Jaką polerkę polecacie

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Jaką polerkę polecacie

Post autor: piter007i » sob sie 22, 2015 23:49

Potrzebuje kupić rotację - do pracy z twardszymi lakierami ciężko walczyć na DA, w związku z tym mam pytanie co wybrać.
LARE epl 11, 12 Krauss p7

Czy może nie kombinować i wybrać coś budżetowego typu K2 lub epl 52 bo praca jaka będzie wykonywała polerka będzie sporadyczna,

Wysłano z mojego G4S


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
Kill3ill
TestfarheR
TestfarheR
Posty: 270
Rejestracja: sob cze 14, 2008 19:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Jaką polerkę polecacie

Post autor: Kill3ill » czw wrz 03, 2015 10:19

piter007i pisze:Potrzebuje kupić rotację - do pracy z twardszymi lakierami ciężko walczyć na DA, w związku z tym mam pytanie co wybrać.
LARE epl 11, 12 Krauss p7
Na pewnym forum jest porównanie obu maszyn o które pytasz. Czytając owe porównanie i przeglądając zdjęcia stwierdzam, że to te same urządzenia, które mają tylko inną naklejkę. Zresztą podczas porównania rozpętała się gorąca dyskusja rozpoczęta przez przedstawicieli firmy Lare, którzy próbowali wcisnąć, że ich produkt jest lepszy i mimo wszytko inny...


Not 4 Movi'n Just 4 Crusi'n
Obrazek

Awatar użytkownika
piter007i
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 913
Rejestracja: śr lis 28, 2012 21:14
Lokalizacja: KBC

Re: Jaką polerkę polecacie

Post autor: piter007i » czw wrz 03, 2015 21:42

Zgadza się, swym pytaniem chciałbym się jedynie upewnić czy warto dokładać parę stów do w/w polerek czy kupić pewną z najtańszych czyli jakieś k2 tak czy tak do sporadycznych prac.

A może coś takiego : tylko wiadomo o niej tle iż sprawna i przebieg "mały"
http://olx.pl/oferta/polerka-samochodow ... 8t5pf.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wysłano z mojego G4S


Obrazek Bora TDI+0.216 17" Long Beach, Pro Kit,
Sprzedam:
Prawe, małe, elektryczne, podgrzewane lusterko europa kolor LA7W, 2 klamki LA7W, wkład lustra niebieski

Awatar użytkownika
manios
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 20, 2013 11:27
Lokalizacja: 3-miasto
Auto: Jetta A5
Silnik: BKD
Kontakt:

Jaką polerkę polecacie

Post autor: manios » czw wrz 03, 2015 23:14

Pracuje na Lare EPL-11 i miałem przyjemność (lub też raczej nie) pracować przez chwilę Krausem P7 i powiem tak, mimo iż te maszyny wyglądają identycznie to z tych dwóch wybrałbym Lare. Dlaczego? Może to i głupie ale Kraus chodził niemiłosiernie głośno, wycie, jakbym stary odkurzacz odpalił :helm: , jeśli chodzi o inne cechy to są to różnice wręcz subtelne, coś jednak je różni, da się to wyczuć mając obydwie maszyny jedna przy drugiej.

Odpowiadając na główne pytanie, moja sugestia jest taka że jeśli nie będziesz pracował często to wybierz rotacje tanią ale koniecznie ze stabilizacją obrotów, więcej nie potrzeba. Resztę kasy zainwestuj w dobre pady i pasty a efekt będzie co najmniej zadowalający.



gusiak11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 11:51

Jaką polerkę polecacie

Post autor: gusiak11 » pt wrz 04, 2015 18:39

Potwierdzam słowa kolegi manios, mam EPL-11 wypracowała naprawde set godzin i jest to bardzo dobry sprzet jak za te pieniądze, nie wiem jak obecnie produkowane bo ona chyba sie EPL 61 nazywa (kopia rupesa) nie sa zbyt wybitne :)


http://carsdetailing.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości