Sposób na R-ke...

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

Sposób na R-ke...

Post autor: KoVal » wt sie 28, 2012 13:56

mitusm pisze:S3 wydają mi się trochę bardziej "domęczone" od seata, ale może mi się tylko wydaje....
jeżeli domęczone oznacza quattro na tym samym silniku, do tego moim zdaniem lepiej wykonane wnętrze i wiele rzeczy z wyposażenia in plusw porównaniu do seata no to ok...

napewno S3 nie jest to auto pro rodzinne, 3 drzwi robią swoje

zaletą może być to, że Cupre R wyrwiesz nieco młodszą niż S3 ze względu na dłuższy okres produkcji



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Sposób na R-ke...

Post autor: Rybak » wt sie 28, 2012 15:30

Ja mogę tylko zacytować słowa,które napisał Złoś w jednym z postów na innym forum:"dziękuję bardzo,to ja już wolę posiedzieć w swojej germańskiej rdzy",akurat to skojarzenie przyszło mi na myśl.Auto totalnie nie praktyczne,na pewno szybkie w mega stricte określonych warunkach(suchy,przyczepny asfalt na nie za bardzo krętej autostradzie).Nie tak dawno miałem sposobność ścignąć się z Toyotą MR2 na ćwiartkę,zrobioną na 400km,1100 kg masy,wiadomo RWD.Auto na prawdę zrobione z jajem,generalnie szybsze od mojej germańskiej rdzy,ale na ćwiartkę nie dała rady...A w zakrętach to kierownik MR2(notabene spoko chłopak) musiałby grubo ryzykować życiem,aby mnie wyprzedzić.Dlatego jak widzę tego typu ogłoszenie to traktuję to z przymrużeniem oka,owszem,fajne auto,tylko,że dla wariata.Za tą cenę co woła sprzedający,to wolałbym (jakbym miał oczywiście nadmiar sosu) kupić GTR-A i go zmodzić.Mówiłem już o tym z rok temu i nie tak dawno ci co dysponują odpowiednimi środkami (czyt.kasa) dopiero od nie dawna to zrozumieli.



Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Sposób na R-ke...

Post autor: daniel1d » wt sie 28, 2012 15:44

Rybak pisze:szybkie w mega stricte określonych warunkach(suchy,przyczepny asfalt na nie za bardzo krętej autostradzie).
Nawet w takich warunkach to auto nie jest szybkie, ono na ćwiartce paliło gumę przez całe 400m, najlepszy czas to chyba jakaś jedenastka.Sprzedaje się pewnie z pięć lat już..Kiedyś właściciel nawet sobie specjalny klej kupił na wyścigi do opon ale też nie pomógł.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sposób na R-ke...

Post autor: korzen88 » wt sie 28, 2012 16:29

Dajcie spokój z takimi modami, miliardy koni z litra, niektórzy chcą być lepsi od inżynierów F1 i potem tak sie to kończy że silnik się sypie albo zaczyna palić po kilku tysiącach kilometrów, pomijając już fakt że takie auta są niepraktyczne.


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Sposób na R-ke...

Post autor: Rybak » wt sie 28, 2012 17:01

daniel1d pisze:Nawet w takich warunkach to auto nie jest szybkie, ono na ćwiartce paliło gumę przez całe 400m, najlepszy czas to chyba jakaś jedenastka.
Jakąś wysoką jedenasttkę to wykręci nawet moja germańska rdza na seryjnych oponach,z pełnym wnętrzem gdy będzie w miarę sucho i poniżej 20 stopni C.



Awatar użytkownika
chudy91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 02, 2012 10:03

Sposób na R-ke...

Post autor: chudy91 » wt wrz 18, 2012 12:07

Ja mysle ze cupra po programie o ktorej mowi mitusm da rade. Nigdy chyba nie zapomne jak mojego r32 w dsg objechała ibiza fr tdi ;d pozniej jak sie okazało miał zrobioną na 224KM i jakis duzy moment. U mnie niby 250KM 4x4 i DSG no ale widocznie waga zrobila swoje. Wiec wydaje mi sie ze jak nie jezdzisz jak pipa to pokażesz mu gdzie jego miejsce;p



alex88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 16:09

Re: Sposób na R-ke...

Post autor: alex88 » ndz paź 07, 2012 16:29

Rybak pisze:
daniel1d pisze:Z rolki taki seat w serii powinien objechać seryjne r32 bez problemu
Dokładnie.
daniel1d pisze: z miejsca to już różnie może być zależy od kierownika.
Też tak sądzę,ale zależy do jakiej prędkości się będą ścigać.Zakładamy,że są to dwa manuale.
Zgadzam się z tym.


Dla moich znajomych meble systemowe nowoczesne meble. POLECAM

alex88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 16:09

Re: Sposób na R-ke...

Post autor: alex88 » ndz paź 07, 2012 16:29

Rybak pisze:
daniel1d pisze:Z rolki taki seat w serii powinien objechać seryjne r32 bez problemu
Dokładnie.
daniel1d pisze: z miejsca to już różnie może być zależy od kierownika.
Też tak sądzę,ale zależy do jakiej prędkości się będą ścigać.Zakładamy,że są to dwa manuale.
Zgadzam się z tym.


Dla moich znajomych meble systemowe nowoczesne meble. POLECAM

Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

Sposób na R-ke...

Post autor: mitusm » sob paź 13, 2012 23:28

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale jechałem ostatnio wiekowym już BMW e36 2.5 193KM i może nie kopie w plecy jak cupra, ale w prowadzeniu i wykorzystaniu mocy zostawia nasze Vag-i daleko z tyłu....



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Sposób na R-ke...

Post autor: zlos » pn paź 15, 2012 07:12

Nie wiem jakimi VAG-ami jeździłeś kolego, na pewno nie moim.

Generalizowanie to nie lizanie generała, tylko wsadzanie wszystkich do jednego wiadra. Uważaj, bo się natniesz.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
antoś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: czw maja 15, 2008 14:30
Lokalizacja: Łódź

Sposób na R-ke...

Post autor: antoś » pn paź 15, 2012 07:44

No ale fakt ze buda IV nie jest jakos specjalnie wyrafinowana, jednak nalezy pamietac ze BMW to auto o klase wyzsze. A jezdziles tez Cupra?



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Sposób na R-ke...

Post autor: zlos » pn paź 15, 2012 12:13

antoś pisze: jednak nalezy pamietac ze BMW to auto o klase wyzsze.
Bez wątpienia :) Podobnie jak wiele, wiele innych marek :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

piter19722
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw mar 17, 2011 22:22
Lokalizacja: Raciborz

Re: Sposób na R-ke...

Post autor: piter19722 » pn paź 15, 2012 20:05

Dawaj mi te BMW to je objade na spokojnie :))) moje szału nie robi ale te BMW objedzie :) a fura od Złosia to mysle ze Złos moze z ta BMW w karty zagrac i BMW ogladac będzie spaliny tylko :)))))



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

Sposób na R-ke...

Post autor: karpi78 » pn paź 15, 2012 20:42

dobrze gadają :bigok: wódki im dać :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości