Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt kwie 01, 2014 12:53

matt0312 pisze:Jasne Pokaż mi chociaż jedno takie ogłoszenie na allegro czy otomoto
napisalem co ja bym zrobil..nie oczekuje tego od Ciebie czy od innych..ale gdybym chcial sprzedac auto za rozsadne pieniadze, ktore mnie beda satysfakcjonowac to tak wlasnie bym zrobil :bigok:


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

melik4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 31, 2014 23:06

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: melik4 » wt kwie 01, 2014 12:59

matt0312 pisze:
Boba pisze:melik4, jednym słowem twojemu koledze udalo sie sprzedac igłe dla Ciebie, no ale Tobie już nie idzie jej przepchnac dalej

Na forum są zdjęcia jego auta przed kolizją za granicą i nie uważam by ten samochód był mocno uderzony. Jeśli tak uważasz to znaczy że nie znasz się nic na samochodach. Mentalność polaka jest taka że czy auto ma 3 lata, czy 5, czy 10 lub 15 to musi mieć oryginalny lakier z oryginalnym przebieg poniżej 130 tysięcy z oryginalną książką serwisową inaczej jest złomem :D Bardzo dużo ludzi w naszym kraju chciało by kupić nową Erkę ale ich na to nie stać więc oglądają UŻYWANE powtarzam UŻYWANE i patrzą na nie jak na nówki :)

Błędne koło, wszystko na świecie się zużywa łącznie z R32 trzymanym pod kocem u niemca w garażu. :bigok:


No niestety ale polska mentalność szybko się nie zmieni, zawiść i zazdrość to podstawa, tylko kogoś obsmarować. Kogoś nie stać na auto i chce kupić po niższej cenie i spodziewa się ze będzie igiełka. Kup sobie w Niemczech erke po normalniej cenie tego auta, zrób opłaty to będziesz miał auto jakiego się spodziewasz (a i tak nie masz gwarancji ze nie miał stłuczki).



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kamel » wt kwie 01, 2014 13:10

matt0312 pisze:Jasne Pokaż mi chociaż jedno takie ogłoszenie na allegro czy otomoto
No niestety, ale moje ogłoszenie już dawno wygasło :rotfl:
melik4 pisze:No niestety ale polska mentalność szybko się nie zmieni, zawiść i zazdrość to podstawa, tylko kogoś obsmarować. Kogoś nie stać na auto i chce kupić po niższej cenie i spodziewa się ze będzie igiełka.
melik4 ale to działa w dwie strony..
Tak samo można napisać typowo polskie cwaniaczkowanie, sprowadź zza granicy szrota, podpicuj go i sprzedawaj jako bezwypadkowe. Tak więc nie rozumiem Twojego oburzenia i żalu.
szyszek7 był, oglądał, napisał swoją opinię. A Twoja ocena Jego samochodu raczej nie jest tematem tego wątku, zresztą zalatuje mi to trochę podstawówką, kiedy dzieci sprzeczały się który piórnik jest lepszy, ze Spidermanem czy z Batmanem :rotfl:


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » wt kwie 01, 2014 15:31

ale w dużej mierze właśnie melik4 ma rację oczywiście nie mylcie tego z tym że pisanie bezwypadek nie malowany itd. to coś na co należy przymknąć oko... Jasne że nie... ale faktem i usprawiedliwieniem w pewnej mierze jest to że jak ktoś powie że jego auto było po wypadkowe albo ma przebieg 300tys to większość będzie uważała że to już złom... Tym czasem co drugi jeździ takim z pełną lub nie pełną świadomością! Ale i tak znajomym, na forach itd. prawie że jego auto to lalka bezwypadkowa :? :-x
Jeden chce sprzedać szybko drugi chce kupić lalkę i obie strony powinny zejść na ziemię.
Karpi co do ceny masz w 100% rację ale cóż u nas już tak jest że najlepiej jak byś swoją eRkę oddał za 20tys... a jak wycenisz ją zgodnie z wartością to zaraz Ci napiszą że głupi gdzie tyle za starego golfa ech :(



Awatar użytkownika
antoś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: czw maja 15, 2008 14:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: antoś » wt kwie 01, 2014 18:09

A to ze stan aut rozni sie od tego prezentowanego na forach to juz osobny pbszerny temat;)



Awatar użytkownika
szyszek7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr lut 29, 2012 21:37
Lokalizacja: Libiąż

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: szyszek7 » wt kwie 01, 2014 18:25

Boba pisze:melik4 tak w ogole to witamy Ciebie jako nowego uzytkownika forum posiadającego erunie, troche pozno boo juz sprzedajesz (nie od dziś tylko już chyba spoooooooooro czasu) ale to sie nie liczy, wazne ze w koncu bedziesz mogl podzielic sie z nami swoimi doswiadczeniami tutaj... jesli zdazysz... :bajer: :bigok:
nie będę więcej offtopować ale pokażę tylko że moim zdaniem takie osoby na forum nie są nam potrzebne

Obrazek

dziś zalogowałem na skype i w niedzielę otrzymałem taką przemiłą wiadomość od melika

@topic

http://allegro.pl/volkswagen-golf-iv-r3 ... 74271.html

ktoś coś wie o nim?


If time is money, then i'm out of time!!! :D

UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: UcHO » wt kwie 01, 2014 18:43

Chłopy! Weźcie sobie do serca to co napisał Karpi - JAKA CENA TAKIE AUTO...! Skoro jest za 3x 000 zł to jakie może być?
Moja eRka miała draśnięty zderzak i błotnik (tak! posiadam zdjęcia uszkodzeń i w trakcie malowania) i mimo zrobionego silnika, zawieszenia, i wszystkiego co mi nie pasowało nie oddałbym jej za 40 tzł...
Chcecie dobrego auta, odrzućcie wszystko poniżej 40 tzł. Ja zapłaciłem coś około tej sumy, włożyłem... wolę nie liczyć... ale wiem co mam w garażu :grin:

Pozdrawiam
Jacek
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2014 18:56 przez UcHO, łącznie zmieniany 1 raz.



melik4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 31, 2014 23:06

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: melik4 » wt kwie 01, 2014 18:47

Dziwisz się reakcji ?? Nic na ten temat nie wiedziałem a tu tak opisałeś moje auto, trzeba było wprost mi powiedzieć zapewniam że bym inaczej zareagował a nie dosyć że nic się nie odzywałeś przy spotkaniu to jeszcze tu dodałeś, ok to nie forum by prowadzić kłótnie na inne tematy, tylko by poruszać tematy aut. pozdro całą rozmowę trzeba było pokazać ;)



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: karpi78 » wt kwie 01, 2014 18:47

Kolego UCH ;) gdzie moje papiery ? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk



melik4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn mar 31, 2014 23:06

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: melik4 » wt kwie 01, 2014 18:53

UcHO pisze:Chłopy! Weźcie sobie do serca to co napisał Karpi - JAKA CENA TAKIE AUTO...! Skoro jest za 3x 000 zł to jakie może być?
Moja eRka miała draśnięty zderzak i błotnik (tak! posiadam zdjęcia uszkodzeń i w trakcie malowania) i mimo zrobionego silnika, zawieszenia, i wszystkiego co mi nie pasowało nie oddałbym jej za 40 tkm...
Chcecie dobrego auta, odrzućcie wszystko poniżej 40 tzł. Ja zapłaciłem coś około tej sumy, włożyłem... wolę nie liczyć... ale wiem co mam w garażu :grin:

Pozdrawiam
Jacek
Widzę że trochę ludzi ma pojęcie co do R32 ja skończyłem z tematem i sory że napisałem bezwypadkowe, ale o tym nie wiedziałem już to zmieniłem :) bo 30tyś to i tak mało sądze że i tak jest git a jazda R32 to coś pięknego :D jaram się tym na co dzień , gdybym tylko mógł to bym go nie wystawiał, pół roku i zero problemów, silnik 122tys km wszystko jak nowe, zmieniony program itp, daje rade :)



UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: UcHO » wt kwie 01, 2014 18:59

karpi78 pisze:Kolego UCH ;) gdzie moje papiery ? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na siedzeniu w eRuni, eRunia w garażu a właściciel do garażu nie schodził już ze 2 tygodnie bo chroniczny brak czasu...
Dawid: jak tylko wrócę i znajdę chwilkę czasu to podeślę. Jak już są u mnie to pół problemu z głowy :-)



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: karpi78 » wt kwie 01, 2014 19:11

UcHO pisze:
karpi78 pisze:Kolego UCH ;) gdzie moje papiery ? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na siedzeniu w eRuni, eRunia w garażu a właściciel do garażu nie schodził już ze 2 tygodnie bo chroniczny brak czasu...
Dawid: jak tylko wrócę i znajdę chwilkę czasu to podeślę. Jak już są u mnie to pół problemu z głowy :-)
Na spokojnie, u Ciebie jak w banku :)


Sent from my iPhone using Tapatalk



Dzonder1.9TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 19:16

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Dzonder1.9TDI » ndz kwie 06, 2014 13:53

A wiec byłem wczoraj oglądać to auto http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-m ... 89813.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprawa wygląda tak:
- Auto jest wyprodukowane w 2005 nie w 2007...
- Mialo być lekko uszkodzone z prawej strony a jest calem malowane czujnikiem sprawdzane to wartości był od 500 do ponad 1000 mikronów...
- Uszkodzona sprężarka od klimy
- Przyjechałem obejrzeć samochód a w środku był istny syf wszystko brudne po plamione itd. A umawialiśmy się od tygodnia wiec można było to ogarnąć...

Auto miało byc git malina chłopa wszyscy mi polecali i ręczyli a wyszła padaka i zmarnowane 2dni...
Wiec jeśli ktoś ma daleko to może sobie odpuścić to auto.

I prośba ktoś zna ten samochód??
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-C32686448.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dziękuję



Awatar użytkownika
-Jeloniusz-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 07:35
Lokalizacja: prawie Gdańsk

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: -Jeloniusz- » ndz kwie 06, 2014 16:11

Dzonder1.9TDI pisze:A wiec byłem wczoraj oglądać to auto http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-m ... 89813.html" onclick="window.open(this.href);return false;

- Mialo być lekko uszkodzone z prawej strony a jest calem malowane czujnikiem sprawdzane to wartości był od 500 do ponad 1000 mikronów...
gdzies byl na youtube filmik jak chodzi na tym wydechu i auto mialo wyciete wiekszy kawalek poszycia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Feedfetcher i 23 gości