Zapachy Car Scents California

Wszystko co związane z pielęgnacją lakieru i wnętrza naszych pojazdów.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Jacek.U
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 15:40
Lokalizacja: KRK

Zapachy Car Scents California

Post autor: Jacek.U » ndz maja 11, 2014 08:26

corronado najmocniejszy tylko cieplej sie zrobi zapach staje sie bardziej intensywny kostkami można się bawic, ale polecam od czasu do czasu podlac wodą ;)



teleferetele
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt maja 16, 2014 18:02

Zapachy Car Scents California

Post autor: teleferetele » pt maja 16, 2014 19:23

Mango Melon - bardzo fajny zapach, odkręcony na 1/4 przez pół godziny jazdy czuć było idealnie - nie za mocno i nie za słabo. Leży sobie pod fotelem kierowcy, zobaczymy jak się będzie zachowywał po 8 godzinnym postoju.:)



Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zapachy Car Scents California

Post autor: KoJ@K » wt maja 20, 2014 09:20

Dla mnie Verri Berry jest też bardzo przyjemnym zapaszkiem, ale kurde popachniało może ~3 tygodnie i intensywnośc strasznie zmalała. Z tych co "próbowałem" to jednak wisieńka i guma są natrwalszymi zapachami z tej serii, ale pod kątem zapachu to ten Verri Berry najbardziej mi podchodził, tylko ta jego słaba trwałośc. ;)


Obrazek

bart1337
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pn lip 09, 2012 13:56
Lokalizacja: Chełm/Lublin

Zapachy Car Scents California

Post autor: bart1337 » pt sie 15, 2014 10:39

http://showcarshine.pl/odswiezacze-i-ne ... herry.html" onclick="window.open(this.href);return false; ktoś próbował tych kryształków? jak z trwałością w porównaniu do tych kostek ?



CasualLounge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 15, 2015 14:11

Zapachy Car Scents California

Post autor: CasualLounge » śr lip 15, 2015 14:25

Colonado Cherry - pachnie wiśnią z główną nutą wanilii.
Santa Barbara Berry - pachnie ciasteczkami ze słodkimi owocami leśnymi.
Palisades Pina Colada - pachnie ananasem w kokosem w tle.

Trwałość... Co się stało z tą trwałością zapachów CS?!

O ile Colonado Cherry w każdej wersji (stara i nowe puszki) pachnie długo 3-6 mies, tak Santa Barbara Berry i Palisades Pina Colada kompletnie nie pachną. Kiedyś tylko ojciec miał Santa Barbara Berry w starej puszce i zapach było czuć intensywnie aż 6 mies! A teraz? Ja otwieram puszkę i nie ma nawet śladu jej pobytu w aucie. I to nie jest mój indywidualny nos, a szerszej grupy osób, ponieważ auto jest taksówką.

Jeśli ktoś ma doświadczenie, które zapachy w nowych szatach graficznych są intensywne i długie, albo u kogo kupować (bo ma sprawdzone partie) to proszę o wypowiedź.



bart1337
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pn lip 09, 2012 13:56
Lokalizacja: Chełm/Lublin

Zapachy Car Scents California

Post autor: bart1337 » śr lip 15, 2015 15:25

Balboa Bubblegum też kiedyś pachniało pół roku teraz po miechu nic nie czuć :/



Awatar użytkownika
rombinik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn gru 12, 2011 18:11
Lokalizacja: Łódź

Zapachy Car Scents California

Post autor: rombinik » pt lip 17, 2015 10:44

Coronado Cherry wylądowało w aucie dziewczyny w zimę i pachniało intensywnie przy zamkniętych otworach na puszce spokojnie pół roku.

Laguna Breeze (kupiłem z myślą, że będzie to świeży zapach, bo takie najbardziej lubię) pachnie jak balonówka i intensywność w porównaniu do Coronado Cherry słabiutka. Czas wydzielania zapachu tak samo. Akurat tutaj porównanie jest trafne, bo tego samego dnia Laguna Breeze i Coronado Cherry zaaplikowałem w obu autach, Po 3 miesiącach to już zapomniałem o nim, pomijając to że czułem ten zapach tylko raz na jakiś czas - głównie jak był przeciąg przy otwartych szybach.

Po Laguna Breeze wrzuciłem Melon Mango - porażka. Stanowczo odradzam, bo w ogóle nie było go czuć. Nie wiem, czy to wada jednostkowa - za stary, czy cuś, ale nie pachniał w cale, chyba, że do nosa przyłożyłem :D

Newport New Car też siedział w innym aucie i ten zapach mi bardzo pasował jeśli chodzi o nutę, pachniał dostatecznie intensywnie i jeśli chodzi o trwałość to spokojnie 3-4 miesiące dawał o sobie znać w znaczący sposób.



CasualLounge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 15, 2015 14:11

Zapachy Car Scents California

Post autor: CasualLounge » pn lip 20, 2015 16:23

Panowie, ponownie się odzywam.

Odkryłem dla siebie skuteczny sposób poradzenia sobie z niepachnącymi nowymi zapachami CS. Otóż wyjmujemy drewienka, kroimy na pół i wkładamy w otworu wylotów powietrza, tam gdzie nie ma ich na wierzchu (pod nogi kierowcy i pasażera oraz pod przednimi fotelami). Trzeba sprawdzić najpierw jaką wielkość mają te wyloty, żeby w miarę ciasno wpasować drewienka. Efekt gwarantowany!



Awatar użytkownika
R90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 324
Rejestracja: pn lip 06, 2015 12:36
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Zapachy Car Scents California

Post autor: R90 » wt wrz 15, 2015 21:57

CasualLounge pisze:Panowie, ponownie się odzywam.

Odkryłem dla siebie skuteczny sposób poradzenia sobie z niepachnącymi nowymi zapachami CS. Otóż wyjmujemy drewienka, kroimy na pół i wkładamy w otworu wylotów powietrza, tam gdzie nie ma ich na wierzchu (pod nogi kierowcy i pasażera oraz pod przednimi fotelami). Trzeba sprawdzić najpierw jaką wielkość mają te wyloty, żeby w miarę ciasno wpasować drewienka. Efekt gwarantowany!
Tego sposobu nie próbowałęm, natomiast 1/4 jednej kostki poświęciłem na pokrojenie i powkładanie w nawiewy przy środkowej konsoli. Mam cinnamon apple i ogólnie pachniało w miarę intensywnie ale teraz jak dmucha nawiew to jeszcze lepiej ;)


Było: MK4 1.8T AUM 150 PS 210 NM

Jest: Fiat Bravo MultiJet 1.6 120 PS 300 NM ,
Skoda Octavia 3 1.6 TDI CR 110 PS 250 NM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Detailing”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości