Kącik posiadaczy MK4

Wymiana doświadczeń użytkowników poszczególnych modeli VW.

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
kostek007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: czw sie 05, 2010 10:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: kostek007 » sob lis 28, 2015 02:09

RA_FEEL_IT! pisze:ogłoszenie globalne
Znalazłem już dzięki :pub:



Awatar użytkownika
Barton_
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: śr sty 14, 2015 13:18
Lokalizacja: Tu i Tam

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Barton_ » sob lis 28, 2015 10:27

peppa_814 pisze:Ale się spuszczacie nad tymi Golfami. :helm: One już mają po 16 lat, stare rupiecie. Mój ma dożywocie tak jak Łada :helm: Kasy w niego poszło już więcej niż on rynkowo jest warty. Opłaca się to sprzedawać? Nie sądzę...
Mój ma dopiero 13 lat i jest świeżynką :D
Ogólnie w samochód "wkłada" się więcej kasy niż kosztował. To niestety normalne.


________________________
Wysłane ze schabowego przy użyciu widelca.

Awatar użytkownika
Chrzanek`
Forum Master
Forum Master
Posty: 1643
Rejestracja: pt lis 21, 2014 01:56
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Chrzanek` » sob lis 28, 2015 13:23

Barton_, oj tam niestety! Ja kocham inwestować w autko :D Dużo nie mam, ale coś tam się zawsze uciuła i inwestuje.
Teraz tylko zmieniam silnik :los2: Gorzej tylko z moją lubą, ona tak tego mocno nie pochwala, haha. Ale doczeka się brylantu
na dłoni, to spokój będę miał. Znaczy spokój to pojęcie względne, bo jak brylant, to zaraz ślub, dzieci, etc.......
Ehs, życie życie :bajer:


__________________________________________
Kliknij, a zostaniesz przeniesiony do mojego tematu
Obrazek
1.8t 4motion - R32 body - 213HP - oem+

http://bit.ly/sklep-fm_world
:gora: Mój sklep internetowy :gora:

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Stanley777 » sob lis 28, 2015 16:49

Najgorsze jest, jak przyjdzie zmieniać coś co jest dobre i nadaje się do użytku i ogólnej dalszej eksploatacji a zmiana jest tylko i wyłącznie przez nasze widzi mi się :kac: i gdy kobieta pyta po co ta zmiana, skoro nie było zepsute to wytłumacz że lampy, kratki, dekory, fotele, zderzaki, dokładki, wydech, turbina, silnik itd itd, które zmieniasz owszem są dobre, ale zmieniasz na coś lepszego bo tak chcesz, że auto będzie lepsze i to w ogóle nie jest kasa w błoto, a stare części niech sobie leżą, może akurat ktoś kupi :panna: :los2:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

ironman4
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 07:18
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: ironman4 » sob lis 28, 2015 18:24

Chrzanek` pisze:Ale doczeka się brylantu
na dłoni, to spokój będę miał.
Chciałbyś... wtedy zakończy się wesołe życie kawalera i niestety.... spadasz na dno :rotfl:



deskjet
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 25, 2011 20:37
Auto: Golf IV
Silnik: ALH+

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: deskjet » sob lis 28, 2015 19:11

Moja sie doczekala i jakos nie spadlem ;)


ALH + 205 + CHIP 140KM/318Nm :bigok:

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: sebekgolf » sob lis 28, 2015 20:07

Stanley777 pisze:Najgorsze jest, jak przyjdzie zmieniać coś co jest dobre i nadaje się do użytku i ogólnej dalszej eksploatacji a zmiana jest tylko i wyłącznie przez nasze widzi mi się :kac: i gdy kobieta pyta po co ta zmiana, skoro nie było zepsute to wytłumacz że lampy, kratki, dekory, fotele, zderzaki, dokładki, wydech, turbina, silnik itd itd, które zmieniasz owszem są dobre, ale zmieniasz na coś lepszego bo tak chcesz, że auto będzie lepsze i to w ogóle nie jest kasa w błoto, a stare części niech sobie leżą, może akurat ktoś kupi :panna: :los2:

Masz złe podejście. Mówisz że to twoje hobby, ona ma jakieś tam swoje i że potrzebujesz odrobiny własnej prywatnej przestrzeni życiowej. Jeśli tego nie zaakceptuje, to zastanów się nad zmianą kobiety ;)

Moja stwierdziła jedynie, że mam mieć też czas dla niej i mam ją informować jak będę kupował... ekhm kolejne auto :grin:


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Stanley777 » sob lis 28, 2015 20:49

sebekgolf, nie no kto jak kto, ale moja kobieta z pewnością nie jest żadną przeszkodą jeśli chodzi o moją pasję czy też radochę że coś mogę zrobić, kupić do swojego MKIV, a powiedzieć swoje niech mówi to w końcu kobieta, :kwiatek: a jak kobiety one to inaczej postrzegają.

Kiedyś mówiła że jakby się tylko dało to kupi mi Golfa R32 :bajer: ostatnio jak byłem z nią w galerii to szukała nawet odpowiedniego rozmiaru hahah... :panna: :los2:
Hehehehe...


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: sebekgolf » sob lis 28, 2015 21:22

ja tam na moją nie narzekam, czasami ręce opadają ale ... to chyba normalne od czasu do czasu :grin:


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

Awatar użytkownika
SylVWia
Forum Master
Forum Master
Posty: 1146
Rejestracja: wt sty 14, 2014 16:13
Lokalizacja: PNT

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: SylVWia » sob lis 28, 2015 23:28

Hmmm, co mam powiedzieć... U mnie bywa odwrotnie :p



Awatar użytkownika
Robson91
VW Baron
VW Baron
Posty: 3352
Rejestracja: pn cze 11, 2012 11:51
Lokalizacja: Małopolskie

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Robson91 » ndz lis 29, 2015 00:55

Kobita jak kobita swoje zdanie zawsze ma i bedzie gadać :D ja mam wyrozumiałą i jak trzeba to i pomoże :P

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=533635" onclick="window.open(this.href);return false; powoli do przodu...

Obrazek

Awatar użytkownika
Chrzanek`
Forum Master
Forum Master
Posty: 1643
Rejestracja: pt lis 21, 2014 01:56
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Chrzanek` » ndz lis 29, 2015 01:11

Moja ukochana też lubi jeździć na zloty/spoty/eventy. Co prawda dopiero w tym roku zacząłem jeździć, bo wcześniej nie było czym.
Ale jak już się zaczęło tak też, spodobało się i jej osobie ;) Czasem ją rozumiem, ale to czasem, bo ogólnie kobiet nie da się zrozumieć :satan:
U mnie teraz taki okres, bo faktycznie na raz większe wydatki, kupno silnika, robota, inne części ze względu na zmianę silnika etc.
Więc nie jest to suma na kilkaset złotych i dlatego się wnerwia. Ale już wycieczka na czerwiec zaklepana na Majorkę, to już jest ok :grin:
Pomocną dłonią nie jest przy samochodzie (mechanicznie), może tam czasem co by posprzątać :D A nawet dostałem i zestaw kosmetyków
do auta z ShinyGarage od niej, więc w jakiś tam sposób to wszystko akceptuje. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale to tylko kobieta.
Albo raczej AŻ kobieta :bigok:


__________________________________________
Kliknij, a zostaniesz przeniesiony do mojego tematu
Obrazek
1.8t 4motion - R32 body - 213HP - oem+

http://bit.ly/sklep-fm_world
:gora: Mój sklep internetowy :gora:

Awatar użytkownika
Dratwa
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: ndz lut 16, 2014 14:04
Lokalizacja: Łódź, Poland

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Dratwa » ndz lis 29, 2015 01:42

Co jak co, ale czasami bez kobiety to jak bez ręki :bigok:


Using Tapatalk

karacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt sie 22, 2014 09:44

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: karacz » ndz lis 29, 2015 10:04

zasmiane :rotfl:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kąciki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości