climatronic- wszystko działa- brak nawiewu

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
henio098
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 27, 2006 17:19
Lokalizacja: Bytom

Re: climatronic- wszystko działa- brak nawiewu

Post autor: henio098 » pn kwie 16, 2018 15:37

Cała turbinka pracuje lekko nie stawia raczej oporu takiego aby silnik nie mógl go pokonać. Zaraz po lekkim dotknięciu rusza z impetem jak wariat.

Zauważylem też że 1 na 10 razy po uruchomieniu nawiewu wirnik "dygnie" o 1-2cm na obwodzie turbiny i to tyle. Myślisz że to może być mechaniczne uszkodzenie silnika?


VW Golf MK3 Variant 1.8 GL 1993r. Sprzedany.
VW Passat 3BG Variant 1.9 AVF 2002r. Skradziony.
VW Golf MK3 Variant 2.0 1996r. <3 @ 20VT
VW Golf MK3 Syncro 1.9t 1996r. <3 @ 24V

Awatar użytkownika
michelus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt cze 06, 2008 15:00
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW Golf IV 1.9 TDI
Silnik: ALH

Re: climatronic- wszystko działa- brak nawiewu

Post autor: michelus » śr paź 14, 2020 15:00

Witam sam też mam problem z nawiewem w Golfie to bym jest taki że po włączeniu nawiewu lewa kratka dmucha jako tako ale niestety w prawej praktycznie nie wyczuwam nawiewu tak samo jak na podszybiu ostatnio zmieniałem jeden wiatrak bo był zatarty No i filtr kabinowy to standard i reakcji brak lepszej dodatkowo oczywiście szyby parują niesamowicie może ktoś z was ma jakiś pomysł jak to rozwiązać Czy są jakieś kanały pozatykane lub któraś z klapek się nie otwiera szczerze powiem Nie wiem jak to działa więc prosiłbym o jakąś poradę jak wymieniałem wiatrak bo klima nie chodziła oczywiście cały układ jest napełniony a klima nie chodzi nadal prawdopodobnie jest to powiązane ale nie mam pojęcia jakim sposobem I co tam może być uszkodzone



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości