Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
Da(vw)id
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 27, 2006 00:24
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Da(vw)id » ndz kwie 03, 2016 15:27

Marcin, Tanio nie znaczy ulep, nie widziałeś auta wiec proponuje sie wstrzymać z komentarzami, w tym wypadku handlarz nie wiedział co ma... do ceny dolicz akcyzę znajdz 10 różnic miedzy zdjęciami przed i po i z 10tys robi sie duzo mniej a ile dokładnie wiem tylko Ja.

Podkreślam ze po zrobieniu bedzie to najtańsze R32 na allegro z takim wyposażeniem.
Nadal jest to okazja.



Awatar użytkownika
BestIa2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 13:05
Lokalizacja: Nieznana
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: BestIa2 » ndz kwie 03, 2016 18:37

Da(vw)id pisze:Marcin, Tanio nie znaczy ulep, nie widziałeś auta wiec proponuje sie wstrzymać z komentarzami, w tym wypadku handlarz nie wiedział co ma... do ceny dolicz akcyzę znajdz 10 różnic miedzy zdjęciami przed i po i z 10tys robi sie duzo mniej a ile dokładnie wiem tylko Ja.

Podkreślam ze po zrobieniu bedzie to najtańsze R32 na allegro z takim wyposażeniem.
Nadal jest to okazja.
Dawid tego nikt nie widzi i kłuje w oczy że chcesz przytulić 10tyś za umycie erki :bigok: :helm: :bajer:
Pozdro



Awatar użytkownika
ptaku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw mar 15, 2007 21:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: ptaku » ndz kwie 03, 2016 21:05

marcinnn1 pisze:http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 8737b4f56c taa jak Dawid sprzedaje to jest cukierek pewny ,a jak handlarz sprzedawal 10 kola taniej to byl ulep i pecio :kac:
Ale rozjebunda :/


MY 2017| MK 7.5 .:R | Variant | DSG| Indium Grey
Mój VaRia(n)t
Grupa na FB Golf R/R32 Polska
Gdyby Golf R był dla wszystkich nazywałby się GTI

Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » pn kwie 04, 2016 08:40

marcinnn1 pisze:http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 8737b4f56c taa jak Dawid sprzedaje to jest cukierek pewny ,a jak handlarz sprzedawal 10 kola taniej to byl ulep i pecio :kac:

Moim skormnym zdaniem :smoke: przytoczę moje spostrzeżenia dla jednego kolegi z wyjazdu aby oglądać erke mk4, ta erka miała bardzo podobny zakres uszkodzeń jak w ww. ogłoszeniu ( m.in. z przodu podobnie walony, poduchy wywalone, szyba...)
"...I co sprawdziles tą igłe 4 r32? 4motion to w pedał dajesz na piachu czy szutrze i czy z 4 pojdzie piach ślad powienien zostac, czuc nawet jak ciagnie tyłem jak jedzisz z 4 motion ewidentnie, przy skrętach na maxa czy nic nie slychac z dyfra i tak samo podczas normalnej jazdy czy nie wyje dyfer... fure obowiązkowo na podnośnik! jak koles pisze ze cos wymieniał np wydech to sprawdzic jaki to wydech jakies numery nazwa firmy na wydechu powinna byc itd.. nawet nie wiesz jakie cwaniaki są na świecie, jechałem kiedys ogladac golfa 4 R32 to była masakra... koles mowil zapewnial ze bezwypadek, ze sportowe wałki ze wydech zmieniony itd..... a na ogledzinach czlowiekuuu :D wydech zmieniony haha byly same koncowki przyspawane i to wszystko jakis wiesiek z garazu spawal na oko heh ale wiadomo ze z zewnatrz wyglada jakby inny wydech po koncowkach :D tak samo z 4 motion bylo z tylnym napedem koles przyjechal z odłaczonym napedem z tylu bo mowil ze sie scigał z kims :D a po podłączeniu tylnego napedu okazalo sie ze koła zębate w przekladni głownej tak sie przemiescily po dzwonie od przodu ze nie dalo sie normlanie nim skręcic - tak zebami za zeby strzelał jak jechal przy skrecie i niszczyl zęby... hehe ludzie takie wałki cisną jak ktos sie nie zna to może mieć potem niezłe koszty... bezwypadek miał byc a z przodu pod nowymi nadkolami spawyyy i szpachli tylee ze chyba z poł tony mu przybylo w masie... tak samo dach od uderzenia był pogięty i szpachla, dlatego najlepiej sprawdzac zaglądac gdzie się da pod osłonami wszystkimi wszędzie.... no i tak samo szpary pomiedzy spasowanymi elemantami karoserii... daj spokoj.... ludzie takie wałki sprzedajaą ze nawet sie nie oplaca potem reperowac takiego złomu bo nie warto.... no chyba ze kupisz za na prawde psie pieniądze... i wydasz na częsci i bedziesz jeździł no zrobionym po dzwonie ale wiesz... swiadomosc tego ze bity i nie wiadomo czy cos w przyszlosci sie nie zjebie - kto co woli i lubi :) dlatego trzeba być czujnym i to na maxa, lepiej kasy nazbierac i kupić zajebistą igłe w 100%, z autami sportowymi tak jest... jedni dbają a inni mają gdzieś aby tylko zarobić nie patrząc na bezpieczeństwo innej osoby która wsiądzie do auta... pozdro 3maj się..."

Uważam, że nawet gdyby sprzedający zaręczał iż tylko do wymiany jest np. znaczek, logo VW na klapie bagaznika i można śmigać pieknutkim eleganckim superrrr sportowym modyfikowanym autem , to i tak należy podchodzić do oglądania auta z rozsądkiem i uwagą! diabeł nie śpi ! :satan:



Awatar użytkownika
Da(vw)id
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 27, 2006 00:24
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Da(vw)id » pn kwie 04, 2016 12:40

Zgadzam sie z przedmowca w 100%tach
Miesiąc temu oglądałem mk4 niebieskie o którym tez tu była mowa, która trafiła do forumowicza, na zdjęciach nienajgorzej, na miejscu: sanki złapane jedna śruba resztę punkty chwycone do budy spawarka zeby stała na kołach, podłoga pozwijana, środek sciorany, pozatym wcześniej malowana miejscami.

Co do mojej, pojechałem po nią aż 5km :) i do tego co w ogłoszeniu plus to co powiedziane zostało przez telefon doszło na miejscu wiele innych jak akumulator dętka, brak dywanu w bagażniku, itp.

ale nadal uważam ze lepiej kupic taniej trzepnięte tak czy inaczej to juz kwestia kupującego czy to akceptuje czy nie i samemu sobie zrobić niz w całości kupic po rynkowej cenie i żyć w nieświadomości...



Awatar użytkownika
vahu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn cze 22, 2015 18:46

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: vahu » pn kwie 04, 2016 14:43

Panowie niech każdy "przytula" ile chce. Tylko stawiajmy uczciwie sprawę.
1. Jaki jest powód sprzedaży przez Dawida bo mi to wygląda na to, że kupił dla siebie i uszkodzenia po rozebraniu przerosły jego samego więc postanowił podleczyć auto i sprzedać nie zarabiając jakiejś super kasy bo nie o to mu chodzi - chce tylko odzyskać swoje nie tracąc za wiele.
2. Wypadałoby napisać coś w ogłoszeniu o poprzednich uszkodzeniach z jakimi auto przyjechało do PL i że powodem otwarcia poduszek nie było tylko uszkodzenie lewego zawiasu.
3. Gdyby były foty z poprzednich uszkodzeń ciężko byłoby znaleźć klienta na to - a wg mnie uczciwe i poprawne podejście do klienta tego wymaga.
Generalnie nie lubię podleczonych rozjebańców no chyba, że kupujący o tym wie i akceptuje taką formę zakupu swojej wymarzonej R32.
4. Wolę kupić w całości ale w oryginale bo szybkich aut nie kupuje się połamanych. Te uszkodzenia obecne są do przyjęcia ale poprzednie już nie. Za duże ryzyko jeżdżenia takim autem.


Jeżeli po zaparkowaniu nie patrzysz na niego zanim odejdziesz to kupiłeś sobie zły samochód.

Awatar użytkownika
syncmaster955df
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob sie 06, 2011 16:08
Lokalizacja: Opolskie (PL), Bayern (D)

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: syncmaster955df » pn kwie 04, 2016 17:09

Ja z doświadczenia wiem, że już samochodu poza salonem w PL nie kupię. Wszystko to w 90% szrot. Jak jadę do Polski z Niemiec to widzę te lawety i prawie wszystkie auta na nich mają coś rozwalone i wtedy mówię do żony> patrz jadą bezwypadkowe samochody. Dlatego jak pisze kolega wyżej różnie to jest potem. Lepiej uzbierać kasę i kupić wymarzone R32. Ja nie chciałem nawet patrzeć na erki (2010) poniżej 15 tyś. euro. Super R32 w super stanie chodzą po 20-30 tyś. euro. Podobno słyszałem że w Polsce poszli po rozum do głowy z akcyzą za samochód powyżej 2000ccm? Niby z 18,6% chcą zejść na 4,coś %. To prawda?


Stiffler

Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » pn kwie 04, 2016 18:30

:popcorn: A teraz moja skromna opinia: na temat procesu przemiany omawianego wyżej czarniutkiego golfa 5 R32 :smoke:
etap 1 - zaczyna się od tego --> http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 8737b4f56c" onclick="window.open(this.href);return false;
etap 2 - jest już coraz lepiej... troche szuru buru... ala detaling... i mamy --> http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... ykt5b.html" onclick="window.open(this.href);return false;
etap 3 - :okej: to czas poszukać kupca... :bigok:
etap 4 - noooooo a jak się nie sprzeda :rozpacz: :foch: no to sobie właściciel zrobi go pod turbo na 500KM+ , żeby nie było że się nie nadaje zapierdalać te 300km/h+, że nie ulep, że te uszkodzenia w etapie nr 1 :chytry: to nic takiego... :shock: nooo aleee jest gitara :okej:

Ogólnie jak to woli... jeśli komuś stan z etapu nr 1 następnie przemiana w etapie nr 2 odpowiada to kupowaćć panieee kupować :grin:
P.S. Ja bym nie kupił... a pod turbo to już na pewno nie...
Wolny kraj kto chce to sobie przytuli co chce i kupi jak chce itp itd.... ale fajnie że można wyrazić swoją opinie co nie :smoke: :jezor:

:satan:



Awatar użytkownika
Da(vw)id
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 27, 2006 00:24
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Da(vw)id » pn kwie 04, 2016 21:08

Ej, Ja nie mam nic do ukrycia, nikt z was do mnie nie zadzwonił i nie pytał o auto, nie chce nikomu wciskać na sile, każdy kto zadzwoni dostaje pełny obraz sytuacji, felga wahacz do wglądu na miejscu, fotki na maila jezeli ktos poprosi, kupilem bo było blisko każdy by tak zrobił. Uszkodzenia mnie nie przerosły bo potrafię liczyć i kilka golfów V w życiu miałem. Koło kupiłem i wstawiłem wahacz bo bym z garażu nie wyjechał a lawety nie mam...

A ten co napisał ze kupuje auto w salonie musi wsiąść do deloriana i cofnąć sie dobrych kilka lat zeby kupic golfa z 3.2 litra i 6 garami nowego ;)

A Boba zauroczyłes mnie punktem z 500+, ja bym na to nie wpadł zeby tak głęboko iść w manipulacje ;)
Ty sie musisz na tym znac ;)

Auto naprawde ma prostą budę! Krawężnik trafił w wahacz zlamal go na 3 czesci i sensor odpalił poduchy.
Ostatnio zmieniony pn kwie 04, 2016 21:29 przez Da(vw)id, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » pn kwie 04, 2016 21:27

za dużo znawców.... wszyscy szukają igieł w Polsce wiedzac ze 99% to szroty lub wierza ze kupili igłe,..potem kupuja te szroty
mało kto się nie pierd...i i kupuje igłe mk5 r32 w DE za 25000e i więcej....

wiele osob pewnie nawet nie wie jak wyglądały ich auta wcześniej.... :)

a co do ASO... to nie jedna erka spadła już z lory lub sprzedawca pocałował krawężnik :P

oczywiście jest grono ludzi którzy kumaja i znaja się na temacie i podchodzą do tego racjonalnie kupując możliwie najlepszy egzemplarz...niestety uważam ze takich osob jest tutaj mało...


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
BartesWZL
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 782
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 15:25
Lokalizacja: Lubin/ dolnośląskie

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: BartesWZL » pn kwie 04, 2016 21:33

Może znawca nie jestem ale kilka takich samochodów widziałem i z tego co widzę tragedii nie ma, Panowie felga nie jest z tytanu i po jebnięciu w krawężśnik jak kolega wyżej pisze pęknie, wachacz tak samo. Jeśli buda jest prosta jak kolega pisze to autko do zrobienia i jeżdżenia.


Moje MKIV 2.0 Votex/X3
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=578589" onclick="window.open(this.href);return false;

Corrado VR6 <3
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=605382" onclick="window.open(this.href);return false;

Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » wt kwie 05, 2016 08:30

Da(vw)id pisze:Auto naprawde ma prostą budę! Krawężnik trafił w wahacz zlamal go na 3 czesci i sensor odpalił poduchy.
Wszystko zależy od tego jaka była siła uderzenia... czy najechał na coś, czy uderzył z duzym impetem... no nie wiadomooooo :smoke: ciekawe czy w komorze silnika albo z tyłu czegos nie przesuneło...jedno jest przynajmniej dla mnie wiadome, że to mogło urodzić jakieś konsekwencje...
Dawid ładuj w niego ta suszare i ogień :satan: udowodnisz wszystkim niedowiarokom że nawet z etapu nr 1 można wykrzesać ostrego dzikaaaa 500+ :smoke: :satan:



Awatar użytkownika
Da(vw)id
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 27, 2006 00:24
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Da(vw)id » wt kwie 05, 2016 08:43

Generalnie mam tak ze jak sie waham z autem czy mi potrzebne czy nie to wystawiam i oddaje w ręce losu temat, jak sie sprzeda to sie sprzeda a jak nie to znaczy ze mam robić projekt ;) , nie mam obecnie żadnej zabawki typu mk1 wiec miejsce w garażu jest.



MICHu.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 06, 2014 10:38

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: MICHu. » wt kwie 05, 2016 13:41

Witam Panowie ktos cos wie widzial
http://allegro.pl/show_item.php?item=61 ... 27dcb17cff" onclick="window.open(this.href);return false;
Lub
http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... 27dcb17cff" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości