Felgi Montreal mk2 regeneracja/odświeżenie

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Zablokowany
Awatar użytkownika
Złom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz paź 20, 2013 13:25

Felgi Montreal mk2 regeneracja/odświeżenie

Post autor: Złom » pt sty 03, 2014 23:53

Witam. Jakiś czas temu zamówiłem do swojej trójki oryginalne felgi aluminiowe dedykowane do dwójki. Dostałem je po mega promocyjnej cenie, z zamysłem ich regeneracji w zakładzie. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, stwierdziłem że w gruncie rzeczy pomimo swojemu zaniedbaniu i kilku rysom, oraz obdrapanym rantom nie wyglądają tak źle. Stąd moje pytanie, czy jest ktoś w stanie podesłać jakiś link na którym krok po kroku w miarę "profesjonalnie", choć ciągle domowym sposobem ktoś czyści, odnawia, pielęgnuje takie aluski. W grę wchodzi zakup jakiejś poważniejszej chemii i mogę na to poświęcić spokojnie kilka zimowych wieczorów. Szukam na forach ale znajduję jakieś ogólnikowe opisy, ukryte w tematach po 40 stron, a mniemam że osoby które w temacie siedzą mają dostęp do jakichś sprawdzonych poradników z miarę czytelnym opisem. W załączniku wklejam zdjęcie tych felg, z góry dziękuję za odpowiedź.


Obrazek



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Felgi Montreal mk2 regeneracja/odświeżenie

Post autor: Shmatan » sob sty 04, 2014 10:55

To teraz pytanie - czy chcesz je doczyścić i zabezpieczyć (wtedy przeczytaj odpowiedni temat w dziale detailing), czy faktycznie regenerować (ściągnąć farbę, malować, polerować) i wtedy poczytaj odpowiedni temat w dziale o felgach i oponach



Zablokowany

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości