Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » pn lut 15, 2016 11:59

TuneFORCE pisze:ptaku, dokładnie jest tak jak napisałeś .... przez chwile wystawiałem moją eRke ...
niebite auto, jeden właściciel, itd itd no ale za drogo było bo za 10k mniej była inna eRka po dachu...
ludzie są nienormalni i sami na własne życzenie wpędzają sie w auta-złomy ...

Jak wystawilem swoje 6 letnie bezwypadkowe w bdb stanie Mk6 GTI z przebiegiem 90tys. km za 60k to pukali sie w glowe :) Przez 3 tyg 0 telefonow. Pierwsza osoba ktora zadzwonila przyjechala z Rzeszowa i zabrala auto :) Chlopaczek jest zadowolony i lata autem :)


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » pn lut 15, 2016 12:33

Ja tak co prawda nie eRke tylko A3 Sportback sprzedawałem... dramat... 2 miesiące auto wisiało... 3 osoby oglądały....i kręciły nosem...
czepiały się niestworzonych rzeczy.... w końcu przyjechała normalna para... mówili ze oglądali mnóstwo tańszych i tez nie kręconych i bez wypadkowych.... jak zobaczyli moje audi... po 5 min wiedzieli ze je kupia....

niestety jak masz pewnie dobre auto to na 10 osob , 2 się zainteresują... a może jedna kupi... taki kraj... Polacy chcą być oszukiwani


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » pn lut 15, 2016 13:18

Tanio kupic i nie patrzec na stan wazne ze jedzie i sasiad sie slini :)


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Pietiapk1 » pn lut 15, 2016 14:35

To chyba jakaś wyższa psychologia. Jest taki gatunek "kupujących" inaczej zawracających dupę. Ludzie Ci czują się chyba bardziej wartościowsi, że szukają auta de facto na które je często nie stać. Dzwonią, jeżdzą, oglądają, wypytują, a jak trzeba podjąć decyzję to nagle pot oblewa czoło, bo to przecież trzeba przemyśleć, pogadać z żoną, może jakiś mały kredyt, kręcą nosem i na tym się kończy wizyta.
Ja tak mam na codzień z lokalami na wynajem. Masa ludzi dzwoni, chce obejrzeć, przedstawia piękny plan na biznesy, które szybko w głowie mi się w ogóle nie kalkulują. No ale znajdzie się czasami taki potocznie mówiąc... "z cicha pękł" i kupi, dlatego pokazywać trzeba, a w razie czego zaciskać zęby :-)


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

bakonfs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:00
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: bakonfs » pn lut 15, 2016 17:09

http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-golf-r ... yhGAW.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Z Olawy, miesiąc temu sprzedał się za 44. Zadbany, lekko przytarte tylne prawe nadkole. Wart uwagi.



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » pn lut 15, 2016 17:29

bakonfs pisze:http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-golf-r ... yhGAW.html

Z Olawy, miesiąc temu sprzedał się za 44. Zadbany, lekko przytarte tylne prawe nadkole. Wart uwagi.
pisalem o tym strone wczesniej :jezor:


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Łuki » pn lut 15, 2016 18:05

Jak ja zacząłem myśleć o R to też myślałem, że 10-cio letnie auto to max 35k :)
obecnie myślę o całkiem innej kwocie, ale nastawiam się na PL, bo nie chcę kombinować jak obchodzić akcyzę...

kolega miał/ma 2007r, polski salon (serwisowany do 190, obecnie ~203), po małym dzwonie z przodu - naprawiony kawałek podłużnicy (poduszki całe), przygotowany do lakierowania i czekający na swoją kolej na dworzu już 3 miesiące... (nie zabezpieczony od wilgoci itd, trochę porozpinanych kabli wisi). Cały do lakierowania, nie przygotowany do odpalenia, nie można sprawdzić motoru ani DSG - jeśli ktoś zainteresowany mogę zapytać czy dalej chce sprzedać. Kolor niebieski. Mnie wystraszyła ta wisząca elektryka.



bakonfs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:00
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: bakonfs » pn lut 15, 2016 20:35

xxxPALUCHxxx pisze:
bakonfs pisze:http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-golf-r ... yhGAW.html

Z Olawy, miesiąc temu sprzedał się za 44. Zadbany, lekko przytarte tylne prawe nadkole. Wart uwagi.
pisalem o tym strone wczesniej :jezor:

Aaa, ok nie zauważyłem :pub:



Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » pn lut 15, 2016 21:30

Łuki pisze:Jak ja zacząłem myśleć o R to też myślałem, że 10-cio letnie auto to max 35k :)
obecnie myślę o całkiem innej kwocie, ale nastawiam się na PL, bo nie chcę kombinować jak obchodzić akcyzę...

kolega miał/ma 2007r, polski salon (serwisowany do 190, obecnie ~203), po małym dzwonie z przodu - naprawiony kawałek podłużnicy (poduszki całe), przygotowany do lakierowania i czekający na swoją kolej na dworzu już 3 miesiące... (nie zabezpieczony od wilgoci itd, trochę porozpinanych kabli wisi). Cały do lakierowania, nie przygotowany do odpalenia, nie można sprawdzić motoru ani DSG - jeśli ktoś zainteresowany mogę zapytać czy dalej chce sprzedać. Kolor niebieski. Mnie wystraszyła ta wisząca elektryka.
Opis auta kolegi az odpycha :)


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: sliwa404 » pn lut 15, 2016 23:50

I miałem ten sam problem w momencie jak mnie naszło na sprzedaż mojej R. Jak napisałem ze chce sprzedać, to z samego forum napisało 8 osób. Po odpisaniu ceny - cisza, albo - szukam w innym przedziale. Nie sprzedam auta tak jak stoi aktualnie za mniej niż sam dałem za serie. Jak wszystko wyjmę - moze 10% zbije z ceny ktora sam zapłaciłem. Jasne, przebieg sie nakulał większy, ale tyle części co zostało wymienione, naprawione, czy tez dorzucone(w sensie wyposażenia) to wyszłoby na równo. Ludzie wola kupić R za 40k po większej przygodzie. Ja bez chwili zastanowienia jak tylko zauważyłem ze Karol sprzedaje mojego Białasa zacząłem szukać brakującej gotówki, bo wiedziałem ze auto jest warte tej ceny. Do dzisiaj nie żałuje ani grosza. I wychodzę z założenia, ze jeśli mam sprzedać auto za 40k, to wole to jeszcze nim polatać 2 lata i wtedy wziąć takie pieniądze.



bakonfs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:00
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: bakonfs » wt lut 16, 2016 20:10

sliwa404 pisze:I miałem ten sam problem w momencie jak mnie naszło na sprzedaż mojej R. Jak napisałem ze chce sprzedać, to z samego forum napisało 8 osób. Po odpisaniu ceny - cisza, albo - szukam w innym przedziale. Nie sprzedam auta tak jak stoi aktualnie za mniej niż sam dałem za serie. Jak wszystko wyjmę - moze 10% zbije z ceny ktora sam zapłaciłem. Jasne, przebieg sie nakulał większy, ale tyle części co zostało wymienione, naprawione, czy tez dorzucone(w sensie wyposażenia) to wyszłoby na równo. Ludzie wola kupić R za 40k po większej przygodzie. Ja bez chwili zastanowienia jak tylko zauważyłem ze Karol sprzedaje mojego Białasa zacząłem szukać brakującej gotówki, bo wiedziałem ze auto jest warte tej ceny. Do dzisiaj nie żałuje ani grosza. I wychodzę z założenia, ze jeśli mam sprzedać auto za 40k, to wole to jeszcze nim polatać 2 lata i wtedy wziąć takie pieniądze.

Ja cały czas odkładam, ale non stop trzeba inwestować odłożony już grosz. Mam Twoją erkę na oku.. :-)



Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » wt lut 16, 2016 20:35

Sliwa404: BTW jaki prajs i przeszlosc wypadkowa, szpachlowa :) ?


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt lut 16, 2016 23:41

sliwa404 pisze:Jak napisałem ze chce sprzedać, to z samego forum napisało 8 osób. Po odpisaniu ceny - cisza, albo - szukam w innym przedziale.
-> mi nie odpowiadał kolor :D
cena jak cena..zakladam ze jest jej warta.
Jak ktos madry tu kiedys na forum powiedzial -> Auto jest tyle warte ile za nie zapłaci kupujący


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » śr lut 17, 2016 06:50

Kupujac uzywke kolor akurat jest najmniej wazny :)


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości