis kit 40/40 bo stoi jak koza :bigok: Widzialbym tu jeszcze jakies ori lampki z czarnym środkiem (ale OEM lub ori xen, a nie jakies kombinacje In.Pro, Depo itp...)

Pzdr :pub:



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » śr gru 30, 2009 11:13

To jest silniczek, to jest samochód ;) ale moim zdaniem koniecznie hokeje w kolor, lub najlepiej pakiet z 25 jahre - zyska, oj zyska dużo



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » śr gru 30, 2009 11:24

niezła seria GTI, kolo też całkiem całkiem, tylko gleby mu brakuje :helm:
co do malowania dokładek w kolor to jakoś mi się to nie widzi i przy większej glebie nie ma bata żebyś czasem nie zahaczył hokejem o coś i zedrzeć lakier :chytry:
Ostatnio zmieniony śr gru 30, 2009 12:12 przez szczep, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Latiusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: wt paź 20, 2009 21:19
Lokalizacja: SLU
Kontakt:

Post autor: Latiusz » śr gru 30, 2009 12:09

Scientist pisze:
to ładnie Ci licznik w pręta bije :) Po sofcie ciezko rozbujac jest auto do takiej predkosci, a co dopiero seryjne.
Swoją droga fajne autko, zalozyles 18" to jeszcze przydałoby sie gwint zalozyc, albo jakis kit 40/40 bo stoi jak koza :bigok: Widzialbym tu jeszcze jakies ori lampki z czarnym środkiem (ale OEM lub ori xen, a nie jakies kombinacje In.Pro, Depo itp...)
Panowie spokojnie, temat dopiero założony i widnieją w nim tylko podstawy tego golfa, praktycznie przez ten rok można powiedzieć, że troche sie wydarzyło bo Virus już dawno wrzucony przez "Compsport" dlatego kręci do 240km/h wiadomo troche odcinka do tego potrzeba ale pojedzie. Wszystkie te wątpliwości rozwieje jak pójdzie reszta fotek :bajer: . Zawieszenie też juz od wakacji jest wrzucone :D Kumpel tutaj z forum nawiał mnie już dłuższy czas, żeby pokazać gofra, dlatego wczoraj postanowiłem z tym ruszyć i podstawy są :smoke: a wszelkie dokonane modyfikacje powoli będę dokładał :D


[b]Meine [i]GTI[/i][/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=292455][img]http://img713.imageshack.us/img713/148/podpis1.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » śr gru 30, 2009 13:28

Latiusz pisze:Virus już dawno wrzucony przez "Compsport
to zmienia postać rzeczy :bigok: .. jaka moc/Nm po virusie ?



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » śr gru 30, 2009 13:32

To od wakacji nie miałeś czasu zrobić fotek na glebie ? :chytry:

Ładne GTI, koło też dobre choć bardziej podoba mi się to od R32 MK4. Dokładki od 25jahre dobrze by mu zrobiły. :D



mr.mark
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 18:15
Lokalizacja: Katowice

Post autor: mr.mark » śr gru 30, 2009 18:18

Muszę powiedzieć że bardzo fajnie wygląda czerwone mk4, koło dobre wybrałeś - super sie prezęci. Silnik napewno daje frajdę z jazdy, no i zazdroszczę recaro w środku :satan:

Powodzenia w modach jak jakieś Masz w planie. :grin:



Markos_mk4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 11:30
Lokalizacja: Polska

Post autor: Markos_mk4 » śr gru 30, 2009 18:28

Mi się zawsze Czerwone podobały :helm: . I zazdroszczę Ci tego wyposażenia, a najbardziej tych halogenów przeciwmgielnych w lampie. Moduj ją z głową, a będzie super samochód. Bezawaryjności życzę i powodzenia w modach. :finga: :finga:


http://golfiv.pl/index.php Zapraszam miłośników vw golf IV

Awatar użytkownika
FAHER
13xXx13
13xXx13
Posty: 388
Rejestracja: wt sie 26, 2008 22:29
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: FAHER » czw gru 31, 2009 16:34

ładna rakieta powodzenia w modach pozdro. :bigok:


Obrazek

obecna bora viewtopic.php?f=89&t=435870" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » pt sty 01, 2010 16:40

Golfik elegancko się prezentuje, ma bardzo ładny żywy czerwony kolor :> Fele 18" super sprawa. Czekamy na dalsze foty... ;)


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości