VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24556
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Meegi » ndz maja 27, 2012 20:32

Ja również dziękuję wszystkim za współprace,chodź było dużo roboty i biegania na bramie i wszędzie. To warto było. Zmęczenie po całym dniu dało trochę znać, ale bawiliśmy się potem świetnie.Myślę że sobie poradziliśmy z ogarnięciem wszystkiego w miarę naszych możliwości. Było super. :okej: :pub:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
ChabczaN
DieseL PoweR
DieseL PoweR
Posty: 178
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 11:49
Lokalizacja: TarnoVWskie Góry
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: ChabczaN » ndz maja 27, 2012 20:36

kultura jak i zachowanie bylo na duzy +
te nocne odcinanie, jak juz ktos wspominal powinno byc bo jest to zlot motoryzacyjny a nie emerytow przy warcabach.
jedzie sie tam aby sie wybawic, porozmawiac, poogladac !

dobrze ze w tym roku nikt nie probowal przestawic smietników ^^
co do konkurencji szkoda ze nie bylo dBdragu a z nastepnej w ktorej bralem udzial niestety nie jestem zbytnio zadowolony.
rozumiem doskonale ze to jest zabawa ale tekst typu "chyba 9 bo nie umiem reki wlozyc" mnie lekko zszokowal gdyz ktos wczesniej mial 7 i jakos dalo rade zmierzyc ... a pozniej jeszcze bylo 5 wiec to juz w ogole czary mary .
tak czy owak doceniam wszystkich za to jaki ogrom pracy wlozyli w organizacje.
za rok znow obowiazkowo ! wszystko na wielki plus !!!
dzieki bo bawilem sie swietnie pozdrawiam.

i co do konkurencji na glebe ze jest nie potrzebna. wiec w takim razie na nyse beda jezdzic za niedlugo same " koksy " i dzieci zeby porzucac sobie opona albo porysowac ....

było mega

DZIEKUJE !


Obrazek

viewtopic.php?p=4078084#4078084" onclick="window.open(this.href);return false; <----

Awatar użytkownika
MlodyR1
USA maniak
USA maniak
Posty: 220
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 19:17
Lokalizacja: Korfantów ONY okolice new york

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: MlodyR1 » ndz maja 27, 2012 20:45

MlodyR1 i Sergio89oraz barto1 i cala ekipa szopa.pl
Dziękują za mile spędzony weekend w doborowym towarzystwie oraz pozdro dla wszystkich organizatorów
Ps. I love Nysa 2012 Qrwa Mać :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:


Mój kochany vw http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=446434" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24556
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Meegi » ndz maja 27, 2012 20:54

MlodyR1 pisze:I love Nysa 2012 Qrwa Mać :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
Zgadzam się Paskudo :okej:


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: szawełło » ndz maja 27, 2012 20:58

Zacznę od tego jak to wcześniej kolega napisał że się "zastanowiłem kto tu ma MUSK czyt. mózg " :-k

Hm .. masz doświadczenie w organizacji takich imprez , dobre rady z twojego doświadczenia mile widziane .

Zlot gorszy od poprzedniego ??? Bo nie było tyle odcinek i jazdy po alkoholu całą noc ??? (bo to urok imprezy) !
W tamtym roku właśnie gro ludzi na to narzekało ?! Teraz staraliśmy się to wyeliminować i wg mnie z dobrym skutkiem , to odpowiedź ....."tego właśnie na zlotach brakuje" :-k
Tz podoba wam się jak kilku kolegów siedzi przy drodze czy na tarasie przy wyjeździe z terenu zlotu i krzyczy dej mu - żeby kierowca gumę palił ???

I może przy okazji kogoś zabił

Jak tego oczekujecie to zróbcie to na własnym zlocie :okej: i życzę powodzenia .

Wjazd i czekanie 1-2 h :-k
Czy to my blokowaliśmy wjazd , wyjazd z ośrodka oraz drogę krajową !?
Prosiłem żeby ustawiać auta na parkingu przed terenem zlotu , żeby nie blokować dróg !
Szacunek dla koleżanek i kolegów którzy to zrozumieli :pub:
Zauważyliście ile czasu wjeżdżała i wyjeżdżała karetka pogotowia , przez niektórych głupotę i brak zrozumienia !!!

Co do wjazdu BMW itp.
Niestety ....jest to ośrodek z domami prywatnymi , zawsze byli i będą ludzie oszukiwać.I w niektórych wypadkach naprawdę jest to trudne do wyłapania.
Trafił mi się "kolega" ze skserowanym biletem wjazdowym !? Czy było sens "pożyczać" od kogoś bilet i jechać do Nysy na ksero :-k

Brak miejsc ? Mowa o sektorach ?
To jest kamping nie lotnisko , drzewa, pagórki...... ale to ma swój urok

Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę , towarzystwo i zabawę :pub:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: michalqqr » ndz maja 27, 2012 21:02

szawełło pisze:Zlot gorszy od poprzedniego ??? Bo nie było tyle odcinek i jazdy po alkoholu całą noc ??? (bo to urok imprezy) !
W tamtym roku właśnie gro ludzi na to narzekało ?! Teraz staraliśmy się to wyeliminować i wg mnie z dobrym skutkiem , to odpowiedź ....."tego właśnie na zlotach brakuje" :-k
Tz podoba wam się jak kilku kolegów siedzi przy drodze czy na tarasie przy wyjeździe z terenu zlotu i krzyczy dej mu - żeby kierowca gumę palił ???

I może przy okazji kogoś zabił
:bigok: to mi się w tym roku podobało ;) aż się zdziwiłem



kmb92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw lis 27, 2008 19:01
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: kmb92 » ndz maja 27, 2012 21:06

kto ma fotki z przeciągania ciągnika :D



Awatar użytkownika
Meegi
_
_
Posty: 24556
Rejestracja: wt kwie 27, 2010 16:53
Lokalizacja: Koniec Świata
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Meegi » ndz maja 27, 2012 21:09

szawełło pisze:Tz podoba wam się jak kilku kolegów siedzi przy drodze czy na tarasie przy wyjeździe z terenu zlotu i krzyczy dej mu - żeby kierowca gumę palił ???
Zgadzam się z tym, jak chciałam kolesia zatrzymać z czarnego Golfa i wywalić ze zlotu to by mnie jeszcze potrącił bo inni krzyczeli daj mu. Ciekawe czy było by im do śmiechu jak by jakieś dziecko nie daj bóg potrącił.


:los2: Nocne Mary Squad :los2:

Awatar użytkownika
Docenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 11, 2010 21:37
Lokalizacja: Opole

Re: VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: Docenty » ndz maja 27, 2012 21:10

wszystko fajnie pięknie :] 2 nie przyjemne sprawy, co do organizatorów jeden minus...

ad.1
konkurs na glebe... czerwone vento... wogole co to kwa miało wogóle być?!!!!?!? nie wjedziesz na pomiar bo masz za nisko auto!!??!??! no ludzie skoro auto było tak zglebione i GRO osób to widziało - zresztą na zlocie nei kryło się z wyrażeniem zdania o tym... kpina jak dla mnie. Po uj wogóle robić taki konkurs na glebe skoro nie wygrywa najniższe auto. Nie moje autko wiec nie pluję się tak bardzo ale to było nie w porządku... powinniście wszem i wobec ogłosić że to auto wygrało. Albo przyjść z miarką i odczytać na prostej tam gdzie dojechało ze ma 0.0000099 mm -.-

ad.2
Wiem że to nie jest żadna wina organizatorów bo kultura w tym roku była przedobra :]

ale... w nocy z piatku na sobotę otworzono mi drzwi i wlano wiadro wody na siedzenia kanapę i wogole chlusniecie dobrych kilka litrów wody... pod kanapa zawory i inna elektronika... jakby to zamokło to wolę niemyśleć co by się stało i jakie to były by kosztyy.... brak zaworów brak jazdy do gory... wiec tylko laweta i ogromne koszty o zniszczeniach auta przy wjezdzaniu na sile na lawete nie mówię nawet...
JAKBYM *#cenzura#* TAKIEGO ZŁAPAŁ TO OIOM!!!!!!! :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:


to nie my mamy za nisko auta... to krawężniki są za wysoko!! ^^

mój Golf Mk3 GTI


AiRRight- okucia, zestawy zawieszeń. Najlepsze ceny!!!

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: barteKKK03 » ndz maja 27, 2012 21:13

A ja mam jedną uwagę do "zlotowiczów"... ludzie, nauczcie się korzystać z toalet :rozpacz:



Awatar użytkownika
czarny9999
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: pt mar 05, 2010 20:26
Lokalizacja: złoty stok

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: czarny9999 » ndz maja 27, 2012 21:14

MlodyR1, :satan: :pub:
impreza udana :okej: :okej: dzieki wszystkim za współprace, i miła zabawe :okej: na taką ilość aut i ludzi według mnie impreza ogarnieta :smoke:
jesli chodzi o odcinke -jestem całkowicie przeciw


:okej: :okej: :okej:



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: szawełło » ndz maja 27, 2012 21:19

michalqqr pisze:to mi się w tym roku podobało ;) aż się zdziwiłem
Zgadzam się , jest to atrakcja .

Ale nie na takim terenie :-k chwila nieuwagi i palący gumę wylatuje w inne auta , odpukać w grupę namiotów w których są ludzie.

No ale....


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: michalqqr » ndz maja 27, 2012 21:21

szawełło pisze:Ale nie na takim terenie :-k chwila nieuwagi i palący gumę wylatuje w inne auta , odpukać w grupę namiotów w których są ludzie.
nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ;) podobało mi się to, ze była cisza a nie to, ze ludzie palili gumę i świrowali bo kilku takim zwróciłem uwagę ;)



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VI VAG NYSA A.D 2012 26/27 MAJA

Post autor: szawełło » ndz maja 27, 2012 21:23

michalqqr, ok szacunek , przepraszam ...źle zrozumiałem :prayer:


Ba.........................

;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości