Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 09:42

.........wreszcie znalazłem chwilę aby coś napisać .........

SZOPENN napisał(a):
Ok.... T3 wysłałem następnego dnia 28 marca, 29 marca było u niego... od tamtej pory zero odzewu. Ile może specjaliście zająć kosztorys? Nie mam odzewu, żadnego, dzwonie 3 kwietnia na jego numer... nie odbiera. Następnie dzwonie do sekretarki... sekretarka informuje mnie "szefa nie ma, ale zaraz się zorientuje co się z nim dzieje". Dzwonię po pół godziny, sekretarka mówi mi że EMP jest na zwolnieniu lekarskim... - sorry, jak by nie było, jak sekretarka może nie wiedzieć co się dzieje z szefem.. no ok... może nie wiedzieć.


.....a więc kolego SZOPENN , może na początek sprostujmy kilka kwestii .......po pierwsze to Twoja turbosprężarka dotarła 30 marca (prowadzę rejestr przesyłek ) ,tak więc nie wiem skąd wiesz ,że była u mnie 29 ? Po drugie 30 marca to był piątek i zajmowaliśmy się innymi turbosprężarkami .Po trzecie to proszę nie pisz ,że nie było żadnego odzewu do 3 kwietnia ,bo pisałeś ze mną na GG ........nie wiem czy pamiętasz , może mam wkleić Ci rozmowę z GG ? Niestety od 2 kwietnia dopadło mnie jakieś choróbsko i nie byłem w stanie za wiele działać ,poza koniecznymi sprawami ........ a sekretarka nie musi chyba każdego o tym informować .........nie wiem czy to dziwne ? Nie zachorowałeś nigdy ? .......a może każdemu "Kowalskiemu" o tym opowiadasz jak jesteś chory , co Ci dolega i kiedy zacząłeś chorować ?

SZOPENN napisał(a):
4 tega kwietnia robie numer, rano z innego numeru dzwonie do EMP.. przedstawiam się dostaje zjeby... jak mu mogę w ogóle naruszyć mir domowy, bo on jest chory i w ogóle i że nie ma ochoty rozmawiać, że się odezwie po świętach i że budowa hybrydy trwa bardzo długo jest to proces czasochłonny. NO tak, proces może tak.. ale wycena jakaś i opcje, dla doświadczonego specjalisty jakim sam siebie określa?? Jednak pomyślałem sobie, może rzeczywiście przegiąłem z tym telefonem, przeprosiłem i powiedziałem że zaczekam na kontakt po świętach.

numer zrobiłeś wspaniały ,szkoda tylko że ten owy numer nie był 4 kwietnia ,a w piątek 6 kwietnia ,gdzie akurat pojawiłem się w warsztacie i w ogóle nie zastanawiałem się kto dzwoni ,bo nie zapisuję w książce każdego numeru klienta ,który do mnie dzwoni .Nie mam równiez do dzisiaj zapisanego Twojego telefonu i się nawet nie zastanawiam kto do mnie dzwoni ,po prostu jeśli mam możliwośc to odbieram , jeśli nie to nie odbieram i tyle . Nie wiem czy się zajmujesz ,ale ja mam kilkadziesiąt telefonów dziennie na swój telefon i jeśli miałbym je wszystkie odebrać to turbosprężarki nie otrzymałbyś do dzisiaj ,bo musiałbym zająć się pracą jako sekretarka ,a nie sprawą napraw turbosprężarek .
........a w kwestii wyceny i budowy hybrydy to raczej nie jest możliwa wycena jeśli nie wiadomo jeszcze co będzie zrobione .........nie wiem jak sobie to wyobrażasz ? ....że co mam podać cene jak nie wiem jeszcze jaką hybryde zbuduję ? To nie jest standardowa robota ,bo jeśli taka by była to turbina byłaby gotowa na drugi dzień .............
Buduję sporo turbosprężarek do aut sportowych i ludzie czekają spokojnie ,bo wiedzą że wymaga to sporo pracy i myślenia ,aby z głową to zrobić .

Po Świętach mieliśmy kontakt i powiedziałem Ci ,że mam już baze do zrobienia hybrydy , i że będe cos wiedział i dam Ci znać . W następny dzień faktycznie nie wyrobiłem się z tym co Ci powiedziałem ,ale w późniejszym czasie poziom Twojej natarczywości zaczął mnie irytować i prawdę mówiąc nie odechciało mi się z Tobą w ogóle rozmawiać ,zresztą odechciało mi się już po piątkowej rozmowei 6 kwietnia ,kiedy to zacząłeś mi wypominać ,że w ogóle jestem chory ......

Kończąc moją wypowiedz chciałbym przypomnieć ,że budowe ww hybrydy zacząłem 11 kwietnia ,bo jak wiedział dokładnie kolega SZOPENN , nie budowałem jej na bazie jego turbosprężarki ,tylko na bazie swojej turbosprężaki .
Przeprosin składał nie będę ,bo generalnie kolega SZOPENN mnie irytował i zastanawiał mnie fakt czy ten człowiek w ogóle rozumie ,że budowa czegoś takiego jak hybryda nie trwa 2 godzin ,tylko trzeba się na spokojnie zastanowić co się robi i dobrze to zrobić . Na końcu okazuje się ,że kolega włoży tą turbinę dopiero za miesiąc ,a autem zacznie jeździć za rok ..........faktycznie była ona mu pilnie potrzebna . To potwierdza tylko że kolega SZOPENN ma chyba za dużo czasu i natarczywość jaką stosował wobec mnie, była chyba tylko sprawą jego zabicia (czasu) . Przypomnia mi to nawet historię z innego forum ,gdzie budowałem pewną turbinę dla kogoś(gratis w ramach testu) ,też były problemy czasowe ,ten ktoś interweniował nawet do Prezesa forum ,trochę dziwne bo przecież nie zapłacił nic za to , a następnie jak ją dostał to do dzisiaj jej nie zamontował ,a minęło już bagatela 1 rok i 1 miesiąc ..........Chyba po prostu podniecał go widok turbosprężarki leżącej na półce .............
............ ja Ci się kolego SZOPENN nie kazałem się "frajerzyć " ,bo mogłem odesłać Ci Twoją turbosprężarkę z powrotem ,a sam chciałeś abym zbudował Ci hybrydę . Póki co nawet nie wiesz czy to zrobiłeś ("sfrajerzyłeś") , tak więc nie rozumiem dlaczego tak piszesz ?Cena jaką zapłaciłeś też prawde mówiąc jest śmieszna za taka turbosprężarkę ,tak więc gdzie tu mowa o "sfrajerzeniu " Mogłeś zbudować hybryde w innej firmie ,ale prawdę mówiąc raczej wątpię aby ktoś Ci coś takiego w Polsce zrobił ,w takiej jakości i w takiej cenie . Znam rynek turbosprężarek bardzo dobrze i wiem co piszę.


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 09:43

.........wreszcie znalazłem chwilę aby coś napisać .........

SZOPENN napisał(a):
Ok.... T3 wysłałem następnego dnia 28 marca, 29 marca było u niego... od tamtej pory zero odzewu. Ile może specjaliście zająć kosztorys? Nie mam odzewu, żadnego, dzwonie 3 kwietnia na jego numer... nie odbiera. Następnie dzwonie do sekretarki... sekretarka informuje mnie "szefa nie ma, ale zaraz się zorientuje co się z nim dzieje". Dzwonię po pół godziny, sekretarka mówi mi że EMP jest na zwolnieniu lekarskim... - sorry, jak by nie było, jak sekretarka może nie wiedzieć co się dzieje z szefem.. no ok... może nie wiedzieć.


.....a więc kolego SZOPENN , może na początek sprostujmy kilka kwestii .......po pierwsze to Twoja turbosprężarka dotarła 30 marca (prowadzę rejestr przesyłek ) ,tak więc nie wiem skąd wiesz ,że była u mnie 29 ? Po drugie 30 marca to był piątek i zajmowaliśmy się innymi turbosprężarkami .Po trzecie to proszę nie pisz ,że nie było żadnego odzewu do 3 kwietnia ,bo pisałeś ze mną na GG ........nie wiem czy pamiętasz , może mam wkleić Ci rozmowę z GG ? Niestety od 2 kwietnia dopadło mnie jakieś choróbsko i nie byłem w stanie za wiele działać ,poza koniecznymi sprawami ........ a sekretarka nie musi chyba każdego o tym informować .........nie wiem czy to dziwne ? Nie zachorowałeś nigdy ? .......a może każdemu "Kowalskiemu" o tym opowiadasz jak jesteś chory , co Ci dolega i kiedy zacząłeś chorować ?

SZOPENN napisał(a):
4 tega kwietnia robie numer, rano z innego numeru dzwonie do EMP.. przedstawiam się dostaje zjeby... jak mu mogę w ogóle naruszyć mir domowy, bo on jest chory i w ogóle i że nie ma ochoty rozmawiać, że się odezwie po świętach i że budowa hybrydy trwa bardzo długo jest to proces czasochłonny. NO tak, proces może tak.. ale wycena jakaś i opcje, dla doświadczonego specjalisty jakim sam siebie określa?? Jednak pomyślałem sobie, może rzeczywiście przegiąłem z tym telefonem, przeprosiłem i powiedziałem że zaczekam na kontakt po świętach.

numer zrobiłeś wspaniały ,szkoda tylko że ten owy numer nie był 4 kwietnia ,a w piątek 6 kwietnia ,gdzie akurat pojawiłem się w warsztacie i w ogóle nie zastanawiałem się kto dzwoni ,bo nie zapisuję w książce każdego numeru klienta ,który do mnie dzwoni .Nie mam równiez do dzisiaj zapisanego Twojego telefonu i się nawet nie zastanawiam kto do mnie dzwoni ,po prostu jeśli mam możliwośc to odbieram , jeśli nie to nie odbieram i tyle . Nie wiem czy się zajmujesz ,ale ja mam kilkadziesiąt telefonów dziennie na swój telefon i jeśli miałbym je wszystkie odebrać to turbosprężarki nie otrzymałbyś do dzisiaj ,bo musiałbym zająć się pracą jako sekretarka ,a nie sprawą napraw turbosprężarek .
........a w kwestii wyceny i budowy hybrydy to raczej nie jest możliwa wycena jeśli nie wiadomo jeszcze co będzie zrobione .........nie wiem jak sobie to wyobrażasz ? ....że co mam podać cene jak nie wiem jeszcze jaką hybryde zbuduję ? To nie jest standardowa robota ,bo jeśli taka by była to turbina byłaby gotowa na drugi dzień .............
Buduję sporo turbosprężarek do aut sportowych i ludzie czekają spokojnie ,bo wiedzą że wymaga to sporo pracy i myślenia ,aby z głową to zrobić .

Po Świętach mieliśmy kontakt i powiedziałem Ci ,że mam już baze do zrobienia hybrydy , i że będe cos wiedział i dam Ci znać . W następny dzień faktycznie nie wyrobiłem się z tym co Ci powiedziałem ,ale w późniejszym czasie poziom Twojej natarczywości zaczął mnie irytować i prawdę mówiąc nie odechciało mi się z Tobą w ogóle rozmawiać ,zresztą odechciało mi się już po piątkowej rozmowei 6 kwietnia ,kiedy to zacząłeś mi wypominać ,że w ogóle jestem chory ......

Kończąc moją wypowiedz chciałbym przypomnieć ,że budowe ww hybrydy zacząłem 11 kwietnia ,bo jak wiedział dokładnie kolega SZOPENN , nie budowałem jej na bazie jego turbosprężarki ,tylko na bazie swojej turbosprężaki .
Przeprosin składał nie będę ,bo generalnie kolega SZOPENN mnie irytował i zastanawiał mnie fakt czy ten człowiek w ogóle rozumie ,że budowa czegoś takiego jak hybryda nie trwa 2 godzin ,tylko trzeba się na spokojnie zastanowić co się robi i dobrze to zrobić . Na końcu okazuje się ,że kolega włoży tą turbinę dopiero za miesiąc ,a autem zacznie jeździć za rok ..........faktycznie była ona mu pilnie potrzebna . To potwierdza tylko że kolega SZOPENN ma chyba za dużo czasu i natarczywość jaką stosował wobec mnie, była chyba tylko sprawą jego zabicia (czasu) . Przypomnia mi to nawet historię z innego forum ,gdzie budowałem pewną turbinę dla kogoś(gratis w ramach testu) ,też były problemy czasowe ,ten ktoś interweniował nawet do Prezesa forum ,trochę dziwne bo przecież nie zapłacił nic za to , a następnie jak ją dostał to do dzisiaj jej nie zamontował ,a minęło już bagatela 1 rok i 1 miesiąc ..........Chyba po prostu podniecał go widok turbosprężarki leżącej na półce .............
............ ja Ci się kolego SZOPENN nie kazałem się "frajerzyć " ,bo mogłem odesłać Ci Twoją turbosprężarkę z powrotem ,a sam chciałeś abym zbudował Ci hybrydę . Póki co nawet nie wiesz czy to zrobiłeś ("sfrajerzyłeś") , tak więc nie rozumiem dlaczego tak piszesz ?Cena jaką zapłaciłeś też prawde mówiąc jest śmieszna za taka turbosprężarkę ,tak więc gdzie tu mowa o "sfrajerzeniu " Mogłeś zbudować hybryde w innej firmie ,ale prawdę mówiąc raczej wątpię aby ktoś Ci coś takiego w Polsce zrobił ,w takiej jakości i w takiej cenie . Znam rynek turbosprężarek bardzo dobrze i wiem co piszę.


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 09:51

t0mal pisze:Turbo wygląda na T2 z wirnikiem z GT20

Weryfikacja wymontowanej turbosprężarki takiej jak T2 trwa od około pół godziny do dwóch godzin (zależy od tego jak zechce się odkręcić gorąca muszla).
Z wyglądu twoje turbo przypomina większość regenerowanych sprężarek - czyli jest umoczona w srebrzance, która będzie się palić na muszli wydechowej.
Proponuję abyś najpierw zobaczył na oczy to o czym piszesz ,bo inaczej pomyślę ,że jesteś wróżką ........ chociaz nawet wróżka z fusów nie wróży .........
..........a z wyglądu to Twój Golf też pewnie przypomina większośc Golfów ..........a jedzie inaczej .........


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: SZOPENN » wt kwie 24, 2012 10:15

Wiedziałem, że dojdzie w końcu do konfrontacji... a więc po kolei
EMP-TURBO pisze:.....a więc kolego SZOPENN , może na początek sprostujmy kilka kwestii .......po pierwsze to Twoja turbosprężarka dotarła 30 marca (prowadzę rejestr przesyłek ) ,tak więc nie wiem skąd wiesz ,że była u mnie 29 ? Po drugie 30 marca to był piątek i zajmowaliśmy się innymi turbosprężarkami
Tak właśnie wygląda współpraca z Tobą, ty nawet nie pamiętasz co kto i kiedy od kogo dostajesz....

Nr DPD 0150 0114 41027Y

Obrazek

Resztę dat również przekręciłeś - chyba na swoją (nie)korzyść.....
EMP-TURBO pisze:gdzie akurat pojawiłem się w warsztacie i w ogóle nie zastanawiałem się kto dzwoni ,bo nie zapisuję w książce każdego numeru klienta ,który do mnie dzwoni
A przez telefon "człowieku, jestem w domu, mam gorączke... mam prawo zachorować, nie rozumiesz tego" - "akurat byłem w warsztacie" :hmm: sekretarka musiała się mnie zapytać gdzie jestem... :bajer: - honoru trochę.....

EMP-TURBO pisze:a sekretarka nie musi chyba każdego o tym informować .........nie wiem czy to dziwne ? Nie zachorowałeś nigdy ? .......a może każdemu "Kowalskiemu" o tym opowiadasz jak jesteś chory , co Ci dolega i kiedy zacząłeś chorować ?
słuchaj.... za Twoje kręcenie jeszcze Cię ze swojej strony przeprosiłem!!! Więc o co Ci chodzi? To czy masz prawo zachorować to jedna sprawa, druga sprawa.... napisze tylko tyle... jak mnie nie ma w pracy, to sekretarka wie od razu i za mnie są zastępstwa - nie będę tutaj podejmował kwestii jak masz firmę poukładaną, to niech ocenią użytkownicy forum i Ci co będą do Ciebie turbiny wysyłać w przyszłości, ale to możę "udowodnić' (lubisz to słowo), że już po kilku dniach od wysłania do Ciebie Turbo, stałem się natrętem. Ty masz prawo zachorować, a ja mam jako klient do innych "praw" prawo...

EMP-TURBO pisze:Po Świętach mieliśmy kontakt i powiedziałem Ci ,że mam już baze do zrobienia hybrydy , i że będe cos wiedział i dam Ci znać. W następny dzień faktycznie nie wyrobiłem się z tym co Ci powiedziałem ,ale w późniejszym czasie poziom Twojej natarczywości
Jak ten kontakt wyglądał to opisałem... śłużę rozmową z gadu. W następny dzień się nie wyrobiłem..... chyba raczysz żartować, ty się nie odezwałeś przez kolejne kilka dni, aż do poniedziałku. Czekanie przez 3 tygodnie na samą wycenę ty nazywasz natarczywością???
EMP-TURBO pisze: budowa czegoś takiego jak hybryda nie trwa 2 godzin
a kto tu się czepia tego ile ty to budowałeś? Przeczytaj co napisałem... zero kontaktu, zero ustaleń... brak odbierania telefonu.... sorry, ja jestem cierpliwy i wyrozumiały, ale jak ty sobie bierzesz tyle na łeb że nie ogarniasz na koniec to nie jest mój problem jako klienta. Ja wyrozumiały być nie muszę, szczególnie wtedy jak nie mam sprawy postawionej jasno co i kiedy, żeby inne rzeczy dogrywać. Trzeba się nauczyć rozmawiać... a nie kazać klientowi dzwonić o 15.00, a później nie odbierać - bo klient natarczywy się dla mnie zrobił...

I jeszcze... teraz piszesz że ty 11 tego zacząłeś budowę...., to po cholerę w poniedziałek 16stego, kazałeś mi dzwonić o 15 i pytać się ile i co??? Teraz mam rozmowę z gg przesłać z moim pytaniem i odpowiedzią, że jeszcze nic nie wiesz!!! A skoro 11 stego zacząłeś budowę, to łatwiej było na dany moment na gg coś napisać... ale nie... po co???
EMP-TURBO pisze:faktycznie była ona mu pilnie potrzebna
To czy jest mi potrzebna to nie Twoja sprawa, a no jest mi potrzebna bo montuje silnik na dniach w budę, która jest pomalowana i nie mam zamiaru później skakać i uprawiać gimnastykę z kanału żeby odkręcić turbo i przy okazji coś porysować itp... Poza tym zaraz buduje zabudowę IC, i co mam Ci jeszce tłumaczyć? czego się jeszcze czepisz? To dlaczego ja potrzebuje turbo teraz to moja sprawa... Jeżeli jeszcze potrzebujesz informacji dlaczego potrzebuje turbiny teraz to służę informacjami...
EMP-TURBO pisze:To potwierdza tylko że kolega SZOPENN ma chyba za dużo czasu i natarczywość jaką stosował wobec mni
to własnie nic nie udowadnia....

EMP-TURBO pisze:..Chyba po prostu podniecał go widok turbosprężarki leżącej na półce .............
............ ja Ci się kolego SZOPENN nie kazałem się "frajerzyć " ,bo mogłem odesłać Ci Twoją turbosprężarkę z powrotem ,a sam chciałeś abym zbudował Ci hybrydę . Póki co nawet nie wiesz czy to zrobiłeś ("sfrajerzyłeś") , tak więc nie rozumiem dlaczego tak piszesz ?Cena jaką zapłaciłeś też prawde mówiąc jest śmieszna za taka turbosprężarkę ,tak więc gdzie tu mowa o "sfrajerzeniu " Mogłeś zbudować hybryde w innej firmie ,ale prawdę mówiąc raczej wątpię aby ktoś Ci coś takiego w Polsce zrobił ,w takiej jakości i w takiej cenie . Znam rynek turbosprężarek bardzo dobrze i wiem co piszę.

dlaczego w pewnym sensie frajerzyłem to widać po tej rozmowie.... nie zaprzeczam jakości, ale nie zmienia to faktu, że dalej nie wiem co złożyłeś - i chyba się już nie dowiem, mimo że w dniu wysyłki sekretarka zapewniła mnie że mi opiszesz w mailu, i nie zmienia to faktu, że z problemem zostaje sam... bo jestem natarczywy....
EMP-TURBO pisze:Przeprosin składał nie będę

Ty mnie przepraszać nie musisz, ty przeproś tutaj użytkowników i zapewnij, że jak ktoś Turbo wyśle do Ciebie, to go tak nie "obsłużysz"
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2012 00:53 przez SZOPENN, łącznie zmieniany 2 razy.



EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 10:48

SZOPENN pisze:Tak właśnie wygląda współpraca z Tobą, ty nawet nie pamiętasz co kto i kiedy od kogo dostajesz....

to może popatrz na godzinę dostawy .......bo moja firma jest czynna w godzinach od 8 do 16 ,tak więc nie wiem jakim cudem ktos to dostarczył o 16:28 ? ....może zostawił u sąsiada ? ,ale napewno nie u mnie .........

SZOPENN pisze:Resztę dat również przekręciłeś - chyba na swoją (nie)korzyść.....
daj kolego jakieś dowody , bo narazie jesteś mało wiarygodny w tym co piszesz ,przekręcasz daty i wypowiedzi wedle swojej "ułańskiej fantazjii" .........
SZOPENN pisze:A przez telefon "człowieku, jestem w domu, mam gorączke... mam prawo zachorować, nie rozumiesz tego" - "akurat byłem w warsztacie" sekretarka musiała się mnie zapytać gdzie jestem... - honoru trochę.....
proponuję Ci abyś uważniej słuchał co do Ciebie się mówi i skupił się na rozmowie , bo widzę masz tendencję do dopisywania własnych historii ........pracujesz z Dziećmi ,jak sam wspomniałeś ,tak wiec tymbardziej wymaga się od Ciebie uważnego słuchania .......
SZOPENN pisze:Czekanie przez 3 tygodnie na samą wycenę ty nazywasz natarczywością???
powtarzam (czytaj uważnie / zrozum tekst ) .........nie mogę zrobić wyceny nie mając wizji projektu ...........


SZOPENN pisze:To czy jest mi potrzebna to nie Twoja sprawa, a no jest mi potrzebna bo montuje silnik na dniach w budę, która jest pomalowana i nie mam zamiaru później skakać i uprawiać gimnastykę z kanału żeby odkręcić turbo i przy okazji coś porysować itp... Poza tym zaraz buduje zabudowę IC, i co mam Ci jeszce tłumaczyć? czego się jeszcze czepisz? To dlaczego ja potrzebuje turbo teraz to moja sprawa... Jeżeli jeszcze potrzebujesz informacji dlaczego potrzebuje turbiny teraz to służę informacjami...
pamietam jak mówiłes ,że Twoja K14 klęka już i chcesz szybko wymienić turbo ......... i kto tu kręci ?


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 11:03

SZOPENN pisze:dlaczego w pewnym sensie frajerzyłem to widać po tej rozmowie.... nie zaprzeczam jakości, ale nie zmienia to faktu, że dalej nie wiem co złożyłeś - i chyba się już nie dowiem, mimo że w dniu wysyłki sekretarka zapewniła mnie że mi opiszesz w mailu, i nie zmienia to faktu, że z problemem zostaje sam... bo jestem natarczywy....
ale ta rozmowa to Twoja wersja wydarzeń i napisana pod Twoje "widzi mi się " i ona nie jest dowodem na jakieś "frajerzenie się " ..........
....... powiedziełm ,że opiszę co złożyłem to napiszę .........narazie tracę czas na rozmowy z Tobą i usprawiedliwianu sie prze ludzmi na forum z powodu Twoich wypocin ,które w wielu przypadkach nie maja żadnego związku z prawdą .Poczułeś sie urażony i teraz próbujesz kogoś pogrążyć ustawiając wszystko tak ,aby ten o którym piszesz wyszedł na totalnego oszusta ........może napisz coś o swojej firmie ,która tak super funkcjonuje ........popatrzymy w googlach czy jest taka super ..........

Powiedziełeś co Cię interesuje i takiego coś starałem się zbudować .........a niby co Ci da jak napiszę co tam wsadziłem ? Już niejednokrotnie ktos na różnych forach pisał po mtym jak cos opisałem ,że to nie da rady ,że to nie nadmuch ,że to to ,że to tamto .........wsadż to ..........zrób strojenie , polataj i zobaczysz .........jak nie będziesz zadowolony to oddasz i dostaniesz kase z powrotem .......12 lat tym sie zajmuje i nie zamierzam sie zwijać ..........


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: SZOPENN » wt kwie 24, 2012 12:30

EMP-TURBO pisze:ale ta rozmowa to Twoja wersja wydarzeń i napisana pod Twoje "widzi mi się "
tak, a data odbioru 30stego to niestety "widzi mi się", ale niestety nie moje widzimisię...

EMP-TURBO pisze:tak więc nie wiem jakim cudem ktos to dostarczył o 16:28 ?
spytaj się może dzieci z bulerbyn....
EMP-TURBO pisze:daj kolego jakieś dowody , bo narazie jesteś mało wiarygodny w tym co piszesz ,przekręcasz daty i wypowiedzi wedle swojej "ułańskiej fantazjii" .........
11 stego zacząłem składać turbo....
proszę bardzo
Witam
2012-04-11 16:24:22
mam już T2
2012-04-11 16:24:28
zamiennik tej T3
2012-04-11 16:24:36
od jutra zaczynam projekt

bc30se
2012-04-11 16:25:11
ale chwile
2012-04-11 16:25:17
bo nawet nie zdążyłem się zapytać
2012-04-11 16:25:20
nie dane mi było....
2012-04-11 16:25:28
nawet podjąc jakihcolwiek decyzji co do czego i kaj
2012-04-11 16:25:34
chciałbym znać szacowany koszt
2012-04-11 16:25:44
bo przecież nawet tego nie dostałem to nie mogę nic zdecydować

12014176
2012-04-11 16:26:17
ale ja narazie muszę zobaczyć co moge z tego zrobić
2012-04-11 16:26:24
i dopiero ustalę koszty
2012-04-11 16:26:31
wtedy zdecydujesz
2012-04-11 16:26:33
co dalej

bc30se
2012-04-11 16:26:44
wstęPnie to będzie bardzo dużo powyżej 800?

12014176
2012-04-11 16:27:00
w tej chwili nie powiem
2012-04-11 16:27:10
muszę zobaczyć co da się z tym zrobić
2012-04-11 16:27:12
konkretnie
bc30se
2012-04-11 16:27:33
czyli zostaną mi przestawione jakieś opcje?

12014176
2012-04-11 16:28:20
tak

bc30se
2012-04-11 16:28:34
ok
rzeczywiście, TON zmojej strony GODNY NATRĘTA!!!!!!!, i to już po 2 tygodniach czekania na jakąkolwiek odpowiedź.. :grrr:


To było 11 kwietnia, a 16 kwietnia dzwonie z rana - cudem odbierasz, bo na kontakt gg nie miałem co liczyć... pytam się na czym stoimi?? - odpowiedź.. jeszcze nic nie wiem... zadzwoń o 15.00. Dzwonie o 15.00... nie odbiera - klient natarczywy... - bardzo przeszkadza w wizji projektu :satan:

Więc skończ bez sensu tu się usprawiedliwiać tylko weź to na klatę i z następnym klientem tak nie postępuj. I nie baw się w dziecinadę
EMP-TURBO pisze:pracujesz z Dziećmi ,jak sam wspomniałeś ,tak wiec tym bardziej wymaga się od Ciebie uważnego słuchania .......
nie wiem, ale najpierw to trzeba mieć wymagania wobec siebie a nie innych, a wbijanie się tutaj w sprawy tego co ja na co dzień robię jest nie na miejscu, i świadczy tylko o Tobie - po raz kolejny
EMP-TURBO pisze:Powiedziełeś co Cię interesuje i takiego coś starałem się zbudować .........a niby co Ci da jak napiszę co tam wsadziłem ? Już niejednokrotnie ktos na różnych forach pisał po mtym jak cos opisałem ,że to nie da rady ,że to nie nadmuch ,że to to ,że to tamto .........wsadż to ..........zrób strojenie , polataj i zobaczysz .........jak nie będziesz zadowolony to oddasz i dostaniesz kase z powrotem .......12 lat tym sie zajmuje i nie zamierzam sie zwijać ..........
tego to już w ogóle nie rozumiem, nie dość że nie wie o czym pisze, to jeszcze przewrażliwiony jakiś.... co mnie obchodzi to z kim i jak ty miałeś do czynienia? Nic nie rozumiesz. W gg zadeklarowałeś wyraźnie, że się odezwiesz i przedstawisz mi jakieś opcje, to że składasz turbiny od iluś tam lat mnie nie obchodzi, interesuje mnie jakaś rzetelna informacja i postępowanie zgodnie z tym co się obiecało..coś typu -> słuchaj przejrzałem graty, możemy zrobić to to i tamto, według mojego doświadczenia da ci to to to tamto... moglibyśmy zrobić inaczej itp itd... to zajmnie tyle i tyle....

a nie..... bierz se sprawdź..... ja mam racje, robię to od 12 lat, nie podoba się oddaj.....


weź popatrz się na to co piszesz.... zresztą :banghead: zobacz na jakiego cierpliwego klienta trafiłeś... sam się przyznałeś teraz, że wysłałeś a opiszesz co i jak później.. bo jeszcze nie zdążyłeś... znajdź mi innego klienta który zapłaci najpierw za towar, a później się będzie dowiadywał od ciebie z łaską co kupił... no znajdź.... naprawdę trafiłeś na natrętnego frajera bo trzeba było Cię jednak totalnie zlać...

EMP-TURBO pisze: pamietam jak mówiłes ,że Twoja K14 klęka już i chcesz szybko wymienić turbo ......... i kto tu kręci ?
EMP-TURBO pisze:może napisz coś o swojej firmie ,która tak super funkcjonuje ........popatrzymy w googlach czy jest taka super ..........

że kę???? - to naprawdę udowadnia że masz za dużo klientów i nie ogarniasz... :bajer:




:dol:

SZOPENN pisze:012-04-11 16:27:33
czyli zostaną mi przestawione jakieś opcje?

12014176
2012-04-11 16:28:20
tak
EMP-TURBO pisze:a niby co Ci da jak napiszę co tam wsadziłem ?
:banghead:



EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » wt kwie 24, 2012 14:02

SZOPENN pisze:tak, a data odbioru 30stego to niestety "widzi mi się", ale niestety nie moje widzimisię...
to niestety w dalszym Ciągu Twoje "widzi mi się " ,bo widzisz to gdzieś w systemie ,a ja niestety nie mogłem tego zobaczyć po godzinie 16:00 ..............byś może odebrał to ktoś z drugiej firmy ,tego nie wiem ,ale ja to otrzymałem 30 marca ..........powtarzam 30 marca . Nawet jeśli otrzymałby to 29 marca o godzinie 16:28 to nie raczyłbym tam zaglądnąć .........myślę ,że jest to pora i tak dużo późniejsza od tej kiedy to Ty już leżysz z nogami na fotelu ........
SZOPENN pisze:spytaj się może dzieci z bulerbyn....
z dziećmi z Bulerbyn to chyba Ty masz za dużo doczynienia ,co widać po Twojej fantazji ....

Bardzo fajnie ,że wkleiłes rozmowę z GG ,bo jednoznacznie potwierdziłeś to co napisałem,że od 11-tego zacząłem budowę .........a budowa i projekt nie trwa dwie godziny tak jak wspomniałem ...........16-stego jeszcze do końca nie wiedziałem ,bo w dalszym cięgu nie skończyłem projektu .........chyba to proste ?

SZOPENN pisze:Więc skończ bez sensu tu się usprawiedliwiać tylko weź to na klatę i z następnym klientem tak nie
postępuj. I nie baw się w dziecinadę
Kolego ja tego nie skończę ,nawet jak to forum sie z tego powodu zablokuje ..........skończ to Ty swoje dywagacje i sam weź na klatę to ,że nie jesteś na tyle rozumnym człowiekiem ,aby zrozumieć to że takie rzeczy jak budowa turbosprężarki to nie jest prosta sprawa i czasami trzeba na to poczekać . Jeśli byłoby inaczej to nie czytalibyśmy na forach ,że naprawa turbosprężarki jest niemożliwa .
EMP-TURBO pisze:nie wiem, ale najpierw to trzeba mieć wymagania wobec siebie a nie innych, a wbijanie się tutaj w sprawy tego co ja na co dzień robię jest nie na miejscu, i świadczy tylko o Tobie - po raz kolejny
ja wymagania wobec siebie postawiłem wysoko ,nie bez powodu jestem ceniony w branży turbosprężarek oraz na wielu forach ,ale skoro tak się chwalisz ,jak to jest u Ciebie w firmie to jaką tajemnica jest czym się zajmujesz ? zajmujesz się czymś nielegalnym ,bo nie rozumiem ? ,a może po prostu pracujesz 8 godzin dziennie i Twoja firma to tylko kolejna napisana fikcja ? Soro to taka tajemnica to po co mi o tym mówiłeś ?

SZOPENN pisze:tego to już w ogóle nie rozumiem, nie dość że nie wie o czym pisze, to jeszcze przewrażliwiony jakiś.... co mnie obchodzi to z kim i jak ty miałeś do czynienia? Nic nie rozumiesz. W gg zadeklarowałeś wyraźnie, że się odezwiesz i przedstawisz mi jakieś opcje, to że składasz turbiny od iluś tam lat mnie nie obchodzi, interesuje mnie jakaś rzetelna informacja i postępowanie zgodnie z tym co się obiecało..coś typu -> słuchaj przejrzałem graty, możemy zrobić to to i tamto, według mojego doświadczenia da ci to to to tamto... moglibyśmy zrobić inaczej itp itd... to zajmnie tyle i tyle....
..........myślę ,że bardzo dużo nie rozumiesz . Jeśli byś rozumiał to by nie było tego tematu ........

EMP-TURBO pisze:weź popatrz się na to co piszesz.... zresztą zobacz na jakiego cierpliwego klienta trafiłeś... sam się przyznałeś teraz, że wysłałeś a opiszesz co i jak później.. bo jeszcze nie zdążyłeś... znajdź mi innego klienta który zapłaci najpierw za towar, a później się będzie dowiadywał od ciebie z łaską co kupił... no znajdź.... naprawdę trafiłeś na natrętnego frajera bo trzeba było Cię jednak totalnie zlać...
mam takich klientów masę ..........ale też tego nie rozumiesz ,bo prawdopodobnie nie prowadzisz firmy ,która ma dobrą renomę i do której klienci mają zaufanie ........

Generalnie jak wysyłałem Twoje turbo to był u mnie znajomy ,który pracował w Hrubieszowie ..........powiedział mi tak .........Erni w Hrubieszowie to są sami :Wojskowi,Policjanci i urzędnicy ..........szczerze mówiąc po moim wieloletnim kontakcie z klientami to pasujesz mi do jednej z tych grup .........myślę że masz kolego za dużo czasu i najnormalniej sie nudzisz ...........idz może do garażu i składaj ten silnik ,a jeśli masz dalej problem to odeślij mi to turbo ,ja oddam ci pieniążki i sprzedam to turbo bardziej zainteresowanej osobie ,która rozumie bardziej niż Ty ile czasu wymagają pewne projekty ..........


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: SZOPENN » wt kwie 24, 2012 14:36

EMP-TURBO pisze: to niestety w dalszym Ciągu Twoje "widzi mi się " ,bo widzisz to gdzieś w systemie ,a ja niestety nie mogłem tego zobaczyć po godzinie 16:00 ..............byś może odebrał to ktoś z drugiej firmy ,tego nie wiem ,ale ja to otrzymałem 30 marca ..........powtarzam 30 marca . Nawet jeśli otrzymałby to 29 marca o godzinie 16:28 to nie raczyłbym tam zaglądnąć .........myślę ,że jest to pora i tak dużo późniejsza od tej kiedy to Ty już leżysz z nogami na fotelu ........

Tty jej nie dostałeś 30 maja, ty ją 30 tego już miałeś. Ale, co ty tu dajesz.... po dziś dzień zero kontaktu, i przez trzy tygodnie zero/nic.... a czepiłeś się tej daty wysyłki jakby to wszystko tłumaczyło....
EMP-TURBO pisze:Bardzo fajnie ,że wkleiłes rozmowę z GG ,bo jednoznacznie potwierdziłeś to co napisałem,że od 11-tego zacząłem budowę .........a budowa i projekt nie trwa dwie godziny tak jak wspomniałem ...........16-stego jeszcze do końca nie wiedziałem ,bo w dalszym cięgu nie skończyłem projektu .........chyba to proste ?
napisałem również inne rzeczy, do których bardzo ciężko się odnieść? Zarzucałeś mi natręctwo.... obiecywałeś że dasz znać, poinformujesz... itp. itd...

EMP-TURBO pisze:.skończ to Ty swoje dywagacje i sam weź na klatę to ,że nie jesteś na tyle rozumnym człowiekiem ,aby zrozumieć to że takie rzeczy jak budowa turbosprężarki to nie jest prosta sprawa i czasami trzeba na to poczekać . Jeśli byłoby inaczej to nie czytalibyśmy na forach ,że naprawa turbosprężarki jest niemożliwa .
a wiesz, ta wypowiedź udowadnia że w ogóle nie jesteś rozumny i nie czaisz co to jest "odpowiedzialne" podejście do klienta będąc właścicielem "poważnej" firmy. Zachowałeś się jak gówniarz...
EMP-TURBO pisze:a może po prostu pracujesz 8 godzin dziennie i Twoja firma to tylko kolejna napisana fikcja ? Soro to taka tajemnica to po co mi o tym mówiłeś ?


jaka do jasnej anielki firma??? masz moje dane na liscie przewozowym, sobie wpisz czy znajdzie jakąś firme na moje nazwisko..... :banghead: jakim nielegalnym??? weź się skończ pogrążać...
EMP-TURBO pisze:mam takich klientów masę .......
uważajcie użytkownicy tego forum.... jesteście po prostu MASĄ, i EMP dokładnie to wam udowodni z wami "obcując"
EMP-TURBO pisze:Generalnie jak wysyłałem Twoje turbo to był u mnie znajomy ,który pracował w Hrubieszowie ..........powiedział mi tak .........Erni w Hrubieszowie to są sami :Wojskowi,Policjanci i urzędnicy ..........szczerze mówiąc po moim wieloletnim kontakcie z klientami to pasujesz mi do jednej z tych grup .........myślę że masz kolego za dużo czasu i najnormalniej sie nudzisz ...........idz może do garażu i składaj ten silnik ,a jeśli masz dalej problem to odeślij mi to turbo ,ja oddam ci pieniążki i sprzedam to turbo bardziej zainteresowanej osobie ,która rozumie bardziej niż Ty ile czasu wymagają pewne projekty ..........
jeden jest z warszawy, drugi z hrubieszowa, do czego to to??? po co to napisałeś???.....
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2012 01:17 przez SZOPENN, łącznie zmieniany 1 raz.



arwam

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: arwam » wt kwie 24, 2012 23:31

panowie, to nie jest publiczna pralnia brudów. od tego jest odpowiedni temat.
kolega SZOPENN, ma prawo być nie zadowolony z transakcji, czasem zbieg okoliczności powoduje że nie jesteśmy w stanie dotrzymać terminy a czasem wogóle zlecenia.


a regulamin mówi że nie wolno wykorzystywać bez zgody autora widomości jej treści. jeśli regulamin nie będize przestrzegany zajmie się tym odpowiednia osoba, nie traktujcie tego jako groźby a jedynie jako życzliwe upomnienia, jeśli na PW nie możecie rozwiązaćsporu do tego jest ten temat:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=120&t=332871" onclick="window.open(this.href);return false;.
jeśli tutaj będzie dalej pranie brudów będzie sprzątanie przez moderatorów, chciałem żeby ten dział był na temat i przede wszystkim z kuturą., szczególnie na tym drugim mi zależało, ponieważ współuczestniczyłem w jego tworzeniu mam prawo nadawać mu nico kształku oraz czuwać nad rozwojem wypadków.



EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » pn kwie 30, 2012 10:07

............może teraz trochę o tej turbosprężarce ..............

Strona zimna GT20 ,a więc sporo wiekszy kompresor od serii oraz większa muszla alumniowa ...........

Zmieniony korpus środkowy dostosowany do nowej muszli alumniowej ..............

Strona gorąca przerobiona po większy wirnik ,no i oczywiście zastosowano wiekszy wirnik .............

Zastosowano również łożysko oporowe 360 stopni ,do turbosprężarek wyczynowych ,które w dużym stopniu poprawia smarowanie turbosprężaki i bardzo wzmacnia ułożyskowanie w płaszczyźnie wzdłużnej ......

Całość doważnona na prędkości prawie 170.000. tyś. obr/min !!! ,z wynikiem maksymalnym 0,69G !!! ,co jest doskonałym wynikiem ,ponieważ dopuszczalne niewyważenie tego typu turbosprężarek wynosi przy prędkości 85.000. tyś. obr/min 2,0G .......jak widać turbosprężarka została doważona na prędkości wyższej od tej wymaganej przez producenta o bagatela dwa razy wyższej . Jak widac na wykresie do prędkości 85.000. tyś obr.min niedoważenie wynosi około 0,4G jest wynikiem pięciokronie mniejszym od dopuszczalnego .

Actuator ustawiony na ciśnienie około 1,1 bara ...........


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: SZOPENN » pn kwie 30, 2012 10:38

EMP, jaki olej polecasz?

I jak ty to widzisz w pracy w stosunku do fabrycznego T3? Bo z tego co wynika, powinienem przy niższych obrotach sprężarki mieć lepsze doładowania...



EMP-TURBO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn lis 28, 2011 17:28
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: EMP-TURBO » pn kwie 30, 2012 12:05

SZOPENN pisze:EMP, jaki olej polecasz?
do motorów bardziej wysilonych coś z wysoką liczbą po literce W .....5W50 , 10W50 , 10W60 ............
SZOPENN pisze:I jak ty to widzisz w pracy w stosunku do fabrycznego T3? Bo z tego co wynika, powinienem przy niższych obrotach sprężarki mieć lepsze doładowania...
myślę ,że potencjał tej turbiny jest wiele większy niż T3 ,i napewno będzie to dużo szybciej wstawać ........jeśli okazałoby się ,że strona gorąca jest restrykcją przy dużych mocach to jest jeszcze szansa założenia innej obudowy żeliwnej z grupy turbosprężarek T2/T25 .........


EMP-TURBO
TURBOSPRĘŻARKI
CZĘŚCI DO TURBOSPRĘŻAREK
http://www.emp-turbo.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Turbosprężarki - pomoc techniczna.

Post autor: SZOPENN » pn kwie 30, 2012 14:49

no ok, poszukamy w takim wypadku jakiegoś oleju, a arwam jeszcze pisał gdzieś że i T3 może dzięki lepszemu olejowi szybciej wstać, co miałeś na myśli arwam?



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości