Uszczelniacze półosi

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Uszczelniacze półosi

Post autor: sator75 » sob sty 15, 2011 01:42

Witam
Jestem zmuszony wymienić simeringi półosi .Mam kogos kto przy piwku mi to wymieni ale zostałem wybrany :) do zakupu owych uszczelniaczy i tu zaczynają się dla mnie schody .W ASO VW zaśpiewali mi 69 złociszy od sztuki i chciałbym zakupić że tak powiem gdzie indziej .Czy jakis dobrodziej dysponujący Etką mógłby podpowiedzieć jakie dokładnie będą kompatybilne z moim wozidłem .
Znalazłem ale nie mam pewności czy to wogóle o to chodzi ;

http://midparts.com.pl/pl/p/VW-095096MN ... olosi/1879

Autko to Golf IV r 2000 , motor ALH , skrzynia automat 4 biegowy o oznaczeniu według wlepki FDB.

Gwarantuje dozgonną wdzięczność :)

Pozdrowienia.


Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9210
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Uszczelniacze półosi

Post autor: wesol » sob sty 15, 2011 08:49

wymiary masz wiec idziesz do sklepu/hurtowni z lozyskami itp i tam dostaniesz taki symering za 10 zl. Tego typu sa zazwyczja obukierunkowe ale na walkach rozrzadu czy wale glownym sa prawe i lewe choc wydaje mis ie ze obukierunkowe tez zdalyby egzamin.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Uszczelniacze półosi

Post autor: sator75 » sob sty 15, 2011 11:12

No z tymi wymiarami to nie do końca że mam . W podanym linku jest są dwa rodzaje rozmiarówki.


Obrazek

Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Uszczelniacze półosi

Post autor: sator75 » pn sty 17, 2011 18:02

Witam
Pomoże ktoś ?? Wiem że najprościej było by wyjać stare , zmierzyć i kupić ale niestety nie mam takiej mozliwości.

Pozdrowił.


Obrazek

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Uszczelniacze półosi

Post autor: wojtas46 » pn sty 17, 2011 21:54

Kolego idż do pierwszego lepszego sklepu moto , tam według knigi lub z kompa dobiorą Ci odpowiednie uszczelniacze . Sam tak kupuje i jeśli zamówię cos rano , to ok 13 gościu ma już to w sklepie a przywożą to z Łodzi . Fakt że gościu jest kumaty i potrafi wyszukać każdą część niezależnie od modelu



Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Uszczelniacze półosi

Post autor: sator75 » pn sty 17, 2011 22:25

No właśnie okazało się że nie jest to takie proste , w InterCarsie nie ma , w jednym sklepie powiedzieli że do automatu nie dobierze , w nastepnym sklepie tak mi dobrał że mu odwiozłem , w nastepnym dostałem uszczelke co prawda do mojej skrzyni ale do jakiegoś wałka a nie do tego co potrzeba , w sklepie na Włókienniczej gdzie maja wszystkie uszczelki swiata :) chetnie mi pomaga jak podam wymiary , w nastepnym sklepie szukał w katalogu Corteco ale się nie doszukał , w Midsparts , gdzie sprzedają częsci do skrzyń też nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi.Jedyne miejsce to ASO Idczaka na Przybyszewskiego ale cena mnie odstrasza.
Jeśli ktoś ma chęć to proszę zerknąć ;
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80e ... d43d3.html
Jeśli sie nie myle to jest to cześć 076.W opisie części http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c5 ... 03c68.html podano tylko że potrzeba 2 sztuki .Nie ma natomiast podanego orginalnego numeru części.
I wydawało się że to takie proste.

Pozdrawiam


Obrazek

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Uszczelniacze półosi

Post autor: wojtas46 » pn sty 17, 2011 22:47

Fakt mała częśc a duży problem , pozostaje mieć nadzieje że ujawni sie jakiś kolega z ETKą
Pozdro



Awatar użytkownika
woytas81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt maja 29, 2007 22:41
Lokalizacja: Opole

Re: Uszczelniacze półosi

Post autor: woytas81 » śr sty 19, 2011 23:49

Zobacz pozycje nr 5 klik


Nie cierpię o krok wyprzedzać innych. Pozycja o krok przed innymi jest w sam raz żeby cię ktoś kopnął w dupę...

Awatar użytkownika
sator75
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob gru 12, 2009 20:39
Lokalizacja: Łódź

Uszczelniacze półosi

Post autor: sator75 » czw sty 20, 2011 15:47

Witam
Ten uszczelniacz jest na pierwszym moim rysunku i ma numer 273 ( przy wałku pinion ) . Ja potrzebuje uszczelniacz o numerze 076 . Dostałem informacje z serwisu zajmujacego sie skrzyniami że potrzebuje rozmiar 50x65,2x10 .Zakupiłem takowe ( corteco co12016928 b ) z opcja zwrotu jesli beda nie właściwe . W poniedziałek rozbieram to wszystko sie okaże .


Dzięki za zainteresowanie .

Pozdrawiam


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Napędowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości