Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
LEWART
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 937
Rejestracja: czw sty 27, 2011 10:10
Lokalizacja: warszawa

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: LEWART » ndz wrz 30, 2012 15:37

tu taj kolega ma zrobionego golfa na biały, był też na mapet show
zlos pisze:Jakbyś po folii pojechał tak kaercherem
z folią nic się nie stanie, można spokojnie myć kaercherem. ale ogólnie nie polecam foli to dziadostwo


Jest R32
BYŁ: GOLF MKVII R 2.0 DSG 2015 STG 2
BYŁ: Audi S3 8V1 S-Tronic 2014
był: Golf R 2.0 DSG STG 3 by CS :(

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: Rybak » ndz wrz 30, 2012 17:42

zlos pisze:Jakbyś po folii pojechał tak kaercherem, to skończyłoby się identycznie.
Tomek,ja się tylko śmieję,widać było,że chłopak zrobił to z lekką premedytacją,bo chciał to przetestować i pokazać co może się stać,gdy się będzie kaercherem waliło punktowo z bliskiej odległości.Masz zajawkę (fundusze też),to rób,proste jak drut,a co do mycia to zawsze można delikatnie zrosić i resztę załatwić ręcznie :-) A jak Ci się znudzi kolor,to instrukcje obsługi już masz, jak się szybko tego pozbyć.Podejrzewam,że na myjni wystarczy wrzucić ok. 5 zika i po sprawie.Ach jak to pięknie schodzi...Przypomniało mi się,że jak kiedyś za mocno się zjarałem na słońcu,to było podobnie jak na tym filmiku,skórę ściągałem całymi płatami w mega szybkim tempie... :grin:



Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: nitrox89 » ndz wrz 30, 2012 18:24

Ehh, pozwole zabrać głos, jako osoba która dotykała "tego".

Powłoka jest trwała, można ją myć myjką i nic się nie dzieje. W dotyku chropowata (w wypadku bialego koloru trzeba ją myć cifem, bo załazi).
Nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, ale sam bym sobie chętnie strzelił fure PD w czarny mat i napewno lepiej bym na tym wyszedł niż na oklejaniu folią.
Jak sie ma swój pistolet i kompresor i strzelasz całe auto za 500 - 600zł w jedna sobote.

A w tamtym temacie pisałem, mnie takie ciśnienie z myjki pozbawiło lakieru bezbarwnego z maski, więc ten PD i tak się długo trzymał przy takim hardcore.
Odnośnie malowania małych elementów, to wydaje mi się że PD wtedy ma za małą powierzchnię styku z podłożem i dlatego się odrywa.

Dobra alternatywa dla folii, do tego w płynie i łatwa w aplikacji.


Rust is lighter than carbon fiber

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: Rybak » ndz wrz 30, 2012 19:24

nitrox89 pisze:Jak sie ma swój pistolet i kompresor i strzelasz całe auto za 500 - 600zł w jedna sobote.
Za taką kasę to Złosiek może sobie strzelać całe auto co tydzień,w zależności od nastroju,w jednym tygodniu taki kolor,w drugim inny (żeby tylko miał czas i chęci) :P Ja to bym się po kilku miechach wykończył finansowo :hmm: Sorki Tomcio za sarkazm,ale na tyle mnie znasz i dobrze wiesz,że czasami trzeba mnie traktować z przymrużeniem oka,bo inaczej nie idzie mnie strawić :grin:



Awatar użytkownika
antoś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: czw maja 15, 2008 14:30
Lokalizacja: Łódź

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: antoś » pt paź 05, 2012 01:26

W Łodzi w firmie SNB kładą PlastiDipa, ale nie wiem jak wygląda jakość tej usługi.

http://www.facebook.com/spa.snb.lodz?ref=ts&fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Formula R Racing
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr gru 19, 2012 18:56

Kondom na fuRkę - ja tak chcę

Post autor: Formula R Racing » pn sty 21, 2013 13:28

polecam firme cAr spa w tychach



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości