Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
manios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 20, 2013 11:27
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Jetta A5
Silnik: BKD
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: manios » śr gru 10, 2014 09:57

gruchaarl pisze: Okazuje się iż samochód jest do jazdy lecz ma pewien mankament, który akurat trzeba wiedzieć jak usunąć.
A jaki to mankament? jeśli można zapytać



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » śr gru 10, 2014 10:04

gruchaarl pisze:Okazuje się iż samochód jest do jazdy lecz ma pewien mankament, który akurat trzeba wiedzieć jak usunąć. Przebieg auta jest w pełni autentyczny. Ja nie widzę nic złego w kupowaniu samochodów z USA
skoro wiesz to napisz...i jesli masz jakies zdjecie z USA to wrzuc tutaj. Po to wlasnie jest to forum i ten temat zeby sie wymienic informacjami.
Oczekujesz informacji od innych wiec podziel sie z innymi tym co sie dowiedziazlesz zeby im tez oszczedzic pytan i niepotrzebnej podrozy :bigok:


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Odp: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: 44FG » śr gru 10, 2014 14:39

manios pisze:
gruchaarl pisze: Okazuje się iż samochód jest do jazdy lecz ma pewien mankament, który akurat trzeba wiedzieć jak usunąć.
A jaki to mankament? jeśli można zapytać
Ma trochę glonów rzecznych prosto z bagien Florydy pod dywanikami i w boczkach ;)


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Odp: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gruchaarl » śr gru 10, 2014 18:36

44FG pisze:
manios pisze:
gruchaarl pisze: Okazuje się iż samochód jest do jazdy lecz ma pewien mankament, który akurat trzeba wiedzieć jak usunąć.
A jaki to mankament? jeśli można zapytać
Ma trochę glonów rzecznych prosto z bagien Florydy pod dywanikami i w boczkach ;)
Nie no spoko chłopaki wiem.To jest link do zdjęć
http://passioncars.pl/WVWRF7AJ1DW072382" onclick="window.open(this.href);return false;

Mankament to zawór DV i w jaki sposób naprawiona została końcówka prawej podłużnicy. Dostałem papiery ze stanów z pomiarami i z geometrią auta jest wszystko ok. Nie widziałem auta na żywo jade jutro dam znać



bakonfs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: śr gru 16, 2009 21:00
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: bakonfs » pt gru 12, 2014 17:40

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 78404.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Cena atrakcyjna, co sadzicie? :?



gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gruchaarl » pt gru 12, 2014 23:19

bakonfs pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 78404.html

Cena atrakcyjna, co sadzicie? :?
Uwierz mi że nic mu nie jest :). Jest powierzchownie obtłuczony. Zobacz na mojego linka powyżej. Też interesuję się golfem 6 R wyżej w temacie który wkleiłem. Osobiście jestem zwolennikiem kupowania samochodów stukniętych bo wtedy lepsza cena. sam jestem wstanie auto naprawić. Auto jest ok, kwestia dogadania się ze sprzedawcą. Widzisz co jest, nie ma nic do ukrycia. A poduszki i deska to pikuś najmniejszy :pub:

Odnośnie linku który dałem wyżej. Golf 6 R ten z USA okazal się samochodem nadzwyczaj zadbanym, gość nie umie robić zdjęć :). Na miejscu samochód czyściutki i pachnący, zajebiste wnętrze. A jeżeli chodzi o sam fakt naprawy to ktoś odwalił kawał dobrej roboty, bo gdyby nie czujnik lakieru to nie poznał bym się, a samochodami zajmuję się już od ładnych 8 lat.

Także od jutra jestem posiadaczem golfa 6 R. Byłem,obejrzałem, i dogadałem się ze sprzedającym.

Pozdrawiam Panowie



montana1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 10, 2013 23:46

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: montana1985 » sob gru 13, 2014 01:23

Powiem tak, szukałem około rok MKV R32. Większość to padlina. Jeżeli uważasz że samochód który ma tknięte podłużnice jest wart uwagi, to Twoja sprawa. Pewnie że ciężko wyskrobać 100 tyś na łądną mk6 r20, ale za 60 tyś można kupić mkv R32 w ładnym stanie. Chcesz jezdzic samochodem który już nigdy nie będzie miał poprawnej geometrii, Twoja sprawa, zadaj sobie tylko pytanie co będzie jak będziesz miał wypadek? pomyśl co będzie jak od tej padliny zacznie odpadać lakier? Myślę że koledzy wyżej nie chcieli krytykować, chcieli Ci uświadomić że chcesz kupić padło. Dodatkowo, za kilka lat będziesz chciał go sprzedać, każdy go obleci miernikiem podziękuje Ci nie pytając o dalsze szczegóły. Oczywiście że warto kupić samochód pokolizyjny (w naszych realiach zarobkowych), ale tylko i wyłącznie po niewielkiej kolizji, a nie taki, w którym prawe koło wystaje na 15cm, a lewe koło jest schowane o 20cm. Przemyśl swoją decyzję, chociaż i tak zrobisz co uważasz. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: 44FG » sob gru 13, 2014 01:39

Staaary, ważne, że jest 'okazja'. Przecież Polak zawsze musi czuć, że kupił 'okazyjnie'... 20letnie auta mają przebiegi po 170 tys, niemka tylko w słupek pod sklepem stuknęła itp. Ważne, że okazja. Przecież Niemiec frajer. Co drugi oddaje nowe auto za pół ceny ;)


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

montana1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 10, 2013 23:46

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: montana1985 » sob gru 13, 2014 01:43

44FG pisze:Staaary, ważne, że jest 'okazja'. Przecież Polak zawsze musi czuć, że kupił 'okazyjnie'... 20letnie auta mają przebiegi po 170 tys, niemka tylko w słupek pod sklepem stuknęła itp. Ważne, że okazja. Przecież Niemiec frajer. Co drugi oddaje nowe auto za pół ceny ;)
A handlarze zacierają ręce....



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: jhosef » sob gru 13, 2014 10:10

gruchaarl pisze: Uwierz mi że nic mu nie jest :). Jest powierzchownie obtłuczony. Zobacz na mojego linka powyżej. Też interesuję się golfem 6 R wyżej w temacie który wkleiłem. Osobiście jestem zwolennikiem kupowania samochodów stukniętych bo wtedy lepsza cena. sam jestem
Stuknięty... poduchy wywalone i stuknięty. Porozbierany jak zwykle bo mniej odstrasza jak się graty nie sypią.



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Rapix » sob gru 13, 2014 10:12

a dlaczego niema mieć niby geometrii ? Przecież jeśli auto zostało naprawione jak trzeba to co ma z tym być nie tak ? Bez przesady... Nie wpadajmy w skrajności



Awatar użytkownika
punky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 22:00
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: punky » sob gru 13, 2014 12:32

bakonfs pisze:http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-o ... 78404.html

Cena atrakcyjna, co sadzicie? :?
Sądzę że to wersja US, poproś o VIN i sprawdź carfaxa. Będziesz wiedział w jakim stanie auto wyjechało z USA, z jakim przebiegiem i czy nie było po stracie całkowitej.



gruchaarl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 12:49
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gruchaarl » sob gru 13, 2014 21:59

Rapix pisze:a dlaczego niema mieć niby geometrii ? Przecież jeśli auto zostało naprawione jak trzeba to co ma z tym być nie tak ? Bez przesady... Nie wpadajmy w skrajności
Rapix, golf 6 R właśnie stoi na podwórku. Auto kozak, prowadzi się bez trzymanki :). Jestem w h...uj zadowolony bo kupiłem zajebiście okazyjnie.
44FG pisze:Staaary, ważne, że jest 'okazja'. Przecież Polak zawsze musi czuć, że kupił 'okazyjnie'... 20letnie auta mają przebiegi po 170 tys, niemka tylko w słupek pod sklepem stuknęła itp. Ważne, że okazja. Przecież Niemiec frajer. Co drugi oddaje nowe auto za pół ceny ;)
Dokładnie właśnie tak się czuję :pub:



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » sob gru 13, 2014 22:14

gruchaarl pisze:golf 6 R właśnie stoi na podwórku. Auto kozak, prowadzi się bez trzymanki
bedzie temat na forum?


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości