VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: szawełło » pn cze 10, 2013 13:13

Dziękujemy całej grupie opolskiej vwgolf.pl za ogrom pracy wykonanej na przygotowanie , prowadzenie , ogarnięcie spotkania jak najlepiej !

CzibAN
T O M A S
Przemek
Sergio 89
misiek
jaszczur
Piter
majster heniek
Basia majstrowa
Fiona
dumle
grześ 226-kosmos
żanetaa
anulka
szawełło
Meegi
*adik*
a-nitka
zielu
barto1
dzikimk2
sokół
kabelek
Tomek z dziewczyną
Gosia
Róża
Bibiak
Seweryn
Dagi82
raffur
Wiola
Asia
Justyna
Monika


No kurde - kochani jesteście po prostu !!!

:)

Dziękuję wszystkim uczestnikom za miłą atmosferę , jesteście fantastyczną ekipą zapaleńców , bez Was nie byłoby tej atmosfery, tej świetnej zabawy , razem spędzonego czasu z którego nie żałuję ani sekundy... Jesteście w porządku !!! Po prostu ... :)

Wszystkim których poznaliśmy , jednocześnie mamy nadzieję , że resztę będziemy mieli okazje poznać kolejnym razem .

Trzeba po prostu być na takiej imprezie i samemu , zobaczyć , przeżyć... Do czego zachęcam wszystkich którzy tym razem z różnych powodów musieli sobie odpuścić .

Życzę Wam , Kochani , i sobie , żeby każde następne spotkanie było tak niesamowite jak to albo jeszcze fajniejsze (w pewnym momencie to może być już baaardzo trudne ! )
;)
DZIĘKUJEMY !!!


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
Michal_c
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:39
Lokalizacja: Częstochowa

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: Michal_c » pn cze 10, 2013 13:31

Byłem pierwszy raz, co prawda jeżdżę innym autem na codzień i nie mam swojego VAG'a ale pojechalem do znajomych, obejrzałem cały teren, świetna impreza, dobra orgaanizacja no panowie powiem tak - NIE MA LIPY! :) Za rok jadę ponownie :D


Obrazek
Golfy tak nie potrafią :)
Był Vw Golf II 90' 1.3NZ igła...

Pyrzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 15, 2012 11:59
Lokalizacja: Szczawno-zdrój

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: Pyrzu » pn cze 10, 2013 14:24

Impreza bardzo udana :)
Było suuuuper pogoda, klimat , auta :)
W sumie to tak jak co roku :D:D:D

p.s buraki znajdą się wszędzie :/ Mamy nauczkę że niż się rozbijemy to trzeba się zorientować o okolicy. Złośliwe puszczanie Discopolo jak głośno się da bo ktoś słucha normalnej muzyki obok w miarę przyzwoicie. Nie każdy toleruje Śmietnikową muzykę!!!!! Pozdrowienia dla Audi A4



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: luciusdz » pn cze 10, 2013 15:01

Szacunek że ogarnęliście tak ogromny zlot, zero spin, miła atmosfera, mili ludzie, można było się pośmiać, do dzisiaj mnie brzuch boli, procenty zaaplikowane w siebie, humor był, NIC TYLKO SZYKOWAĆ AUTO I ZAWITAĆ ZA ROK ! :bigok:

Pozdróvwka dla ekipy z Łodzi i Pabianic :panna:


Obrazek

Awatar użytkownika
tomek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 20:50
Lokalizacja: BIERUŃ
Kontakt:

Re: VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: tomek88 » pn cze 10, 2013 15:06

Dla mnie impreza schodzi na psy, nie jest to wina organizatorów tylko ludzi odwiedzających którzy nie znają umiaru z alkoholem. Potrafią tylko gazować do odcinki, chodzą już wypici miedzy autami i opierają się o nie swoje auta, potrafią nawet postawić piwo na dachu i się wylać.

Organizatorom dziękuje za dobra imprezę



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: luciusdz » pn cze 10, 2013 15:37

No tu muszę się z Tobą zgodzić, rozumiem, rundka po ośrodku, ale nie piłowanie przez całą drogę samochodu ... Na bank teraz siedzą i płaczą nad silnikiem :panna:
Ogólnie obok mnie był przypadek że ktoś wpadł/kopnął w auto i zostawił pamiątkę na błotniku :/ I pan z leona który jebu w drzewo cofając :panna:


Obrazek

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: jaszczur » pn cze 10, 2013 15:41

gitek90, właśnie kolego,zostałeś tam gdzie zostałeś,pod wiatą i pewnie to sie tam stało,no nic jak piszesz
gitek90 pisze: no ale cóż buractwo zawsze się znajdzie
i masz 100% racji,ale.......
o godz 22;35 zajechałeś pod wiatę autem z browarem w ręku,podszedłem póki co upomniałem i mówiłem,nie jeździmy po 22,zacząłeś pyszczyć do mnie,że ta impreza to syf buraków na serii wpuszczamy itp,twoje słowa,podszedł twój kolega przeprosił powiedział,że będzie oki,odszedłem,no to ty do odcinki podszedłem 2 raz i wtedy mnie już poniosło i to co ci powiedziałem tak zrobię,czyli u..ę,ty mnie wczoraj wieczorem sms jakieś dziwne piszesz o tym,że radio ukradli fotele pocięli itp,i jakieś tam pierdy,więc w tym wypadku albo nie wiesz co piszesz i masz rozdwojenie jaźni bo to co napisałeś tutaj a to co mi w powiedziałeć na imprezie to 2 różne rzeczy.... dlatego śmiem twierdzić iż to tej grupy
gitek90 pisze: no ale cóż buractwo zawsze się znajdzie
zaliczasz się i ty.tyle ode mnie,póki co wniesiony zostałeś na listę imprez na które wjazdu nie masz i nie będziesz miał,i do tego dostajesz ode mnie warna z opisem za co


moi drodzy na koniec sami sobie klimat imprezy psujemy,mimo apeli,próśb,regulaminu który do jasnej anielki w rękę dostaliście,to widać ,że co do poniektórych to nie dotarło i zachowują się jak gość powyżej,w każdym razie osoby które nagięły regulamin mimo próśb zostały wpisane na listę zakazu wjazdów na imprezy bliźniacze,także,bynajmniej takim czymś własnie te buractwo chcemy ograniczyć



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: szawełło » pn cze 10, 2013 15:46

Klimass11 pisze:Marta jest w siódmym niebie ;) ciągle oglądamy zdjęcia i na pewno miło będziemy wspominać ten zlot
:okej:

Dzięki za piwko dzisiaj będę się delektował :pub:


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: szawełło » pn cze 10, 2013 15:55

Prosimy w komentarzach o określenie się kto chce koszulkę i jaki rozmiar do soboty włącznie . W niedzielę zliczamy ilość zamówień i domawiamy koszulki . Potem podamy wam bezpośredni link do sklepu aby można było koszulki , kubki , smycze zamawiać , i wysyłamy zamówienia pocztą lub kurierem, aby koszty wysyłki były mniejsze można "grupować" zamówienia np. jeden kolega z Katowic zamawia 10 koszulek dla swojej ekipy i wtedy koszt wysyłki jest rozłożony na 10 szt Koszt koszulki będzie zależny od ilości całkowitego zamówienia partii - od 25 zł do 29 zł , kubki 15 zł , smycze 10 zł .



Tutaj zamawiać :okej:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 839&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony pn cze 10, 2013 21:42 przez szawełło, łącznie zmieniany 1 raz.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
asik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1206
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 04:16
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Hyundai Tucson

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: asik » pn cze 10, 2013 15:57

organizacyjnie pierwsza klasa!! wielki szacunek dla organizatorow, bo mi by sie osobiscie nie chcialo ogarniac tak duzego przedsiewziecia. brawo, jestescie wielcy!! :okej:
ładnie to podsumowala jakas kolezanka ze Słowacji - "dziś tu Słowacja Czechy Polska jedna familia" :pub:

co do burakow-
sa, byli i będą. żyłowanie aut- klasyk. olać. ale oficjalne jaranie zielska na imprezie mającej charakter piknikowy/rodzinny no to ku@#$ mać.



Awatar użytkownika
KULEKvento
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: czw cze 10, 2010 16:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: KULEKvento » pn cze 10, 2013 16:10

może jeszcze wrzucą na forum,ja tez nie mam.


Vw 4 life

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: Przemek » pn cze 10, 2013 16:37

Ja poszukuje jednej osóbki co do pużna się bawiłem z nia


LEŚNY PRZYTULAS

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: majster heniek » pn cze 10, 2013 17:14

szawełło, :prayer: dzięki :pub:
Nie będę się rozpisywał Dzięki Wszystkim z Organizatorów :prayer: , a także przybyłym na VAG Nysa 2013r :prayer: :prayer: :prayer:

W sprawie wlep na auto - od godziny 9,30 do 14 .00 były dostępne na stoliku niedaleko naczepy .

Wlepy VAG Nysa 2013r wraz z nr wjazdowym ( na przednią szybę ) , oraz VAG Nysa 2012r będą dostępne w sprzedaży wysyłkowej . Wszelkie info w GRUPIE OPOLSKIEJ i w dziale GIEŁDA -Pozostałe ( info w najbliższych dniach ) .Proszę o trochę cierpliwości i nie wysyłanie teraz PW ( porobię fotki i podam wszelkie info odnośnie ceny i sposobu wysyłki )
Pozdrawiam


Obrazek

Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

VII VAG NYSA 8/9 CZERWCA 2013

Post autor: piotrb79 » pn cze 10, 2013 18:15

Byłem w tym roku drugi raz. Tym razem z rodziną i synowi się bardzo podobało. Oczywiście impreza SUPER. Ekstra atmosfera i otoczenie( w sensie ludzi). Jak wszędzie przy takiej ilości znajdą się buraki. Ale uważam że pomysł z wykluczaniem ich z imprez tego typu jest jak najbardziej ok. Organizatorom należa się WIELKIE BRAWA za ogarnięcie tematu.
Jeżeli chodzi o smycze to ja jestem chętny na jedną sztukę.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości