VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
kris823
Grupa Opolska
Grupa Opolska
Posty: 267
Rejestracja: czw lut 26, 2009 15:47

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: kris823 » sob maja 26, 2012 23:55

Organizacja tej edycji totalnie przerosła ludzi za nią odpowiedzialnych. Na bramie to jakaś porażka. Najbardziej rozpi...olony kawałek drogi dostali do dyspozycji uczestnicy konkursu na najniższe auto i do tego za miejscem pomiaru "gleby" na drodze postawiona naczepa z DJ'ką, więc niskie auta podczas przejazdu na trawie zawisały na podłodze co robiło dodatkowe korki.
A pod wieczór jak idioci znowu zaczęli po daremnie kółka wokół miejsca imprezy robić, gumę palić i ogólnie pajacować to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ta impreza z roku na rok coraz bardziej buraczana się robi.
I tak jak wyżej wspomniano - imprezę robią ludzie - ale widać że tych normalnych zaczyna tam być jak na lekarstwo...
Ostatnio zmieniony sob maja 26, 2012 23:58 przez kris823, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
albert
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 133
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 21:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz
Kontakt:

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: albert » sob maja 26, 2012 23:58

kris823 pisze:Organizacja tej edycji totalnie przerosła ludzi za nią odpowiedzialnych. Na bramie to jakaś porażka. Najbardziej rozpi...olony kawałek drogi dostali do dyspozycji uczestnicy konkursu na najniższe auto i do tego za miejscem pomiaru "gleby" na drodze postawiona naczepa z DJ'ką, więc niskie auta podczas przejazdu na trawie zawisały na podłodze co robiło dodatkowe korki.
A pod wieczór jak idioci znowu zaczęli po daremnie kółka wokół miejsca imprezy robić, gumę palić i ogólnie pajacować to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ta impreza z roku na rok coraz bardziej buraczana się robi.


:rozpacz: sluchaj to zrobmy tak...zapros nas w przyszlym roku do siebie, zrob impreze tak aby nikt nie wpowiedzial ze sie robi z roku na rok coraz bardziej buraczna [up]....ew. w przyszlym roku nie przyjeżdżaj ???
bo przypuszczam ze nie masz pojecia jak TRUDNO zorganizoiwac taki zlot na bagatela ponad 1500 samochodow



Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: yank » ndz maja 27, 2012 09:15

impreza przednia! wielkie podziękowania dla rganizatorów za wkład jaki włozyli w organizacje tego eventu, dla malkontentów pozdrowienia :bajer: , jak coś sie nie podoba, niech sami wezmą się za organizacje.... ot, tyle ode mnie.



Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: KoJ@K » ndz maja 27, 2012 09:34

A mi tam się podobało i już . :) jedyne co mnie wkurzyło to to"zajmowanie miejsc" po prawej stronie jak się wjeżdżało,dosłownie z 5 aut stało,a tam se wywiesili,że rezerwacja(a weszło by tam jeszcze conajmniej z 15 samochodów),rozumiem rezerwacje robione przez organizatorów lub osoby związane z tą impreżą,ale nie przez zwykłych gości. I tyle ode mnie. ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Rydzu » ndz maja 27, 2012 09:48

KoJ@K, nic na to nie poradzisz, musiałbyś puścić 5 osób żeby latały po całym terenie i ludziom trójkąty, krzesełka i taśmy kazali usuwać. Każdy chce stać ekipą a czasami nie można przyjechać razem...taki urok imprez.

W tym roku moim zdaniem widać zdecydowany postęp i naukę jaką organizatorzy wynieśli z poprzednich lat. Nowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa, więcej osób funkcyjnych, ochrona na terenie imprezy, deklaracje. To wszystko moim zdaniem w znaczącym stopniu przyczyniło się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa. Spokojnie człowiek mógł przejść alejką bez ryzyka rozjechania przez pijanego kierowcę.
Zostaliśmy tylko do 20:00 ale to co udało mi się zaobserwować od rana...pełen pozytyw.

Nie udało się uniknąć pewnych błędów, ale przy takiej ilości ludzi i aut...czasami po prostu nie można być wszędzie i ogarnąć wszystkiego.

Pozdrowienia i podziękowania dla Jaszczura i całej grupy opolskiej - było super.



Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: KoJ@K » ndz maja 27, 2012 09:57

No dokładnie,nie poradzi się na to nic,ale tak jak napisałeś. :) Ale i tak mi się podobało. :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
Banan79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: wt sie 11, 2009 11:17
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Banan79 » ndz maja 27, 2012 10:17

A tak przy okazji, dzis do której impreza i ile wjazd? Również 30(nie było mnie wczoraj), dzieki za odp.


Był...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=337616

Jest...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=459370

foxy82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 11, 2005 14:20
Lokalizacja: TG

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: foxy82 » ndz maja 27, 2012 11:08

kris823 pisze:Organizacja tej edycji totalnie przerosła ludzi za nią odpowiedzialnych. Na bramie to jakaś porażka. Najbardziej rozpi...olony kawałek drogi dostali do dyspozycji uczestnicy konkursu na najniższe auto i do tego za miejscem pomiaru "gleby" na drodze postawiona naczepa z DJ'ką, więc niskie auta podczas przejazdu na trawie zawisały na podłodze co robiło dodatkowe korki.
A pod wieczór jak idioci znowu zaczęli po daremnie kółka wokół miejsca imprezy robić, gumę palić i ogólnie pajacować to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ta impreza z roku na rok coraz bardziej buraczana się robi.
I tak jak wyżej wspomniano - imprezę robią ludzie - ale widać że tych normalnych zaczyna tam być jak na lekarstwo...
Nie byłem.. nigdy nie organizowałem takiej imprezy ale dobrym pomysłem jest jakaś selekcja (zaproszenia) i wydzielony plac dla tych aut.
Wiem że zlot jest dla wszystkich użytkowników VAG`ów ale bez sensu że dobre projekty stały obok kompletnej serii (tak to wynika z fotek).



Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: nitrox89 » ndz maja 27, 2012 11:24

foxy82 pisze:Nie byłem.. nigdy nie organizowałem takiej imprezy ale dobrym pomysłem jest jakaś selekcja (zaproszenia) i wydzielony plac dla tych aut.
Wiem że zlot jest dla wszystkich użytkowników VAG`ów ale bez sensu że dobre projekty stały obok kompletnej serii (tak to wynika z fotek).
Nie rozumiem po co tworzyć podziały... Jedziemy tam żeby się zintegrować, pogadać, a nie odcinać od siebie


Rust is lighter than carbon fiber

foxy82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 11, 2005 14:20
Lokalizacja: TG

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: foxy82 » ndz maja 27, 2012 11:32

nitrox89 pisze:
foxy82 pisze:Nie byłem.. nigdy nie organizowałem takiej imprezy ale dobrym pomysłem jest jakaś selekcja (zaproszenia) i wydzielony plac dla tych aut.
Wiem że zlot jest dla wszystkich użytkowników VAG`ów ale bez sensu że dobre projekty stały obok kompletnej serii (tak to wynika z fotek).
Nie rozumiem po co tworzyć podziały... Jedziemy tam żeby się zintegrować, pogadać, a nie odcinać od siebie
Moglibyśmy tutaj dyskutować przez 50 stron.. ale proponuję wybrać się na Vag Event.. to chyba wystarczy żeby zrozumieć że czasem musi być podział.
Tak akurat się składa że ta impreza jest jedyną większą na południu Polski i chyba lepiej żeby zjawiało się na niej jak najwięcej
fajnych projektów niż później czytać że ktoś jedzie tam po raz ostatni..



Awatar użytkownika
flashka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 10, 2008 10:22
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: flashka » ndz maja 27, 2012 11:59

Było mega :bigok: Podziękowania dla organizatorów za tak PRZEDNIĄ imprezę!! :pub:


Toffee-fee Brown:)

Awatar użytkownika
grabek150
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: ndz lip 18, 2010 19:21
Lokalizacja: Syców
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: grabek150 » ndz maja 27, 2012 12:30

VAG Nysa 2012 był moim pierwszym zlotem na którym byłem i wyjazd na niego uznaje za bardzo udany
niestety nie byłem długo ale i tak nie żałuje
już wiem że za rok na 100% się pojawię na dłużej i golfem mniej seryjnym :helm:
pozdraVWiam


był mk2 1.6cl
był mk3 1.8GT
był mk2 1.3 na pełnym wtrysku
jest passacik b5 1.9TDI
Obrazek

Awatar użytkownika
hunter26
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lis 12, 2010 00:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: hunter26 » ndz maja 27, 2012 13:02

foxy82 pisze:
nitrox89 pisze:
foxy82 pisze:Nie byłem.. nigdy nie organizowałem takiej imprezy ale dobrym pomysłem jest jakaś selekcja (zaproszenia) i wydzielony plac dla tych aut.
Wiem że zlot jest dla wszystkich użytkowników VAG`ów ale bez sensu że dobre projekty stały obok kompletnej serii (tak to wynika z fotek).
Nie rozumiem po co tworzyć podziały... Jedziemy tam żeby się zintegrować, pogadać, a nie odcinać od siebie
Moglibyśmy tutaj dyskutować przez 50 stron.. ale proponuję wybrać się na Vag Event.. to chyba wystarczy żeby zrozumieć że czasem musi być podział.
Tak akurat się składa że ta impreza jest jedyną większą na południu Polski i chyba lepiej żeby zjawiało się na niej jak najwięcej
fajnych projektów niż później czytać że ktoś jedzie tam po raz ostatni..
To jedz na Vag event.MI się podoba zamysł integracji początkujących ze starymi wygami. Wiele można sie nauczyć, podpatrzeć.Nysa Ma zostać bez selekcjii.
To zlot miłośników Vag, i tak ma pozostać


“Tak wielu przechodniów, tak mało czasu…”
(Robin Williams)

Awatar użytkownika
MojzyQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn sie 15, 2011 22:04

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: MojzyQ » ndz maja 27, 2012 13:55

Pierw ponad godzina na bramie czekania aż wpuszczą... jak słyszałem hasło "tego auta nie wpuszczajcie" to sie zastanawiałem kto tu ma MUSK czyt: Mózg... a jak chłopaki z opolskiegovaga jechali na pomiar gleby i hasło jednej z organizatorek "nie możecie tam jechac bo macie za nisko, zawiesicie sie na muldzie i zablokujecie mi tu ruch" to zgryzłem piach zębami... nie chce juz więcej wymieniac ze względu an przyszłośc.

generalnie zlot słabszy od poprzedniego. na poprzednim jakos więcej się działo.

Ale nie ma co mówic. Vag Nysa zawsze będzie jednym z pierwszych :)



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości