Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Wybierz max 2 terminy zlotu, ewentualnie zaznacz, że nie możesz przyjechać

Nie mogę przyjechać
4
10%
7-9 czerwca
4
10%
14-16 czerwca
3
8%
21-23 czerwca
19
49%
mogę przyjechać wcześniej w czwartek (niezależnie od terminu)
9
23%
 
Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: zlos » pt paź 26, 2012 17:03

MatthewG pisze:A nie byłem raptem raz. No dobra dwa bo jeszcze Austria.
2 x 5 litrów... nie wiem jak to nadrobisz ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: MatthewG » sob paź 27, 2012 13:31

Domyślam się, że Ty i Jarek już wiecie :chytry: Panie Organizatorze, proszę o litość!


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » ndz paź 28, 2012 22:12

MatthewG pisze: Panie Organizatorze, proszę o litość!
Spoko Mati,grunt żebyś przyjechał,a kilka karniaków i tak będziesz musiał strzelić.A od rady nadzorczej R-Grupy będzie zależało tylko, jakiej pojemności będą te karniaki :grin: Ja ze swojej strony mogę Cię tylko zapewnić,że postaram się udobruchać naszego Prezesa vel Złoś,aby wymiar kary był jak najniższy :-) Także "stary",w naszym fachu nie ma strachu (co najwyżej rura posmali nad ranem). Mati ,czekam na Ciebie i pamiętaj,że do młodych i odważnych świat należy :P



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » śr paź 31, 2012 00:15

Panowie,prosiłbym o zobligowanie się kto przyjedzie na setę,a kto nie,ponieważ na początku listopada zamierzam bukować noclegi i dać zaliczkę.Nawet Ci co nie chcą (nie będą mogli) się pojawić,niech otwarcie napiszą,a nie nabierają wody w usta.Wzywam do tablicy m.in Kovala,Kondradzika,Pietię i innych chłopaków z forum których osobiście nie znam,chłopaki napiszcie czy przyjedziecie na setę, czy nie,żebym miał czarno na białym.Na dzień dzisiejszy rozumiem,że na pewno przyjadą:Złoś,Lewart,Karpi,gluszcz,piter19722,Mati.A teraz powiem jak podczas partyjki pokera:czekam :-)



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: korzen88 » śr paź 31, 2012 00:38

Rybak pisze:Panowie,prosiłbym o zobligowanie się kto przyjedzie na setę,a kto nie,ponieważ na początku listopada zamierzam bukować noclegi i dać zaliczkę.Nawet Ci co nie chcą (nie będą mogli) się pojawić,niech otwarcie napiszą,a nie nabierają wody w usta.Wzywam do tablicy m.in Kovala,Kondradzika,Pietię i innych chłopaków z forum których osobiście nie znam,chłopaki napiszcie czy przyjedziecie na setę, czy nie,żebym miał czarno na białym.Na dzień dzisiejszy rozumiem,że na pewno przyjadą:Złoś,Lewart,Karpi,gluszcz,piter19722,Mati.A teraz powiem jak podczas partyjki pokera:czekam :-)
Jarek, zapomniałeś o mnie, obrażam się :foch: tyle że ja nie będę musiał przyjeżdzać, po prostu przyczłapie się jakoś i daje swój wkład moralny w ten zlot :grin:
p.s. moja malinówka dojrzewająca kilka miesięcy gotowa, także schowam coś tam żeby przetrwało na zlot :grin:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Kulon » śr paź 31, 2012 14:14

Rybak pisze:Wzywam do tablicy m.in Kovala,Kondradzika,Pietię i innych chłopaków z forum których osobiście nie znam,chłopaki napiszcie czy przyjedziecie na setę, czy nie,żebym miał czarno na białym.Na dzień dzisiejszy rozumiem,że na pewno przyjadą:Złoś,Lewart,Karpi,gluszcz,piter19722,Mati
korzen88 pisze:Jarek, zapomniałeś o mnie, obrażam się
ja tam obraźliwy nie jestem - ale jeżeli jestem brany pod uwagę to chętnie się pojawię - chyba że wypadnie coś czego nie jestem w stanie przewidzieć


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: zlos » śr paź 31, 2012 15:44

Kulonik, jesteś poważnie brany pod uwagę, a także pod włos oraz do obserwacji ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » śr paź 31, 2012 16:09

korzen88 pisze:Jarek, zapomniałeś o mnie
Olo,nie świruj,przecież wiadomo,że Ty będziesz,a tą malinówkę to pielęgnuj jak swoją córeczkę,bo przecież musisz się jakoś wkupić w naszą grupę :-)
Kulon pisze: jeżeli jestem brany pod uwagę to chętnie się pojawię
Sorki za przeoczenie,ale Ty Kulonik też nie świruj,bo wiadomo,że zawsze jesteś brany pod uwagę :-) Będziesz dostawał dodatkową porcję węgorza wędzonego(alkoholu również),żebyś miał krzepę do łamania drzew na ognicho :grin:



Pietiapk1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: wt maja 29, 2012 22:32

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Pietiapk1 » śr paź 31, 2012 18:21

Jarek możesz mnie dopisać, ale teraz nikt mi nie powie czy ze mną pojedzie. Może ktoś się znajdzie. Także min. 2 max 3 miejsca.


Kiedy znajdziemy się na ''zakręcie'',
Redukcja, but i odcięcie!

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » czw lis 01, 2012 14:54

Pietiapk1 pisze:Jarek możesz mnie dopisać, ale teraz nikt mi nie powie czy ze mną pojedzie. Może ktoś się znajdzie. Także min. 2 max 3 miejsca.
Cieszę się Pietia,że będziesz,szczerze mówiąc liczyłem na Ciebie :D Zabierz ze sobą tych koleżków co byli z Tobą na ostatnim zlocie,naprawdę weseli goście,a w szczególności jeden z nich (nie pamiętam imienia),pacjent po prostu nie do podrobienia :bigok:Rezerwuję dla Ciebie trzy miejsca,jedno w razie czego będzie awaryjne.



Awatar użytkownika
vr6syncro
PREZES 4x4
PREZES 4x4
Posty: 1249
Rejestracja: czw sty 01, 2009 23:30
Lokalizacja: ZachPom

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: vr6syncro » czw lis 01, 2012 15:58

jeżeli moje Rallye się załapie to chętnie podjadę


2,9vr6syncro viewtopic.php?f=88&t=301280" onclick="window.open(this.href);return false;
Rallye viewtopic.php?f=87&t=396054" onclick="window.open(this.href);return false;
Szanuj-się.pl http://www.szanuj-sie.pl/forum/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » czw lis 01, 2012 17:03

vr6syncro pisze:jeżeli moje Rallye się załapie to chętnie podjadę
Tomek,Twoja Rallye się łapie jak najbardziej,bo to będzie "czarny koń" jak skończysz projekt,a do tego czasu się uwiniesz na pewno :-) Oj,wielu strzeli zonka... :shock: Bukuję miejsce dla Ciebie :-)



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: Rybak » czw lis 01, 2012 18:00

http://www.campingmarina.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; Tak wygląda ośrodek,w którym będziemy "koczować",cena za dobę od osoby 84 zł za camping "apartament".Zdjęcia tych domków są stare,teraz wyglądają dużo lepiej.Zarezerwowałem trzy z nich (6-cio osobowe),a na liście jest już 16 osób,które potwierdzają przyjazd.Pozostał jeszcze jeden "wypas" do wynajęcia,bo dwa pozostałe są już zarezerwowane na ten termin.Prosiłbym niezdecydowanych o zobligowanie się,bo np. za miesiąc mogą już zostać tylko campingi,które pamiętają czasy PRL-u,a są nie wiele tańsze...A ok.800 metrów od miejsca zakwaterowania jest moja baza rybacka,gdzie pewnego wieczora odbędzie się niezapomniana libacja alkoholowa wśród zapachów wędzonych świeżych rybek... :P



Awatar użytkownika
korzen88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 637
Rejestracja: pn sie 10, 2009 11:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zlot R/GTI "U Rybaka" - Szczecin 20-23 czerwca 2013

Post autor: korzen88 » czw lis 01, 2012 18:56

Rybak pisze:
korzen88 pisze:Jarek, zapomniałeś o mnie
Olo,nie świruj,przecież wiadomo,że Ty będziesz,a tą malinówkę to pielęgnuj jak swoją córeczkę,bo przecież musisz się jakoś wkupić w naszą grupę :-)
Świruje oczywiście :grin: malinówke gdzieś schowam głęboko, bo do czerwca jeszcze sporo czasu a malinówki już tylko kilkanaście litrów. Do grupy się wkupie pokazując filmik z pępkowego Jarek :okej:


Golf mk2>Mk4>GTI5>GTI7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości