Kratki zderzaka R32 MK4

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

piotrycerz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt kwie 30, 2019 08:12
Auto: VW GOLF 4 GTI 1.8T AUM
Silnik: AUM

Kratki zderzaka R32 MK4

Post autor: piotrycerz » sob lut 22, 2020 08:39

Witam,
Montuję zderzak R32 do mojego golfa i zastanawia mnie czy są jakieś inne dostępne kratki (też w plaster miodu).
Obrazek
Chodzi o to że jedna kratka jest zaślepiona i tylko takie zestawy widzę w internecie do kupienia (ewentualnie jeszcze zestaw z dwoma zaślepionym i kratkami). A za tą kratką która ma zaślepienie to mam stożek cai więc warto by było żeby był swobodny przepływ powietrza. Z resztą na dniach będę montował fmica więc tym bardziej zależy mi na swobodnym przepływie powietrza ogólnie przez wszystkie kratki. Czy orientujecie się czy są gdzieś do kupienia kratki żeby wszystkie były przelotowe?

Jedyne co znalazłem to na aliexpress ale są z halogenami, a wolałbym standardowe bez otworów na halogeny. No i dosyć drogie są...
Obrazek



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: Kratki zderzaka R32 MK4

Post autor: kkkacper » pn lut 24, 2020 22:49

IC i tak bedzie tylko pod glowna kratka.. ogolnie ciezki temat.. ja mam chlodnice oleju pod ta pelna i tez mnie to wkur****, bede chyba recznie rezal te otworki xD


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości