Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: gluszcz » ndz sty 09, 2011 19:08

magnetic pisze:Taka eRka świeżo się ukazała ;) http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C16905512.html" onclick="window.open(this.href);return false;
No chyba możesz cos o niej powiedzieć ,,,Lokalizacja: Ostrowiec Św. :grin:
auto z fr. bez historii na pewno w serwisie i jak to bywa często francuska niespodzianka :chytry: wyglada nieźle ,chyba od pana handlarza ,profi przygotowana :bajer:
na pierwszy rzut ok jedynie coś jej brak przednich wycieraczek aero....

magnetic,
może podjedziesz i zobaczysz co to za cudo ,ja mam kawałek i nie wiem czy opłaca sie jechać ogladać :bajer: troche znudziłomi sie ogladanie padalców :grrr:



Toledziak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: ndz lut 22, 2009 00:45
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: Toledziak » wt sty 11, 2011 21:03

Panowie, mam prośbę odnośnie tego R32 z postu magnetic. Mój kumpel jest nim zainteresowany, a niechciałbym dymać na darmo do Ostrowca. Wykonał telefon do właściciela i dowiedział się, że auto ma pełną książkę do 150 kilku tys, miał urwany przedni zderzak (nie wiadomo teraz, czy tylko on czy cały przód i czy zderzak to jest zamiennik czy ori) i że oczywiście można go na lewą stronę przewinąć. Książkę można spreparować, przód coś sie wykmini, a z oglądaniem w ASO to już wiadomo jak jest. Kolega ostatnio tak 2 bmw e46 330D oglądał i oba były walone na potęgę. Jakby ktoś miał chęć oglądnąć tą furę, lub ją widział, lub ma możliwość sprawdzenia po VINie, będę wdzięczny za pomoc.



Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: Mekto » wt sty 18, 2011 18:52

Ktoś widział? Ktoś może zobaczyć?

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-s ... 47936.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Zna ktoś to R32??

Post autor: Woski » wt sty 18, 2011 19:39

http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a" onclick="window.open(this.href);return false; Niestety brak zdjec. Pisze cos o koszcie naprawy

Ogolnie nazwa firmy autorecykling mowi juz sporo, o tym jak moglo to wygladac.
Idziemy dalej: uderzone bylo przodem :D
Wg ich wycen naprawa tego : http://kesslerag.pl/?oferty&oferta=8830" onclick="window.open(this.href);return false; , to 8800eur, przy R32 wycenili na sporo wiecej wiec slabo nie bylo



tomek799
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 26, 2010 23:28
Lokalizacja: kr

Zna ktoś to R32??

Post autor: tomek799 » wt sty 18, 2011 20:07

ciekawe jak byl uderzony, niby ze zdjec wyglada ladnie.przebieg taki sam i tu i tu...
ten niebieski tdi wcale nie jest jakos rozwalony mocno. . "Suspension avg pliée" - jesli to oznacza ze zawieszenie jest nieruszone to calkiem ok. wiadomo ze to nie igla ale takie uszkodzenie jakos przerażające na pewno nie jest. z tym ze w r32 uszkodzenia wycenili drozej... moze jakies czesci w r32 sa drozsze, moze ksenony, moze byl mocno rozwalony... szkoda ze nie ma zdjec



magnetic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob sty 03, 2009 14:00
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Zna ktoś to R32??

Post autor: magnetic » czw sty 20, 2011 16:56

Odnośnie tej eRki ode mnie z miasta. W kraju na pewno jest jakieś pół roku, albo więcej. Z tego co widziałem to była jakaś przygoda z przodu, bo świeżo po sprowadzeniu stała w warsztacie blacharskim na francuskich blachach. Nie była mocno uderzona, raczej lekko stuknięta. Widziałem ją kilkanaście razy na mieście i właściciel raczej jej nie oszczędzał, no ale w końcu to eRka ;) Niestety nie mam możliwości obejrzenia, bo obecnie nie przebywam w Ostrowcu.



tomek799
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 26, 2010 23:28
Lokalizacja: kr

Zna ktoś to R32??

Post autor: tomek799 » czw sty 20, 2011 17:45

magnetic pisze: Nie była mocno uderzona, raczej lekko stuknięta.
a poduszki wystrzelily?



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: gluszcz » czw sty 20, 2011 19:39

tomek799 pisze: magnetic napisał(a): Nie była mocno uderzona, raczej lekko stuknięta.


a poduszki wystrzelily?
tak,na kierownicy jest jakis wynalazek ...ogólnie szrot ...znajdę chwile to opiszę to auto bo widziałem i jeździłem nim :ass: :ass:

Więc tak, auto ma historię serwisową od 105 tys do 154 tyś ostatni wpis 09.2009,właś. prywatny auto w komisie....wspólnicy :jezor:
Auto u nas od marca 2010 zarejestrowane , z fr. Miernik lakieru pokazał fabr. grubość na drzwiach ,dachu, klapie ,tylnich błotnikach ,przednie po mojemu zalozone po kupnie ich w kolorze ,maska malowana.Całe auto posiada jakies wgniotki i otarcia delikatne ale są wymagaja lakierowania .Wymieniony przedni pas,plastików troche ,zawor dolotu poklejony szmeksem .Brak wielu pierdółek ,2 srub maski :panna: ,spryski lamp nie chodzą ,jeden xen martwy, poduszka to jakas atrapa ,przedni zderzak to zamiennik :goof: .Szyby w oryginale ,w bagazniku sporo dziwnej wilgoci ,maty głuszace sie lepia do paluchów .....tarcze z rantami ,klocków koncówka ,amortyzatory bez osłon,felgi wydarte na maxa ,opony z bąblami..... :okej: .Najwiekszą wada tego auto to to że auto nie jedzie jak nalezy /mam odniesienie do innego R/czuc dragania na kierownicy podczas biegu jałowego a podczas pałowania drzy auto jak tdi bez dwumasu :jezor: Chyba starczy by auto zdyskwalfikować :bajer: jak nie to jeszcze cos naskrobe :okej:
Obrazek
Obrazek

Perełka z Ostrowca Świetokrzyskiego
Ostatnio zmieniony czw sty 20, 2011 22:44 przez gluszcz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Tomek1990
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: pn sie 03, 2009 11:43
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: Tomek1990 » czw sty 20, 2011 19:54

Kamel pisze:
SzymonMKIV pisze:no ale w 10tys zmiescil bym sie czy braklo by?
SzymonMKIV wszystko zależy jakie graty byś trafił po taniości i co tak naprawdę jest w nim rozwalone..
Ja np. swojego ostatnio robiłem sam (rozwalone: zderzak, grill, pas przedni, belka zderzaka, maska, lampy i kilka innych dupereli) i z moją robocizną same graty wyszły mi ok. 1200zł (szukałem oczywiście w kolorze, bo jak nie znajdziesz to dodatkowo ok. 300zł za lakierowanie każdego elementu, a i lampy miałem drugie, więc trochę kosztów mi odeszło)..

Tak więc jeśli podłużnice nie ruszone to myślę, że w 10kzl spokojnie powinieneś się zmieścić.
- maska - 300zł
- pas przedni z belką - 300zł
- błotnik - 100-200zł
- sprysk lampy - 100zł
- zderzak - 1200-1500zł
- zakole - 50-100zł
- xenon - 500-800zł
- deska z airbagami - 1000zł
- wózek, pewnie i wahacz, może i McPerson + nowe gumy - 1000-2000zł

Tak na szybko to myślę, że koszt z własną robocizną oscylowałby gdzieś ok. 3500-4500zł..
Oczywiście ceny podane tak na szybko z Allegro, więc może udałoby się część znaleźć taniej, część może i drożej..

Raczej wątpię , że koszt naprawy to max 4500zł. Osobiście założę się , że koszt to z 6k.I na pewno wyjdzie coś podczas naprawy dodatkowo dlatego ta cena. A wsadzać jakieś zamienniki do R32 to bez sens chyba , że na sprzedaż. Ojciec uderzył w słup zwykłym golfem 4 i za robociznę z lakierowaniem przodu zapłacił 3 tys zł a było mniej do roboty niż tutaj. No chyba , że tak jak mówisz własna robocizna to i tak myslę , że 3.5 k to za mało.



magnetic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob sty 03, 2009 14:00
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Zna ktoś to R32??

Post autor: magnetic » sob sty 22, 2011 13:19

gluszcz, czyli kolejny ideał... Myślałem, że jest w trochę lepszym stanie. Słyszałem jakąś przelotną opinie, że nie jedzie tak jak trzeba, ale nie chciałem nic pisać na ten temat, bo było to nie potwierdzone, a wszyscy wiemy jak działa plotka.



Rokoś
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 17:43
Lokalizacja: uk

Zna ktoś to R32??

Post autor: Rokoś » sob sty 22, 2011 20:47

co do drżenia to kazde r, v6, v5 drzy na biegu jalowym. taka budowa silnika.


tylko .: R32

Awatar użytkownika
andrzej300
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 20:39
Lokalizacja: małopolska

Zna ktoś to R32??

Post autor: andrzej300 » sob sty 22, 2011 20:55

a no wiesz przyjadą takie podlotki i wsiądą wdepną gaz w podłogę i mu k**a drży, może łeb mu drżał po wczorajszym
później pisze w internecie że szrot



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Zna ktoś to R32??

Post autor: Kamel » sob sty 22, 2011 21:20

andrzej300 pisze:a no wiesz przyjadą takie podlotki i wsiądą wdepną gaz w podłogę i mu k**a drży, może łeb mu drżał po wczorajszym
później pisze w internecie że szrot
Buehehehehehehe :panna: :panna: :panna: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dobre, dobre :bigok:
Widzę, że jesteś fachowcem, więc w razie co wiem już na czyim zdaniu polegać :hmm:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Lakier
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pt lip 25, 2008 21:00
Lokalizacja: Poznan

Re: Zna ktoś to R32??

Post autor: Lakier » sob sty 22, 2011 21:49

andrzej300 pisze:a no wiesz przyjadą takie podlotki i wsiądą wdepną gaz w podłogę i mu k**a drży, może łeb mu drżał po wczorajszym
później pisze w internecie że szrot
No nie, to przecież igła bezwypadkowa.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości