IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
Tukan12
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 17, 2012 15:03
Lokalizacja: Żory

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Tukan12 » wt mar 17, 2015 21:44

No! Pomysl super :) tylko czekac na date kiedy mozna wplacic :)


Coś powoli sie dzieje ;) Tukan Customs.
SWAP 1.6 SR -> 2.3v5 AGZ
Zapraszam ! -> https://www.facebook.com/mk4bytukan

Obserwator7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 17, 2015 22:06

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Obserwator7 » wt mar 17, 2015 22:12

tofi014 pisze:Ooo w ogóle jeżeli to nie tajemnica, ile było wysłanych zgłoszeń? :chytry:
Nie jestem z "zielonych" ale da się wyciągnąć pewną statystykę.

Rejestracja ruszyła kilka minut przed 9tą. Od ok. 10 do 11:30 była przerwa techniczna.
Dalsza część rejestracji przebiegła sprawnie, od 11:30 do godziny 12:40 gdy ogłoszono brak miejsc.

Rejestrowałem się tuż po przerwie technicznej i byłem ok.730 zgłoszeniem.

Numerki ruszają od A25 do A300, następnie od B300 do B600, kolejne C001 do C300 i D001 do D245. pomiędzy nimi wplecione są pojazdy Z.

Zgłoszeń jest 1234 z czego 25 pierwszych przeznaczonych dla organizatorów, ok. 90 na liście Rezerwowych, a reszta czyli 1120 to uczestnicy.
Grupy A,B,C,D,Z to ułatwienie organizatorom pracy na bramie, po prostu bramkarz nadzorujący listę A obskakuje tylko pojazdy A, analogicznie reszta to samo.

Znaczna część zapisujących to dziewczyny, żony, kochanki, matki czy nawet babcie uczestników. Spora też cześć zrobiła sobie w ten dzień wolne bo informacja że rejestracja jest 16go przed południem była od stycznia.
Kilka osob nie kumało ze by wyswietlić numer wjazdowy trzeba kliknąć wydrukuj numer, i spamowali na Fb ze nie dało sie zapisać..
Do wyjaśnień należy dołożyć to że serwer padł bo nie wyrobił z wysyłaniem poczty. po przerwie technicznej, aktywowanie przez e mail przestało być konieczne, rejestracja do końca przebiegła wówczas sprawnie.
:sloneczko:



tofi014
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sie 13, 2011 12:54
Lokalizacja: Okolice Namysłowa

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: tofi014 » śr mar 18, 2015 00:26

Rozłożone na części pierwsze :d z tym że nie wyliczyłeś ile było wszystkich zgłoszeń, chyba że po liczbie rezerwowej, czyli w przybliżeniu po 1350 (mniej więcej) zgłoszeniach system reszty nie liczył... :)

Już mam, na fb podane że 5300 chętnych... :los2:



Awatar użytkownika
Adam VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 17, 2013 05:16
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Adam VW » czw mar 19, 2015 12:58

Straszne oblężenie, tego się nie spodziewałem :D Za rok trzeba pomyśleć chyba nad większym parkingiem, albo jakaś drobna selekcja czy coś. Nie mówie żeby każdego wywalić i tylko grube projekty, tylko np zwykłe, nic nie pomodzone auta, nawet bez odświeżonego lakieru czy coś. Na takiej zasadzie myślę było by ok. Przecież wejść może każdy i te auta mogą stać na parkingu zewnętrznym. Mam nadzieje że po wdrożeniu opłat sporo osób odpadnie i wjadą ci którzy się starają o ten wjazd.
Ciekawe jak to będzie za rok



Awatar użytkownika
KrzyżakScirocco2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 15:12
Lokalizacja: ŚciboroVWice

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: KrzyżakScirocco2 » czw mar 19, 2015 21:38

Rejestracja od 16 marca.
Siedziałem od godz 0.00 chyba do 3.00 i zonk. Nic się nie działo.
Rano musiałem wyjechać za granicę i tak mnie wszystko ominęło.
A wystarczyło posadzić pół świata przed kompem żeby mnie ktoś zapisał. Śmieszne.
Moim zdaniem najwyższy czas pomyśleć nad zmianą miejscówki.
Impreza się podoba. Z roku na rok jest coraz więcej chętnych a stoimy w miejscu. Nie tylko NORem świat żyje. Było OK dopóki starczało miejsca dla wszystkich chętnych. Skoro ciągnie się to tyle lat i ludzie chcą być na tej imprezie trzeba liczyć się z większą liczbą chętnych.
Rozumiem że trzeba później opanować całą tą bandę i zadbać żeby wszyscy wyjechali zadowoleni a to nie jest łatwe.
Tak więc albo idziemy dalej albo zakończmy Nysę w tym roku i będzie spokój. Bo stanie się to imprezą zamkniętą dla elity w samochodzikach za worek pieniędzy.
Takie jest moje zdanie.
Pzdr dla wszystkich którzy nie dostali wjazdówki.


scirocco driver

Krzyżacki rydwan :) http://nk.pl/#profile/29884248/gallery/album/2" onclick="window.open(this.href);return false;

tofi014
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sie 13, 2011 12:54
Lokalizacja: Okolice Namysłowa

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: tofi014 » czw mar 19, 2015 21:41

Jeest oki :) znów jak będzie selekcja, to ci od serii się wkurzą. To przecież zlot Vw i pochodnych a nie zlot modów. Nie ma co zmieniać wg mnie jest ok. A więcej miejsc parkingowych to więcej samochodów i ludzi, a to juz kłopot bo tych co są się czasami nie ogarnie...



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: k0nr4d » czw mar 19, 2015 22:08

KrzyżakScirocco2, na szczęście nie Ty decydujesz, kiedy Nysa się zakończy :) Widzę, że ludziom nie da się przetłumaczyć, że tegoroczna rejestracja to dokładnie to samo, co rok temu tylko, że zgłoszenia liczone były ręcznie i stąd przez 2 tygodnie można było pisać maile, a teraz automat wszystko przydzielił i zostało to załatwione w ciągu paru godzin.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Re: IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: barteKKK03 » czw mar 19, 2015 22:11

Łatwo powiedzieć zmienić miejsce... Nysa to w dużym stopni chilloutowy klimat który tworzy camping z jezierokiem, przeniesienie zlotu na jakiś wygwizdów typu lotnisko w mojej ocenie zamorduje zlot natychmiastowo, a znalezienie innego campingu który pomieści tyle ludzi jest mało realne, niestety ; )



Awatar użytkownika
Kapela
VWmaniak
VWmaniak
Posty: 1940
Rejestracja: czw paź 23, 2008 22:43
Lokalizacja: Wrocław/Milicz/Pleszew

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Kapela » czw mar 19, 2015 22:19

barteKKK03 pisze:Łatwo powiedzieć zmienić miejsce... Nysa to w dużym stopni chilloutowy klimat który tworzy camping z jezierokiem, przeniesienie zlotu na jakiś wygwizdów typu lotnisko w mojej ocenie zamorduje zlot natychmiastowo, a znalezienie innego campingu który pomieści tyle ludzi jest mało realne, niestety ; )
Jestem tego samego zdania.


Obrazek
Zielone....TDi... :weedman: Panie,to nie na polske drogi

Awatar użytkownika
Adam VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 17, 2013 05:16
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Adam VW » czw mar 19, 2015 23:19

Zgadza się, zmiana miejsca nie jest taka prosta. Ale pomyśleć nad większą liczbą aut czy coś. Widzicie, cokolwiek by nie napisać to i tak są za i przeciw. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Za rok bede starał się znów o dostanie się na Nyse.



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: k0nr4d » czw mar 19, 2015 23:23

Adam VW pisze:Ale pomyśleć nad większą liczbą aut czy coś
Względy bezpieczeństwa wymuszają taką, a nie większą liczbę. Wyobrażasz sobie dojazd karetki na górkę za drzewami, jeśli na ośrodku byłoby 2000 aut? Ja nie.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: Młoda » pt mar 20, 2015 00:54

KrzyżakScirocco2, moze sam zorganizuj cos? Wpierw mala impreze, a pozniej wielka ? Dajmy na to 1000 samochodow? Ot drobiazg. Chyle nisko czola organizatorom za to, ze ogarniaja tak wielka impreze, ze tworza m.in klimat tego sabatu czarownic plc meskiej i zenskiej :)

Poza tym jest malutka,maciupenka roznica. Nysa z norem robi klimat, ktorego nie ma chociazby na polu vwmanii :bajer:

A nastepnym razem popros kogos ze znajomych, aby pilnowal terminu zgloszenia.


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32751
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: djtom » sob mar 21, 2015 01:08

wodzisun pisze:Nie no luz tak jak kolega napisał wyzej mówi się trudno - auta nie są ważne tylko ludzie :jezor:
a szkoda bo auta też są ważne a nie tylko integracja i biba
:lol2: :smiech3: Dawno nie przeczytałem nic tak prymitywnego i niedojrzałego. Cwaniakuję bo jadę, owszem.

Dzięki twardym zasadom rejestracji, mam nadzieję na naturalne odsianie chociaż części bezmózgiego, napitego syfu, który jak kloaczna zaraza zaczął się pojawiać również i w Nysie, analogicznie jak bywało kiedyś na MajóVWkach, Vw Maniach i innych dużych otwartych zlotach. Jeśli owa nierokująca grupka to przeczyta, niech kiedyś zda sobie sprawę, że zlotowa publika, przed którą tak usilnie zgrywa gladiatorów z Wolfsburga, ma was za śmieci i tępe bydło rzeźne rozpie*dalające kilkumiesięczny wysiłek zespołu wcześniej Sebastiana, a teraz Andrzeja. W tym roku na zlocie będzie krążyć kamera gopro z podczerwienią na noc, niech świadomość bezwzględnego przekazania obciążającego materiału na policję, uchroni chociaż jednego pajaca z ww. grupki przed utratą zaświadczenia o niekaralności na całe życie jednym wpisem do rejestru KRK. A na rynku pracy jest jak jest, chyba że kozakowanie po pijaku golfem na zlocie, jarając się jak pedofil w Disneylandzie, jest dla kogoś ważniejsze niż możliwość pracy maksymalnie jako cieć na umowie zleceniu do 67 roku życia.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2136
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

IX VAG NYSA 13/14 CZERWCA 2015

Post autor: majster heniek » sob mar 21, 2015 07:54

dla potomnosci , takie były wlepki na VAG Nysa od II edycji do VI , jako jeden z nielicznych zaliczone wszystkie , VII i VIII VAG też choć na foto brak ( fotka z 2013 roku )
Obrazek


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości