Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: D1_PITER » ndz cze 05, 2011 23:38

Wigi-Di pisze:Dodatkowo na przyszłość trzeba pomyśleć aby "Plac Zabaw i konkursów" był zamknięty dla "objazdów" i zrobić przejazd wcześniej ,ale nie zauważyłem takiego miejsca.
Przejazd wcześniej był (czas przeszły) - tylko został pozastawiany przez auta zlotowiczów. Mówię o asfaltowym łączniku między asfaltem dojazdowym i odjazdowym. Gdyby ta droga była drożna to auta na konkursy zmieściły by się na dojedzie pod konkurencje a auta chcące wyjechać pojechałyby łącznikiem.
klintonMK2 pisze:a co do trójki to widzieliśmy na żywo, mądre to to nie było..
Możesz powiedzieć jak to było? Bo słyszałem same pogłoski i spekulacje. Byłem tylko świadkiem szarpaniny z jakimś pijanym gościem który usiłował wsiąść - bez komentarza :panna:
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 23:50 przez D1_PITER, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
Metan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: śr sty 07, 2009 14:15
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Metan » ndz cze 05, 2011 23:53

Zlot był mega, jezioro nyskie wzywa co roku jak w worthersee hehehehe
Byłem od piątku i coś za szybko mi ten czas zleciał, ale co dobre szybko się kończy :(
Niestety nie obyło się bez krzywych akcji, mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie to dopilnowane i niektórzy wyciągną z tego konsekwencje.

Pozdro dla wszystkich spotkanych ;)


Ex Golf Mk3 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=268199

My Corrado VR6 - http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?f=98&t=81945

Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: tomek88 » ndz cze 05, 2011 23:56

parę zdjęć

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
starko87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 669
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 22:18
Lokalizacja: woj.opolskie

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: starko87 » pn cze 06, 2011 00:00

Wielkie podziękowania dla organizatorów tego znanego na skalę europejską zlotu jakim jest VAG NYSA.Powiem szczerze ze tylu pięknych samochodów jeszcze nie widziałem :bigok: .Ostatnio byłem dawno na II zlocie tj.2008 rok . Dużo sie zmieniło samochodów teraz było dużo dużo więcej.Atmosfera bardzo przyjemna .Pozdrawiam wszystkich i już czekam na VI VAG NYSA :D


Mój MK1 Cabriolet =>>
viewtopic.php?f=86&t=482943

Moja LIMUZYNA =>>
viewtopic.php?p=2926212#2926212

Awatar użytkownika
Jeżu
VW Baron
VW Baron
Posty: 3396
Rejestracja: wt sie 05, 2008 14:35
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Auto: VW Golf mk1 cabrio 91
Silnik: 2H

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Jeżu » pn cze 06, 2011 00:01

To moja druga wizyta na vaf nysa i nie żałuje ani minuty spędzonej na zlociku.. imprezka udana oraz atmosfera oprócz paru debili co sie popisywali co oni nie maja pozdro dla nich :hmm: Pozdro dla organizatorów i ekipy za mile spędzony czas :okej:


Był vw golf Mk2 1,3 GT
Był JazzBlue 1,6 SR mk4 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=437292" onclick="window.open(this.href);return false;
Był Passat 3BG Black Magic 1,9 TDi
Był vw Golf mk4 cabrio 1.8 GT
Był Audi A6 c5 1.9 Tdi AVG
Był a4 b6 cabrio 1.8T BFB
Jest vw tiguan 2.0 tdi 140 4 motion
Jest vw Golf mk1 cabrio 91
Był vw sirocco mk2 White scala 87 JH
Jest VW Scirocco mk2 1.600 GTI 1981
Jest new beetle 1.9 TDI 99

Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kisielek » pn cze 06, 2011 00:07

przejeb... ponad 1000 km żeby tam być z Wami i było super :bigok:

gratki dla organizatorów za trud i poświęcenie :pub: :pub: :pub:


P.S. jak ktoś znalazł ładowarkę i akumulator dedykowany do aparatu Panasonic, to proszę o kontakt na PW, właśnie takowy zestawik zgubiłem gdzieś :-(


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

Awatar użytkownika
Leszek Madison
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: ndz lut 10, 2008 23:15
Lokalizacja: WZ

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Leszek Madison » pn cze 06, 2011 00:09

Organizatorom należą się brawa za świetną organizację, dziękuję w imieniu moim oraz grupy warszawskiej :pub:
Do domu wszyscy dotarliśmy bezpiecznie (z tego co wiem), niestety obraliśmy nieco złą drogę po koleinach :grrr: Wyruszyliśmy dość późno z powodu wizyty na komendzie, o czym już wcześniej wspomniał Bartek.
Ośrodek jest naprawdę super, dobrze położony - z jeziora też mieliśmy okazję skorzystać ;) Wieczorem przed wyjazdem obiecano nam TIR-a delicji o dowolnym smaku galaretki - TRZYMAMY ZA SŁOWO :helm: (Lampo odbierze dostawę)
Miło spędziliśmy czas i pomimo wszystkich wuwuzeli, odcinek, palenia gumy na trawie i db-drag racingów pod namiotami w środku nocy to uważam zlot za naprawdę udany, poznałem parę fajnych ludzi, szczególne pozdrowienia dla Shibby'ego i Michała za pogaduchy do rana, aż mi się alkohol skończył :okej:
W kalendarzu na 2012 Nysa zaklepana ;)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: marcino » pn cze 06, 2011 00:33

D1_PITER pisze:Możesz powiedzieć jak to było? Bo słyszałem same pogłoski i spekulacje
Ktoś się nie bał i wymurował śmietnik i było :banghead:
Zdjęcie jeszcze z Piątku
Obrazek
Koleś zaczął tak palić gumą i w pewnym momencie Autko ruszyło, przejechało 20metrów i :banghead:
Szczęście w nieszczęściu ze akurat nikt nie szedł ta stroną co stał śmietnik i podziękujmy murarzom, że go tam postawili bo w innym przypadku stały by tam auta,ludzie.
A pasażer bardziej się cieszył z tego ze głową :banghead: w szybę,niż z tego co wogóle zrobili...
ehhh Szkoda Gadać - a trąbka i Odcinki były denerwujące,ale można by było pomyśleć za zakazem w/w rzeczy w godz. 22-6 oraz Całkowity zakaz Jazdy w tych godz.bo zawsze sie znajdzie taki, który musi coś .... :panna:
Jaszczurowi i Gospodarzom to już dziękowałem i osobiście i tel. i wogóle za Zlocik i za wszystko oraz potwierdzam słowa djtom"a iż jest to najlepszy Zlocik na którym byłem jako uczestnik i mogłem spokojnie delektować sie Lubelska Perełką :)
Miło było prowadzić całą kolumnę od Lublina przez 500km i pomimo, ze z miasta do miasta się Ona powiększała to daliśmy rade... :okej:
Serdecznie Podziękowania dla Całej Kaczuchowej Ekipy za wspólne balety a Poorek urodziny to zapamięta na długo. Fajnie było was poznać.
Dzieki wariaty za wszystko. :pub: :pub: :pub: Smycze i koszulki majoVWkowe poszły Moment :bigok:
Grubo było :) Wszędzie znajome twarze, a jak się nie znało to się Poznało.


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

Awatar użytkownika
MłodyGT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt lip 24, 2007 12:11
Lokalizacja: WadoVWice
Kontakt:

Re: Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: MłodyGT » pn cze 06, 2011 00:35

barteKKK03 pisze:No to i ja przed chwilą dotarłem do domu... niestety dojazd na zlot z centrum Polski jest na prawdę ciężki... ale to nie ważne :D

Impreza na +

Na początek wielkie podziękowania za Pani Organizatorki - Alutki - która znalazła moje kluczyki od auta i dostarczyła je do DJ'a skąd je odebrałem... dziękuję!! :kwiat:


Zlot na prawdę zostanie zapamiętany pozytywnie... niestety humory nieco popsuł głąb z czerwonego MK4 z tablicami KOS... po pijanemu obtarł auto kolegi, po czym uciekł nad jezioro... i dzisiaj chłopaki zamiast wrócić z uśmiechami wrócić do domu, spędzili dobre kilka godzin na komendzie w Nysie... na szczęście został złapany i swoje na alkomacie wydmuchał.

Sprawco - miałeś wlepkę vwgolf.pl, więc pewnie to przeczytasz - obyś na długo zapamiętał ten zlot... w negatywnym sensie... i na innym już się pojawił
Impreza z roku na rok lepsza niestety buractwa nie brakuje było mega dobrze lepszego zlotu pod względem miejscówki w Pl to niema :bigok:
Innego mk4 czerwonego KOS raczej nie było
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=320205" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
kajt
...
...
Posty: 262
Rejestracja: czw gru 31, 2009 02:16
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kajt » pn cze 06, 2011 02:27

Zlocik nie zapomniany. Denerwowało mnie tylko to że ktoś o 3 nad ranem albo gniótł basem albo gazował auto :panna:
MłodyGT pisze:niestety buractwa nie brakuje



Awatar użytkownika
asik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1206
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 04:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Hyundai Tucson

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: asik » pn cze 06, 2011 08:34

a ja "pozdrawiam" kolegów z nysy, którzy od 3 rano łazili mi pod auto i trzaskali w szybę drąc się przy tym "ej koleżanko śpisz?" :grrr: :grrr: :grrr: to naprawde nie bylo ani fajne ani zabawne ani nic :grrr:


brawa tez dla panow, ktorzy gazowali swoje motocykle podczas konkursu na glebę. wow... jestescie super, bo potraficie przegazowac motor gdy prowadzacy czyta ktore auto jak nisko leży. :panna: szkoda slow. syf syf syf. i niestety takich roznych infantylnych ludzi na zlocie bylo niestety wiecej, bo o ile pokazowki typu "posluchajcie jak moj silnik pięknie warczy na wysokich obrotach" zrozumiem do godz 24, 1 , to odpierniczanie takich akcji po 3 w nocy jest po prostu nie halo.


co do zlotu samego w sobie- jestem zachwycona! byla to moja pierwsza nysa i na pewno wybiore sie rowniez na kolejna edycję :bigok: wielki szacunek dla organizatorow za ogarniecie calosciowo tak wielkeigo przedsiewziecia. :prayer:



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: gluszcz » pn cze 06, 2011 08:41

Arek... pisze:ogolnie CHCIAŁEM BAAAARDZO PODZIĘKOWAĆ ZA ZATRZYMANIE SIE I POMOC PRZY ROZWALONYM ZIELONYM PASSACIE B4, srebrna bora na czarnych tablicach i srebrny golf 4USA prosił bym chłopakow o odezwanie sie na pw :)
bora - Frykas
golf usa - Konradzik
dali Ci linkę ,ja z rozpędu zatrzymałem się ze 300m dalej ...
kisielek pisze:P.S. jak ktoś znalazł ładowarkę i akumulator dedykowany do aparatu Panasonic, to proszę o kontakt na PW, właśnie takowy zestawik zgubiłem gdzieś
zdaje się że ekipa eventowego jubilata Poorka /Ci od liter VW/ chodziła po zlocie i pytala się czy ktoś nie zgubił takiego zestawu ....

Dzięki dla organizatorów za event :bylo: OK , choć sami średnio trafilismy z tow. w domku i nie obyło się bez incydentów :grrr: .Wszędzie znajdą się przypadkowi ludzie i należy z nimi stanowczo walczyć /regulamin + bezwzględne egzekwowanie go /Nysa to otwarty ośrodek podczas zlotu i pewnych sytuacji nie da się wyeliminować lecz można ograniczyć pewne zachowania samych uczestników zlotu .
thx dla wszystkich znajomych za Nyse :pub:



Awatar użytkownika
woyteck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 244
Rejestracja: śr maja 04, 2005 11:47
Lokalizacja: okolice bielska białej
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: woyteck » pn cze 06, 2011 08:50

rewelacja,zresztą jak co roku :bigok:
poznałem wielu wspaniałych ludzi, pozdrowienia dla kolegów z T4 za zapoznanie mnie z nowym wspaniałym piwem, rozmowy o autach ,psach i wielu innych tematach
mam nadzieję że z MajóVWką sie wszystko ułoży , wielkie piwko dla całej grupy opolskiej,śląskiej za wspólna zabawę, zrobiliście kawał dobrej roboty ze zlotem , mam nadzieję że w przyszłym roku będzie znowu impreza, ewentualnie z trochę zmienioną formą żeby wyeliminować nieodpowiedzialne osoby,- Jaszczur,Alutka- będzie dobrze :pub:
chciałbym przeprosić że się rano w niedziele nie pożegnałem z wieloma osobami ale nie chciałem nikogo budzić a musiałem wcześnie wyjechać
fotki dam pozniej, część tylko na pw, muszę je jeszcze wrzucić na jakiś serwer


było MK3 1Z 116ps 284Nm - zrobiłem 130 000km bez awarii !!! auto nie do zdarcia
w oczekiwaniu na spadek cen MK6/SuperB

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości