zamiana 2 masa na 1 mas po wymianie sprzęgło sie ślizga

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
adekGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pn lis 06, 2006 14:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

zamiana 2 masa na 1 mas po wymianie sprzęgło sie ślizga

Post autor: adekGTI » śr gru 05, 2012 17:38

dzisiaj rano niestety znowu to samo, co prawda wydaje mi sie, ze z dnia na dzien jest coraz lepiej. dzisiaj tylko dwa uślizgii i juz trzymało...

Nie wydaje się Wam to troche dziwne;>?? z tym ślizganiem sie tylko z rana?

po odkręceniu odpowietrznika nie było ciśnienia, po prostu ten płyn wykapał, ale nie robiłem nic z pedałem

moze jeszcze więcej tego płynu wylac;>??

coś czuje, ze to problem ze źle przygotowanym 1 masem, bo na poczatku była tragedia a teraz sie poprawia.



radeks1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 08, 2012 18:00

zamiana 2 masa na 1 mas po wymianie sprzęgło sie ślizga

Post autor: radeks1985 » wt lis 11, 2014 11:47

witaj kolego i jak udało ci się rozwiązac ten problem ja wczoraj wymieniłem kolo na jednomase i sprzegło sachsa + uszczelniacz wału takie jak w opisie i też mi się fest ślizgało na początku potem coraz mniej ale dalej ciągnie więc nie próbowałem więcej aby nie spalić mam passat 1.9 tdi 110 + 216tki



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9225
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

zamiana 2 masa na 1 mas po wymianie sprzęgło sie ślizga

Post autor: wesol » wt lis 11, 2014 12:24

Poczekaj trochę, pojeździe nie tak nerwowo. Tez mi się uslizgiwalo zaraz po założeniu. Teraz 400 niuta znosi.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

radeks1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 08, 2012 18:00

zamiana 2 masa na 1 mas po wymianie sprzęgło sie ślizga

Post autor: radeks1985 » ndz lis 16, 2014 22:07

witam wiem że nie ten dział ale może ktoś pomoże problem taki drgania na biegu jałowym i jak się rusza oraz przy ok 1000obr jak się gazem pulsuje. telepie kierą i plastikami w aucie oraz drga przednia lewa lampa. wymieniłem juz poduszki 2 razy, sprzęgło alternatora, zrzucałem paski i też nic luzowałem pas przedni nic wymieniłem dwumase na jednomase i nowe sprzęgło i jakby się nawet pogorszyło. może macie jakieś doświadczenia z tym z góry dzięki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości