Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
neske
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 12:57
Lokalizacja: Kępno

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: neske » ndz cze 05, 2011 15:23

o co chodzi z ta tragednia :) komus co poszlo jak ciagnal do konca :) ja widzialem aby jak komus chyba ktos samochodzik na sterowanie potracil


Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć można, ale czegoś brakuje

Moj gRAT

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » ndz cze 05, 2011 15:28

z czeskiego forum http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 4#p2204054" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 4#p2204054" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Kowal_ » ndz cze 05, 2011 15:31

Nie będę pisał o organizacji bo była bardzo dobra, lepsza niż rok temu. Zlot świetny, frekwencja, samochody, zabawa, wszystko na plus. Na plus też skoszona trawa, hokeje się nie urywały tak często :)

niestety popularność tej imprezy mocno jej zaszkodziła. Przyjechało tylu ci*li, buractwa, kretynów, że głowa mała, najgorsze, że ci idioci mieli forumowe wlepy, legitymowali się jakimiś naklejkami fanklubowskimi VAGa, żenada jednym słowem. Pozdrowienia dla kretyna z polo co sprawdzał odcięcie całą noc do rana, pozdrowienia dla każdego kretyna co wśród aut i ludzi jechał jak powalony, pozdro też dla tych co na tym zakurzonym podjeździe w górę gazowali jakby mieli paraliż mózgu, oby wam wszystkim korby bokiem wyszły.

Zastanawiam się też kto w ogóle pozwolił temu gościowi wnieść i w ogóle używać tej mega głośnej trąby, a szczególnie używanie tego cholerstwa przez całą noc, nie ma to jak usilnie próbować zasnąć o 5 rano i co jakiś czas to słyszeć. Jedyna opcja żeby zasnąć i pospać chociaż parę godzin to napieprzyć się w sztok jak świnia.

Byłem od piątku, miałem zostać do niedzieli, nie zmrużyłem oka i nie widziałem sensu wegetowania w sobotnią noc, bo z dobrej zabawy została tylko walka z kompletnym brakiem snu.

jaszczur, ze względu na tą popularność, ogromną frekwencję nie widzę innej opcji za rok, jeśli Nysa się odbędzie jak stanowcze wypie*alanie za bramę każdego kto buractwem chce zdobyć poklask, żaden normalny zlotowicz na tym nie ucierpi, a tylko zyska.


330KM/450Nm

Awatar użytkownika
a-nitka
Specjalistka ds. prowokacji
Specjalistka ds. prowokacji
Posty: 15305
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 21:55
Lokalizacja: Olszynka/Warszawa

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: a-nitka » ndz cze 05, 2011 15:46

pogoda nieziemska, towarzystwo super, impreza jak najbardziej udana :okej: Oby takich więcej :okej:


:satan: Nocne Mary Squad :satan:

Maro$
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 15:33
Lokalizacja: DZA

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Maro$ » ndz cze 05, 2011 15:55

Dzieki wszyskim !!!
posumowanie imprezy na 6 z plusem a to zasluga wszystkich . nawieksze podziekowanie dal organizatorów , sponsrow bez ktorych tej imprezy by nie bylo.
ja osobiscie jestem zadowolony jak i moj vag. za brak naklejek wybaczam;P hehe
co prawda nie da sie ukryc ale tez trzeba podziekowac Tym ktorzy koniecznie musieli pokaza na co ich stac.!!! i pokazali bezmyslnosc i kulture ktorej im brakowało a przez to nasze imprzy powoli oddalaja sie zamiast odwrotnie.


dzieki za wszystko i pozdro



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: michalqqr » ndz cze 05, 2011 15:55

właśnie dotarłem do dumu! :D spędzić 3 całe dni w takim towarzystwie? bezcenne :D

organzacja jak zwykle na wysokim poziome ;)


ale to co się działo w nocy to ... zwłaszcza z soboty na niedzielę nie dość, że śmietnik to jeszcze jeden kolega z KOS spędził nockę na dołku z 2.24 promila (kierowca :panna: :panna: :panna: )



Maro$
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 15:33
Lokalizacja: DZA

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Maro$ » ndz cze 05, 2011 15:56

jaszczur, ze względu na tą popularność, ogromną frekwencję nie widzę innej opcji za rok, jeśli Nysa się odbędzie jak stanowcze wypie*alanie za bramę każdego kto buractwem chce zdobyć poklask, żaden normalny zlotowicz na tym nie ucierpi, a tylko zyska.[/quote]





popieram



Awatar użytkownika
Gashkas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt mar 21, 2006 14:28
Lokalizacja: OKlahoma City
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Gashkas » ndz cze 05, 2011 15:59

Moja pierwsza wizyta w Nysie - po prostu super bylo ;) Nastepnym razem zabiore napewno krem do opalania bo na spontanie sie troche przyjaralem za bardzo :grin: Pozdro dla organizatorow i ekipy za mile spedzony czas :pub:


vw - the best drug in the world. more u taste it u get more addicted. dont even try to let it go. u just cant. addictiVWe thing.

Awatar użytkownika
chochLa
Śląsk
Śląsk
Posty: 258
Rejestracja: czw gru 11, 2008 00:41
Lokalizacja: Jaworzno

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: chochLa » ndz cze 05, 2011 15:59

Było fajnie ale jednak chyba będzie trzeba zacząc stosowac selekcję samochodow przed zlotem bo buraków nie było mało, ale było tez dużo miłych ludzi i spokojnych którzy pomimo jakiś spięć potrafili sobie podać ręke..

Ps. Mejscówa jest mega, jezioro robi robotę..


Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana..

Awatar użytkownika
m4lpa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 19, 2010 18:31
Lokalizacja: Op

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: m4lpa » ndz cze 05, 2011 16:02

Cóż, buractwo trzeba tępić, ale niestety to jest nie realne. Jedyna możliwość to zakaz wjazdu na takie zloty i tyle.


Obrazek

Awatar użytkownika
KACPER.PL
Grupa Opolska
Grupa Opolska
Posty: 265
Rejestracja: czw lis 06, 2008 22:33
Lokalizacja: OPOLE

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: KACPER.PL » ndz cze 05, 2011 16:08

Wielkie podziękowania dla Wszystkich osób które przyczyniły się do zorganizowania kolejnej edycji VAG-a w Nysie oraz dla Wszystkich za wspólnie spędzony czas i dobrą zabawę.


[youtube][/youtube]


POKAZ SLAJDÓW


Do zobaczenia za rok. :okej:


Ps. Z mojej strony na przyszłość prosiłbym żeby było jak w tamtym roku (bezwzględny zakaz blokowania alejki przez samochody czy też użytkowników którą można by było wyjechać z ośrodka bez podjeżdżania na główne miejsce gdzie są organizatorzy i odbywają się różnego rodzaju konkurencje) a tak chcąc nie chcąc kto chciał wyjechać szybciej z ośrodka musiał stać w kolejce do różnego typu konkurencji nie biorac w nich udziału.
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 22:29 przez KACPER.PL, łącznie zmieniany 3 razy.



twromek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 21, 2007 18:10
Lokalizacja: Oderwalde
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: twromek » ndz cze 05, 2011 16:11

Gashkas, nie wątpię, że Ci się podobało :helm: Co rok jest lepiej :)

Serio żal niektórych kierowców, zwłaszcza w tych wieśniacko poturbionych autach jeżdżacych w koło ośrodka.



SlawekNR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 18:37
Lokalizacja: Nowa Ruda / Sobótka
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: SlawekNR » ndz cze 05, 2011 16:13

Musze sie niestety zgodzic z kolegami! Co do orgnizacji, pogody itp impra mega zajebista!! Drugiej takiej nie ma i nie bedzie ale co do buractwa ktore tak jak pisal Kowal legitymuje sie wlepami z forum to porazka!! Naprawde byloby super gdyby powstala czarna lista takich idiotow! I oczywiscie najbrdziej zalazl mi za skore typ z polo! 2 dni na odcince i cala noc! Tepak!! Zeby mu wszystkie kuce zdechly i do domu jechal 10km/h !! niewspomne juz o tym ze bylismy jeszcze dzis niedaleko tej strychliny i przy grillu musielismy lykac kilogramy kurzu bo palil kapcia na trawie i piachu!! pozdro i szczegolne podziekowania dla Jaszczura ktory z dobrej woli wpuscil nas 23:30 na teren osrodka!! Dzieki Jaszczur!! Mam nadzieje ze sie wyspales!! :)

Aha, mam jednak jedna uwage do wszystkich organizatorow! Przyjechal moj dobry znajomy z cala nasza ekipa Mitsubishi 3000GT i chcial nawet zaplacic podwojna cene biletu, zeby tylko mogl dolaczyc do naszej ekipy i wsponie z nami sie pobawic przy grillu itp! Jednak zostal nie wpuszczony, bo to przeciez zlot milosniow aut z grupy VAG.. wiec to rozumiemy! Ale jednak nie rozumiemy jakim sposobem wjezdzaly tam takie auta jak mercedesy, jakies zasrane bmw i nie wspomne juz o zgnitej i rozkraczonej zoltej renault megane bon jovi, wiec gdzie tu sprawiedliwosc??

poza ta jedna uwage bylo mega i jeszcze raz dziekowa!!


Wiele serc, jedno bicie - VW Golf ponad zycie!!

Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: maciek.wroc » ndz cze 05, 2011 16:15

Brdzo udana imprezka dzięki organizatorom za udaną imprezkę pozdro i czekamy do następnego roku


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości