1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

michas_prezes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 19, 2012 14:51

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: michas_prezes » wt kwie 24, 2012 12:36

Witam jestem nowy na forum wiec nie bardzo się orietuje co i jak ale tzw mody wykonalem :hmm: . Auto hmm krotki opis
GOLF 2
rok: 1987
silnik: kiedyś benzyna 1.3 teraz 1.6td oznaczenie (JR) ic- trafic, boxer (polecam idealne) turbo: T2
elektryka: i tu się mogę pochwalić wszystko robione od nowa bezpieczniki, światła, deska rozdzielcza, bardzo dużo razy podniesiony przekrój przewodów.
mody: mieszane w pompie paliwa, ciśnieniu w turbo, stożkowy filtr powietrza wystawiony z boku w błotniku, ic: podeszło mi przed chłodnice :okej:
i co dalej panowie?

będą fotki i filmy... parę dni...


proszę o wyrozumiałość :pub:



Awatar użytkownika
Fucker
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
"KAMELEON" BLACHARSTWO/LAKIERNICTWO
Posty: 616
Rejestracja: pn sie 31, 2009 23:02
Lokalizacja: okolice Kędzierzyn Koźle
Kontakt:

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: Fucker » czw kwie 26, 2012 22:28

michas_prezes,

Proponuje założyć temat, "o swoim" samochodzie w odpowiednim dziale. Na pewno, nie jeden tam zajrzy.

Wtryski z SB załóż.



Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: Q_mac » pt kwie 27, 2012 21:36

Chyba chciałeś powiedzieć, że dopiero zacząłeś modzić :bajer: Poczytaj tematy o samochodach arwama, Michał1977, zaprzala, tomogolf, euglena i dowiesz się co założyć żeby, aż silnik się rozpadł :helm:



arwam

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: arwam » ndz kwie 29, 2012 22:09

Q_mac, u mnie i Zaprzala nie było aż tak źle żeby się silniki rozpadały.
ja teraz szlifuję wiedzę o pięcio-cylindrowych pompach do M-TDI . i powiem Wam że cały dotychczasowy bagaż doświadczeń można sobiewsadzić głęboko gdzieś. trzeba tego uczyć się od początku.



Q_mac
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 730
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 10:14
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: Q_mac » wt maja 01, 2012 11:07

Nie miałem na myśli, że silniki się rozpadły, tylko że mogłyby (przez osiągniętą moc-nie przez błędy!) ;)



arwam

1.6td wszystkie mody z forum i co dalej...(malo!!!)

Post autor: arwam » wt maja 01, 2012 19:32

tak jak mówiłem postaw sobie konkretną moc za cel i powiedz jaki budżet możesz na to przeznaczyć. nie chodzi tu o zaglądanie komuś w porfel ale trzeba sobie zdawać sprawę że powyżej pewnej mocy koszta już zaczynają rosnąć nie proporcjonalnie do osiągniętych efektów.
jeśli nie będziesz miał jasno sprecyzowanych oczekiwań i celu to będziesz sobie generował koszta, a efektów nie będzie jak w moim wypadku. co z tego że mam moc jak jej nie mogę na drogę przenieść bo sprzęgło siada, a i buda też mocno została przez ząb czasu i moc silnika nagryziona...



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości