Jakie naprawdę osiągi w 1,6 TD po modyfikacjach 'forumowych'

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Gierap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:31
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Jakie naprawdę osiągi w 1,6 TD po modyfikacjach 'forumowych'

Post autor: Gierap » pt lut 02, 2007 11:41

Witam,zakładam taki temacik może troszkę lamerski,ale jako że poszukuję TD w mk1,oczytałem się o modyfikacjach jak zwiększyć moc i dynamikę tego auta(czyli pompa z grzybkiem,podkręcenie turbo no i IC obowiązkowo :pub: )i myśle,że dzięki waszym istrukcjom dam z tym radę(powinno się was ozłocić o takie instrukcje :bajer: )
Ale nigdzie dokładnie nikt nie napisał jakie osiągi można uzyskać dzięki takim modom,co do mocy to wiem że nawet do 100Hp można dojść,ale jak z przyspieszeniem do 100Km\h czy jest możliwe uzyskać okolice 10-11s?? :kwiat: bo v-max to średnio mnie interesuję,ale też chętnie bym się dowiedział jak jeżdzą klekoty:D na max po takich zmianiach.

Pozdro Krzysiek :cool:



Gierap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:31
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Gierap » pt lut 02, 2007 12:43

Właśnie obejżałem filmik :bajer: szkoda że z komórki,ale powiem szczerze,że robi wrażenie :satan: :satan: :satan: nie spodziewałem się że diesel jest w stanie tak wkręcać się w obroty :bigok:
Obejżałem też te dwa z Twojego postu,no i tak patrząc to 100 gdzies w okolicach 12s zrobiłes :hmm: :hmm:



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » pt lut 02, 2007 12:46

10-11s to marny wynik...lepsze są :bigok: da sie lepszy zrobić


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Gierap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:31
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Gierap » pt lut 02, 2007 12:49

No tak chodzi Mi jednak czas po takich dość standartowych dłubnięciach :bajer: choć jestem przekonany,że napewno 9 moze 8s da rade zrobić tylko już jakim większym nakładem pieniążków.



Gierap
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:31
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Gierap » pt lut 02, 2007 15:28

ale trzeba inwestować a dla 11 sek wystarczy pokręcić śrubkami
No i właśnie o to Mi chodziło,bo wiadomo że można jeszcze więcej tylko wtedy to trzeba inwestowac już większe pieniądze,a 11s można z tego co wyczytałem niewielkim kosztem,a być zadowolonym :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości