[zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2010 & 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » pt cze 18, 2010 09:38

truckman, post byl o Hotelu w Jarocinie nie w Zerkowie przy zlocie, a ze wiekszosc aut ktore sa na evencie nie am za duzego przeswitu to informujemy o tym jak wyglada dojazd do Hotelu, zeby sie ktos czasami nie zdziwil, jak zarezerwuje sobie Hotel i nie bedzie mogl dojechac do niego wlasnym samochodem, mysle ze nie ma w tym nic dziwnego

Konradzik, moze masz racje i naprawde jestemy slepi i nie umiemy wybierac aut, ale nie pisz tu w jednej osobie, kazde zgloszenie jest przeglosowywane przez wszystkim czlonkow wolfsgruppe,takze nie jest to decyzja jednoosobowa, poza tym nietstey nie Mamy na placu np 300 miejsc a okolo 150, a przyszlo juz okolo 350 zgloszen, takze selekcja jest dosyc ostra i powiem szczerze ze sie nie spodziewalismy az takiej liczby chetnych, co moze i zaowocowalo tym ze na poczatku przeszly auta, ktore moze w pozniejszym etapie zostaly by odrzucone, ale tego juz nie zmienimy


www.wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » pt cze 18, 2010 09:42

KonradzikIV pisze:
emilson pisze:
niestety panowie nie tym razem, auto nie spełnia w 100% regulaminu :green_fuck:

chyba jakaś ślepa łajza to wybiera....
pewnie masz racje :rotfl:


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

ThcPiotr
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 16:22
Lokalizacja: Turza Wielka (Działdowo)

Post autor: ThcPiotr » pt cze 18, 2010 10:01

nie mogę znaleźć tego na mapie szukacz ;/
gdzie to jest
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 10:02 przez ThcPiotr, łącznie zmieniany 1 raz.



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Post autor: gluszcz » pt cze 18, 2010 10:15

Cieluś pisze:pewnie masz racje
Pełna diagnoza - okulistyczna- bedzie panowie wilkowie po evencie gdy ukażą sie fotki,filmy z tymi rodzynkami i gdy bedą znane opinie znajomych którzy dostąpili zaszczytu towarzyszenia -wilczej grupie-......ale powiem zupełnie szczerze że rokowania są marne :bajer:
BRAK ZAPROSZENIA DLA KONRADA I JEGO AUTA ŚWIADCZY O ZUPEŁNYM BEZGUŚCIU EWENTUALNIE NIEZNAJOMOŚCI TEMATU MK4.!!!!!!!!!!!/choć na temat gustu sie nie dyskutuje..... :chytry:
Dla niego powinniście wysłać zaproszenie dużo wcześniej bez jakiegoś castingu tak jak dla gości nie z PL.
To wasza impreza ,wasze zasady, wasze gusta i gusciki i kazdy to szanuje :bigok: ale wiele straciliście w oczach wielu ludzi tym wyborem a raczej brakiem tego wyboru :bajer:
Udanej zabawy :bigok:



Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » pt cze 18, 2010 10:29

nawet jakbysmy chcieli nie jestesmy sami wstanie wyszukac tych wszystkich aut, dlatego zrobilismy zgloszenia, a w poprzednich edycjach zapraszalismy sami glownie
dzieki tym zgloszeniom wlasnie, przyszly maile od kilku osob nie posiadajacych tematow na zadnych forach, a posiadajacych auta warte pokazania na evencie

Mamy swiadomosc, ze tym zlotem przysparzamy sobie wielu powiedzmy"wrogow"-czytaj osoby niezadowolone z wyboru, ale jednak jest ich duzo duzo mniej niz zwolennikow

niestety, ale jest jak jest i nic tego nie zmieni,trzeba zyc dalej i kontynuowac to co sie zaczelo

i na koniec zgodze sie z twoimi slowami gluszcz- "o gustach sie nie dyskutuje"

kazdy ma inny gust, takze jak ktos ma inny gust i checi to zawsze mozna zabrac sie za organizacje swojej imprezy i zaproszenie na nia, takich aut jakie mu sie podobaja
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 10:36 przez squoka, łącznie zmieniany 4 razy.


www.wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » pt cze 18, 2010 10:35

A jak wygląda sprawa z wolnymi miejscami? Zgłoszenie wysłane w ten weekend miałoby jeszcze szansę ewentualnej akceptacji?
Auto na wysokim poziomie. :bajer:



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » pt cze 18, 2010 10:36

barteKKK z tego co widzialem mozna jeszcze nadsylac zgloszenia..


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » pt cze 18, 2010 10:38

auto na wysokim poziomie moze przyslac zgloszenie nawet na 3dni przed zlotem i dostanie zaproszenie

a co do miejsc to Mamy juz pelna przewidywana obsade, a nawet juz nadprogram, ale dla pojedynczych aut wartych uwagi zawsze znajdzie sie jakies miejsce :)


www.wolfsgruppe.com

loniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:44
Lokalizacja: pozn

Post autor: loniek » pt cze 18, 2010 10:47

gluszcz - juz sie nie boj :) jak zabraknie Ciebie i jakis tam Twoich znajomkow to plakac nie bedziemy. Nie podoba sie to zrobcie sobie swoja wlasna piaskownice i tam sie bawcie swoimi zabawkami, a nie nam tu jedziesz.

"Dla niego powinniście wysłać zaproszenie dużo wcześniej bez jakiegoś castingu tak jak dla gości nie z PL." - za rok przyjade i wyskocze mu przed domem z tortu z 10 blondynkami, pasuje?

Jak czytam te Twoje posty to mi sie smiac chce jak nie wiem... wez wsiadz w cokolwiek i zobacz troche rzeczywistosci poza Polskimi granicami na zlotach to pogadamy.
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 10:48 przez loniek, łącznie zmieniany 1 raz.



bartol_variant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 05, 2005 14:37
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: bartol_variant » pt cze 18, 2010 12:08

gluszcz pisze:
Cieluś pisze:pewnie masz racje
Pełna diagnoza - okulistyczna- bedzie panowie wilkowie po evencie gdy ukażą sie fotki,filmy z tymi rodzynkami i gdy bedą znane opinie znajomych którzy dostąpili zaszczytu towarzyszenia -wilczej grupie-......ale powiem zupełnie szczerze że rokowania są marne :bajer:
BRAK ZAPROSZENIA DLA KONRADA I JEGO AUTA ŚWIADCZY O ZUPEŁNYM BEZGUŚCIU EWENTUALNIE NIEZNAJOMOŚCI TEMATU MK4.!!!!!!!!!!!/choć na temat gustu sie nie dyskutuje..... :chytry:
Dla niego powinniście wysłać zaproszenie dużo wcześniej bez jakiegoś castingu tak jak dla gości nie z PL.
To wasza impreza ,wasze zasady, wasze gusta i gusciki i kazdy to szanuje :bigok: ale wiele straciliście w oczach wielu ludzi tym wyborem a raczej brakiem tego wyboru :bajer:
Udanej zabawy :bigok:
A kim Ty w ogóle jesteś żeby komentować decyzje jury, skoro auto zostało odrzucone, to trudno, ale to trzeba być facetem żeby przyjąć taką decyzje, a nie dzieckiem i urządzać jakieś sceny zazdrości czy gorzkie żale.



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Post autor: gluszcz » pt cze 18, 2010 12:22

loniek,

Też nie dostałem zaproszenia , nie piszę tu jako rozgoryczony posiadacz jakiegoś tam vw i chce pominąć jakies złośliwości i animozje /choć mam to na końcu języka/ .
loniek pisze:za rok przyjade i wyskocze mu przed domem z tortu z 10 blondynkami, pasuje?
fajnie by było :bajer: ale proponuje Wam byście zapraszali wybrane auta wcześniej sami .....
Jak czytam te Twoje posty to mi sie smiac chce jak nie wiem... wez wsiadz w cokolwiek i zobacz troche rzeczywistosci poza Polskimi granicami na zlotach to pogadamy.
Hm gdzieś tam byłem poza PL :helm: i niestety musze stwierdzić że większość to tanie tandeciarstwo ,siatex i bedluuki :goof: oczywiście są tez rodzynki które mam nadzieje że wy wyłowiliscie drogą eliminacji.Mam wrażenie że chodzi wam o to samo co i mi na takich eventach -by było jak najmniej przypadkowych ludzi i by auta trzymały nalezyty poziom i tego wam zyczę .........
I teraz miały byc złośliwości o różowych serduszkach,czopkach ,czapkach na bakier i kapturach ale ....odpuszczam..... :green_fuck: :green_fuck:
A rzeczywistość tam a tu to często dwa inne swiaty i mam często wrażenie że wiekszość podąża -owczym pędem - ku elycie :goof:
Najważniejsze by byc zawsze sobą ......
A nie chce mi się bić piany :bigok: jak emocje opadna po och.... ach.... napiszę kilka słów i chciałbym odszczekać kilka zdań które napisałem :helm:

[ Dodano: 18 Cze 2010 12:24 ]
bartol_variant pisze:A kim Ty w ogóle jesteś żeby komentować decyzje jury
Pamietaj jestem sobą i mam zawsze prawo komentować co mi sie podoba .........
bartol_variant pisze:ale to trzeba być facetem żeby przyjąć taką decyzje, a nie dzieckiem i urządzać jakieś sceny zazdrości czy gorzkie żale.
Nigdzie nie pisałem o swoim aucie ........

peace :bajer:



loniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:44
Lokalizacja: pozn

Post autor: loniek » pt cze 18, 2010 13:43

gluszcz - spoko rozumiem podejscie... a co do zagranicy to nie chodzilo mi o syfne imprezy tylko te na poziomie - MIVW, Ultimate Dubs, Worthersee (przed zlotem :)) itp.



Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » pt cze 18, 2010 15:47

na przyszłość proponuję też aby odpowiedzi na zgłoszenia były troszkę konkretniejsze.

ktoś wysyła zgłoszenie a otrzymuje ogólnik który nic nie mówi....

"nie spełnia w 100% regulaminu" ale co to znaczy ? konkrety ?

zaraz się pojawią głosy że tyle zgłoszeń itp itd ale cóż - jesteście organizatorami trzeba się z takimi rzeczami liczyć i skoro wymagacie od nas pewnych rzeczy to my od Was też chcielibyśmy usłyszeć coś więcej niż tylko
Witaj!

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia. Samochód został poddany ocenie,
niestety nie spełnia w
100% obecnych kryteriów abyś mógł otrzymać zaproszenie. Wierzymy
jednak, ze nie zniechęci
to Ciebie do dalszych prac nad samochodem i chętnie rozpatrzymy Twój
udział w późniejszym
terminie lub w przyszłym roku, jeśli samochód będzie dalej modyfikowany.
Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezie jako widz.

Pozdrawiamy
Wolfsgruppe.com
Osobiście czekam na relację z imprezy bo bardzo ciekawi mnie poziom MK4 na tym zlocie, mam nadzieje że będą to naprawdę wychuchane rodzynki z PL sceny które zaskoczą nas wszystkich i w których będzie można zobaczyć coś nowego, świeżego.

mimo wszystko udanej zabawy życzę i czekam na fotki/filmy

:bigok:
bartol_variant pisze:A kim Ty w ogóle jesteś żeby komentować decyzje jury, skoro auto zostało odrzucone, to trudno, ale to trzeba być facetem żeby przyjąć taką decyzje, a nie dzieckiem i urządzać jakieś sceny zazdrości czy gorzkie żale.
konkrety ? czy tylko opowieści wyssane z palca babci Krysi ?
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 15:48 przez KonradzikIV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » pt cze 18, 2010 17:00

Nie wziąłeś pod uwagę tego , ze nie raz samochodowi wystarczy gleba , dobre koło i to coś żeby kłaść na kolana. Nie potrzebuje nie wiadomo jak dużego nakładu pracy i kasy, żeby być uważanym za auto na wysokim poziomie ...


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości