[zlot] WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2010 & 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » sob cze 19, 2010 09:57

truckman pisze:
darek-pclassic pisze:srebrne mk4 ma dużo rarytasów, modyfikacji, wkładu pracy, serca i za to WIELKI szacunek, ale jednak... jak DLA MNIE nie ma tego czegoś...
Dobra nie chciałbym robić dymu, ale są podobne mniej pomodzone które też nie maja tego czegos, a są :grin:
Dla ciebie nie maja, a dla kogoś innego morze mają wiec nie potrzebna gadka...


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » sob cze 19, 2010 10:06

konradzik, jakos okolo 200 innych osob, ktorych zgloszenia zostaly odrzucone i dostaly ta sama wiadomosc co Ty przyjelo to do wiadomosci i nie robi zamentu...

NIE WYJASNIALISMY I NIE BEDZIEMY WYJASNIAC, DLACZEGO KTOS NIE DOSTAL ZAPROSZENIA, WYBIERAMY AUTA TAK JAK CHCEMY, POPROSTU MAMY TAKI A NIE INNY GUST W TYCH SPRAWACH(MOZE DLA NIEKTORYCH GUSTU NIE MAMY,ALE SPOKO PRZYMUJEMY TO I ZYJEMY DALEJ)...
Ostatnio zmieniony sob cze 19, 2010 10:08 przez squoka, łącznie zmieniany 1 raz.


www.wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
RUSKIVWZONE
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 08:27
Lokalizacja: Kalisz VWlkp

Post autor: RUSKIVWZONE » sob cze 19, 2010 10:51

truckman pisze:Nie wiem czy zauważyliście, ale każdy kto dostał zgrywa kozaka, że pasja że może oddać swoje i takie tam bzdety :helm:

Fajna dyskusja tak w ogóle, ciekawi mnie czy ktoś odpisze konkretnie dlaczego auto Konrada nie spełnia regulaminu :bigok:
podam Ci chyba najlepszy przykład jaki znam pamiętasz może Cichego jette MK2 ?? miała tylko koło i dobry gwint reszta to totalna seria widziałeś jak to auto wyglądało i jakie robiło wrażenie ?? nie potrzeba wcale Recaro z alcantary w środku i niewiadomo czego auto musi mieć swój urok auto konrada no co przerobione na US i co dalej to ma być szał ?? niema koła które robi wielkie wow przynajmniej dla mnie i dla wielu ludzi proponuje założyć jakiegoś dobrego Schmidta i będzie inna gadka bo zwykły BBS nie przemawia do wielu ludzi !!
masz przykład KaeROeS'a z New Jersey widzisz różnicę US'ów ?? bu tutaj już przykładami trzeba pokazywać bo ludzie nie rozumieją
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob cze 19, 2010 11:09 przez RUSKIVWZONE, łącznie zmieniany 1 raz.


Jetta USA 1.8 ABT in progress

[img]http://img41.imageshack.us/img41/1763/jettabordo.png[/img]

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » sob cze 19, 2010 12:50

squoka pisze:konradzik, jakos okolo 200 innych osob, ktorych zgloszenia zostaly odrzucone i dostaly ta sama wiadomosc co Ty przyjelo to do wiadomosci i nie robi zamentu...
ja robię zamęt ? proponuje czytać ze zrozumieniem a nie między wersami to co się chce czytać. Napisałem swoją sugestię i tyle nic więcej...


Obrazek

Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » sob cze 19, 2010 17:46

z czytaniem ze zrozumieniem to ja akurat nie mialem nigdy klopotow, a niestety "problemy" w tym temacie widze od Ciebie, lub Twoich kolegow a propo Twojej osoby, a wiec mysle ze moja wypowiedz byla prawidlowa


www.wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » ndz cze 20, 2010 00:03

EOT
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 00:35 przez KonradzikIV, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » ndz cze 20, 2010 21:05

widzę ze co niektórym żyłki pękają z bólu ze zaproszenia nie dostali.chłopy trzeba to brać na luzie.ale z tego co widzę nie wszyscy tak do tego podchodzą.da się to tez zauważyć w rozmowie na żywo czy chociażby po samym zachowaniu.wsadziłem kupe kasy (albo i nie) i mam zajebiste auto reszta przy moim się chowa- dla mnie takie podejście jest idiotyczne.

przyznam się ze dostałem zaproszenie już 2 raz z rzędu.ale podchodzę do tego tak ze sam nigdy nie wysyłam zgłoszenia.jeśli moje auto podoba się komuś to mnie zgłosi,jeśli podoba się jury i organizatorom to mnie zaproszą.jak nie to się trudno mówi trzeba jechać jako widz i działać dalej żeby podnieść poziom swojego auta.wiem ze kiedyś będzie tak ze zaproszenia nie dostane bo z roku na rok poziom znacznie rośnie i po prosu nie nadążę.

ma początku byłem sceptycznie nastawiony do zlotu,po pierwszym evencie narobiłem trochę szumu na temat aut które tam były a raczej ich przygotowania ze strony właścicieli, rok temu poziom aut jak i całej imprezy znacznie podskoczył,ludzie chyba trochę poważniej podeszli do tego ze zostali zaproszeni na najlepszy zlot w PL.

w tym roku napewno będzie równie dobrze jak nie lepiej niż w zeszłym roku dlatego już odliczam dni i przygotowuje autko do najlepszego zlotu w PL

do zobaczenia w Żerkowie :bigok:


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » ndz cze 20, 2010 21:33

truckman pisze:darek-pclassic napisał/a:
srebrne mk4 ma dużo rarytasów, modyfikacji, wkładu pracy, serca i za to WIELKI szacunek, ale jednak... jak DLA MNIE nie ma tego czegoś...
Dobra nie chciałbym robić dymu, ale są podobne mniej pomodzone które też nie maja tego czegos, a są :grin:
i co w związku z tym? impreza jest dla każdego nawet dla ciebie, chcesz szykuj się i jedz są wyznaczone godziny dla widzów co za problem, a to czyje auto znajdzie się dla widzów i uczestników na placu wybiera wolfsgruppe i dobrze im to idzie, ich zasady ich zabawa, jeśli zasady nie pasują to poco mędzić, nie jedz, zluzujcie poślady.



Awatar użytkownika
pezet
JVC KLIKA
JVC KLIKA
Posty: 834
Rejestracja: pn paź 13, 2008 10:58
Lokalizacja: Jelcz-laskowice
Kontakt:

Post autor: pezet » ndz cze 20, 2010 21:44

vwosiu pisze:wybiera wolfsgruppe i dobrze im to idzie, ich zasady ich zabawa, jeśli zasady nie pasują to poco mędzić, nie jedz, zluzujcie poślady.
Po wypowiedzi powyższej, chyba wszystko jest już klarowne, więc można zakończyć całe rozważania. :bajer:


MURZYN_GT : viewtopic.php?t=193334
SPRZEDAM TROCHĘ MANELI DO MK3 + PRIV

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » ndz cze 20, 2010 23:14

pezet666 pisze:więc można zakończyć całe rozważania
uwazam ze juz dawno powinny zostac zakonczone !! :) panowie nie ma sensu sie klocic i bić piany !! wiadomo że są pewne niezgodnosci i kazda ze stron bedzie walczyla o swoje interesy ale czy jest sens sie klocic ?? mamy wszyscy wspolna pasje i jest to piekne i nie ma sensu robic niepotrzebnych konfliktow :) sam bylem zszokowany odrzuceniem zgloszenia Konrada gdyz auto zrobione jest na baaaardzo wysokim poziomie ale widocznie organizatorzy ida w innym kierunku wizualnym z dobieraniem aut.. tym samym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony przyjeciem mojego zgloszenia.. jeszcze sporo pracy przedemna ale ciesze sie za auto spodobalo sie organizatorom :) napewno zjawie sie na imprezie i mam nadzieje ze wywioze z niej pozytywny bagaż emocji :) PEACE !! :bigok: :bigok:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

king...
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 28, 2009 08:30
Lokalizacja: bdg

Post autor: king... » pn cze 21, 2010 00:02

Pany chyba trzeba do maila dołączyć chusteczki i list z przeprosinami za odrzucenie zgloszenia :grin: .



loniek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt sie 11, 2006 22:44
Lokalizacja: pozn

Post autor: loniek » śr cze 23, 2010 20:12

9 dni... i jedziemy :D naklejeczki juz na chacie. Tak bedziecie mogli przyozdobic swoje padlo, jesli zechcecie w tym roku :). Kazdy uczestnik dostaje naklejke, nie bedzie mozna jej kupić.

Na miejscu dostepne beda rowniez zlotowe : koszulki, bluzy, smycze, krzeselka oraz w mini promocyjnej cenie Krata GTI! szczegoly wkrotce

Obrazek



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr cze 23, 2010 21:05

loniek pisze:9 dni... i jedziemy
Już się nie mogę doczekać.. :D



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości