Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
MlodyR1
USA maniak
USA maniak
Posty: 220
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 19:17
Lokalizacja: Korfantów ONY okolice new york

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: MlodyR1 » pn cze 06, 2011 20:18

Jak dla mnie booomba zlot był na prawdę super :okej: :okej: :okej:

No i przy okazji chciał bym przeprosić za moje karygodne zachowanie w sobotę w południe za ciecie mego golfa :crazy:
Następnym razem będę milczał jak grób .


Mój kochany vw http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=446434" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
T O M A S
_
_
Posty: 6278
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:58
Lokalizacja: SGL - STA - SPI
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: T O M A S » pn cze 06, 2011 20:35

MlodyR1 pisze:chciał bym przeprosić za moje karygodne zachowanie w sobotę w południe
i takich ludzi się ceni :bigok: Mam nadzieję,że wyciągniesz z tego wnioski na przyszłość :bajer:



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: djtom » pn cze 06, 2011 20:37

po prostu na przyszłej Nysie przy kupnie biletu trzeba mowic ze kazde nieodpowiednie zachowanie bedzie sfotografowane, upublicznione i banowane na innych zlotach.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
T O M A S
_
_
Posty: 6278
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:58
Lokalizacja: SGL - STA - SPI
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: T O M A S » pn cze 06, 2011 20:46

djtom pisze:po prostu na przyszłej Nysie przy kupnie biletu trzeba mowic ze kazde nieodpowiednie zachowanie bedzie sfotografowane, upublicznione i banowane na innych zlotach.
nie wiem,czy na przyszłej Nysie(trzeba się zastanowić) nie zrobimy deklaracji(tak,jak majówka czy mania) wraz z :
1. zdjęciem auta z widocznym nr.rejestracyjnym
2. zdjęciem kierowcy
:bajer:



Muchozoll
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wt mar 08, 2011 19:29
Lokalizacja: Łódź

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Muchozoll » pn cze 06, 2011 20:58

Siemanko dla Wszystkich

Gdyby MajóVWka mogła się pokazać na nysie to by jej gacie z wrażenia spadły...!!! 2 razy na MajóVWce raz na Nysie brak porównania. Już samo miejsce ma Klimat, do tego ludzie, i oczywiście nasze ( w większości ) odpicowane fury. Obecność na kolejnej Nysie to formalność!!! :okej:

Wielki słowa uznania dla Jaszczura i reszty chłopaków, którzy ( mimo to że niektórzy tego nie zauważali ) NAPRAWDĘ OGARNIALI TEMAT!!!! odmawiając sobie tym samym wielu przyjemności :pub:

Ktoś pisał wcześniej o wpuszczaniu ludzi z tekstem " Mam VW ale się popsuł!" Co z nimi robić? Wpuszczać czy nie. Moim zdaniem Tak, ale niech na wjeździe pokaże dowód rejestracyjny swojego VW i ID do porównania, żeby było jasne czy nie zwinął dokumentów ojcu czy babce :jezor:

Jeszcze moje osobiste podziękowania dla chłopaków z obsługi zlotu, (sobota, namiot nieopodal miejsca z konkursem na glebe ) którzy użyczyli mi trąbki na sprężone powietrze, celem wykurzenia z auta lekko wciętego i przysypiającego kolegi... :) :) :) Drodzy posiadacze trąbki o brzmieniu parowca, uratowaliście mu resztę soboty!!! Wyszedł z auta, JUŻ TRZEŹWY!!!!! I mogliśmy go ponownie ululać :rotfl: :rotfl: DZIĘKI

Ps. Przygotowania do wybudzenia kolegi z Corrado zgromadziły całkiem sporo osób, na pewno są jakieś fotki lub filmik. Będę bardzo zobowiązany

Pozdrowienia do zobaczenia za rok..!!!!! :okej: :okej: :okej:



Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: marcino » pn cze 06, 2011 21:04

Muchozoll pisze:Gdyby MajóVWka mogła się pokazać na nysie to by jej gacie z wrażenia spadły...!!
Akurat Byli i jakoś w majtkach na tyłku do domu pojechali i byli Bardzo Zadowoleni :) :bigok:
To nie tylko Nysa, ale i Bielawa, Event, majoVWka czy Mania
barylql pisze:
Kanclerz pisze:a ja w imieniu Gr.Lubelskiej chciałem podziękować wszystkim z VAG RADOM

Niekoniecznie VAG RADOM ale my również dziękujemy i pozdrawiamy ;D mam nadzieje ze uda się szybko zrobić jakiś spocik :pub:
On zawsze musi coś przekręcić :)
kisielek pisze:trasa długa, ale fajna i wesoła
Kup CB będzie jeszcze Weselej :)
Zdjęcia lecą już na Serwer
Tomas do ciebie też już lecą


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

pawel2062pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt kwie 19, 2011 16:53

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: pawel2062pl » pn cze 06, 2011 21:15

Na samym początku chciał bym zaznaczyć, iż imprezę spędziłem dobrze w miłym towarzystwie, i w dobrej ekipie..
A dalej już nie będzie za fajnie...
Na początek wezmę, to gdyż miała być organizowana impreza...
".....ok godz-20;30/21:00 balanga i retro party lata 80/90 adekwatne stroje do tego okresu mile widziane,najlepiej ubrana osoba zostanie nagrodzona..."
Dziewczyny z jednej z ekip, kupowały ciuszki i inne bzdety do tej właśnie imprezy... Impreza jasne odbyła się.. Tylko gdzie nagroda ?? Jako jedyne z całego zlotu miały taki a nie inny strój. Jeden kolega z ekipy wyżej rozmawiał z P. Jaszczurem, który stwierdził, że dostaną nagrodę.. Dziewczyny czekały, a jeden z organizatorów(nie wiem który) stwierdził że już jest za późno na pierdoły i że nie ma trzeźwego organizatora żeby wyszedł na środek i powiedział parę słów... To jest organizacja na zajebistym poziomie ?? :shock:
Lecę dalej..
Był też Pan organizator dość starszy Pan( bez obrazy oczywiście). Który już dobrze wstawiony po godz. 20. Miał jakiś problem do mojej kobiety i jej koleżanki, nazywając je "*#cenzura#* kami". Jeszcze raz. To jest organizacja na zajebistym poziomie ?? :shock:
Szczęście w tym, że mnie nie było w pobliżu.. Bo zareagował bym dość agresywnie, i został bym obsmarowany na forum ?? Wyrzucony z imprezy ?? Zbytnio bym nie płakał...
Starszy Pan czarna koszulka, plakietka organizator, koszulka organizator, długie włosy, kucyk. Jeszcze kiedyś na siebie trafimy, i pogadamy..
Lecimy dalej..
Jaszczur administrator, po godz. 20 coś tam się działo i zabrał komuś kluczę od auta.. W sobotę rano jeździł i szukał kogo są te klucze, bo jak komuś powiedział był tak zaje**ny, że nie pamięta co się działo... To jest organizacja na zajebistym poziomie ??
Kolego jaszczur, osobiście nie miałem okazji Cię poznać, nawet nie wiem jak wyglądasz... Ale nie w tym rzecz, tylko w tym, jak lecisz po innych, a sam nie byłeś święty... Może czasem lepiej zacząć od siebie ?? Wszystko jest dla ludzi, alko tak samo ale z umiarem..
Mam nadzieje, że nikogo nie obrażam to wypowiedzią, i oczekuję odpowiedzi na to wszystko co napisałem..
Byłem tak samo na bielawie, i wg mnie organizacja była lepsza !! Rydzu, nie poznałem osobiście ale widać po gościu, że jest ok. Samo to ja prowadził nie które konkurencje, przewyższał nyse..
Chciałem też zaznaczyć, że zwiedziłem trochę zlotów... polskich, niemieckich.. Po byciu paru dni na vw blasen, taki zlot jak nysa nie robi żadnego wrażenia.. Na takich zlotach zostają wspomnienia na całe życie.. A nysa ?? Bardzo fajne miejsce, jezioro, klimat super. Tylko konkurencje nie do pilnowane, a wyżej wspomniane w ogóle nie dopuszczone..
To że było mega dużo aut to nie wszystko.. Mogło być o połowę mniej i mniej ulepów.. I by było super.. Sam byłem seryjnym autem, z grupy vag.. Sam nie miałem czego pokazywać, czy się chwalić..
Wszystko wyżej opisane, nie ma na celu wszczęcia kłótni... Ale odpowiedzi. Jacyś tam kolesie, zrobili źle i wsiedli w auto i gdzieś tam przydzwonili, i jest o tym mowa, bez spiny.. To tak samo chcę, aby była o tym mowa o czym napisałem.. I mam nadzieje, że usunięta nie będzie.. Bo zrobię to na każdy innym forum o vw.. Na razie jest tylko tu..
Z imprezy jestem zadowolony, i fajnie było to odwiedzić.. Spędzona w zajebistym towarzystwie, i podobało mnie się... Lepsze to niż siedzieć w domu..
Pozdrawiam serdecznie!!



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » pn cze 06, 2011 21:22

Muchozoll pisze:Gdyby MajóVWka mogła się pokazać na nysie to by jej gacie z wrażenia spadły...!!
a to nie prawda bo i tu i tu jest ciekawie,i broń boże nie jesteśmy konkurencją dla siebie,a akurat ludzie organizujący majówkę byli i tu bo to moi serdeczni przyjaciele,którzy niejednokrotnie dwoili sie i troili aby pomóc,żałuję tylko,że nie mogłem z nimi wypić,bo czasu nie było, :crazy:



Awatar użytkownika
kisielek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: kisielek » pn cze 06, 2011 21:24

marcino pisze:Kup CB będzie jeszcze Weselej :)

mam, ale nie używam w cabrio

nie ma sensu się wsłuchiwać

zapuszcza się mjuzik i lans madafaka :grin:


szkoda że jest chwilowa przerwa w zlotach :-(


www.mk1cabrio.pl

Mój lansowóz:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2255656#2255656

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » pn cze 06, 2011 21:32

pawel2062pl pisze: że nie pamięta co się działo..
gość nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem,to raz
pawel2062pl pisze:Kolego jaszczur, osobiście nie miałem okazji Cię poznać, nawet nie wiem jak wyglądasz.
to skąd wiesz co powiedziałem,dobry jesteś
pawel2062pl pisze:.ok godz-20;30/21:00 balanga i retro party lata 80/90 adekwatne stroje do tego okresu mile widziane,najlepiej ubrana osoba zostanie nagrodzona..
i tak miało byc lecz na początku nie było chętnych więc stwierdziłem,żeby dac nowsza nutę,gdyż do tego co było nie było chętnych do zabawy,po czym nagrodzicho zostało u dj
pawel2062pl pisze:Jaszczur administrator, po godz. 20 coś tam się działo i zabrał komuś kluczę od auta.. W sobotę rano jeździł i szukał kogo są te klucze, b
i widzisz coś tam gdzieś tam,nie wiesz dokładnie a marudzisz,po 1 wiedziałem czyje klucze bo mieli domek nie daleko mnie,mieli wylecieć z imprezy lecz po dogadaniu sie razem z nimi pojechałem odstawić auto i to nie ja klucze zabrałem a kolega mi je dał sam,po czym w godzinach przedpołudniowych sam sobie odebrał ode mnie osobiście,
tak krótko powiedzmy,że w 50 % zgodzę sie z tobą lecz jest to mocno naciągane,a chocby dlatego co napisałem powyżej,słyszałeś nie widziałeś,kozak oceniac na takich podstawach



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: djtom » pn cze 06, 2011 21:35

jak komuś powiedział był tak zaje**ny, że nie pamięta co się działo.
ktoś Ci kit sprzedał zgrywając cwaniaka bo Jaszczur w sobotę i niedzielę z samego rana był trzeźwy, pudło.

Co do reszty, wolność słowa i opinii. Tyle.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Alutka'
16V Mafija
16V Mafija
Posty: 130
Rejestracja: wt maja 22, 2007 14:09
Lokalizacja: OKR & Woltwiesche
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: Alutka' » pn cze 06, 2011 21:37

Ja bardzo chętnie pojadę na zlot zorganizowany przez pawel2062pl, :grin:



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Wrażenia po V VAG Nysa 2011

Post autor: jaszczur » pn cze 06, 2011 21:45

po za tym informacja była iż mogą być zmiany w programie bez podania przyczyny,wystarczyło przeczytać co dostałes do ręki



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości