Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » pn mar 12, 2012 18:05

Radas, szczere gratulacje :pub:

strasznie podniosłeś mi ciśnienie i odebrałeś satysfakcje z kupna s3 :rotfl: pozdrówki i do zobaczenia



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Radas » pn mar 12, 2012 18:28

KoVal pisze:Radas, szczere gratulacje :pub:
dzięki :pub:
Tak jak rozmawialiśmy kiedys każdy kupuje to co mu pasuje i co chce miec ja chciałem mieć R no i się udało :grin:



Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: KoVal » pn mar 12, 2012 18:30

Radas pisze:dzięki
Tak jak rozmawialiśmy kiedys każdy kupuje to co mu pasuje i co chce miec ja chciałem mieć R no i się udało
wiesz dobrze, że chwilowo tylko zdradziłem VW :P marzeniem jest mk4 R32, które mam nadzieję kiedyś spełnić, ale to dopiero jak moje wspaniałe studia pozwolą zarabiać mi miliony hehehh



Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Radas » pn mar 12, 2012 18:48

KoVal pisze:pozwolą zarabiać mi miliony hehehh
wtedy będziesz nam sponsorować eventy :jezor:



Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: LEWART » pn mar 12, 2012 19:12

Radas gratulacje!! :bigok:


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
pavo71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 14, 2009 14:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: pavo71 » wt mar 13, 2012 12:57

Ta erka juz chyba była :
http://moto.allegro.pl/vw-golf-r32-4x4- ... 08396.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A tu druga szkoda ze tylko jedno foto :
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-4 ... 05688.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
AdiWRoc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 18:29
Lokalizacja: Wrocław Polska / Ijmuiden Holandia

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: AdiWRoc » wt mar 13, 2012 19:42

ta druga na 90% stoi w NL i nie liczył bym na fajerwerki


Moje XX Jahre viewtopic.php?f=88&t=391092" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarkazm TEAM Member
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ... "

Thomas105
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt lip 01, 2011 16:32

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Thomas105 » wt mar 13, 2012 20:52

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... geNumber=4" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
AdiWRoc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 18:29
Lokalizacja: Wrocław Polska / Ijmuiden Holandia

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: AdiWRoc » wt mar 13, 2012 21:46

coś tanio mocno, jeśli sie komuś nie pomyliły rubryki do wpisywania kwot to ja już tam jade :hmm:


Moje XX Jahre viewtopic.php?f=88&t=391092" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarkazm TEAM Member
"Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ... "

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: daniel1d » wt mar 13, 2012 22:37

Już nie ma ogłoszenia :P


www.proturbo.com.pl

lider.dh
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: sob lis 20, 2004 12:12
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: lider.dh » śr mar 14, 2012 02:19

coś tanio mocno, jeśli sie komuś nie pomyliły rubryki do wpisywania kwot to ja już tam jade
niech nikt tam nie jedzie to oszuści !! jakiś rok temu znalazłem takie samo ogłoszenie o czarnego gofra IV r32 za podobna kwotę

wszystko pięknie ładnie opowiadają historie swojego życia, jacy honorowi są bla bla bla a później chcą by zrobić przekaz z western union na Wasze nazwisko do odebrania na miejscu spotkania jako zabezpieczenie i przedstawienie im dowodu wplaty po tym oczywiscie kasa znika. poczytajcie oszustwa z western union na necie, duzo ludzi zrobiona w trąbę niestety
tu jest mail jaki dostalem:

Hello.
MEIN DEUTSCH IST BEGRENZT, Ich SCHREIBE SIE AUF ENGLISCH.
The car is in a very good condition(see the photo attached), it has no technical problem, no rust or scratches. This is a non-smokers car and it comes with new winter tires.
The timing belt is changed recently and the TÜV verification is valid until March 2013. It has a complete service book.
This is a normal german car with german papers(Fahrzeugbrief + Fahrzeugschein) and german number plates.
The car is registered in Germany. I am the first owner and i drove it only in Germany all this time.
My last price is 3650 EUR.
We are a bosnian couple. I have 53 and my beloved wife has 36 years old(see our photo attached). Now, we live in the Southern part of Sweden (SE), in the city named Malmö.
We just moved from Germany. One week ago we sold our holiday house and now we try to find a person interested to have this car.
We decided to do a change in our life and we bought a small farm with animals here in Sweden. We love what we do now and this takes all our time.
I am one of those persons that really believes in common sense, honor and respect.
The car stands here in Malmö for 7 days, but when you are interested to buy it we can come in Germany to meet you personally. I am sure that we can find a nice city to arrange a meeting.
We would like to know more about you. Where do you live?
We have the faith that this can be a good deal!

rok temu tez była farma w Szwecji w tym samym mieście Malmo, tylko rodzinka ze Szwecji a nie z Bośni. treść maila poza drobnymi zmianami taka sama.

kolejna korespondencja przychodzi z rożnych adresów ip z rożnych miejsc i państw. zabezpieczają się skur...e
nr ip komputera skakał z Niemiec do Anglii i Irlandii a tym razem pokazuje ze USA :)

szkoda ze nie ma możliwości ich złapać policja pewnie się nie zainteresuje taką drobnostką a trzeba by było namierzyć komputer z którego piszą i później śledzić transakcje z western union gdzie wybiorą pieniądze podając nazwisko ofiary i pociągnąć to dalej

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ KOLEDZY!!!!


pozdrawiam
LiDeR

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: zlos » śr mar 14, 2012 14:42

Dopiszę jeszcze z mojego doświadczenia zabaw z oszustami.

Kontakt z (!!!) Wybrzeża Kości Słoniowej :kac: chciał mi NADpłacić 10.000 EUR za auto. Nadpłatę miałem dać jakiemuś studentowi z Nigerii, a auto było najmniej ważne w całej transakcji.
Jest to normalna procedura prania pieniędzy i można sobie poważnie zaszkodzić, jeśli zgodzicie się na to. Świadomie czy nie, ściągacie na siebie uwagę Interpolu, policji i skarbówki. Oraz zapewniacie solidny łomot od tych służb, jako osoba biorąca udział w międzynarodowej przestępczości finansowej, kartelu narkotykowym lub innym gównie.

Komuś może się wydawać, że to nie jest do końca takie złe, ale jeśli poczytacie w necie ile mafie i odizolowane państewka z dyktatorami utrzymywanymi z handlu narkotykami i diamentami potrafią zapłacić za wypranie pieniędzy w unii europejskiej, to zmieni postać rzeczy.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MatthewG » śr mar 14, 2012 15:32

Z jednej strony możesz sobie zaszkodzić i mieć wrogów w Interpolu, a z drugiej pomyśl ile ciekawych ludzi dzięki temu poznasz :jezor: No i przyjaźń z członkami mafii jest na zawsze :grin:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: zlos » śr mar 14, 2012 15:59

MatthewG pisze:No i przyjaźń z członkami mafii jest na zawsze
W Pruszkowie na Żbikowie mogę Ci wskazać takich, co czekają na przyjaznych obywateli, chętnie pozbywających się majątku, żon i życia ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości