Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

MateuszAG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 21:49
Lokalizacja: Gdynia

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MateuszAG » pn maja 14, 2012 19:35

Ok,dzięki za pomoc nt.tej czarnej eRki, spodziewałem się,że coś będzie nie grało z nią, ale jak to się mówi - kto pyta nie błądzi.

:pub:



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rafit » pn maja 14, 2012 20:00

Wrócił niebieski dzwoniec w niższej cenie. :bigok:
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-2 ... 88841.html" onclick="window.open(this.href);return false;

MateuszAG, jak szukasz igiełki to masz zdrową pod nosem (Okolice Gdańska) - u mnie.



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: UcHO » pn maja 14, 2012 20:11

czarna z Augustowa miała robione:
- cały napęd, wiem że haldex był zmielony doszczętnie, poszukam zdjęć może odnajdę;
- mocno rozbity przodem, oba kielichy były rzeźbione i klejone;
- ogólnie cytuję "mega roz@#$w!"

także jeżeli komuś pasuje, dzwonić... pytać...

rozumiem że niebieski to przełożony anglik?? po zderzaku widzę że przód też składany

Rafit: 28 V będę w okolicach gdańska, będę dzwonił i może zauroczysz mnie swoim .:R

pozdrawiam



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rafit » pn maja 14, 2012 20:14

UcHO, zapraszam, przynajmniej wystawisz opinie o aucie na forum i nikt nie będzie bał się w ciemno jechać :grin: Chyba, że auto wroci z tobą :grin:

Niebieski nie dość, że walony anglik. To jeszcze:
http://www.wykop.pl/ramka/296973/niepow ... zaca-cena/" onclick="window.open(this.href);return false;

Trzeba założyć na Forum temat z eRkami, w którym będzie każda eRka z allegro opisana wraz z jej historia :) Byłby wtedy dobry porządek.



Awatar użytkownika
GM84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 966
Rejestracja: sob paź 01, 2011 21:39
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GM84 » pn maja 14, 2012 20:20

vr6syncro pisze:jak ktoś jest zainteresowany to jest mk2 r36 4motion na sprzedaż
- " onclick="window.open(this.href);return false;
- " onclick="window.open(this.href);return false;
- " onclick="window.open(this.href);return false;
- " onclick="window.open(this.href);return false;
więcej info i zdjęcia na pw
http://allegro.pl/show_item.php?item=2346601014" onclick="window.open(this.href);return false; droga zabawka


http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-4 ... 84993.html" onclick="window.open(this.href);return false; ciekawe czy rzeczywiście taka igła...


Obrazek

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kulon » pn maja 14, 2012 20:31

GM84 pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-4 ... 84993.html ciekawe czy rzeczywiście taka igła...
fotele nie wygodne do dłuższej jazdy :grin: no chyba że ktoś ma dupę jak orzeszek


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Łuki15
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 22:39
Lokalizacja: Goleniów/Budzieszewice/Szczecin

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Łuki15 » pn maja 14, 2012 20:53

GM84 pisze: http://allegro.pl/show_item.php?item=2346601014" onclick="window.open(this.href);return false; droga zabawka
Myślę że za taki worek pieniędzy bardzo ciężko będzie go sprzedać. Z tego co pamiętam to Daniel swojego MK4 2.8 który miał coś koło 500KM bez nitro wołał na alledrogo 72k a to całkiem inna bajka...



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: daniel1d » pn maja 14, 2012 21:22

Niezła cena, to ja za swojego tyle bym nie chciał i kuni więcej ma :P


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » pn maja 14, 2012 21:24

daniel1d pisze:Niezła cena, to ja za swojego tyle bym nie chciał i kuni więcej ma :P
Coś mi się wydaje, że był on wystawiony swego czasu za ułamek tej ceny.
W sumie to się zastanawiam po co ta aukcja. Jakoś nie widzę szans na sprzedaż w tych pieniądzach...



GolficzekR32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 31, 2011 12:01

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GolficzekR32 » pn maja 14, 2012 21:33

:goof: UcHO człowieku skąd Ty bierzesz takie cuda o tej czarnej z Augustowa hehe poprzyj to jakimiś dowodami że cały napęd był robiony, że mocno rozbity przód i oba kielichy rzeźbione i klejone :goof: i to jeszcze robione wszystko w twoim Białymstoku pod twoim okiem :rotfl: właściciel eRki nastąpił Ci na odcisk czy co że takie brednie opowiadasz :rotfl: sam mu poleciłem to auto więc albo dajesz jakieś konkrety, dowody świadczące o tym że to co napisałes punkt po punkcie to prawda albo nie zniechęcaj zainteresowanych swoim :spam:



Pogromca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 06, 2012 13:36

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pogromca » pn maja 14, 2012 21:52

UcHO pisze:czarna z Augustowa miała robione:
- cały napęd, wiem że haldex był zmielony doszczętnie, poszukam zdjęć może odnajdę;
- mocno rozbity przodem, oba kielichy były rzeźbione i klejone;
- ogólnie cytuję "mega roz@#$w!"

także jeżeli komuś pasuje, dzwonić... pytać...

rozumiem że niebieski to przełożony anglik?? po zderzaku widzę że przód też składany

Rafit: 28 V będę w okolicach gdańska, będę dzwonił i może zauroczysz mnie swoim .:R

pozdrawiam
WSZYSTKO SIE ZGADZA

GolficzekR32 pisze::goof: UcHO człowieku skąd Ty bierzesz takie cuda o tej czarnej z Augustowa hehe poprzyj to jakimiś dowodami że cały napęd był robiony, że mocno rozbity przód i oba kielichy rzeźbione i klejone :goof: i to jeszcze robione wszystko w twoim Białymstoku pod twoim okiem :rotfl: właściciel eRki nastąpił Ci na odcisk czy co że takie brednie opowiadasz :rotfl: sam mu poleciłem to auto więc albo dajesz jakieś konkrety, dowody świadczące o tym że to co napisałes punkt po punkcie to prawda albo nie zniechęcaj zainteresowanych swoim :spam:
To dobry znawca jesteś jak polecasz takie auta:D



GolficzekR32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz lip 31, 2011 12:01

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: GolficzekR32 » pn maja 14, 2012 22:12

:bajer: jak masz dowody na to wszystko Pogromco i UcHO :rotfl: to je ujawnij :rotfl: nie widzę żadnego problemu :bajer: czekamy na to wszyscy, na tą prawdę z przeszukanego złomowiska żeby się zgadzało z tym co zostało wyżej napisane co czarna eRka miala robione punkt po punkcie :rotfl: żal :rotfl:



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: daniel1d » pn maja 14, 2012 22:33

UcHO pisze:wiem że haldex był zmielony doszczętnie,
Co to dokładnie znaczy że haldex był zmielony?


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kamel » pn maja 14, 2012 22:44

Czytając powyższe wypowiedzi to na miejscu potencjalnego kupca bardziej niż dokładnie sprawdziłbym tą eRkę..
GolficzekR32 coś za mocno bronisz to auto i jego właściciela (o ile sam nim nie jesteś) :bigok:

I żeby nie było, nie bronię ani nie popieram żadnej ze stron, ale coś mi się wydaje, że z obu stron troszkę brakuje obiektywizmu :-)

A ta niebieska na TK to co chwila pojawia się i znika. W sumie jak jeszcze troszkę stanieje to pewnie znajdzie się na nią jakiś amator (pewnie jakiś małolat, który kupi ją do polatania przez wakacje i zajeżdżenia albo zawinie się na drzewie)..


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości